Editörler : Mehmet Balci
«701470157016701770187019702070217022702370247025»
14 Ağustos 2019 17:24

Ahmet eymen2121
Memur
2012 den beri Atanamadım 2012 kpss 74.532 aldım .Ve o zaman da Sayılar zikredildi Zm sayısı Az dendi ve Targelin son alımında Zm sayısı Veterinerden az dendi ve Öyle çıktı .Şimdide ise Sayılar 500 dendi ve büyük ihtimalle öyle olacak .Canınızı sıkmak istemem Üzülmeyin Napalım Benimde 78 Puanım Var 2018 de ama Napalım yapacak bişey çok Canım Sıkılıyor Ama Napalım Hayırlısı olsun
starrubyziraat, 1 ay önce - Alıntıya git

Ama bu sayılar önceden verilmedi hocam bakan 1000 li alım beklemesinler diyince biri çıkıp 500 dedi madem sayıyı biliyordu neden bakanın açıklamasını bekledi önceden siyliyebilirdi o yüzden sayı çok inandırıcı değil

14 Ağustos 2019 17:51

Stalk
Yasaklı
Bu kaçıncı kritik dönem be kardeş, kaçıncı son viraj deyuslar bizi çıkmaz sokağa salıp yolunuz açık olsun dediler.
Hellianthusannuus, 1 ay önce - Alıntıya git

Deyyus lafı az kalır bunlara, torpilin adam kayırmanın usulsüzlüklerin sahtekarların şerefsizlerin kucağına düştük...

14 Ağustos 2019 18:20

STKTBAR
Yasaklı

Ama bu sayılar önceden verilmedi hocam bakan 1000 li alım beklemesinler diyince biri çıkıp 500 dedi madem sayıyı biliyordu neden bakanın açıklamasını bekledi önceden siyliyebilirdi o yüzden sayı çok inandırıcı değil

Ahmet eymen2121, 1 ay önce - Alıntıya git

Bakan pergem ile yazışabilirler dedi.Burda bilgi almış olamazlar mı ?? size sayı vermediler diye herkese sayı vermeyecekler diye bir kayde mi var.Birisi bakan ile görüştü bakan atama yok dedi.Biriside bakan ile görüştü bakan nisan mayıs başı dedi.Verilen bilgiler değişkenlik gösterbilir.

14 Ağustos 2019 19:57

sinan.1903
Şube Müdürü
Burdaki 3-4 hesabı aynı kişinin yönettiğini düşünüyorm. Eminim coğu insanda boyle düşünüyor. Bunlar oyun kuruyorlar.Hile yapıyorlar. Kendilerince hesapları var.. Ama unutmayın tuzak kuranların en hayırlısı Allahtır.
14 Ağustos 2019 20:41

ccc6420
Yasaklı

#enazbeşbinatamaistiyoruz retweet lütfen

Ezgimetin, 1 ay önce - Alıntıya git

3000'i verdiler 5000 kaldı, nazan targeldi bile bu kadar uçmamıştı :))

14 Ağustos 2019 21:46

Nazlinazl
Aday Memur

Arkadaslaşr twitter hesabi açıyorum. #enazbeşbinatamaistiyoruz sınav açtılar atama yapmayacaklarını nasıl söyleyebiliyorlar. 10550 sözlerini unutmadık. Herkesin kendine göresrbebi var devlet memuru olmak için benimki Türkiye gibi yerde kadın olmak. Destekleyin arkadaşlar. Susmayın. Yüzlerce tweet atalim. Bu bakanı da etiketlemem gerekiyor mu yardımcı olun

günaydın
14 Ağustos 2019 23:22

Ezgimetin
Aday Memur

Burda herkes kendini akıllı sanıyo. 3000 gibi komik bi rakamla neden sizi ugrastirayim burda sadece boş yapiyosunuz dalga geciyosunuz. Bi de ziraat muhendisi olacaksınız. destek vermeyeceksen sus!! Muhalefet yapma. Ben de farkındayım zor olduğunun ama bu benim son sansim. Caresizligim. Biri de günaydın demiş. Sana günaydın az kaldı açıklamasına kontenjanı. Ukala

14 Ağustos 2019 23:27

sdsss
Şef
Burdaki 3-4 hesabı aynı kişinin yönettiğini düşünüyorm. Eminim coğu insanda boyle düşünüyor. Bunlar oyun kuruyorlar.Hile yapıyorlar. Kendilerince hesapları var.. Ama unutmayın tuzak kuranların en hayırlısı Allahtır.
sinan.1903, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne gibi bir tuzak kuracaklar kardeş altı üstü burası bir forum. bu fazla hesap açanlar gerçek hayatta yapamadıklarını burada yapmaya çalışıyor sadece gerçek hayatta kimsenin takmadığı tipler burada ulusa sesleniş yapmaya çalışıyor :))

15 Ağustos 2019 00:03

Nazlinazl
Aday Memur

Burda herkes kendini akıllı sanıyo. 3000 gibi komik bi rakamla neden sizi ugrastirayim burda sadece boş yapiyosunuz dalga geciyosunuz. Bi de ziraat muhendisi olacaksınız. destek vermeyeceksen sus!! Muhalefet yapma. Ben de farkındayım zor olduğunun ama bu benim son sansim. Caresizligim. Biri de günaydın demiş. Sana günaydın az kaldı açıklamasına kontenjanı. Ukala

Aylardan beri parayla taglar alınıp twitler atılırken yoktunuz alımların az olacağını duyunca mı cengaver oldunuz :)). Daha twit atmayı bile bilmiyorken burada konuşacak ahkam kesecek son kişi bile değilsiniz.
15 Ağustos 2019 00:25

ccc6420
Yasaklı

bacım senin beğenmediğin 3000 sayısı, 2019/1 atamasında bütün lisans bölümlerine gelen kadro sayısının 5 katı, millet 90+ puanlarla 1 yıldan fazladır atama bekliyor sen kaç puanla atama bekliyorsun acaba?

15 Ağustos 2019 00:25

Ezgimetin
Aday Memur

Atanirsak artık senin sayende ataniriz. Allah razı olsun. Neyin tribini atiyosa bana dengesiz

15 Ağustos 2019 00:31

Ezgimetin
Aday Memur

Yahu sizin derdiniz ne. Belli ki sadece kendinizi düşünüyorsunuz. Yahu 20bin öğretmen atandı 12bin sağlık atandi. Emek veren herkes atansin. Bu ne cekememezliktir ya. Kimse de kimseyi sorgulayacak kıvamda değil. Sana doğru gelmiyorsa çek git.

15 Ağustos 2019 00:40

Ezgimetin
Aday Memur

Kendini bilmezler bak. Ben senin gibi internetin kurdu değilim kusura bakma geçen sene hem part çalıştım hem dershaneye gittim uyku uyumadim. Sınav bitti yine calisiyorum 3 kuruşa kadın halimle 27 yaşına gelmişim ben hayatımı kazanmaya çalışıyorum. Gelmiş tweeter bilgisiyle beni ezecek aklı sıra. Bi de burda doğru yaptım mi acaba diye öneri bekliyorum. Yazılara bak. Ahlaksızlar. Gidin 3 kuruş aklınızla kendinize bakin

15 Ağustos 2019 13:12

Ziraat59
Memur

Burda millete niye kızıyosun bende evliyim vede issizim 10 aydır twıt atıyoruz sankı havuzlarda kopuk partisi yapıp atama bekliyoruz en azından calısıyosun keske biraz takıp edıp daha onced3n destek olsaydın hocam 3000 neresi komik keske olsa o kadar

15 Ağustos 2019 14:37

Dfsgs
Aday Memur

Kendini bilmezler bak. Ben senin gibi internetin kurdu değilim kusura bakma geçen sene hem part çalıştım hem dershaneye gittim uyku uyumadim. Sınav bitti yine calisiyorum 3 kuruşa kadın halimle 27 yaşına gelmişim ben hayatımı kazanmaya çalışıyorum. Gelmiş tweeter bilgisiyle beni ezecek aklı sıra. Bi de burda doğru yaptım mi acaba diye öneri bekliyorum. Yazılara bak. Ahlaksızlar. Gidin 3 kuruş aklınızla kendinize bakin

İnsanlar kaç aydır etkinlikler, görüşmeler, aramalar yapıyor bundan haberiniz var mı acaba? YOK. Gelmiş burda son düzlükte yok şöyle yok böyle diyerek hakaret edemezsiniz. Bu insanlar kaç aydır emek veriyor. Üniversite mezunu olup sosyal medyadan haberiniz olmaması sizin cahilliğiniz. Sesimizi duyuruyoruz internet kurtluğu yapmıyoruz. (Trolsen komik değilsen daha komik)

15 Ağustos 2019 19:33

ccc6420
Yasaklı
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
16 Ağustos 2019 10:05

nerimantutak
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:09

nerimantutak
Aday Memur
16 Ağustos 2019 10:22

Mcflay Juniar
Şef

devletimiz vatan millet ve bekamız için her sene güvenliğimize 160 milyar tl harcıyor bunu başka hangi devlet yapar Türk asker doğar Asker ölür sizin iç karışıklık çıkarmanıza izimn vermeyiz

nerimantutak, 1 ay önce - Alıntıya git

Fetö denen hainin yandaşlarını askeriyeye,Meb e,resmi kurumların başına yerleştirirken kime sordunuz.Ne istediniz de vermedik diyen siz değil misiniz ? İşi ehline veriniz hadisini unuttunuz.Gariban kişiler atama beklerken soruları adamlara verdiniz hepsini asker memur ettiniz şimdi de ağlıyorsunuz.17 Sene iktidardasınız açtığınız bir tane fabrika yok ülkenin yarısını sattınız ve siz milliyetçisiniz öyle mi ? Siz bir defolun gidin bu pisliği yine biz temizleriz merak etmeyin.

16 Ağustos 2019 10:40

Stalk
Yasaklı

Fetö denen hainin yandaşlarını askeriyeye,Meb e,resmi kurumların başına yerleştirirken kime sordunuz.Ne istediniz de vermedik diyen siz değil misiniz ? İşi ehline veriniz hadisini unuttunuz.Gariban kişiler atama beklerken soruları adamlara verdiniz hepsini asker memur ettiniz şimdi de ağlıyorsunuz.17 Sene iktidardasınız açtığınız bir tane fabrika yok ülkenin yarısını sattınız ve siz milliyetçisiniz öyle mi ? Siz bir defolun gidin bu pisliği yine biz temizleriz merak etmeyin.

Mcflay Juniar, 1 ay önce - Alıntıya git

Boşver şunu ya cevap verme bunlar cevabı en yakın seçimde alacaklar...

Toplam 141563 mesaj
«701470157016701770187019702070217022702370247025»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?