Editörler : E.Kayı Han

başak.e
Kapalı
15 Ağustos 2007 16:43

o zaman karışın... :)

tanıs
Kapalı
15 Ağustos 2007 16:55

ben karışmam banane yaa.

karışınca karışıyo ortalık..:=))

sanki münkeri nehyetmekte bürokrasi varmış gibi..şu varmı bu varmı imamıda düzelt cemaatide düzelt erkeği düzelt kızı düzelt dulu düzelt vırt zırt...yani yanlış iş demek için bunlara gerek varmı illede ?

--

neyse ben karışmıyom :=))

"denge"
Müsteşar Yardımcısı
15 Ağustos 2007 17:08

maddiyatın ön planda olmasının sonuçları.

hangi işlev prim yapıyorsa ona göre hareket edeceksin.

o şekilde giyinme prim yapıyorsa gerçek kapalılığı salla.

torpil gerekliyse kul hakkını salla.

menfaatinin icabına göre günahıda salla.

işte böyle sallantılarla devam ediyoruz.

endofrin
Kapalı
15 Ağustos 2007 17:16

tanış iyice karısıtın

haftada bir dindar/kapalı bayanlar söyleediyo

nekadar gunah demi la

baslıgı acmak sacma abes diyom ben

sora biri cıkıyor ic camasırna kadar sapık yazılar yazıyor

neden yorum yapalım milletin kıyafetine

her önüne gelene terket o huyunu dediimi yap diyeceksen

saydıkları daha reva ama 1 kez konusan yok..

yetti gali...

dizin etek giyen turbalı kızlar= torpilci hak yiyen ilahiyatcılar

ne farkı var

Koş Hüda-ya
Yasaklı
15 Ağustos 2007 17:43

bence

endofrin

kazanılmak istiyor.

yoksa niye herşeye ettiği gibi bu konuyada bir muhalif kılıf bulsun değilmi.

tanıs
Kapalı
15 Ağustos 2007 17:50

farkı var yada yok endofrincim..

konu ilahiyatçı değil...o da yanlış bu da yanlış...

ama konudan konuş :=))

---

bu konular açılacak kadarda önemli aslında ve gündemde..

Koş Hüda-ya
Yasaklı
15 Ağustos 2007 17:58

meşur olak istiy meşur.

iyikivarsin
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:03

evet çok yazık bizlere milletin ekmeğine yağ sürüyoruz.aslında uyarmak lazım kardeşlerimizi.tenkitin faydası yok uyandırmalıyız.

tanıs
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:08

uyarıyon gıybet diyo ..ben napıyım ..:=))

beyzaca
Daire Başkanı
15 Ağustos 2007 18:13

uyurmaya gerek yok kişilerin bu zamanda bu kadar cahil olabileceklerine inanmıyorum... sonuçta kuranın mealini okuyabilirler... çok değerli ilahyatçılarımız var bilmiyorlarsa öğrenebilirler... hiç yapamıyorsan dışardan görüyoruz arkadaşlarımızın nasıl kapandığını görüyoruz en azından, sonuçta kapanmak dikkat çekmemek içindir... uyarınında gıybet olduğunu düşünmüyorum...

tanıs
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:16

uyurmaya gerek yok kişilerin bu zamanda bu kadar cahil olabileceklerine inanmıyorum..

---

beyza , ben inanıyorum ve hatta şahitim akşama kadar...bakmaya haya ediyoruz insanlara artık...şuraya resim konsada çeksek sokakların resminide bi inansan cehalete...

--

ilahıyatçıyla olsa idi allah ın rasulu zamanında 1 tek günahkar kalmazdı değilmi ?

:=))

okumak var ama idrak yok..yada nefislerden cort sesi geliyo :=))

gıybet diyolar napalım ..

1efsun
Aday Memur
15 Ağustos 2007 18:17

Ben o kimselerin cahil olduklarını sanmıyorum. İstanbulda bir kac kez de ben karşılastım. Aynen tarif ettiğiniz gibi. Yani sanki bir üniforma. gercekten hic abartısız dizde etek, çorap ten rengi. üstte daracık bi bady başda ise başörtü. Hani bi tane görsen dersin belki cahillikten ama bence bu bir komplo. Yani kapalıların imajlarını zedeleme amaclı bilincli yapılan birsey, bir örgüt bile olabilir.

testsernet
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:17

La size istediğiniz gibi bir etek alayımda birbirinizi kırmaktan vazgeçin artık,

iyi mi :))

beyzaca
Daire Başkanı
15 Ağustos 2007 18:22

tanış arkadaşım bende görüyorum hata sormak bile istedim ama ters bir cevap almaktan korkuyorum ne yalan söyleyeyim... sanane dediği zaman zaten ben yerin dibine girerim.. ben sorduğumda onun girmesi gerekir aslında ama bilmiyorum. bence kapanmak için kapanmıyorlar....

tanıs
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:22

alacan bari bi gömlek al be abi..yakasız olsun :=))) beyaz tercihim...adresi yollarım özeline :=))))

testsernet
Kapalı
15 Ağustos 2007 18:36

tamam gardaşım,

sana feda olsun :)

herbalist
Memur
15 Ağustos 2007 18:38

bu sadece cocukların yanlıs yönlendirilmesinden kaynaklanıyor aileler cocuklarıyla ilgilenirken biraz dikkat etseler bu olmaz ama aile ilgileniyo cocuk uymuyosa yapamıyosa bu artık kendi tercihi

einstein2001
Memur
15 Ağustos 2007 18:58

kapanıp bunu çevrene özendirecek şekilde düzgün giyinmek gerekir ama yeni kapanmış yada içindeki duygulara ancak başını kapatacak kadar sahip çıkabilen insanlara bukadar ağır eleştiriler doğru değil.

her insan nefsi yettiğince yaşar inancını ve gereklerini.bunu eleştirmek kötü söz söylemek müslümana yakışmaz.uyaracağız tatlı dille anlatıp örnek olacağız.teşvik edeceğiz.tavır alarak kötü sözle olmaz bunlar.sevgi ile....

:)

başak.e
Kapalı
15 Ağustos 2007 19:36

1efsun arkadaş, çok komik yaww

kapalıların imajlarını zedeleme amaclı bilincli yapılan birsey, bir örgüt bile olabilir.

anything
Kapalı
15 Ağustos 2007 19:38

:=)))))))))))

niyet halis olmayınca, fiiliyat gösterişte kalırmış:=))))

Toplam 260 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi