Editörler : Pangaea
«703170327033703470357036703770387039704070417042»

Dfsgs
Aday Memur
26 Ağustos 2019 01:21

Şu saçma dağılımınızı kendinize saklayın arkadaşlar. Teşekkürler bilgi için tekrar @ziraatgemlik

Ziraatci-can
Şube Müdürü
26 Ağustos 2019 01:23

Yaw yok sen onlara bakma . Başkanıda 500 demişti doğru çıkmadı
Vetali1, 5 yıl önce
Arkadaş bende senin gibi düşünüyorum ama geçen haftalarda telefon ettim Pergeme ve sıralamamı ve bölümümü sordu 450 deyince zor olmayabilir gibisinden konuştu. İşte bunu anlamak mümkün değil bende biliyorum 1000 küsür kişi bizden ve ziraat müh. Olacağını ama kafam iyice karıştı kime inanalım güvenelim ayrıca kızın birisi de babası bakanlıkta çalışan 500 civarı veteriner 500 civarı da Ziraat mühendis olabileceğini söyledi 172 tane de ziraat teknikeri

Ziraatci-can
Şube Müdürü
26 Ağustos 2019 01:24

Başka arkdşta 1100 deyim ddi onada onay alırsa girersin ddi pergem
Vetali1, 5 yıl önce
Arkadaş bende senin gibi düşünüyorum ama geçen haftalarda telefon ettim Pergeme ve sıralamamı ve bölümümü sordu 450 deyince zor olmayabilir gibisinden konuştu. İşte bunu anlamak mümkün değil bende biliyorum 1000 küsür kişi bizden ve ziraat müh. Olacağını ama kafam iyice karıştı kime inanalım güvenelim ayrıca kızın birisi de babası bakanlıkta çalışan 500 civarı veteriner 500 civarı da Ziraat mühendis olabileceğini söyledi 172 tane de ziraat teknikeri

Vetali1
Aday Memur
26 Ağustos 2019 01:28

Doğru oradakilerin de bir şey bildiği yok ama bizim ahımızı alıyorlar gururumuzla oynuyorlar . İnşallah normal şartlardaki gibi olur branş dağılımı hiç sayı da kırpılmadan onaylanır
Ziraatci-can, 5 yıl önce
Başka arkdşta 1100 deyim ddi onada onay alırsa girersin ddi pergem

Ziraat424242
Aday Memur
26 Ağustos 2019 01:42

500 muhabbeti gerçek bir haber değil felaket tellallığında ülke olarak maşallahımız var diye diye sa

Ziraatci-can
Şube Müdürü
26 Ağustos 2019 02:03

2 yıldır işsiz şekilde bekliyoruz işte daha ne kdr böyle gidecek bilmiyrm. Sen yine vetsin bizim atama bile nasıl olacak belirsiz
Vetali1, 5 yıl önce
Doğru oradakilerin de bir şey bildiği yok ama bizim ahımızı alıyorlar gururumuzla oynuyorlar . İnşallah normal şartlardaki gibi olur branş dağılımı hiç sayı da kırpılmadan onaylanır
26 Ağustos 2019 07:38

Birkaç sorum var: 1) Trend topic(TT) biliyorsunuz paralı yapılıyor. Atama bekleyen sağlıkçılar öğretmenler de yapıyor. Tarım bakanlığına atama bekleyen bizler de TT yaptığımız zaman, siz neden rahatsız oluyorsunuz? 2) Siz atanmış bir memursunuz. Madem öyle bizi düşünüyorsunuz. 6-7 bin tl maaş alıyorsunuz. Siz bizim için TT paketi neden almıyorsunuz? 3) Devlet memurunun, küçük büyük farketmez bakanlığın gizlediği bilgileri yazması yasak. 657 kanununu bu rahat çiğnediğinize göre kurum içinde amacınız nedir, 4) Atama olmasını istemeyen rüşvetçi memurlar ve kriptöcü fetöcüler sizin gibi yüzünü saklayıp, biz atama bekleyenlerin mücadelesine çamur atıyorsunuz. Kurum içerisinde sayınız kaçtır? Nasıl gizli kalmayı başarıyorsunuz? 5) Memurlar net editörleri atanmış memurların bu formlarda memurluk ile alakası olmayan yazılar yazan kriptölü memurlar hakkında ne tedbir almaktadır?
ziraatgemlik, 5 yıl önce

Arkadaşlar bakanlıktan talep edilen sayı 3 bin küsür. Bunun ne kadarı onaylanır. Orası daha belli değil. Sayı verenlerden ve sizlerden yani atama bekleyen arkadaşlarımızdan tweet için yıllardır para isteyen sözde atamaları kendisine mal eden kişi yada kişilere 1 liranızı dahi kaptırmayın. Branş dağılımı onay alınan sayıdan sonra tekrardan bakanlıķça belirlenecektir. Sizleri aramızda görmek en büyük temennimiz. Para kaptırmayın bizden söylemesi. Sorularınızı bildiğim kadarıyla cevaplarım.

Mcflay Juniar
Yasaklı
26 Ağustos 2019 09:15

Tipik akp zihniyeti,kendisi gibi düşünmeyen herkes fetöcü ve hain.Kardeşim en büyük fetöcü sizsiniz.Fetöye ne istesenizde vvermedik diyen kimdir bir araştır sonra millete iftira atarsın.

zooteknistsevda, 5 yıl önce
Birkaç sorum var: 1) Trend topic(TT) biliyorsunuz paralı yapılıyor. Atama bekleyen sağlıkçılar öğretmenler de yapıyor. Tarım bakanlığına atama bekleyen bizler de TT yaptığımız zaman, siz neden rahatsız oluyorsunuz? 2) Siz atanmış bir memursunuz. Madem öyle bizi düşünüyorsunuz. 6-7 bin tl maaş alıyorsunuz. Siz bizim için TT paketi neden almıyorsunuz? 3) Devlet memurunun, küçük büyük farketmez bakanlığın gizlediği bilgileri yazması yasak. 657 kanununu bu rahat çiğnediğinize göre kurum içinde amacınız nedir, 4) Atama olmasını istemeyen rüşvetçi memurlar ve kriptöcü fetöcüler sizin gibi yüzünü saklayıp, biz atama bekleyenlerin mücadelesine çamur atıyorsunuz. Kurum içerisinde sayınız kaçtır? Nasıl gizli kalmayı başarıyorsunuz? 5) Memurlar net editörleri atanmış memurların bu formlarda memurluk ile alakası olmayan yazılar yazan kriptölü memurlar hakkında ne tedbir almaktadır?

xpresshero
Genel Müdür
26 Ağustos 2019 09:51

Sedat bey sayıları biliyorsa paylaşmalıdır. Eğer sayılar belliyse zaten bellidir. Biz öğrendik diye değiştirecek halleri yok. Paylaşırsam yeni bilgi alamam diyor, sen bilgi alsan da paylaşmıyorsan alma abi zaten niye alıyorsun? İnsanlar merak ediyor. İlana çıkınca göreceksek senin sayıyı bilmen birşey ifade etmiyor. Sen bir bilgi kaynağı değilsin bu halinle.

26 Ağustos 2019 10:55

Mcflar juliyar evet Akp liyim. Var mı bir diyeceğin. fetöcü memurları arıyorum. zaten senin atama beklemediğin belli iken sen ne karışıyorsun
26 Ağustos 2019 11:02

Sedat bey sayıları paylaşsa merakımızı giderirdik. ama hak vermek gerekiyor. sadece sayı muhabbeti dönecek. belki atama umudu olanlar da atanamam diyerek çalışmaları bırakacak. eylül ayında hız verelim sonra sınav hazırlığı başlar katılım azalır yazmış. biraz daha çalışmalara katılalım. İnşallah Mevlam yüzümüze güler. çoğu arkadaşımız atanır. 2020 kpss ye hazırlanan arkadaşların da önünden bir kitle gider onlara da ekmek kapısı açılır
xpresshero, 5 yıl önce

Sedat bey sayıları biliyorsa paylaşmalıdır. Eğer sayılar belliyse zaten bellidir. Biz öğrendik diye değiştirecek halleri yok. Paylaşırsam yeni bilgi alamam diyor, sen bilgi alsan da paylaşmıyorsan alma abi zaten niye alıyorsun? İnsanlar merak ediyor. İlana çıkınca göreceksek senin sayıyı bilmen birşey ifade etmiyor. Sen bir bilgi kaynağı değilsin bu halinle.

özziraatçi
Aday Memur
26 Ağustos 2019 11:57

Ziraatgemlik adlı arkadasa tesekkür ediyorum . Arkadaslar okudugunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba atanamamanın beklemenin verdiği stresle. Adam diyorki önce sayı gider sonra cb strateji o sayıyı kırpar yada direk onaylar bakanlığa gönderir sonra bakanlık branşlara böler... yani ortada sayı var ama vet zm gm gibi branşlarla ilgili bilgi yok.. O yüzden kaç zm olur kaç vet olur gibi tartışmalar şu anda yersiz. Bekleyip görelim Cb ne kadarına onay verecek. Bu arada 2017 den bu yana 3700 kişi bakanlıktan ayrılmış( ölüm,emeklilik,istifa cb.) bu sayıya yakın bi sayı istendiği artık gerçek... Hakkımızda hayırlısı olsun
26 Ağustos 2019 12:16

Sohbetinizi bölüyorum ama işler CB stratejide hiç öyle dönmüyor.. orası bildiğiniz kara delik gibi kayboluyor.. çevre ve şehircilik bakanlığı benim bildiğim 10 aydır kadro onayı bekliyor DSI hiç konuşmuyorum bile:)) yani bakanlık top bizden çıktı diyecek ve bu havada uçuşan sayılar birer sayısal loto oyunu olarak hatırlanacak benden söylemesi;))

Dfsgs
Aday Memur
26 Ağustos 2019 12:57

Sayılar belli ise açıklanmalıdır. Bize devamlı bilgi sağlayan insanlardan birine az önce bir arkadaşın yaptığı ithamları görmediniz sanırım. Siz nasıl insanlarsınız ya?? Bilgi veren insana bile sen böylesin şöylesin diyorsunuz. Böyle yapmaya devam ederseniz o insanlar bize bir daha gelişmelerden bahseder mi? Allah akıl fikir versin ne diyeyim.

Ziraatci-can
Şube Müdürü
26 Ağustos 2019 13:14

Bu 3700 bilgisine nerden ulaştınız hocam.
özziraatçi, 5 yıl önce
Ziraatgemlik adlı arkadasa tesekkür ediyorum . Arkadaslar okudugunuzu anlamakta güçlük çekiyorsunuz galiba atanamamanın beklemenin verdiği stresle. Adam diyorki önce sayı gider sonra cb strateji o sayıyı kırpar yada direk onaylar bakanlığa gönderir sonra bakanlık branşlara böler... yani ortada sayı var ama vet zm gm gibi branşlarla ilgili bilgi yok.. O yüzden kaç zm olur kaç vet olur gibi tartışmalar şu anda yersiz. Bekleyip görelim Cb ne kadarına onay verecek. Bu arada 2017 den bu yana 3700 kişi bakanlıktan ayrılmış( ölüm,emeklilik,istifa cb.) bu sayıya yakın bi sayı istendiği artık gerçek... Hakkımızda hayırlısı olsun
26 Ağustos 2019 15:02

1400-1500 kisi zm alırsa puanlar kaca duser ?

Shine4
Aday Memur
26 Ağustos 2019 16:03

Bu kadar alım olur mu bilmiyorum ama bu sıralamaya göre 76 77 e tekabül eden bi siralama yanilmiyorsam

chelse
Genel Müdür
26 Ağustos 2019 17:03

3000 Atama sayısı onay alırsa bunun büyük çoğunluğunu Ziraat mühendisleri oluşturur.Bakana ilk sırada hangi branş var diyen spikere Pakdemirli bir kısım Ziraat bir kısım Veteriner az bir kısım Gıda demişti.Bence en iyi Atama sayısı alan branş bile 1000 olacağını düşünmüyorum.Bakanda zaten 1000 lerce alım beklemyin dedi.Ziraat en fazla sayıyı alırsa ve sayınında 3000 olduğunu kabul edersek.ZM sayısı 800 altı olmaz gibi bir durum oluyor.

Ziraatci-can
Şube Müdürü
26 Ağustos 2019 18:57

atanmış meslektaşlar 1260 tl göndermişler helal olsun. atama olsun onlarda tayinlerini alsın herkes mutlu olsun.

Vetali1
Aday Memur
26 Ağustos 2019 19:35

Ben de bir kere aradığım da en çok ziraat mühendisi olduğunu söyledi tabi ki sayı vermedi ne kadar ısrar etsem de benim de tahminim veteriner hekim sayısının ziraat mühendisi sayısına yakın olacağı
chelse, 5 yıl önce

3000 Atama sayısı onay alırsa bunun büyük çoğunluğunu Ziraat mühendisleri oluşturur.Bakana ilk sırada hangi branş var diyen spikere Pakdemirli bir kısım Ziraat bir kısım Veteriner az bir kısım Gıda demişti.Bence en iyi Atama sayısı alan branş bile 1000 olacağını düşünmüyorum.Bakanda zaten 1000 lerce alım beklemyin dedi.Ziraat en fazla sayıyı alırsa ve sayınında 3000 olduğunu kabul edersek.ZM sayısı 800 altı olmaz gibi bir durum oluyor.

Toplam 193811 mesaj
«703170327033703470357036703770387039704070417042»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi