Editörler : Mehmet Balci
«683668376838683968406841684268436844684568466847»
21 Mayıs 2019 17:57

g.müh.
Aday Memur
Bizim bakanlığımız dışında her bakanlık ilana çıkıyor ya.. Hayret ediyorum gerçekten.. Hiç mi ihtiyaç yok bize ya aklım almıyor artık. Bakanlıkta her şey dört dörtlük mü? Tarımda, hayvancılıkta, gıdada çok mu söz sahibiyiz? Gerçekten zoruma gidiyor artık
21 Mayıs 2019 17:58

sinan.1903
Şube Müdürü
Bakınn twitle atama olmadığı nasıl bellii Adalet bakanlığına twit atan mı var. 2 yıldır 10 bin 10 bin alıyorlar. Şansısız yaa valla Allah şans vermemiş.
21 Mayıs 2019 18:04

sinan.1903
Şube Müdürü
Bizim bakanlığımız dışında her bakanlık ilana çıkıyor ya.. Hayret ediyorum gerçekten.. Hiç mi ihtiyaç yok bize ya aklım almıyor artık. Bakanlıkta her şey dört dörtlük mü? Tarımda, hayvancılıkta, gıdada çok mu söz sahibiyiz? Gerçekten zoruma gidiyor artık
g.müh., 8 ay önce - Alıntıya git
Mesleklerimiz çok değersizleşti hocam :((((. 2000 kişi genel alsa çok iyi alım diyecek olanlar var. 5 bin e bile razıyız o bile olmayacak gibi
21 Mayıs 2019 18:14

g.müh.
Aday Memur
Mesleklerimiz çok değersizleşti hocam :((((. 2000 kişi genel alsa çok iyi alım diyecek olanlar var. 5 bin e bile razıyız o bile olmayacak gibi
sinan.1903, 8 ay önce - Alıntıya git
Kendi adıma konuşuyorum geçen yıl sınava ne umutlarla hazırlandım. Ne kadar bunalsam da o masadan kalkmamanın bir yolunu buldum. Neden? Çünkü mesleğimi hakkıyla yapabileceğim tek yerin kamu olduğunu düşündüğüm için, insan yerine konulabileceğimiz yerin orası olduğu için. Cidden 2000 ya da daha az alım mı yani bunun karşılığı? Bu mudur yani:( Artık versinler şu 10 binlik kadromuzu.. Sadece bizim bakanlığa mı kadro yok ya?
21 Mayıs 2019 18:17

mozay07
Aday Memur
sinan.1903, 8 ay önce - Alıntıya git
sinan.1903 kardeşim herşeyden önce şunu unutma bizler bakanlığın üvey evladayız,hakkımızı savunup önemseyen kimse yok. o yüzden herkes 2bin lik atamayla mutlu oluyor.
21 Mayıs 2019 18:26

Denizkz
Şef

Bugün ortaokuldaki öğretmenlerimden biri ile karşılaştım hoca ne yapıyorsun dedi atama bekliyorum dedim ... 30 yaşıma gelmişim hâlâ atama bekliyorum , kötü bir histi:(

21 Mayıs 2019 18:26

Ahmet.vet.54
Aday Memur

Bugün ToçBirSen den gelen telefon üzerine,

Yarın, Bakan yardımcısı Sn Mustafa Aksu ile saat 12.00 de,

Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar TEMSİL HEYETİMİZ e randevu verilmiştir.

Bilginize...

21 Mayıs 2019 18:29

Stalk
Yasaklı

Bugün ToçBirSen den gelen telefon üzerine,

Yarın, Bakan yardımcısı Sn Mustafa Aksu ile saat 12.00 de,

Tarım ve Orman Bakanlığına atama bekleyen tüm branşlar TEMSİL HEYETİMİZ e randevu verilmiştir.

Bilginize...

Ahmet.vet.54, 8 ay önce - Alıntıya git

Norm çalışmamız bitmek bitince görüşürüz!

21 Mayıs 2019 18:30

Ahmet.vet.54
Aday Memur

Norm çalışmamız bitmek bitince görüşürüz!

Stalk, 8 ay önce - Alıntıya git

ona benzer bişiler der yollarlar

21 Mayıs 2019 18:59

nalan targell
Şef
Ya siz nasıl insanlarsiniz geröekten
21 Mayıs 2019 19:04

nalan targell
Şef
Tweti beğenmezsiniz heyeti beğenmezsiniz oturmuş yerine! stalk chelse sinan üçlüsü ve bunların sahte hesapları. kim ne yazsa muhalefet. Siz kesinlikle ve kesinlikle atama olsun istemiyorsunuz. tek amacınız , face grubunu proveke etmek. atama için yapılan her çalışmayı pasivize etmek. millet atanamayınca elinize ne geçecek? zaten yazıyordunuz twet fakan
21 Mayıs 2019 19:08

BBZwek
Yasaklı
İyi oyalıyorlar yanlız
21 Mayıs 2019 19:08

Stalk
Yasaklı
Tweti beğenmezsiniz heyeti beğenmezsiniz oturmuş yerine! stalk chelse sinan üçlüsü ve bunların sahte hesapları. kim ne yazsa muhalefet. Siz kesinlikle ve kesinlikle atama olsun istemiyorsunuz. tek amacınız , face grubunu proveke etmek. atama için yapılan her çalışmayı pasivize etmek. millet atanamayınca elinize ne geçecek? zaten yazıyordunuz twet fakan
nalan targell, 8 ay önce - Alıntıya git

Bi sen eksiktin :)))

21 Mayıs 2019 19:11

stark666
Aday Memur

Sen yine mi geldin buraya :)

21 Mayıs 2019 20:37

chelse
Daire Başkanı
nalan targell, 8 ay önce - Alıntıya git

OOO CİĞERCİ yine geldin mi sen neyse senin ile ağız dalaşına girmeye gerek yok.Mustafa aksu görüşmesi var diye duyum var.15 Mayısta Mustafa aKSU ile görüşen arkadaşa Aksu Norm kadro çalışmaları devam ediyor norm öyle birşey ki fazla olan yerden az olan yere kaydırma var.Evet bir kısım eksik var Norm bitince atamamızı yapacağız inşallah Aksu 15 mayısta böyle konuşmuş 6 gün sonra yanına gelenlere ne diyecek yukarda söylediklerinin aynısını söyleyecek Face grubu bakan yardımcıları Norm bitmedi şeklinde bir açıklama yaparlarsa bu oyalamadır dediler.Bakan yardımcısı yarın Norm bitmedi hala derse görüşmeye gidenler siz bizi oylaıyorsunuz diyebilecek cesaretleri var mı ???? tabiki hayır bakan onları Siyasette bir söz var siyasiler yanına gelenleri okşar okşar gönderir.Atama sayısı ve tarihini Aksu açıklayacak şeklinde beklentiye girmeyin.

21 Mayıs 2019 20:48

chelse
Daire Başkanı

Aadalet bakanlığı neden 10 bin atama yaptı.Twet ,Cimer ,Watsap vb etkinlikler olmadan bunlar nasıl atama yaptı yahu bu işte bir iş var kesin hayır bu işte bir iş yok Adalet bakanlığı neden 10 bin atama yaptı ???? Nedeni Türkiye de cezaevlerinde tutuklu ve hükümlü sayısı 240 bin bir yatakta 2 mahkum yatıyor.Mahkumlar yere attıkları battaniyeler üzerinde uyuyor.2023 yılına kadar Türkiye de 228 yeni Cezaevi yapılması planlanıyor.228 Cezaevine Gardiyan ,Zabıt katibi ,İcra katibi ,Mübaşir bunlar ister istemez alınmak zorunda bu bir ihtiyaç Cumhurbaşkanı istesede istemesede bu personeller alınacak çünkü ihtiyaç çok acil var.Yoksa bunlar 200 twet attılar ,cimerde bizi çok rahatsız ettiler.Şunlara bir atama verelimde kurtulalım diye 11 bin personel alınmıyor.İhtiyaç var ve alınması gerekiyor olay bu

21 Mayıs 2019 21:12

Tarım Kuşu
Memur

Yarınki görüşmede bir şey beklemeyin, İnsiyatif Cumhurbaşkanlığında, ne zaman ne kadar alım onayı verirse o zaman olur.

21 Mayıs 2019 22:36

stark666
Aday Memur

OOO CİĞERCİ yine geldin mi sen neyse senin ile ağız dalaşına girmeye gerek yok.Mustafa aksu görüşmesi var diye duyum var.15 Mayısta Mustafa aKSU ile görüşen arkadaşa Aksu Norm kadro çalışmaları devam ediyor norm öyle birşey ki fazla olan yerden az olan yere kaydırma var.Evet bir kısım eksik var Norm bitince atamamızı yapacağız inşallah Aksu 15 mayısta böyle konuşmuş 6 gün sonra yanına gelenlere ne diyecek yukarda söylediklerinin aynısını söyleyecek Face grubu bakan yardımcıları Norm bitmedi şeklinde bir açıklama yaparlarsa bu oyalamadır dediler.Bakan yardımcısı yarın Norm bitmedi hala derse görüşmeye gidenler siz bizi oylaıyorsunuz diyebilecek cesaretleri var mı ???? tabiki hayır bakan onları Siyasette bir söz var siyasiler yanına gelenleri okşar okşar gönderir.Atama sayısı ve tarihini Aksu açıklayacak şeklinde beklentiye girmeyin.

chelse, 8 ay önce - Alıntıya git

Sen ne diyorsun kardeşim o grubun twiti sayesinde sağlıkta alıma çıktı adalette senin dediğine bak :)))

21 Mayıs 2019 23:29

Aromatic
Aday Memur

Yapmayın bak beddua gelir sonra :) hızını alamayıp farklı şeylerde söylerler :) grup kutsaldır:)

21 Mayıs 2019 23:37

nalan targell
Şef
Çok mu kötü puan aldınız :)) Başka açıklaması yok Görüşmeden bir şey çıkacak diye bir beklentimiz yok. Herkes bir adım atıyor tabi nerde sizde bunu anlayacak basiret ;)) anlayana
Toplam 144476 mesaj
«683668376838683968406841684268436844684568466847»

ANKET
CHP'li belediyelerin, Cemevlerine ibadethane statüsü veren uygulamalarını;