Editörler : Mehmet Balci
«682268236824682568266827682868296830683168326833»
15 Mayıs 2019 16:05

Denizkz
Şef

hocam arkadaş başlık olarak paylaşmış.Birde bakanlıkta görüştüğü bayanın dahili numarasını paylaşmş gruba girdiğinizde başlık olarak görürsünüz.

chelse, 3 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim hocam

15 Mayıs 2019 16:22

MehendizBeg
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
15 Mayıs 2019 16:25

Aromatic
Aday Memur
Burada kusura bakmayın da facebook grubuna bok atmayın adamlar ellerinden geldiğince çalıştı oturup burada eleştireceğinize tweetle eylem yapılacaktı başka organızasyonlar yapılacaktı nerdeydınız ? Tweetle olacak iş değil aynen bırada boş yapmakla olacak iş. kim elinden geldiğince çalışmış fedakarlık göstermişse atansın gelip burada yatan ayy tweetle mı olacak o iş diyen arkadaşlar bu forumu kimse okumuyor gidip polislik düz memurluk yazacaksan tantana da yapma burada. İnsanların psıkolojısı bozulabılır calısam emek veren sesını duyurmaya calısan damın bozulur oturup oradan ızleyen adamın degıl. İnsanları kışkortıp beddua ettırmeyın kendızıe o zaman yok eytlıler eylem yaptı noldu yok tweet attık noşfu noldu noldu al kardeşim üç beş adam oturup çalışmasaydı bakan sizi umursayıp atama da yapmazdı şu ramazan gununde ınsanların hakkına gormeyın bokta atmayın
BBZwek, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizin psikolojiler harbi harbi iyi değil gidin bir görünün bence. Ben size etkinlik yapmayın mı dedim veya yaptığınız etkinliğe karşı mı çıktım ? Herkes ne yaparsa kendine yapar bilader ne yapıyorsanız kendinize gelip burda yapmayanlara beddua etmeyin yeter. Polis ve düz memurluğa gelince puanım iyi şükür canım hangisini isterse onu yaparım.

15 Mayıs 2019 17:37

stark666
Aday Memur

Bi tarihte biz mi sallasak belki tutar ne dersiniz

15 Mayıs 2019 17:55

MehendizBeg
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar sayfadan yeni haberdar oldum ve foruma yeni üye oldum biraz geçmişe dönük yazışmaları da okudum herkeste karamsarlık var.

Acaba atama konusunda fikri olan var mı? Mayıs yarısı da bitti. Haziran Temmuz vs bu devam eder mi? Bildiğim kadarıyla Ormana 5000 atama olacak. Biz Ziraat Mühendislerine de sıra gelir mi?

MehendizBeg, 3 ay önce - Alıntıya git
15 Mayıs 2019 18:52

Denizkz
Şef

Hayırdır yaw ne dedim de -4 oy verilmiş haydaaaa

Yeni haberi olanlara böyle davranıyorlar gördüğüm kadarı ile , burada ki insanlarin çoğu forumu uzun zamandır takip edenler ... atama beklerken yiprandiklari için birşey bilmeyenlere cevap verilmiyor genelde ... atama olur merak etme sıralaman kaç ? İyiyse atanırsın.

15 Mayıs 2019 19:03

Ziraat59
Memur

Hocam güzel açıklama yapmışsın güldürdün :)))

15 Mayıs 2019 19:50

Denizkz
Şef

Hocam güzel açıklama yapmışsın güldürdün :)))

Ziraat59, 3 ay önce - Alıntıya git

:)))

15 Mayıs 2019 20:32

stark666
Aday Memur

Hayırdır yaw ne dedim de -4 oy verilmiş haydaaaa

Bir kaç sayfa oku bakalım normal bir şey var mı burada :))

15 Mayıs 2019 20:45

milatyldz
Aday Memur

Bi tarihte biz mi sallasak belki tutar ne dersiniz

stark666, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben salladım 22 Mayısı bekliyorum :)

15 Mayıs 2019 21:10

Tarım Kuşu
Memur
15 Mayıs 2019 21:37

stark666
Aday Memur

Beklenen atama sayıları

Ziraat Müh=750-850

Veteriner=650-750

Gıda Müh=300-400

Su Müh=90-100

Diğerleri=100-150

Bundan fazlası çıkmaz, ona göre yolunuzu çizin, hepinize kolay gelsin.

Tarım Kuşu, 3 ay önce - Alıntıya git

Böyle olursa sana yetiyor mu

15 Mayıs 2019 21:52

Denizkz
Şef

Beklenen atama sayıları

Ziraat Müh=750-850

Veteriner=650-750

Gıda Müh=300-400

Su Müh=90-100

Diğerleri=100-150

Siz nerden çıkardınız bu rakımları? Tayına göre felan mı düşündünüz???

15 Mayıs 2019 22:54

chelse
Daire Başkanı

Beklenen atama sayıları

Ziraat Müh=750-850

Veteriner=650-750

Gıda Müh=300-400

Su Müh=90-100

Diğerleri=100-150

2017 atamalarını göz önünde bulunarak yorum yaptıysanız.2017 atamalarında 1000 kişilik bir kesinti oldu.Branşlara 1000 sayısını belirli oranda eklemeniz gerekiyor.Kim ne diyorsa desin Norm çalışmaları bitti.Burda çıkacak sayıyı şuan kimse bilmiyor.Bu sayılara şuan kimse ulaşamıyor.Bakan bir kısım Orman dedi 5000 çıktı.Bir kısım Zm ve bir kısım Vet dedi.Ormana 5 bini kimse beklemiyordu.Normda çıkan sayılar yakında kaç olduğu belli olur.

16 Mayıs 2019 00:26

Sedefgulen
Kapalı
Bakanımız yarın rize de ulaşabilecek var mı?
16 Mayıs 2019 00:44

stark666
Aday Memur

Bekir kendi çıkarkarı dışında hiç birşey yapmıyor , lütfen okuyunuz.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli?nin, göreve gelmesinin ardından bakanlık personelini Ankara İncek?te olduğu belirtilen villasında kendi hizmetine aldığı ortaya çıktı.

Cumhuriyet'ten Ozan Çepni'nin haberine göre bakanlık kaynakları, sürecin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi?ne geçilmesi ve Pakdemirli?nin koltuğa oturması ile başladığını aktardı ve tartışmalar yaşansa da görevlendirilen memurların bakanın villasında işlerine dönem dönem devam ettiği belirtildi.

Bakanlığın Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı?na bağlı personelin bakanın özel hizmetinde çalıştırıldığı, bazı memurların ise villada çalışmayı reddettiği aktarıldı. Bakanlık bürokratları ile memurlar arasında özel görüşmeler yapıldığı, bakanın özel konutunda çalışmalarının teklif edildiği ve ?Çalışır mısın?? denilerek ikna süreçlerinin işletildiği öğrenildi.

YÖNETMELİKTE YOK!

Konuyla ilgili ulaşmaya çalışılan ve tartışmaların odağındaki Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ecmel Ercan, Çepni'nin sorularını yanıtlamadı. Ulaşılabilen bakanlık bürokratları da bakanın villasında ?Kamu Konutları Yönetmeliği? kapsamında işlem yürütüldüğünü aktardı.

Bu kapsamda, Kamu Konutları Kanunu yönetmeliğindeki ?Özel Tahsisli? konutların ?lsınma giderleri, demirbaş eşya ve mefruşat giderleri, aydınlatma, elektrik, su, gaz, temizlik, telefon, kapıcı, aşçı, kaloriferci, bahçıvan ve benzeri giderleri ile her türlü işletme, bakım ve onarım giderleri ilgili kurum ve kuruluşlarınca karşılanır? maddesi hatırlatıldı. Ancak temizlik ve onarımının yaptırıldığını belirtse de yönetmelikte yer almayan, bakanın villasında tam zamanlı çalışmaları istenen bakanlık personeli görevlendirmesine ilişkin sorular ise yanıtsız kaldı.

Bu arkadaş gönüllü olabilir diye düşünüyorum :)

16 Mayıs 2019 00:46

MehendizBeg
Aday Memur

Yeni haberi olanlara böyle davranıyorlar gördüğüm kadarı ile , burada ki insanlarin çoğu forumu uzun zamandır takip edenler ... atama beklerken yiprandiklari için birşey bilmeyenlere cevap verilmiyor genelde ... atama olur merak etme sıralaman kaç ? İyiyse atanırsın.

Denizkz, 3 ay önce - Alıntıya git

Haklısınız baktım benden sonra yorum yapanlarda bayağı eksi almış:)

16 Mayıs 2019 00:54

MehendizBeg
Aday Memur

Bir kaç sayfa oku bakalım normal bir şey var mı burada :))

stark666, 3 ay önce - Alıntıya git

Valla üşenmedim bayağı geriye doğru baktım herkes haklı olarak isyanda uzun süredir atama olmamış neredeyse 2 yıl olmuş. Umarım herkes emeğinin karşılığını kat kat alır. Ben henüz mezun olmadım forumdan yeni haberdar olmamın nedeni de bu. Bakalım artık herşeyin herkes için hayırlısı olmasını temenni ediyorum

16 Mayıs 2019 09:42

tarımdan
Memur

Haziran Temmuz aylarında atama olmazsa

Eylül Ekim aylarında atama şansımız kalıyor sanırım

Bu dönemler dışında istenildiği taktirde alıma çıkılabiliyor mu

16 Mayıs 2019 09:45

nerimantutak
Aday Memur

Bekir kendi çıkarkarı dışında hiç birşey yapmıyor , lütfen okuyunuz.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli?nin, göreve gelmesinin ardından bakanlık personelini Ankara İncek?te olduğu belirtilen villasında kendi hizmetine aldığı ortaya çıktı.

Cumhuriyet'ten Ozan Çepni'nin haberine göre bakanlık kaynakları, sürecin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi?ne geçilmesi ve Pakdemirli?nin koltuğa oturması ile başladığını aktardı ve tartışmalar yaşansa da görevlendirilen memurların bakanın villasında işlerine dönem dönem devam ettiği belirtildi.

Bakanlığın Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı?na bağlı personelin bakanın özel hizmetinde çalıştırıldığı, bazı memurların ise villada çalışmayı reddettiği aktarıldı. Bakanlık bürokratları ile memurlar arasında özel görüşmeler yapıldığı, bakanın özel konutunda çalışmalarının teklif edildiği ve ?Çalışır mısın?? denilerek ikna süreçlerinin işletildiği öğrenildi.

YÖNETMELİKTE YOK!

Konuyla ilgili ulaşmaya çalışılan ve tartışmaların odağındaki Tarım ve Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Ecmel Ercan, Çepni'nin sorularını yanıtlamadı. Ulaşılabilen bakanlık bürokratları da bakanın villasında ?Kamu Konutları Yönetmeliği? kapsamında işlem yürütüldüğünü aktardı.

Bu kapsamda, Kamu Konutları Kanunu yönetmeliğindeki ?Özel Tahsisli? konutların ?lsınma giderleri, demirbaş eşya ve mefruşat giderleri, aydınlatma, elektrik, su, gaz, temizlik, telefon, kapıcı, aşçı, kaloriferci, bahçıvan ve benzeri giderleri ile her türlü işletme, bakım ve onarım giderleri ilgili kurum ve kuruluşlarınca karşılanır? maddesi hatırlatıldı. Ancak temizlik ve onarımının yaptırıldığını belirtse de yönetmelikte yer almayan, bakanın villasında tam zamanlı çalışmaları istenen bakanlık personeli görevlendirmesine ilişkin sorular ise yanıtsız kaldı.

bu ne devlet millet düşmanlığı belliki devrimkotanla bu şahış aynı şahış devlet millet düşmanlığı yapıp atamalarımızı engelliyorlar artık bizi rahat bırakın forumdan çıkın burası atanmak için umudu olanların vatansever insanların yeri yeter

Toplam 140670 mesaj
«682268236824682568266827682868296830683168326833»

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?