Editörler : Mehmet Balci
«701370147015701670177018701970207021702270237024»
14 Ağustos 2019 13:48

Ezgimetin
Aday Memur

Arkadaslaşr twitter hesabi açıyorum. #enazbeşbinatamaistiyoruz sınav açtılar atama yapmayacaklarını nasıl söyleyebiliyorlar. 10550 sözlerini unutmadık. Herkesin kendine göresrbebi var devlet memuru olmak için benimki Türkiye gibi yerde kadın olmak. Destekleyin arkadaşlar. Susmayın. Yüzlerce tweet atalim. Bu bakanı da etiketlemem gerekiyor mu yardımcı olun

14 Ağustos 2019 13:54

chelse
Daire Başkanı
Burada belli bir GURÜH var.Sürekli konuşup ama boş konuşan insanlardan oluşuyor.Duyumcu,hayalci her şeyi ben bilirimci eleştirince de konuşmak yerine tehdit edip sadece havlayan insanlar. Sizin gibi insanların memur olacak olması baya üzücü. Aynen hocam bakanlıktaki kimse bir şey bilmiyor o kadar insan aradık kimseye sayı vermediler ama tesadüf sen her şeyi onlardan iyi biliyorsun.Kendi borunu anca burda öttürürsün senin için dileğim umarım bir dediğin artık çıkarda biz de seni adam yerine koyarız.
Agrieco123, 1 ay önce - Alıntıya git

Hayalci duyumcu olabilir herkes istediğini yazabilir.Çokta takıntılı olma salça olmak zorunda değilsin.Yazılanlara cevap vermek zorunda değilsin.İnsanlar boş konuşuyorsa takmazsın.Takıyorsan veya cevap veriyorsan korkun boş olmasından değil , gerçek olmasından kaynaklanıyor.Sana dolu yazanlara yaz onlardan birşeyler öğren buraya yaz bizde faydalanalım.Sürekli sürekli salça olmanın bir anlamı yok.

14 Ağustos 2019 14:01

bkziraat
Aday Memur

Niyeyse stalk adlı kişiyle chelse adlı kişi aynı kişi gibi geliyor

14 Ağustos 2019 14:04

Ziraatci555
Memur

bkziraat, 1 ay önce - Alıntıya git

nedense bende aynısını düşündüm :)

14 Ağustos 2019 14:08

Ezgimetin
Aday Memur

#enazbeşbinatamaistiyoruz Ziraat mühendisleri olarak hakkımızı istiyoruz. Sinav açtınız umutlandik calıştık emek verdik. Turkiye'de kadın olduğum için devlette çalışmaya ihtiyacım var. Herkesin sebebi var. Sesimizi duyun. @bekirpakdemirli @RTErdogan (gonderildi) lütfen arkadaşlar bu bizim son şansımız hakkımızı arayalım.

14 Ağustos 2019 14:16

chelse
Daire Başkanı

Senden farklı düşündükleri için mi ?? aynı kişi oluyorlar.

14 Ağustos 2019 14:32

Stalk
Yasaklı

chelse, 1 ay önce - Alıntıya git

Biz hep buralardaydık sizler şimdiye kadar nerelerdeydiniz biri de çıkmış tivit atcam destek olun son şansımız diyor. aferim size böyle devam edin, milleti oturduğunuz yerden eleştirin ama yapıcı hiç bir eleştiriniz olmasın. Kafanızı kuma gömdüğünüz için bu haldeyiz bunu da unutmayın.

14 Ağustos 2019 14:36

Stalk
Yasaklı

chelse, 1 ay önce - Alıntıya git

Aklın yolu bir olduğu için düşünceler benzeyebilir. Ayrı olduğumuz noktalarda var mesela ben 2ay içinde ilan çıkacak inş diyorum... keşke bizlerden daha tecrübeliler gelse bizleri aydınlatsa biz memnun oluruz başkaları gibi duymak istediklerini duymayınca iftira atmayız.

14 Ağustos 2019 14:38

Ezgimetin
Aday Memur

Chelse mısın stalk mısın nesin sen burda atama bile beklemiyosun işimize çomak sokuyosun sadece. #enazbeşbinatamaistiyoruz tweet bekliyorum arkadaşlar. Yaptığım yorumların üstüne yorum yapıp kapatmaya çalışıyosun boş boş

14 Ağustos 2019 14:38

starrubyziraat
Şube Müdürü
2012 den beri Atanamadım 2012 kpss 74.532 aldım .Ve o zaman da Sayılar zikredildi Zm sayısı Az dendi ve Targelin son alımında Zm sayısı Veterinerden az dendi ve Öyle çıktı .Şimdide ise Sayılar 500 dendi ve büyük ihtimalle öyle olacak .Canınızı sıkmak istemem Üzülmeyin Napalım Benimde 78 Puanım Var 2018 de ama Napalım yapacak bişey çok Canım Sıkılıyor Ama Napalım Hayırlısı olsun
14 Ağustos 2019 14:42

Stalk
Yasaklı

Chelse mısın stalk mısın nesin sen burda atama bile beklemiyosun işimize çomak sokuyosun sadece. #enazbeşbinatamaistiyoruz tweet bekliyorum arkadaşlar. Yaptığım yorumların üstüne yorum yapıp kapatmaya çalışıyosun boş boş

Ezgimetin, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu zamana kadar nerdeydin? Biz tivit çalışmasıarama çalışması yaparken nerdeydiniz ? MV ziyaretleri bakanlık ziyaretleri TBMM görüşmeleri için adam bulamazken nerdeydiniz ?

14 Ağustos 2019 14:42

Ezgimetin
Aday Memur

Sadece kendi hesabını kullansan kendi hesabın için 3. Sahis olarak konuşmazsın. Kendini akıllı zanneden şizofren manyakburda bizi oyalama git. #enazbeşbinatamaistiyoruz tweet

14 Ağustos 2019 14:43

chelse
Daire Başkanı

Aklın yolu bir olduğu için düşünceler benzeyebilir. Ayrı olduğumuz noktalarda var mesela ben 2ay içinde ilan çıkacak inş diyorum... keşke bizlerden daha tecrübeliler gelse bizleri aydınlatsa biz memnun oluruz başkaları gibi duymak istediklerini duymayınca iftira atmayız.

Stalk, 1 ay önce - Alıntıya git

Keşke olumlu haberleri paylaşsalar bizde sevinsek.Bakan çıkıp 1000 kişi olmayacak diyor.Ortalıkta 500 sayısı dolaşıyor.Bu tezi çürütecek hiçbir gelişme yok.Aradan birileri fırlıyor salça oluyor.Yok STALK ile CHELSE aynı ::))) bu söyleyenler çocuk

14 Ağustos 2019 15:20

Ezgimetin
Aday Memur

#enazbeşbinatamaistiyoruz destek lütfen arkadaslar

14 Ağustos 2019 15:26

Ziraatci-can
Şef
2012 den beri Atanamadım 2012 kpss 74.532 aldım .Ve o zaman da Sayılar zikredildi Zm sayısı Az dendi ve Targelin son alımında Zm sayısı Veterinerden az dendi ve Öyle çıktı .Şimdide ise Sayılar 500 dendi ve büyük ihtimalle öyle olacak .Canınızı sıkmak istemem Üzülmeyin Napalım Benimde 78 Puanım Var 2018 de ama Napalım yapacak bişey çok Canım Sıkılıyor Ama Napalım Hayırlısı olsun
starrubyziraat, 1 ay önce - Alıntıya git

sizin adınız enes mi ? az önce facede aynı yorumu okudum :DD

14 Ağustos 2019 15:36

sdsss
Şef

yeni mi fark ettin :))

14 Ağustos 2019 15:45

ccc6420
Yasaklı
Şimdi kadrolar CB stratejide ise bizim daha çok çalışmamız lazım ki kesilmeden onaylansın ve en kısa sürede ilana çıkırsın. Ormana 5000 alındı bizede en kötü 3000 için uğraşmalıyız.
Ziraatci-can, 1 ay önce - Alıntıya git

cb. bütçe str. sıkıntı çıkarmaz, sizin kadrolara maliye onay verirse kırpma yapmazsa bakanlık en kısa sürede alıma çıkar

14 Ağustos 2019 15:49

Ezgimetin
Aday Memur

#enazbeşbinatamaistiyoruz retweet lütfen

14 Ağustos 2019 16:00

Hellianthusannuus
Yasaklı

Önümüzdeki 1-1.5 ay kritik dönem kesin atama sayısı ve tarihle ilgili açıklama gelmezse zaten cümleten geçmiş olsun

Stalk, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu kaçıncı kritik dönem be kardeş, kaçıncı son viraj deyuslar bizi çıkmaz sokağa salıp yolunuz açık olsun dediler.
14 Ağustos 2019 16:08

BBZwek
Şef

Ezgimetin, 1 ay önce - Alıntıya git
Tag calısmasını bugun yapmak yerine yarın yapmak ve yarından itibaren bastırmak daha mantıklı cunku millet bayram diye pek ilgilenmiyor
Toplam 141564 mesaj
«701370147015701670177018701970207021702270237024»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?