Editörler : Mehmet Balci
«690169026903690469056906690769086909691069116912»
24 Haziran 2019 18:32

nalan targell
Şef
Mezunİşsiz PakdemirliDilsiz TT gündemdeyiz. Twete arkadaşlar
24 Haziran 2019 20:19

Ziraat6457
Şef
hadi gençler Twitter'da buluşalım. gün bizim günümüz . hiç bir zaman bize atamayı seve seve vermediler hep biz bu çalışmalarla aldık. azimle isteyerek kapılarını aşındırarak aldık. bizimde kaderimiz böyleymiş . keşke bizimde armut piş ağzıma düş olsaydı ama çaba göstermeden tarım grubuna ekmek yok
24 Haziran 2019 21:53

sdsss
Şef
İş ayrımı yapmadan bir yere girmek gerek. Askerliği olan askerliğini yapsın. İkm polis ne alımı olursa başvurmak gerek bu saatten snra. Sınavın gecerlilik süresi 14 ay kaldı. Eylül ekimde herkesin aklında şu soru olacak ya bu puanla olmazsa yada az olursa ??? Gerçekler bnlar şuandaa. Mart ayında ormanla beraber bizede onay alsalardı böyle olmazdı. ŞUAN düşünce şu Tarım Ve Orman bakanlığına ztn 5000 onay verdik. Kimsenin umurunda olmaz icindeki orman müh mü gıda müh mü
sinan.1903, 2 ay önce - Alıntıya git

sen neden panik yapıyorsun ki 14 ay az mı kardeş ciddi diyorum şaka değil her 2 yılda alım olmuş şimdiye kadar mucize olmazsa yine olur bence

24 Haziran 2019 22:15

BBZwek
Şef
Tarım Bakanı değişmez diyorum temmuz ağustos gibi de az sayıda alım olur 2019 u kapatırlar. Yok akp kaybetti bizde kaybettik niye kaybetti akp biliyor musun? İnsanların artık burasına kadar geldi işsizlik borçlar yaşam kalitesının dusmesı bunlar hepsı sebep oldu. Şimdi atama yapmayıp bu kadar adam mağdur edılırse yakında cumhurbaskanlıgı da gider elinden. Aksine daha çok çalışacaklarını umuyorum eğer ki akılları varsa. Yoksa da zaten isterse dünya lideriyim desin sen ekmek vermedıgın herkes calısmak zorunda mı dedıgın ınsanlar senı oyle bır ters düz eder ki dünya liderliğin kalmaz dünya maskarası olursun. 13 bin oy fark 8000 bin oy farka cıktıyda artık korkması gereken onlar biz degılız.bugun mağdur edilen aylarca bekleyen puanları yanan adamla 5 yıl sonra bunlara oy verır mi? Oyle dusun. Senın ekmegıyle emegınle oynayan adama kimse oy vermez ha veren olursa da ona müstehak
24 Haziran 2019 22:57

chelse
Daire Başkanı

Temmuzun 20 sine kadar Bakanlıktan Resmi bir açıklama gelmezse ,bu yıl atama olmaz.2020 Bütçe görüşmelerine az bir süre kalıyor.Son dakika haberlerine göre Ak parti Eylül ayına kadar kendi içinde Revizyona gidiyor.Eylül ayına kadar birçok bakanlık değişecek.Tarım Bakanı PAKDEMİRLİ eylül ayına kadar kalmayacağı kesinlleşmiş gözüküyor.Ak Partiye yakın kaynakların verdiği bilgi medyaya düştü.PAKDEMİRLİ DİLSİZ tagı gayet güzel olmuş.

24 Haziran 2019 23:10

Stalk
Şube Müdürü

Temmuzun 20 sine kadar Bakanlıktan Resmi bir açıklama gelmezse ,bu yıl atama olmaz.2020 Bütçe görüşmelerine az bir süre kalıyor.Son dakika haberlerine göre Ak parti Eylül ayına kadar kendi içinde Revizyona gidiyor.Eylül ayına kadar birçok bakanlık değişecek.Tarım Bakanı PAKDEMİRLİ eylül ayına kadar kalmayacağı kesinlleşmiş gözüküyor.Ak Partiye yakın kaynakların verdiği bilgi medyaya düştü.PAKDEMİRLİ DİLSİZ tagı gayet güzel olmuş.

chelse, 2 ay önce - Alıntıya git

Güzel hoş kardeşte sen sürekli bi tarih veriyorsun sürekli bişeyler diyorsun ama pek tutarlı değil söylediklerin.

24 Haziran 2019 23:16

chelse
Daire Başkanı

Güzel hoş kardeşte sen sürekli bi tarih veriyorsun sürekli bişeyler diyorsun ama pek tutarlı değil söylediklerin.

Stalk, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman tarih verdim.Son dakika Ak Partiye yakın kaynakların verdikleri bilgiye göre Eylül ayına kadar birçok bakanlık değişecek diyorum.Sürekli tarih kim veriyor ?? Daha öncede Temmuz ayın içerisinde olumlu veya olumsuz durum netleşir dedim. Temmuzun 20 kadar bakanlık bir açıklama yapmazsa ben atama olacağını sanmıyorum.Bakan ikinci çeyrek dedi.Hala sesi soluğu çıkmadı.20 günde ekleyelim bu süre içerisinde bir açıklama gelmezse daha da gelmez.

24 Haziran 2019 23:20

Aromatic
Aday Memur

Ne zaman tarih verdim.Son dakika Ak Partiye yakın kaynakların verdikleri bilgiye göre Eylül ayına kadar birçok bakanlık değişecek diyorum.Sürekli tarih kim veriyor ?? Daha öncede Temmuz ayın içerisinde olumlu veya olumsuz durum netleşir dedim. Temmuzun 20 kadar bakanlık bir açıklama yapmazsa ben atama olacağını sanmıyorum.Bakan ikinci çeyrek dedi.Hala sesi soluğu çıkmadı.20 günde ekleyelim bu süre içerisinde bir açıklama gelmezse daha da gelmez.

Hocam yanlış anlama ama şu lavabo vakasından sonra seni hiç ciddiye alamıyorum. Sanki çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun gibi geliyor :)

24 Haziran 2019 23:24

Aromatic
Aday Memur

Birde anlamadığım muhabbet her seçimden sonra belirli bir kitle bakan değiştiriyor muazzam bir olay. Bu zamana kadar 3 4 kere değiştirdiler isim bile vererek :) Bakan geleli daha 1 yıl olmamış

24 Haziran 2019 23:24

chelse
Daire Başkanı

Hocam yanlış anlama ama şu lavabo vakasından sonra seni hiç ciddiye alamıyorum. Sanki çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun gibi geliyor :)

Aromatic, 2 ay önce - Alıntıya git

Sana ciddiye al diyen mi oldu.Boş geliyorsa boş geçersin.Cevap vermezsin umursamazsın olur biter::)))) Ayrıca az veya çok konuşacağımı sana soracak değilim.

24 Haziran 2019 23:25

Stalk
Şube Müdürü

Atama olacak diyen de olmayacak diyen de yalan söyler tabi Temmuz?da bişeylerin belli olma ihtimali yüksek ama Ağustos?ta neden olmaz yada Eylül?de neden olmaz ? Mantığı nedir ?

24 Haziran 2019 23:29

chelse
Daire Başkanı

Atama olacak diyen de olmayacak diyen de yalan söyler tabi Temmuz?da bişeylerin belli olma ihtimali yüksek ama Ağustos?ta neden olmaz yada Eylül?de neden olmaz ? Mantığı nedir ?

2020 bütçe görüşmeleri Ekimde başlıyor.Yıl sonuna doğru bugüne kadar atama olmadı.Geçen yılda Eylülde atama olacak ekimde olacak hatta Aralıkta olacak diyenler oldu.Hepsi boş çıktı.

24 Haziran 2019 23:30

Stalk
Şube Müdürü

Zaten böyle giderse milletin ahını almaya devam ederlerse merak etmeyin bakan değil komple hükümet değişir. TARIM bakanlığının hali ortada meslekleri tarım olmayan işin ehli olmayan uzman olmayan adamlar yönetici konumunda yani liyakat değil yalakalık iş yapıyor. İbre adaletten saparsa ne pakdemirli kalır ne başkası millet enayi değil artık

24 Haziran 2019 23:30

Aromatic
Aday Memur

Sana ciddiye al diyen mi oldu.Boş geliyorsa boş geçersin.Cevap vermezsin umursamazsın olur biter::)))) Ayrıca az veya çok konuşacağımı sana soracak değilim.

Daha öncede söyledim muhtemelen sen gece kuruyorsun sabah kendin inanıp akşama buraya yazıyorsun yoksa bir cacık bildiğin yok. Muhtemelen çevrende kimse de yok yoksa 7 24 bir insan burda olamaz :) bence biraz çık sosyalleş temiz hava al iyi gelir :)

24 Haziran 2019 23:33

Aromatic
Aday Memur

Hocam bakma sen onlara 2020 bütçe görüşmesi ekim 15 gibi oluyor canları isterse 14 ekimde duyuru yaparlar. Yani ekim 15 e kadar vakit var sonrasında 2020 ye kalır zaten.

24 Haziran 2019 23:35

Stalk
Şube Müdürü

2020 bütçe görüşmeleri Ekimde başlıyor.Yıl sonuna doğru bugüne kadar atama olmadı.Geçen yılda Eylülde atama olacak ekimde olacak hatta Aralıkta olacak diyenler oldu.Hepsi boş çıktı.

Aklı başında biriyse zaten o görüşmelere bırakmaz, muhalefetin eli bu kadar güçlüyken sallamamaya devam ederse en korkulan şey erken seçim dillenmeye başlar...

24 Haziran 2019 23:37

Aromatic
Aday Memur

Aklı başında biriyse zaten o görüşmelere bırakmaz, muhalefetin eli bu kadar güçlüyken sallamamaya devam ederse en korkulan şey erken seçim dillenmeye başlar...

Artık göreceğiz hocam seçimde kalmadı ne ile meşgul olacak sayın bakan.

24 Haziran 2019 23:37

chelse
Daire Başkanı

Daha öncede söyledim muhtemelen sen gece kuruyorsun sabah kendin inanıp akşama buraya yazıyorsun yoksa bir cacık bildiğin yok. Muhtemelen çevrende kimse de yok yoksa 7 24 bir insan burda olamaz :) bence biraz çık sosyalleş temiz hava al iyi gelir :)

Sen kendi dünyanda yaşadıklarını buraya bir başkası yaşıyor gibi yazman ne kadar güzel :))) Yol al hadi ,yazdıklarım bu kadar koymasın sana ,merak etme benim sosyal hayatımı sen rüyanda göremezsin.Şimdi kaybol git başkası ile tartış, senin gibi boş işler uğraşan kişiler ile tartışacak değilim.

24 Haziran 2019 23:39

chelse
Daire Başkanı

Hocam bakma sen onlara 2020 bütçe görüşmesi ekim 15 gibi oluyor canları isterse 14 ekimde duyuru yaparlar. Yani ekim 15 e kadar vakit var sonrasında 2020 ye kalır zaten.

Sende haklısın bu kadar umut olmasa insan yaşayabilir mi ???

24 Haziran 2019 23:43

Stalk
Şube Müdürü

Artık göreceğiz hocam seçimde kalmadı ne ile meşgul olacak sayın bakan.

4 yıl seçim yok ama İstanbul daki tarihi fark iktidarda seçim öncesindeki baskıdan kat ve kat fazla olacak. Bu sefer kaybetme korkusu enselerinde millete bu kadar kulak tıkanmaz. Biraz şoku atsınlar üstlerinden bazı şeyler netleşir.

Toplam 140434 mesaj
«690169026903690469056906690769086909691069116912»

ANKET
Sizce İstanbuldaki sel felaketinde, İBB başarılı bir şekilde hizmet edebildi mi?