Editörler : Pangaea
«689168926893689468956896689768986899690069016902»

Ziraat6457
Şef
21 Haziran 2019 11:53

herhalde anlayamadiniz . yoneticiler bir kaç kez açıkladı . 10551 3 defa redyedi olmuyor işte olmuyor adamlar almıyor bu sayi hayal . Fakibaba kuyuya tas attı çıkaramıyoruz bu kadar basit. fikrini kendine sakla burdan insanlara laf atmak çok kolay face grubuna yaz bide bunları ama yazamazsin
Hellianthusannuus, 5 yıl önce
Ne katılacakmışız kardeşim adamlar vizyonunu kaybetmiş grup yönetimi bizi kurtaracak kadar sayı gelsin gerisi ne yaparsa yapsın kafasında yorumlarda bir çok insan sayı neden aşağı çekildi diye soruyor efendim neymiş sayı arttıkça süreç uzuyormuş bilmem ne bahaneye gel bahaneye tek bir tweet mail vs atarsam şerefsizim.
21 Haziran 2019 11:58

Yazmadığımı nerden biliyorsun herkes sen gibi yüreksiz mi? 10 bin olmadıysa bu sayı 8 bin 9 bin olarak revize edilebilir neden direk yarısı kesip atılıyor. Bu aklı siz nerden buldunuz ya
Ziraat6457, 5 yıl önce
herhalde anlayamadiniz . yoneticiler bir kaç kez açıkladı . 10551 3 defa redyedi olmuyor işte olmuyor adamlar almıyor bu sayi hayal . Fakibaba kuyuya tas attı çıkaramıyoruz bu kadar basit. fikrini kendine sakla burdan insanlara laf atmak çok kolay face grubuna yaz bide bunları ama yazamazsin

inceptions.34
Aday Memur
21 Haziran 2019 12:10

Kardeş sen böyle konuşuyorsunda bencilce davrandığının farkında değilsin. Sende şunu diyorsun kendince ben atanmasam kimse atanmasın bu sayıya gerçekten inanıyormusun sadece tarıma 10551 ben bile inanmıyorum ve emin ol çoğu kişide inanmıyordur ama yazıya dökmüyordur gönül ister ki 20 bin kişi aldın sürekli red yiyor herkes bunda ısrar ederse bakanın önünü açarsın sadece istedik o sayıyı olmadı der konu kapanır gider kimsede atanamaz
Ne katılacakmışız kardeşim adamlar vizyonunu kaybetmiş grup yönetimi bizi kurtaracak kadar sayı gelsin gerisi ne yaparsa yapsın kafasında yorumlarda bir çok insan sayı neden aşağı çekildi diye soruyor efendim neymiş sayı arttıkça süreç uzuyormuş bilmem ne bahaneye gel bahaneye tek bir tweet mail vs atarsam şerefsizim.

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 12:14

Grup etkinliklerine katılmayanlar ya puanı çok düşük olup atanamam ben diyen ya da puanı çok yüksek olup kesin atanırım diyen tayfa . Genel olarak bu böyle . Katılmazsan katılma katılmayı katılmamayı şerefe falan bağlama . Zaten puanın düşükse katılmazsan hiç atanamazsın mesele biter . 10551 diye diye 2 sene geçti ya hu vermiyor adamlar yüksek puanlıların suçu ne orta puanlıların suçu ne boşu boşuna bekliyor kaç aydır yıldır . Vermiyorlar işte 10551 . Bitti .

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 12:17

10551 diyen de bencillik yapıyor aslında . Tamam puanın düşük 10551 olsa atanırsın ona da eyvallah . Ama vermiyorlar işte . Düşük puanlılar atansın diye bi 2 yıl daha mı bekleyelim ? Ne yapalım ? 5 bin bile çok . Tarıma en son atama 2058 kişiydi o da eski bakan Faruk Çelik fetodan atılanlar oldu dedi düşün . Bizim bakanlığımız bu kardeşim . Fakibaba10551 ihtiyaç dedi 3500 kişi alacağız dedi . İhtiyacın tamamen alınması diye bir durum zaten olamaz . 3500 e baktığın zaman 5 bin bile çok .

Ayzuuu
Kapalı
21 Haziran 2019 12:30

https://www.gthbhaber.com/m/tarim-bakanligi-2019-yili-tayin-sonuclari-belli-oldu/?fbclid=IwAR0jie4rFsNxRfzpDzIUw6u7_ZPDgVZxtUqtXJDgWq_rd-YJ2vXXNPYp6Qg. Dilerim sıra müjdeli haber bekleyen tüm GTHB ailesindedir
21 Haziran 2019 12:33

Klasik kalıplar, puanı düşük, atama olmasını istemiyorlar, yüksek puanlıların suçu ne, Almanya bizi çok kıskanıyor vs sizin savunduğunuz insanlar mesela İrem Yetişti "sayı neden aşağıya çekiliyor" yorumlarının yapıldığı gönderiyi yoruma kapatmış (kendinde böyle bir yetkiyi nasıl buluyorsa, yada kim olduğunu sanıyorsa) bu zavallı face grubu yöneticileri sayı belirlemekle mükellef insanlar değiller sayıyı bakanlık belirler maliye belirler bu grup mümkün mertebede en yüksek sayıyı talep etmekle mükelleftir keza bakanlıkta öyle. 3-5 kişi ya talep reddedildi biz bu sayıyı aşağıya çekelim diyemez hele hele direk yarısını kesip atalım hiç diyemez o grupta yönetici olanlarla benim aramda hiç bir fark yok. Umarım o beyinlerinize ulaşabilmişimdir.
21 Haziran 2019 12:38

Esas sen bencilce davranıyorsun, senin düşüncene göre 700 zm alınsın hemen bu hafta alınsın sen atan git gerisi ne yaparsa yapsın. Ve bunda da kendini haklı görüyorsun, ben burda çoğunluk için mücadele ediyorum kardeşim belirli özel bir grubun ekmeğine yağ sürülsün diye değil.
inceptions.34, 5 yıl önce
Kardeş sen böyle konuşuyorsunda bencilce davrandığının farkında değilsin. Sende şunu diyorsun kendince ben atanmasam kimse atanmasın bu sayıya gerçekten inanıyormusun sadece tarıma 10551 ben bile inanmıyorum ve emin ol çoğu kişide inanmıyordur ama yazıya dökmüyordur gönül ister ki 20 bin kişi aldın sürekli red yiyor herkes bunda ısrar ederse bakanın önünü açarsın sadece istedik o sayıyı olmadı der konu kapanır gider kimsede atanamaz

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 12:40

Kardeşim o yöneticiler gece gündüz çalışıyor kendileri 10551 atama olacakta bunu engelleyen insanlar değil :) beğenmiyorsan git grup kur kendine herkesi orda topla ok.

Klasik kalıplar, puanı düşük, atama olmasını istemiyorlar, yüksek puanlıların suçu ne, Almanya bizi çok kıskanıyor vs sizin savunduğunuz insanlar mesela İrem Yetişti "sayı neden aşağıya çekiliyor" yorumlarının yapıldığı gönderiyi yoruma kapatmış (kendinde böyle bir yetkiyi nasıl buluyorsa, yada kim olduğunu sanıyorsa) bu zavallı face grubu yöneticileri sayı belirlemekle mükellef insanlar değiller sayıyı bakanlık belirler maliye belirler bu grup mümkün mertebede en yüksek sayıyı talep etmekle mükelleftir keza bakanlıkta öyle. 3-5 kişi ya talep reddedildi biz bu sayıyı aşağıya çekelim diyemez hele hele direk yarısını kesip atalım hiç diyemez o grupta yönetici olanlarla benim aramda hiç bir fark yok. Umarım o beyinlerinize ulaşabilmişimdir.

Ziraat6457
Şef
21 Haziran 2019 12:43

keşke biraz kpss çalışıp 85 alsaydın böyle konuşuyor olmazdin. ayrıca burda isim vererek yorum yapman hiç etik değil. 80 ve uzeri alan herkes emin ol en az 6 ayını kpss ye harcadı bu insanların emeklerini hiçe sayamazsin. ben atanmiyorsam kimse atanmasin diyemezsin. bencillikten uzaklas ve biraz objektif olmani öneririm.

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 12:45

Aynen ya üstelik bencilliğe bakın 10551 olsunmuş . Asıl bu bencillik bugün 10551 ataması olsa önümüzdeki 6 7 yıl zerre atama yapılmaz . Bu işin adaleti budur kardeşim bir kısım bir kısım alınır yeni KPSS'de yine yüksek alanlar atanır 10551 kişi alınsa kpss 2020 den 90 alan Ziraat mühendisi atanamaz .

Ziraat6457, 5 yıl önce
keşke biraz kpss çalışıp 85 alsaydın böyle konuşuyor olmazdin. ayrıca burda isim vererek yorum yapman hiç etik değil. 80 ve uzeri alan herkes emin ol en az 6 ayını kpss ye harcadı bu insanların emeklerini hiçe sayamazsin. ben atanmiyorsam kimse atanmasin diyemezsin. bencillikten uzaklas ve biraz objektif olmani öneririm.
21 Haziran 2019 12:57

Kendime muhatap bulamıyorum dedikleri bu olsa gerek, öncelikle isim olayı o gruba giren herkesin gördüğü bildiği bir isim bunda bir şey yok. Bak bir konuda anlaşalım iyi oku bunu Türkçe yazacağım. 10 bin talebin reddedildiğini sağır sultan bile duydu tamam 10 bin istemiyoruz sayı biraz daha makul tutulsun. Sayı direk neden 5 bin başka sayı mı yok 8 bin olur 7 bin olur 6 bin olur nedeeeeen 5 bin bunun gizemi ne kim dedi 5 bin olsun diyee benim demek istediğim (most important) 10 bin reddedildi biraz sayı düşürelim deniliyorsa yeni sayı 8bin yada 7 bin gibi bir şey olmalı neden direk 5 bin. Birde şu +85 diyene cevaben "sende bile o yok be güzelim boş konuşma!"
Tarimatama, 5 yıl önce

Aynen ya üstelik bencilliğe bakın 10551 olsunmuş . Asıl bu bencillik bugün 10551 ataması olsa önümüzdeki 6 7 yıl zerre atama yapılmaz . Bu işin adaleti budur kardeşim bir kısım bir kısım alınır yeni KPSS'de yine yüksek alanlar atanır 10551 kişi alınsa kpss 2020 den 90 alan Ziraat mühendisi atanamaz .

21 Haziran 2019 12:59

Benim ben atanamıyorsam kimse atanamasın diye bir uğraşım yok. O ufacık beyninde kurduğun kalıplara beni sokmaya çalışma anladın.
Ziraat6457, 5 yıl önce

vet orçun
Aday Memur
21 Haziran 2019 13:10

Birbirinizi yemeyi burakın da. Bu gün kadrolu personelin tayin sonuçları belli oldu. Bize birşey çıkarmı bu durumdan. Sonuçlardan sonra boş kalan kadrolar tamamiyle belli olacak. Norm hikayesi de bu çıkmazdan kurtulacaktır diye düşünüyorum. 2. çeyrekte bitmek üzere ben her gün biraz daha yitiriyorum umudumu.
21 Haziran 2019 13:28

helintesssusss ismin ne yunansa artık. 10551 kadronun 4500 ü tekniker teknisyen hepsi onay alsaydı bir zamanlar yine lisans 5-6 bine tercih verecektin. Face yöneticileri lisans 5 bin istiyor. Anlayacağın bir fark yok. Yani ilk 5 bin bile sana yaramıyorsa bencede twet atma git kpss felan çalış. herkes senin aşırı düşük puanına atama istemek zorunda deill

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 13:32

Targel dönemi KPSS'de ismini yazan veteriner hekim ziraat mühendisi atanıyordu o devir bitti. Yeni proje gelir mi targel gibi ? Niye gelsin ? Targelde başarılı olundu mu ? Hayır .

21 Haziran 2019 13:32

Zm olmadığın belli yunan ismiymiş Allahım ya kimlerle muhattabım ben burda, face yöneticileriniz batsın emi ha puan meseleyese meraklanma seninki kadar düşük olamaz canım
nalan targell, 5 yıl önce
helintesssusss ismin ne yunansa artık. 10551 kadronun 4500 ü tekniker teknisyen hepsi onay alsaydı bir zamanlar yine lisans 5-6 bine tercih verecektin. Face yöneticileri lisans 5 bin istiyor. Anlayacağın bir fark yok. Yani ilk 5 bin bile sana yaramıyorsa bencede twet atma git kpss felan çalış. herkes senin aşırı düşük puanına atama istemek zorunda deill

Tarimatama
Daire Başkanı
21 Haziran 2019 13:37

Artık öyle 60 65 ile atanmak yok . Girersin KPSSye alırsın yüksek puan atanmak hakkım dersin mücadele edersin . Yüksek puan alanlar düşük puanlı arkadaşlar için mücadele etmek zorunda değil ettiği için 2 yıldır bekliyor zaten . Düşük puan alanlar kendi için mücadele etsin bir sonraki KPSS'de yüksek puan alsın . Ben daha fazla beklemek istemiyorum kardeşim geçen her ay eksideyim . Sen atan diye her ay evde mi duracağım ? Aylık 5500 TL den hesaplasan ne kadar kaybım var düşün . Ne atama olacaksa olsun artık yeter . Bir ay bile beklemeye takatim kalmadı . Bir sene sonra sınav var çalışın ben bir sene çalıştım yüksek aldım siz de çalışın yüksek alın bir sonraki sınavda .

Tarimatama, 5 yıl önce

Targel dönemi KPSS'de ismini yazan veteriner hekim ziraat mühendisi atanıyordu o devir bitti. Yeni proje gelir mi targel gibi ? Niye gelsin ? Targelde başarılı olundu mu ? Hayır .

21 Haziran 2019 13:49

5 bin atamayı tarımbakanlığı tarihinde bir kere bile olmamış. biz 5 bin istiyoruz. bu bile yüksek. diyo ki 10 bin olsun. he canım olsun yanında kavunla karpuz da olsun
21 Haziran 2019 13:51

10 bin atama olsun dedim mi ben?
Toplam 193811 mesaj
«689168926893689468956896689768986899690069016902»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi