Editörler : Pangaea

adnanbenice
Şube Müdürü
18 Eylül 2007 21:34

osleeem adlı kullanıcıdan alıntıdır...

ales çalışma teknikleri:

1.bu sınavı eleştirmekten vazgeçin, bu bir eleme yöntemidir ve gereklidir.

2.sözel için sadece çıkmış soruları çözmek yeterli,test tekniğini kapmak gerek.

3.sayısal için eğer eksiğiniz varsa konulara çalışın ve her konuyla ilgili testler çözün.sayılar çok önemliii.

4.herhangi bir çıkmış sorlar kitabı alın ve ZAMANLA YARIŞARAK çözün.(başta netler düşük gelir canınız sıkılmasın emin olun artacaktır)

5.denemelerin üstünü karalamazsanız ii olur çünkü birkaç kere çözebilirsiniz.

6.yaprak testleri ZAMANLA YARIŞARAK çözün.

başarı sizinle en az 85

adnanbenice
Şube Müdürü
18 Eylül 2007 21:36

ve bu linki takip edin busee bol bol bilgi topluyoruz hadi hayırlısı..

kordugum17
Kapalı
18 Eylül 2007 21:47

arkadaşlar büyütmeyin bu sınavı gözünüzde.. ben geçen aralıkta sınavdan bir gün önce sadece bir önceki les sınavını çözdüm ve sınavdan 56 aldım(ales karşılığı 73) ki 2 sınavda birbirine benzeyen tipte çok soru vardı.. mayısta girdiğimde de 2001 ile 2006 arasındaki denemeleri çözdüm sadece ve 79 aldım.. yalnız şöyle bir şey var bu sınavda önemli olan hız bu bakımdan kitap okumanın kesinlikle faydası var.. les için kapadokya yayınlarının kitabını almıştım sadece ordaki mantık sorularının çözümüne bakmıştım, önerebilirim bu kitabı

adnanbenice
Şube Müdürü
18 Eylül 2007 21:52

şu linki takip edin alesle ilgili akademik personelin görüşleri var yararlı olur bence

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=266451&page=8

adnanbenice
Şube Müdürü
18 Eylül 2007 21:54

pegama karacan ve güvenderin kitapları ales için idealdir

buseee
Şef
19 Eylül 2007 00:00

gncl...

buseee
Şef
19 Eylül 2007 08:58

gncl...

sosyologsultan
Aday Memur
19 Eylül 2007 12:40

arkadaşlar tübitak yayınları demişsinizde bu kitabın bi adı yokmu?en kısa zamanda almam gerek.şu mantık sorularını çözebilmem gerek.iyi çalışmalar.kolay gelsin hepimize....

sosyologsultan
Aday Memur
19 Eylül 2007 13:01

tübitakın bahsettiğiniz kitapları( zeka oyunları )olmalı.değilse hangi kitap olduğunu söylermisiniz?

buseee
Şef
19 Eylül 2007 13:25

akıl oyunları emrehan halıcı doğan kitap yaynlrı,aynı kişinin zeka oyunlrı 1 -2 tübitak yayınlrnn.bn daha almdım.bilmyrm hangisi iyi ama...kolay gelsin

mathsss_34
Memur
19 Eylül 2007 15:40

evet emrehan halıcıoğluydu sanırım 2 kitabı var çok aşırı bi yardımı olmaz belki ama bi bakın.fiyatları çok yüksek diildi.sadece mantık sorularının olduuğu bir kitap vardı şekilli sorular fln vardı inanın ismini hatırlamıyorum eski bir kitaptı.o ii idi.

konu için ben tasarı yay.larından çalıştım sıfırdan başlayanlara uğur yay.larının kitabı ndaki çözümler gayet iyiydi.ha tek ağaç yay.larının denemeleri de güzel diolardı...

umarım işinize yarar söylediklerimi.bol bol bulmaca su doku fln çözün ne bilim zeka sorusu çözün.ben 89 almıştım sınavdan 2 hafta pagema dan çıkmış soruları çözdüm sadece o da hızlanmak için

herkese bol şans...

sosyologsultan
Aday Memur
19 Eylül 2007 16:46

mathsss sağol. tübitak yayınlarını çok önermiş formdakiler.benim matematiğim iyidir ama şu yorum soruları , mantık soruları , beni sinirlendiriyor.benim mantık soruları olan kitabım yok.lütfen isim verirmisin.konu çalışmıycam.soru çözmeye ihtiyacım var.hoşçakalllll

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi