Editörler : Mehmet Balci
«681968206821682268236824682568266827682868296830»
14 Mayıs 2019 23:14

Aromatic
Aday Memur

Burda beddua edenler yaptığınız şeyi bizim için mı yapıyorsunuz kendiniz için yapıyorsunuz. Tweet falan hikaye alacağı varsa alır. Ne oldu o kadar bakanla yardımcıları ile görüştünüz sonuç ne alım mı oldu? Ormancilar tweet mı attı da aldılar? Ben oturup 1 yıl asosyal yaşamışım 87 almışım sen alamamışsın kendin için çalışıyorsun. Yaptıklarında kendine yapmadiklarinda burda kimseye beddua etme hakkınız yok. Sizi kimse zorlamadı para verinde tt olalım diye gönüllü olarak verdiniz.

14 Mayıs 2019 23:14

ziraatgemlik
Kapalı

Arpaları kesildi artık para toplayamaz oldularya ondan sesleri çıkıyor bu kadar grup twit hikaye arkadaşlar.. Şu biri sormuştiya illerin normları açılmış diye doğrudur duyuru var pbys denilen sistemde ancak personel göremiyor bugün ilçe müdüründen baktırdık oda göremedi sisteminden. Tahminimce il müdürleri yada pbysden sorumlu il sorumluları görebiliyor. İl müdürüne zorda il sistem sorumlusuna yarın ulaşırsam soracam. Sizleri en yakın zamanda aramızda görmek istiyoruz. Hayırlı Ramazanlar

14 Mayıs 2019 23:17

stark666
Aday Memur

Kardeşim bize bulaşmasında burada istediğini atsın burda kışkırtıyor milleti beddua ediyor hakaret ediyor ayıp yav

14 Mayıs 2019 23:22

Aromatic
Aday Memur

Alım olur yada olmaz artık çok takmıyorum temmuzda olursa düz memurluk yazarım olmazsa eylülde polisliğe girerim. Ama size burda beddua etme hakkı düşmez. Sizin gibi psikolojisi bozuk 2 3 kişi daha var önceden onlarda böyle diyordu tweet atamayana hakkımı helal etmiyorum diye de bizde bir hakkınız yok bunu öğrenin önce.

14 Mayıs 2019 23:26

stark666
Aday Memur

Üstte kocaman ziraat mühendisleri platformu yazıyor, twite adam bulma derneği yazmıyor gelip burada atarlanmasının anlamı yok. neyse.. duası kabul olsaydı...

14 Mayıs 2019 23:28

Aromatic
Aday Memur

Üstte kocaman ziraat mühendisleri platformu yazıyor, twite adam bulma derneği yazmıyor gelip burada atarlanmasının anlamı yok. neyse.. duası kabul olsaydı...

stark666, 6 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle katılıyorum size. Allah'tan kabul olmuyor.

14 Mayıs 2019 23:38

Atanamamış zooteknis
Kapalı

Yalnız fena gömdünüz he D. :D .D: D: D

14 Mayıs 2019 23:41

özziraatçi
Aday Memur

Atanamamış zooteknis, 6 ay önce - Alıntıya git
Baba akü yok :))
14 Mayıs 2019 23:51

Aromatic
Aday Memur

Atanamamış zooteknis, 6 ay önce - Alıntıya git

Gömme değil hocam da ipini koparan psikolojisi bozulan gelip burda millete beddua ediyor. Sanki buradakilerin elinde atama olayı. Herkes ne yaparsa kendine yapar başkası için yapıyorum diyen yalan söylüyordur bu kadar net.

14 Mayıs 2019 23:58

starrubyziraat
Şube Müdürü
Ya kardeşim tartışacaksanız birbirinizin özeline yazın ayıp ya bu forumda tartışmayın harbiden boş tartışmalar gerçekten
15 Mayıs 2019 00:00

sinan.1903
Şube Müdürü
Sorma yaa atamaya güvendk 3 dönem polisliğede girmedik. Sınıf arkdşların çoğu oldu. Ziraat pişmanlıktır cddn
15 Mayıs 2019 00:08

Ziraat59
Kapalı

Para mi toplaniyo ee başkan denen arkadaş bizim gibi atama bekleyen biri değil mi ki

15 Mayıs 2019 00:48

sinan.1903
Şube Müdürü
Mübarek günde adamın günahını almayın. Çalışmalar sonucunda atama olmuyor diyebilirsiniz . Calışmalar boş diyebilirsiniz. Ama buna katılmam adam kuruşu kuruşuna yazıyor. Kim yolladıysa para listesi var. Tt ye verdikleri paranın dekontları var. Lütfen bu hassas konudur kul hakkına girer...
15 Mayıs 2019 01:01

the-lost.99
Şef
sana dedim nalan. burası atanmış olan yerini beğenmeyen atama olsun da yerimi değişeyim diyenlerin yeri. adam atanmış. tt ye para göndermeyin çalışma yapmayın diyor. sen işsiz kalınca bunun umurunda olur mu? tabi ki hayır. başkası oturun bekleyin der. Burada son 4 yıldır facebook grubuna iftira atan çalışmayı engellemeye çalışan kişilerin cirit attığı yer. dediğin gibi bir kaç dürüst çalışkan hesap var gerisi dalavere. tt listesi tt çalışma sonucu heyet masrafı kalem kalem grupta yazıyor. ama bu atanmış neidüğü belirsizlere anlatamazsın. bir de yanınızdayım falan yazmış. senin beğenmediğin yere binlerce kişi atanmak istiyor bre nankör. lanet gitsin senin vereceğin norm bilgisine. Bunlar tekrar tercih butonu açık olsun o dakika tercih de yapar. bir kaç gönlü güzel arkadaşımız var. onlarla birlikte tüm çalışmalara maddi manevi katıldık ve katılmaya devam edeceğiz. atama bizim de hakkımız. atama olana kadar buraları çok takma nalan. burası bir kaç güzel insan dışında adamı kanser eder.
15 Mayıs 2019 01:12

Stalk
Yasaklı
sana dedim nalan. burası atanmış olan yerini beğenmeyen atama olsun da yerimi değişeyim diyenlerin yeri. adam atanmış. tt ye para göndermeyin çalışma yapmayın diyor. sen işsiz kalınca bunun umurunda olur mu? tabi ki hayır. başkası oturun bekleyin der. Burada son 4 yıldır facebook grubuna iftira atan çalışmayı engellemeye çalışan kişilerin cirit attığı yer. dediğin gibi bir kaç dürüst çalışkan hesap var gerisi dalavere. tt listesi tt çalışma sonucu heyet masrafı kalem kalem grupta yazıyor. ama bu atanmış neidüğü belirsizlere anlatamazsın. bir de yanınızdayım falan yazmış. senin beğenmediğin yere binlerce kişi atanmak istiyor bre nankör. lanet gitsin senin vereceğin norm bilgisine. Bunlar tekrar tercih butonu açık olsun o dakika tercih de yapar. bir kaç gönlü güzel arkadaşımız var. onlarla birlikte tüm çalışmalara maddi manevi katıldık ve katılmaya devam edeceğiz. atama bizim de hakkımız. atama olana kadar buraları çok takma nalan. burası bir kaç güzel insan dışında adamı kanser eder.
the-lost.99, 6 ay önce - Alıntıya git

Helal olsun kardeşim... Allah biliyor sen merak etme 3 günlük dünya herşey atama değil. Bu dünyanın diğer tarafında var. ...

15 Mayıs 2019 01:26

stark666
Aday Memur

Yanlış anlaşılma olmasın ben kimseye para ile ilgili iddiada bulunmadım inanmayan okur benim tek derdim twit atmayanlara hakaret beddua vs yapılması oda çok umrumda değilde gerçi hoş hareketler değil yoksa ben tanımıyorum herhangi hesabımda yok facebook vs görmediğim bilmediğim birine bişey diyemem kimse kimseye karışmasın yeter bana

15 Mayıs 2019 01:41

ziraatgemlik
Kapalı

Kimsenin yer beğenmediği yok tayin bekleyen herkes en az 3 yıl çalışıp gidenlerden olacak. O zaman kimse tayin olmasın az mantıklı konuşacaksın. Atama olacak yanlız bu sizin twitniizle olmayacak atama olmasın diyen hiç bir çalışan olduğunuda zannetmiyorum. Çünkü personel gelirse adamın iş yükü azalacak tayin olabilecek neden istemesin.

15 Mayıs 2019 02:12

Abdakr
Aday Memur

Arkadaşlar burada birbirinizle tartışmak size bir şey kazandırmaz.Etkinliklere katılmamak sizin kendi bileceğiniz bir şey ama katılan arkadaşlara, çabalayan arkadaşlara da saygı duymak zorundayız, hiç bir şey yapmadan beklemek yerine sonuçta bir amaç için çabalanıyor.

15 Mayıs 2019 02:50

Stalk
Yasaklı

Arkadaşlar burada birbirinizle tartışmak size bir şey kazandırmaz.Etkinliklere katılmamak sizin kendi bileceğiniz bir şey ama katılan arkadaşlara, çabalayan arkadaşlara da saygı duymak zorundayız, hiç bir şey yapmadan beklemek yerine sonuçta bir amaç için çabalanıyor.

Abdakr, 6 ay önce - Alıntıya git

Yüce rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah sahur vakti iftar vakti namazlarda teravihde sürekli dua ediyorum. Sadece ben değil gece gündüz ailemde dua ediyor. Kendim ve benim gibi bekleyen tüm arkadaşlarım adına... bizim adımıza iyi düşünene Allahım kat ve kat fazlasını versin. Kötü düşünen ve kötülük yapmak isteyenleri de Allah a havale ediyorum...

15 Mayıs 2019 03:18

Aromatic
Aday Memur

Abdakr, 6 ay önce - Alıntıya git

Herkesten böyle olmasını bekleriz hocam bizde. Etkinliklere katılan katılır her şeyi yapabilir ama katilmayana beddua etmek nedir. 2. Konu da para konusu kimse para yiyor veya zorla para alınıyor da demedim onu da isteğe bağlı gönderdiniz. Bu yüzden şu mübarek ayda kimsenin günahını almak istemem bende. Etkinliğe katılan herkeste kendi için katılır başkası için değil.

Toplam 142783 mesaj
«681968206821682268236824682568266827682868296830»

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;