Editörler : ayşegül bgm
26 Temmuz 2007 18:51

30,000 yeni alım olacakmış

arkadaşlar bu haberi aydın milletvekili aracılığıyla duydum yeni atamaları sıksık takip edin dendi benden size söylemesi ancak doğruruluk payı yüzde kaç bilmiyorum.bende ümitlendim ama hayırlısı lütfen buda sallıyo demeyin.benimde içimde bi ümit var ya bakalım sağlıcakla kalın

lab-33
Daire Başkanı
26 Temmuz 2007 18:54

o kadar olmaz herhald ya...

sadecelab
Kapalı
26 Temmuz 2007 19:02

Kardeşim akşam akşam alkol mü aldın?

Yoksa atanamayıp bir kaç tahtayımı eksilltin...

Ne 30 000 yrni alımı ya...

Mantığa sığıyor mu?

Akşam Akşam bizimle eğlenip kafa buluyorsan, dalga geçiyorsan ........................

Tıbbi Sekreter
Daire Başkanı
26 Temmuz 2007 20:12

O 30,000 alım ancak,

5 sene sonra alımı ancak olur...

hastanedeki kadrolar... doldu bizim hastanede hastadan çok persone var valla..

ancak bi 2 yıl sonra alım olur.oda10,000 maksımum alım olur bence

pusukcat
Şef
26 Temmuz 2007 20:29

ya inşallah tabi ama okadar asla alacaklarını sanmam bende arkadaşlar.nerdeeeeeeeeeeeeee.keşke öle bişe olsa:-)

gulos
Aday Memur
26 Temmuz 2007 21:54

arkadslar dogruluk payı olabılır belkı okadar olmasa bile 15 20 bin olabılır yanı, hastaneler kadrolarını net acıklamadı kı her yerde saglıkcı acıgı var ama bashekmlıkler hepsını acıklamıyo nedenı de döner sermayelri düsmesin dıye. allah hakkımız da hayırlısı versin iyi aksamlar

sobee
Şef
26 Temmuz 2007 23:31

ARKADAŞLAR YALVARIRIM ARTIK BOLE HABERLER YAZMAYIN.. BOYLE BİŞEY OLAMAZ HİÇ DİGER SİTELERİ TAKİP ETMİYOR MUSUNUZ..

ŞİMDİ DE VEKİL ALMAYA BALADILAR DEMEKKİ BOS YERLERİ BU SEKİLDE DE DOLDURABİLİRLER VE ANCAK COK AZ KİŞİYİ EK YERLEŞTİRMEDE ALICAKLAR... KEŞKE HERŞEY SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ OLSA KEŞKEEEE

chatlatan
Aday Memur
27 Temmuz 2007 09:49

hangi vekill adı ne?ben naziilidenim vekilleri tanıdığımm

s.yeter
Aday Memur
27 Temmuz 2007 13:02

laborant82 arkadaşım bu yazıyı bizimle paylaştığın için sağol ama sence kaç tıbbı lab. alırlar ki????

Ben artık böle şeylere inanmıyorum bünyem kabul etmiyo çün ki....

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi