Editörler : crops35
«408409410411412413414415416417418419420

RobotAdam12
Aday Memur
17 Ocak 2024 18:41

Hayırlı olsun kardeş istediği sor ben de başka limanda aynı birimde çalışıyorum

artvandelayy, 4 ay önce

Merhaba. DHMİ Ankara Çubuk (Taşra) Elektronik Mühendisi olarak atandım. İşin kapsamı, çalışma şartları, ve havacılık tazminatı konularında bilgisi olan var mı acaba

Kpsbirincisi
Genel Müdür
17 Ocak 2024 20:36

Evet

yeşilrussel, 4 ay önce

Resmi gazetede yayinlanan metne gore havacilik bilgi yonetim uzmanlari temel ucret skalasinda 1.gruba mi gecti bilgisi olan var mi

arff78
Aday Memur
18 Ocak 2024 07:09

Dhmi arff mi tpao denetim ve kontrol sorumlusu olmak mı daha iyi (yükselme maddi rahatlık vs )

makineci.x
Aday Memur
23 Ocak 2024 14:28

DHMİ AIM'e atananların bir grubu var mı?

ASDBAMBAM
Aday Memur
23 Ocak 2024 17:15

bende su an ankarada sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum siz nasıl halletmiştiniz

Alihan DEMİR, 2 yıl önce

kesin olarak veren bir yer var mı ? özel de olsa gidip alacağım ama hangisi kesin veriyor ve verdiği raporda istediğim ibareyi düşüyor bunu öğrenmem lazım hastaneleri aradıklarımda net cevap vermiyor

Kpsbirincisi
Genel Müdür
23 Ocak 2024 19:36

Kafamda soru işareti kalmasın diyorsan gidip havacılık hastanelerinden alacaksın, mesela ankarada koru hastanesi, ücreti ne kadar bilmiyorum ama.

ASDBAMBAM, 4 ay önce

bende su an ankarada sizin yaşadığınız sorunu yaşıyorum siz nasıl halletmiştiniz

ASDBAMBAM
Aday Memur
24 Ocak 2024 09:46

dhmi duyurusunda devlet ya da üniversite hastanesinden alınması gerektiği yazıyor ama

Kpsbirincisi, 4 ay önce

Kafamda soru işareti kalmasın diyorsan gidip havacılık hastanelerinden alacaksın, mesela ankarada koru hastanesi, ücreti ne kadar bilmiyorum ama.

yigitozcn
Aday Memur
04 Şubat 2024 01:02

merhabalar. ben son atamada kuruma atandım. evrakları kargoyla gönderdim. evrakların tam olduğuna dair mail geldi. bu aşamada atama duyurusunu mu bekliyoruz? ve süreyle ilgili bilgisi olan var mı? ayrıca kamu kurumunda çalışıyorum başlama için sıkıntı olmaması adına duyurudan önce istifa etmek mantıklı mı? yardımcı olmak isteyenler özelden de yazabilir. teşekkürler

Kpsbirincisi
Genel Müdür
04 Şubat 2024 01:18

Evet dhmi nin sitesinde duyuru yayımlanır atananların. Genelde bir kac parca halinde soruşturması bitenlerin listesi yayimlanir. Ortalama 1.5 2 ay sürer.

yigitozcn, 4 ay önce

merhabalar. ben son atamada kuruma atandım. evrakları kargoyla gönderdim. evrakların tam olduğuna dair mail geldi. bu aşamada atama duyurusunu mu bekliyoruz? ve süreyle ilgili bilgisi olan var mı? ayrıca kamu kurumunda çalışıyorum başlama için sıkıntı olmaması adına duyurudan önce istifa etmek mantıklı mı? yardımcı olmak isteyenler özelden de yazabilir. teşekkürler

Kittememur
Aday Memur
06 Şubat 2024 14:53

Merhaba arkadaşlar, kitte memurum ama kurum değiştirmek istiyorum. Samsun ya da Ankara DHMİ ye geçmek istiyorum. Memur Şartları nelerdir. Lojman var mı ? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

06 Şubat 2024 16:40

Direkt Dhmi Müdürü yapalım seni.

Kittememur, 4 ay önce

Merhaba arkadaşlar, kitte memurum ama kurum değiştirmek istiyorum. Samsun ya da Ankara DHMİ ye geçmek istiyorum. Memur Şartları nelerdir. Lojman var mı ? Lütfen yardımcı olur musunuz ?

driverart
Memur
06 Şubat 2024 22:49

her memurun hayali dhmi geçmektir
Kittememur, 4 ay önce

candidmen
Memur
09 Şubat 2024 09:35

Şef değilsin, DHMİ''de değilsin, DHMİ'ye gelebilecek çapta hiç değilsin, birtutam umut ile sadece burada ciğer bekleyen kedicik gibisin. Kendin bişey olamamışsın, Sen kimsin ki birde ahkâm kesiyorsun. Bak işine çöpleri topla, burnunu sokma herşeye.

birtutamumut, 4 ay önce

Direkt Dhmi Müdürü yapalım seni.

09 Şubat 2024 17:26

Komik birisin. O yüzden sana bir şey demiyorum artık.

candidmen, 3 ay önce

Şef değilsin, DHMİ''de değilsin, DHMİ'ye gelebilecek çapta hiç değilsin, birtutam umut ile sadece burada ciğer bekleyen kedicik gibisin. Kendin bişey olamamışsın, Sen kimsin ki birde ahkâm kesiyorsun. Bak işine çöpleri topla, burnunu sokma herşeye.

haplesscivil
Aday Memur
09 Şubat 2024 17:35

bu ne anlama geliyor hocam

Kpsbirincisi, 4 ay önce

Evet

09 Şubat 2024 20:57

DHMİ yeni sınav konularına göre data yayınları gys çözümlü soru bankalarını branş branş çıkarmış. Çalışmak isteyenler alabilir.

hedef94puan
Aday Memur
10 Şubat 2024 01:22

makine teknikerlerinin görevleri zor mudur arkadaşlar ? düşük yoğunlukta işler yoğun mudur

hedef94puan
Aday Memur
10 Şubat 2024 01:23

düşük yoğunluktaki havalimanlarında işler yoğun mudur ****

candidmen
Memur
10 Şubat 2024 09:24

Yok kardeş niye zor olsun. 70 den fazla maaşı alıp ne zaman ne yapmak istersen onu yapıyorsun. Telefon, oyun, borsa, sohbet serbest. Hatta o gün canın yataktan çıkmak istemezse uzaktan çalışıyorsun, işyerine gelmeyebiliyorsun. Özelde nasıl rahat çalışılıyor ise aynısı, tek fark patronlar 10 un da, kurum 15 inde parayı şak diye ödüyor. Haa serviste var sahii. Yakında zaten bitcoin hisse de verecekler ki hem rahat hem daha kazançlı olacak.

hedef94puan, 3 ay önce

makine teknikerlerinin görevleri zor mudur arkadaşlar ? düşük yoğunlukta işler yoğun mudur

hedef94puan
Aday Memur
10 Şubat 2024 16:19

abi zeki mürende bizi görecek mi

candidmen, 3 ay önce

Yok kardeş niye zor olsun. 70 den fazla maaşı alıp ne zaman ne yapmak istersen onu yapıyorsun. Telefon, oyun, borsa, sohbet serbest. Hatta o gün canın yataktan çıkmak istemezse uzaktan çalışıyorsun, işyerine gelmeyebiliyorsun. Özelde nasıl rahat çalışılıyor ise aynısı, tek fark patronlar 10 un da, kurum 15 inde parayı şak diye ödüyor. Haa serviste var sahii. Yakında zaten bitcoin hisse de verecekler ki hem rahat hem daha kazançlı olacak.

Toplam 8387 mesaj
«408409410411412413414415416417418419420

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi