Editörler : F16 Gökçen
«31323334353637383940414243

unemployment
Aday Memur
01 Şubat 2017 12:33

aranan olmadı mı arkadaşlar izmir için

kaktüs1925
Aday Memur
01 Şubat 2017 14:07

Bende olumlu veya olumsuz bi haber almadım beklemedeyim.

kubramert1402
Aday Memur
01 Şubat 2017 19:48

ben bugun arandim arkadaslar ankara ici olumlu oldu benim insallah sizinde hakknizda hayirlisi olur

Balkes0310
Aday Memur
05 Şubat 2017 22:01

kubra merhaba mesajını yenı gordum ozelden yazdım gorusurz allaha emnet ol

kubramert1402, 7 yıl önce

ben bugun arandim arkadaslar ankara ici olumlu oldu benim insallah sizinde hakknizda hayirlisi olur

unemployment
Aday Memur
18 Şubat 2017 11:14

grup mülakatında neler sordular? izmir'den aranan oldu mu?

kaktüs1925
Aday Memur
18 Şubat 2017 18:00

beni dün aradılar haftaya perşembe grup mülakatına çağırdılar

unemployment
Aday Memur
19 Şubat 2017 16:01

beni de çağırdılar da grup mülakatında neler soruyorlar acaba siz benden bir gün önceymişsiniz ben cuma günü mülakat olacak irtibat da kalalım bilgi verir misiniz mülakattan sonra

kaktüs1925
Aday Memur
19 Şubat 2017 20:24

ben de ilk defa grup mülakatına giricem size bilgi veririm burdan

unemployment
Aday Memur
19 Şubat 2017 20:49

tamam sağolun diğer konuşan arkadaşlar oldu galiba bu sayfaya bakmıyorlar

kaktüs1925
Aday Memur
19 Şubat 2017 21:27

narlıdere otobüsleri yakınından geçiyomu? Tam olarak o tarafı bilmiyorumda.

unemployment, 7 yıl önce

tamam sağolun diğer konuşan arkadaşlar oldu galiba bu sayfaya bakmıyorlar

unemployment
Aday Memur
20 Şubat 2017 16:14

karşıyaka'dan gelecem bende bilmiyorum

qwerty-16
Aday Memur
21 Şubat 2017 15:24

ben Bursa için başvurmuştum,sürecim olumlu sonuçlandı,hayırlısıyla yakın zamanda başlayacağım.

Grup mülakatını merak edenler için yazmak istedim. Size bir durum verecekler,analiz ve açıklamalardan oluşan ve sizden bunun üzerinde tartışmanız istenecek. Yapmanız gereken ilk adım kendinizce kısa notlar alarak durumu anlamaya çalışmaktır,sonrasında zaten görüşünüzü açıklamanız istenecek. Daha sonra oluşacak ortama göre karşınızdaki kişilere katılıp katılmadığınızı belirtmelisiniz. Kısa ve net açıklamalar yapmaya özen gösterin. Aklınıza gelen farklı bir çözüm önerisi olursa mutlaka bunu belirtin. Onun dışında söz kesmemeniz ve dikkatlice dinlediğinizi en azından mimik ve baş hareketleriyle belirtmeniz önemli. Pasif kalmadığınız ve saçma bir şey söylemediğiniz sürece olumlu dönüş almanız muhtemel.

uzun bir açıklama oldu.Yine de sorusu olanlar mesaj atarsa cevaplamaya çalışırım elimden geldiğince. Umarım herkes istediği sonucu alabilir.

kaktüs1925
Aday Memur
21 Şubat 2017 17:39

Eyvallah, senin adına sevindim. Ayrıca birebir görüşme yapılıyor mu? Sanırım başlamadan önce eğitim süreci olacak o sürede maaş alınacak mıymış ve asıl işe başladığınızda başlangıç maaşı falan söylendi mi?

qwerty-16, 7 yıl önce

ben Bursa için başvurmuştum,sürecim olumlu sonuçlandı,hayırlısıyla yakın zamanda başlayacağım.

Grup mülakatını merak edenler için yazmak istedim. Size bir durum verecekler,analiz ve açıklamalardan oluşan ve sizden bunun üzerinde tartışmanız istenecek. Yapmanız gereken ilk adım kendinizce kısa notlar alarak durumu anlamaya çalışmaktır,sonrasında zaten görüşünüzü açıklamanız istenecek. Daha sonra oluşacak ortama göre karşınızdaki kişilere katılıp katılmadığınızı belirtmelisiniz. Kısa ve net açıklamalar yapmaya özen gösterin. Aklınıza gelen farklı bir çözüm önerisi olursa mutlaka bunu belirtin. Onun dışında söz kesmemeniz ve dikkatlice dinlediğinizi en azından mimik ve baş hareketleriyle belirtmeniz önemli. Pasif kalmadığınız ve saçma bir şey söylemediğiniz sürece olumlu dönüş almanız muhtemel.

uzun bir açıklama oldu.Yine de sorusu olanlar mesaj atarsa cevaplamaya çalışırım elimden geldiğince. Umarım herkes istediği sonucu alabilir.

unemployment
Aday Memur
21 Şubat 2017 21:21

kaç dk sürüyor mülakat ? ve size kaç gün sonra arayıp olumlu dediler mülakattan sonra

qwerty-16
Aday Memur
22 Şubat 2017 00:45

Bursada görüşmeler üç gün sürdü ve bi hafta sonra dönüş oldu. Grup mülakatı 50 dakika sürüyor. Daha sonra da birebir mülakatınızda size maaşı ve diğer konuları açıklıyorlar. Ve evet eğitime başladığınız günden itibaren maaş başlıyor.

unemployment
Aday Memur
22 Şubat 2017 21:09

maaş ne kadar olacakmış bununla ilgili bilgi verdiler mi?

qwerty-16
Aday Memur
22 Şubat 2017 21:52

evt sölediler ama burda sölemek uygun olur mu bilemedim. işkur ile olucak zaten girişimiz bana sorarsanz rakam yeni başlayan birine verilebilecek maksimum rakamlardan..

unemployment, 7 yıl önce

maaş ne kadar olacakmış bununla ilgili bilgi verdiler mi?

unemployment
Aday Memur
23 Şubat 2017 11:36

bencede uygun olmaz da ama şu kadarını söyleyebilirsiniz asgari ücret kadar mı?

ozkanli
Şef
23 Şubat 2017 16:02

SON DAKİKAAA. Üniversite Mezunlarına İŞKUR'dan Memurluk Fırsatı veriyormuş.

Arkadaşlar güzel bir haber bence. Sizler başvuruda bulunacakmısınız? Haber linki aşağıda

Üniversite Mezunlarına İŞKUR'dan Memurluk Fırsatı

kaktüs1925
Aday Memur
23 Şubat 2017 17:37

Bugün girdim grup mülakatına 6 kişiydik bir şirketin ürünleri hakkında veriler vardı ve yeni bir ürün için piyasa şartları değerlendiriliyordu bu konu hakkında verileri incelememiz için 10 dakika verdiler süre sonunda 3 kişi odaya girdi ve buyrun konu hakkında tartışmaya başlayabilirsiniz dediler. Yaklaşık yarım saat konuştuk ve mutabık kaldıktan sonra bu süreç bitti sonra tek tek görüşmeye aldılar kişisel sorular ve sizi daha iyi tanımak üzere geçmiş deneyimleriniz üzere olan sorular sizin merak ettikleriniz.( 1 HAFTAYA DÖNÜŞ OLACAKMIŞ )

Toplam 847 mesaj
«31323334353637383940414243

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi