Editörler : Pangaea
«510951105111511251135114511551165117511851195120»

mycity
Kapalı
17 Eylül 2013 20:10

tarım bakanlığında işler yürüyor ,yolunda binlerce targel projesi adı altında teknik personel, ve diğerleri var... daha önceden de yazdım targelliler köy/kasabalara gönderilmezse işler yolunda olduğundan yakın zamanda büyük bir alım (2000, 6000 gibi) olacağına fazla olasılık vermiyorum...

evet dediğin gibi targelliler de merkezdekiler gibi 3 bin tl civarında aylık gelire sahipler

DPB-Tebligleri, 11 yıl önce

ZİRAAT MÜHENDİSİ OLMAYAN BÖLÜMLERİN KÖYDE NE İŞİ VAR??

Gıda mühendisi alanları hep şehir merkezlerinde olması lazım verin şehir merkezine hiç işi olmazsa bile memurların işini yapar

Veteriner hekimin köyde ne işi var gelir muayenesini yapar recete ve aşıyı yapar gider verin bunada ilçe tarım merkez kadrosuna

Sosyolog gelir raporunu tutar gider al sana ilçe tarımda veterinerle çalışacak memur tayfası

Sen bunları köy kadrosuna ata sonra TARGELCİLER köyüne gitmiyor skandalı

ARKADAŞIM EĞER SEN ZİRAAT MÜHENDİSİ İSEN VE TARGEL KADROSUNDAYSAN 24 SAAT KÖYDE YAPILAN FAALİYETLERE DESTEK OLMAN İÇİN DEVLET SANA 3 BİN TL ÖDÜYOR KURUMDA OTURUP KIÇINI BÜYÜTMEN İÇİN DEĞİL

murat.53
Aday Memur
17 Eylül 2013 20:17

arkadaslar.ben su ürünleri muhendısıyım.kasımda askere gıtmeyı planlıyorum.eger gıdersem askerdeyken böyle bı alım olursa askerden tercıh yapabılırmıyım.eger yerlesırsem ış hakkım saklı kalırmı.kesın net bılgı verırısenız cok sevınırım.bı dıger sorum ıse kasımdakı alımlarda hazıranda yerlesen aç gözluler tercıh yapabılecek mı...

gıda1709
Aday Memur
17 Eylül 2013 21:27

askerdeyken atanırsan atandığın yere bildirip askerlik bittikten sonra görevine başlıyabiliyosun ben öyle biliyorum

murat.53, 11 yıl önce

arkadaslar.ben su ürünleri muhendısıyım.kasımda askere gıtmeyı planlıyorum.eger gıdersem askerdeyken böyle bı alım olursa askerden tercıh yapabılırmıyım.eger yerlesırsem ış hakkım saklı kalırmı.kesın net bılgı verırısenız cok sevınırım.bı dıger sorum ıse kasımdakı alımlarda hazıranda yerlesen aç gözluler tercıh yapabılecek mı...

Hekim 0147
Aday Memur
18 Eylül 2013 12:43

selamun aleykum

ALAT BALAT
Aday Memur
18 Eylül 2013 12:57

GÜZEL TÜRKİYEMİZDE HERŞEY BİTTİ YA HAK EDENLER HAK ETMEDİĞİ YERDE HAK ETMEYENLER BİLMEM HANGİ KÖŞELERDE .. E BABADAN ANADAN DA BİŞEY DÜŞMEDİ Mİ?KOŞ BABAM KOŞ.BOŞVER NEYSE YA BU ŞARKIYI BENİM GİBİ SEVENLERE İTHAF EDİYORUM...ŞİMDİ BANA KAYBOLAN YILLARIMI VERSELER

18 Eylül 2013 15:14

Güzel kardeşlerim köy kadrosu diye bir kadro olamaz. Köyde Ziraat Mühendisinin 24 saat yapacak hiç bir işi yok kaldı ki olanaklar sıfır bir çok yerde. Büroyu geçtim köy kahvesinide geçtim camisi okulu olmayan köyler var ve burda Targel personeli atanmış durumda. Hadi müthiş zekanızla bunada bir çözüm bulun. Atama bekleyen çok değerli meslektaşlarımı bir kez daha uyarıyorum bakın boş yere Targelli Ziraat Mühendislerine sataşmayın kendi kuyunuzu kendiniz kazıyorsunuz. Bir kez daha belirttim bakanlığın yarısı burayı takip ediyor ve bakanlığın elemanlarının büyük çoğu Targel personeli.. Siz bu kafayla giderseniz daha çok tekrar tercih yüzünden açıkta kalırsınız benden demesi.. Bu işin başından beri çalışıp atanan bir kardeşiniz olarak hep meslektaş birliğinden dem vurdum yine söylüyorum bir kaç tane hizipçi şerefsizin gazına gelmeyin o şerefsiz kendini iyi biliyor.. Biz yine alım olsun diye elimizden geleni yapmaya çalışırken Targelliler köye gitmiyor zart zurt atan o arkadaş yüzünden bir çok Targelli ziraat mühendisi "BUNLARA MÜSTEHAK" diyor.. Benden söylemesi kulaklarınıza küpe olsun.

DPB-Tebligleri, 11 yıl önce

Anlayamadığım iki yılda bir 2500 alım yapan tarım bakanlığı ve bunu bekleyen 100 bin kişi iki yıl boyunca tartışılır o der sizden çok aldılar o der 50 puanla atandılar ben 6 yıldır atanamadım hiç bir zaman da 70 puanın dibine düştüğümü görmedim kim bu 50 puanla atanan onun bunun çocuğu ziraat mühendisi Ösym kpss arşivine bakıyorum 60 puanın dibini taban puanın 16 olduğu dönemde bile görmedim açın bakın arşivde kayıtlı

bugünlerde taban puan 40 olmasına rağmen 60 puan alamayan geri zekalı öğretmen tayfası 50 puanla atanmak için ağlıyor kimsenın sesi çıkmıyor..

ATANAMAYAN 25 BİN ZİRAAT MÜHENDİSİ MEZUNUNA HAKSIZLIK YAPARAK KONUŞAN HANGİ BÖLÜM OLURSA OLSUN YÜZÜNÜZÜ ÇEVİRİP GİTMEYİNİZ MESLEĞİNİZLE GURUR DUYUNUZ KONUŞANIN AĞZININ PAYINI VERİNİZ BUDAMI YETMEDİ GÜZELCE YUMRUĞUNUZU SIKIN SURATININ ORTASINA YERLEŞTİRİN KİMSE BİZİM BÖLÜMÜMÜZE HAKARET EDEMEZ ETTİRMEYİZ

memet-21
Memur
18 Eylül 2013 18:46

kar deş sen tehdit mi savuruyorsun. gözümüzümü korkutuyorsun. tekrar terçih yapacaksan yap. çok ta tınnnn.

Ülkü.ugruna.şehit, 11 yıl önce

Güzel kardeşlerim köy kadrosu diye bir kadro olamaz. Köyde Ziraat Mühendisinin 24 saat yapacak hiç bir işi yok kaldı ki olanaklar sıfır bir çok yerde. Büroyu geçtim köy kahvesinide geçtim camisi okulu olmayan köyler var ve burda Targel personeli atanmış durumda. Hadi müthiş zekanızla bunada bir çözüm bulun. Atama bekleyen çok değerli meslektaşlarımı bir kez daha uyarıyorum bakın boş yere Targelli Ziraat Mühendislerine sataşmayın kendi kuyunuzu kendiniz kazıyorsunuz. Bir kez daha belirttim bakanlığın yarısı burayı takip ediyor ve bakanlığın elemanlarının büyük çoğu Targel personeli.. Siz bu kafayla giderseniz daha çok tekrar tercih yüzünden açıkta kalırsınız benden demesi.. Bu işin başından beri çalışıp atanan bir kardeşiniz olarak hep meslektaş birliğinden dem vurdum yine söylüyorum bir kaç tane hizipçi şerefsizin gazına gelmeyin o şerefsiz kendini iyi biliyor.. Biz yine alım olsun diye elimizden geleni yapmaya çalışırken Targelliler köye gitmiyor zart zurt atan o arkadaş yüzünden bir çok Targelli ziraat mühendisi "BUNLARA MÜSTEHAK" diyor.. Benden söylemesi kulaklarınıza küpe olsun.

mycity
Kapalı
18 Eylül 2013 21:43

alım olması için uğraşmak mı şerefsizlik, mevzuata aykırı bir işlem yapanları ifşa etmek mi şerefsizlik... siz köy/kasabaya atandınız, bir müfettiş gelinecek denilse , yarım saat içinde köy/kasabanda olur musun olmaz mısınız?

müdürler göz yumuyor , teftiş mekanizması olmadığı için (şu an ) , rahatsınız belki iyi günleriniz belki de masaları işgale devam ...

bazılarının duymak istemediklerinin farkındayım, rahatsız ettim maalesef..

mycity, 11 yıl önce

tarım bakanlığında işler yürüyor ,yolunda binlerce targel projesi adı altında teknik personel, ve diğerleri var... daha önceden de yazdım targelliler köy/kasabalara gönderilmezse işler yolunda olduğundan yakın zamanda büyük bir alım (2000, 6000 gibi) olacağına fazla olasılık vermiyorum...

evet dediğin gibi targelliler de merkezdekiler gibi 3 bin tl civarında aylık gelire sahipler

mycity
Kapalı
18 Eylül 2013 21:47

şu laflara bak,

şerefsiz, mustahak...

