Editörler : Mehmet Balci
«683468356836683768386839684068416842684368446845»
20 Mayıs 2019 13:57

mahirakman
Aday Memur
alım olacak olsa şimdiden duyurunun yapılması gerikiyordu geçen yıllar hep öyle oldu çünkü Mayıs'ta bitti artık . martta duyumu yapıp haziran temmuzda alıma çıkıyorlardı son yillarda hep böyle oldu . sanırım 2019 dan beklentiye girmemeliyiz
Ziraat6457, 7 ay önce - Alıntıya git
arkadasi bence bosuna eksiliyorsunuz haklılık payi var.
20 Mayıs 2019 15:13

chelse
Daire Başkanı

Bakanın hali hazırda 10 bin atamanın 5 binin Orman için kopardık.Tarım kısmı içinde çalışmalarımız devam ediyor demişti 14 mayısta hali hazırda 10 bin atama ne zaman istendi.Bu hazırda olan 10 bin atama Fakıbaba döneminde istenen kadrolardan 5 binini Ormana verdilerse ki bakanın gayri resmi açıklamasında öyle anlaşılıyor Tarım kısmının hakkını yediler.Hali hazırda 10 bininin 5 Binin Orman için kopardık dediler.

Kalan 5 binini Tarım için koparmayı düşünüyorlar.Atama olmamasının en büyük sebebi Mustafa aksunun dediği gibi normun bitmemesi.Burda bizim için tek umut veren nokta Normun başlangıç aşamasında olmaması

20 Mayıs 2019 15:41

Denizkz
Şef

Bakanın hali hazırda 10 bin atamanın 5 binin Orman için kopardık.Tarım kısmı içinde çalışmalarımız devam ediyor demişti 14 mayısta hali hazırda 10 bin atama ne zaman istendi.Bu hazırda olan 10 bin atama Fakıbaba döneminde istenen kadrolardan 5 binini Ormana verdilerse ki bakanın gayri resmi açıklamasında öyle anlaşılıyor Tarım kısmının hakkını yediler.Hali hazırda 10 bininin 5 Binin Orman için kopardık dediler.

Kalan 5 binini Tarım için koparmayı düşünüyorlar.Atama olmamasının en büyük sebebi Mustafa aksunun dediği gibi normun bitmemesi.Burda bizim için tek umut veren nokta Normun başlangıç aşamasında olmaması

chelse, 7 ay önce - Alıntıya git

Bakanımız eski bakanlığa mülga demişti. Mülga olan bir bakanlığın halihazırda 10bini olamaz o sebeple... Sedat bey face grubunda normların bittiğini de yazmıştı kesin bir üslupla . Bilemiyorum hergün yeni bir bilgi çıkıyor ama ben inanıyorum haziran da birşeyler olacak inşallah.

20 Mayıs 2019 16:11

uzmanprojeci
Kapalı

Bakanımız eski bakanlığa mülga demişti. Mülga olan bir bakanlığın halihazırda 10bini olamaz o sebeple... Sedat bey face grubunda normların bittiğini de yazmıştı kesin bir üslupla . Bilemiyorum hergün yeni bir bilgi çıkıyor ama ben inanıyorum haziran da birşeyler olacak inşallah.

Denizkz, 7 ay önce - Alıntıya git

Normun bittiğini düşünmüyorum. Tayin bekleyenlerde norm bekliyor

20 Mayıs 2019 16:13

uzmanprojeci
Kapalı

Normun bitirilmemesini tesadüfi olmasa gerek üzerlerinde bu kadar baskı varken norm bitmesi kimin işine gelir

20 Mayıs 2019 16:22

sinan.1903
Şube Müdürü
Dua edin dostlar başka yapacak bşy kalmadı. 150 bin twit attığımız gecelerde oldu ama sonuç gelmedi. Haziran ayı 2. Ceyregin sonu bayrama müjdeyle gireriz inşallah.
20 Mayıs 2019 16:39

Denizkz
Şef

Normun bittiğini düşünmüyorum. Tayin bekleyenlerde norm bekliyor

uzmanprojeci, 7 ay önce - Alıntıya git

Hocam diyelim İstanbul Beykoz Su Ürünleri Mühendisliğinde çalışan 3 kişi var. Toplamda bu bölümden diyelim max. 4 kişi olmalı. Tayin de 1 kişilik yer açıyor hali ile . Fakat atıyorum Şile 'ye 1 tane dahi yer açmıyor , çünkü ihtiyaç yok . Bunu neye göre karar veriyorlar o zaman ? Bence norm çoktan bitti ben maliyeden dolayı beklediğimizi düşünüyorum.

20 Mayıs 2019 16:43

Stalk
Yasaklı

Bakanlığın duyurular kısmında bugün yayınlanan Nisan ayına ait kurum idari kurul toplantısının 14. Maddesini inceler misiniz?

20 Mayıs 2019 16:44

Stalk
Yasaklı

Bakanlığın duyurular kısmında bugün yayınlanan Nisan ayına ait kurum idari kurul toplantısının 14. Maddesini inceler misiniz?

Stalk, 7 ay önce - Alıntıya git

Talepler kısmı 14. Madde

20 Mayıs 2019 16:54

VictoryGallop
Aday Memur

Talepler kısmı 14. Madde

ciddi miktarda personel açığı varsa neden açıktan alıyorlar :S

20 Mayıs 2019 17:00

Stalk
Yasaklı

ciddi miktarda personel açığı varsa neden açıktan alıyorlar :S

VictoryGallop, 7 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeli personel alımı işte açıktan yaptıklarıatamalar herzamanki gibi

20 Mayıs 2019 17:05

Dfsgs
Aday Memur

Norm bitti arkadaşlar hala norm norm demeyi bırakın lütfen bu bir bahane değil artık, önemli olan "bakanlık personel talebinde bulundu mu, bulunmadı mı?"

20 Mayıs 2019 17:13

uzmanprojeci
Kapalı

Ciddi miktarlarda olan personel açığını giderme yöntemimiz açıktan atama ne güzel

Şimdi bu yönetici kadro atamalarıdır sorsak

20 Mayıs 2019 17:15

uzmanprojeci
Kapalı

Sözleşmeli personel alımı işte açıktan yaptıklarıatamalar herzamanki gibi

CB tarafından bakanlığı tahsis edilen kodrolar göz önünde bulundurularak '' derken

20 Mayıs 2019 17:18

Plant protection.44
Aday Memur

Bir seyler olacak ama hadi hayırlısı

20 Mayıs 2019 17:18

Stalk
Yasaklı

Ciddi miktarlarda olan personel açığını giderme yöntemimiz açıktan atama ne güzel

Şimdi bu yönetici kadro atamalarıdır sorsak

Türkiye de yönetici kadrosu boş kalmaz hele ciddi şekilde boş kalmaz. Açıktan atama dediği zaten bizim beklediğimiz atama

20 Mayıs 2019 17:19

Stalk
Yasaklı

CB tarafından bakanlığı tahsis edilen kodrolar göz önünde bulundurularak '' derken

CB kararnamesi

20 Mayıs 2019 17:23

uzmanprojeci
Kapalı

Türkiye de yönetici kadrosu boş kalmaz hele ciddi şekilde boş kalmaz. Açıktan atama dediği zaten bizim beklediğimiz atama

Talebe istinaden

CB tarafından bakanlığı tahsis edilen kodroların göz önünde bulundurulması derken

şuan çıkmış hali hazırda bakanlığın tahsisine verilen kadro sayısı belli mi bu ifade var

20 Mayıs 2019 17:25

uzmanprojeci
Kapalı

Yarın özel yayın/

Tarım politikaları konusunda en yetkin uzman olan @tarimyazari

Ali Ekber Yıldırım yarın sabah ?Demokrasi Meydanı?na çıkıyor. Üretimi, tarımı, hayvancılığı tüm yönleriyle konuşacağız. Öneri ve sorunuzu, katılımınızı bekliyoruz

20 Mayıs 2019 17:29

Stalk
Yasaklı

Talebe istinaden

CB tarafından bakanlığı tahsis edilen kodroların göz önünde bulundurulması derken

şuan çıkmış hali hazırda bakanlığın tahsisine verilen kadro sayısı belli mi bu ifade var

Bu yazıdan herşeyin bittiği kadroların belli olduğu manası çıkıyor

Toplam 143478 mesaj
«683468356836683768386839684068416842684368446845»