Allaha havale ediyorum seni....

aykutapak
Aday Memur
18 Eylül 2013 22:16

targeliler çok olmaya başladı hem köye gitmiyorlar hemde merkezdeki kadroları kapatıyorlar

aykutapak
Aday Memur
18 Eylül 2013 22:17

55 le atandın kardeşim ne beklıyorsun sen senden ne mühendislik görecek

aykutapak
Aday Memur
18 Eylül 2013 22:21

gecen birini gördüm yüzsüzlügün bu kadarıda olmaz be kardesım 60 la atanmış y lisans yapmış(kontejan fazlalıgından dil puanı olmadan:)) devlet beni iyi yere koymalı diyor ulan sen 60 puan almışın össde barajı zor geçip ziraat okumuşun sende ne açıdan yararlanacak devlet mühendislik mezunuyum diyorsun kpss gibi en kek matematik sorularının soruldugu sınavda 2-3 net yapmıssın şimdide köye gitmeyip merkezde iyi görev istiyorsun...

bakın açıkca söylüyorum targelliler merkezdeki kadroları isgal ettikleri icin kadro sıkıntısı göze carpmıyor bunlar köye gittikden sonra büyük bir bosluk olacak ve alımlar artacak. ben 83 le bostaysam 60 la giren adam yüzünden niye bekliyeyim ayıptır günahtır.

zmrtn
Şube Müdürü
18 Eylül 2013 23:26

Bak genc surada 10 ay once calisanlar soyle calisanlar boyle saallayip duruyordun. Targelliler yardimci olmuyor cart curt salliyordun. Bugun atanunca mi akilli adam akil veren adam oldun sen.

Asil sana yazik asil sana mustahak. Herkes takip ediyorda neden senin gibi ziplamiyor herseye. Her atamada tercih yaparsin bide burada show yaparsin. Atandigin yerinde adinda belli herkeste biliyor bakalim 1 sene sonra ayni yerde mi olacaksin. Mustahaksa bize mustahak sanane. Neden sadece sen konusuyorsun. Asil sana yakismiyor. Adam dusuncesini soyluyor koy kadrosu koye git.diyor sende gitme kardesim. Allah allah adama ne beddua ediyorsun

Ülkü.ugruna.şehit, 11 yıl önce

özer45
Şef
19 Eylül 2013 12:58

http://www.memurlar.net/haber/407075/

4-2-3-1
Şef
19 Eylül 2013 13:44

18.09.2013

Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek Tarım Bakanlığından bize gelen sözleşmeli alım talebi bulunmamaktadır.

Ayrıca Bakanlığımızın stratejik planı içerisinde olduğu için başvurunuza cevap verilmemektedir.

Maliye Bakanlığı

bu ne şimdi dalga mı geçiyorlar. Başbakanlıktan arıyıp talep var diyorlar.Maliye yi aradığımız zaman talep var diyorlar.Bizim bakanlıktan talebi gönderdik diyorlar.Mehmet Şimşek yok diyor.

ultrAslansmyrna
Aday Memur
19 Eylül 2013 14:33

bakan mı yapmış bu açıklamayı?

4-2-3-1, 11 yıl önce

18.09.2013

Maliye Bakanımız Sayın Mehmet Şimşek Tarım Bakanlığından bize gelen sözleşmeli alım talebi bulunmamaktadır.

Ayrıca Bakanlığımızın stratejik planı içerisinde olduğu için başvurunuza cevap verilmemektedir.

Maliye Bakanlığı

bu ne şimdi dalga mı geçiyorlar. Başbakanlıktan arıyıp talep var diyorlar.Maliye yi aradığımız zaman talep var diyorlar.Bizim bakanlıktan talebi gönderdik diyorlar.Mehmet Şimşek yok diyor.

DPB-Tebligleri
Kapalı
19 Eylül 2013 14:35

http://www.memurlar.net/haber/40707

TARGEL personeli kimleri nasıl kandırarak bu haberleri yaptığınızı bilmiyoruz ama HİÇ BİR İŞ YAPMADAN KURUMDA OTURUP 3 BİN TL İLE KIÇ BÜYÜTÜĞÜNÜZÜ DÜNYA ALEM BİLİYOR HATTA ADINIZ TARGEL YANGEL YATA ÇIKMIŞ DURUMDA YALANSA SÖYLEYİN YALANDIR BUGÜNE KADAR NE İŞ YAPTINIZ???

Toplam 193811 mesaj
«510951105111511251135114511551165117511851195120»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi