Editörler : Mehmet Balci
«712571267127712871297130713171327133713471357136»
24 Ekim 2019 22:58

Ziraat424242
Kapalı

etkinlikte paylaşılan numarayı aradım zaten

Patron56, 2 ay önce - Alıntıya git

Artık dayanacak gücüm bitti. Daha fazla dayanacak takatim kalmadı. Sadece atanmak istiyordum. Kpss ye çok emek verdim ama ne istediğim puanı alabildim ne de atama oldu. Sinava o kadar zor koşullarda hazirlandim ki ama devam ettim bişekilde yapmam gerek dedim yinede istediğim sonuç olmadı. 2018 2019 yılında benim için kıymetli ne varsa kaybettim. Dua edip Allaha sığınmıyorum ama daha fazla gücüm kalmadı.evet herkesin atanmaya ihtiyacı var ama benim gerçekten çok ihtiyacım vardı. Kendimi toplayamiyorum tekrar kpss desem artık imkansız benim için..Amaçsız bir şekilde buraya yazıyorum bunları. Belki iyi biseyler duyma umuduyla belki bir teselli bulmak için bilmiyorum. Ama ben çok yoruldum...

24 Ekim 2019 23:12

Ahmetzm
Kapalı

etkinlikte paylaşılan numarayı aradım zaten

Patron56, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende aradım kaç kez bugünde aradım burda ama bilgi verrmeyiz dediler çok kişi aradığı için Bidaha aramasınlar diye olabilir kardeş

Bayan sekreter mi açtı telefonu

24 Ekim 2019 23:46

Atanamamış zooteknis
Kapalı

Artık dayanacak gücüm bitti. Daha fazla dayanacak takatim kalmadı. Sadece atanmak istiyordum. Kpss ye çok emek verdim ama ne istediğim puanı alabildim ne de atama oldu. Sinava o kadar zor koşullarda hazirlandim ki ama devam ettim bişekilde yapmam gerek dedim yinede istediğim sonuç olmadı. 2018 2019 yılında benim için kıymetli ne varsa kaybettim. Dua edip Allaha sığınmıyorum ama daha fazla gücüm kalmadı.evet herkesin atanmaya ihtiyacı var ama benim gerçekten çok ihtiyacım vardı. Kendimi toplayamiyorum tekrar kpss desem artık imkansız benim için..Amaçsız bir şekilde buraya yazıyorum bunları. Belki iyi biseyler duyma umuduyla belki bir teselli bulmak için bilmiyorum. Ama ben çok yoruldum...

Ziraat424242, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynıları benim için de geçerli hocam yaşadıklarım gerçekten hayal edilmesi çok zor şeyler benim için bundan 4-5 sene önce deseler asla inanmam herşey üst üste geliyor gelince zaten o yüzden tek değilsin hocam inan benim için de çok az kaldı aklımı kaybetmeme ve bende çok çalışmama rağmen istediğimin çok uzağında aptal bir puan aldım.... İnşallah Allah yüzümüze güler.

25 Ekim 2019 00:34

sinan.1903
Şube Müdürü

Aynıları benim için de geçerli hocam yaşadıklarım gerçekten hayal edilmesi çok zor şeyler benim için bundan 4-5 sene önce deseler asla inanmam herşey üst üste geliyor gelince zaten o yüzden tek değilsin hocam inan benim için de çok az kaldı aklımı kaybetmeme ve bende çok çalışmama rağmen istediğimin çok uzağında aptal bir puan aldım.... İnşallah Allah yüzümüze güler.

Atanamamış zooteknis, 2 ay önce - Alıntıya git
+1 ... Bizi bizden başkası anlamıyor. :( Bu süreçte iki üç defa artık bitti kafayı tam yedim dedim.
25 Ekim 2019 08:54

Patron56
Aday Memur

Bende aradım kaç kez bugünde aradım burda ama bilgi verrmeyiz dediler çok kişi aradığı için Bidaha aramasınlar diye olabilir kardeş

Bayan sekreter mi açtı telefonu

Ahmetzm, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynen bayan sekreter bizim bir bilgimiz yok dedi.

25 Ekim 2019 09:12

xpresshero
Genel Müdür

Tatlı bir yalan söylersen 10 kişi seni alkışlar, acı bir gerçek söylersen 8 kişi sana saldırır. Ama iki kişi sorgulamaya başlar.

O iki kişiye selam olsun!

Aylaklığa Övgü - Bertrand Russell

25 Ekim 2019 09:38

Ekinoksis
Şef

Yanıyorum yanıyorum da bakan bizi çocuk gibi oyaladı o çok koyuyor ha yaptım ha yapcam derken 1 sene geçti belli bir zaman verseler herkes ona göre plan yapardı

Gençliğimden bir sene çöp oldu ve geri gelmeyecek

25 Ekim 2019 10:31

Patron56
Aday Memur

Burda ve facede millet yazıyor önümüzü göremiyoruz bakanlık 2019 da atama artık olmaz dedi.2019 bitmesine 2 ay kaldı.2020 kpss toplamda 9 ay var önmüzdeki 2 aylık süreyide çıkarırsak 7 ay kaldı yeni sınava puanı düşük olanlar için bence tam hazırlanma vakti.7 ay sonra bu puanların artık bir önemi olmayacak.

25 Ekim 2019 14:10

vethek90
Aday Memur

Ziraat424242, 2 ay önce - Alıntıya git
sabret kardeşim ümitsiz olma insallah gayretle olur her sey olmasada dunyanin sonu degil saglik olsun gerisi gelir insallah moralini bozma
25 Ekim 2019 14:13

vethek90
Aday Memur
yılmaz senol bey facede atama talebinde olumsuz bi sey yok sadece süreç uzadı uzuyor yazmış insallah en yakin zamanda mutlu haberleri resmi agizlardan aliriz insallah
25 Ekim 2019 14:49

harsum
Aday Memur

Arkadaşlar dün ve bugün iki ayrı arkadaşımla görüştüm il müdürlüğünde çalışan. Ankara hareketlilik var kasımda alım olacağı konuşuluyor dediler.

25 Ekim 2019 17:38

tarımdan
Şef

Sabırla bekleyelim çiçekler açacak

25 Ekim 2019 18:00

Tarimatama
Daire Başkanı

Şu atamayı o kadar çok istiyorum ki ahdim var kurban keseceğim diye . Dua edelim arkadaşlar bol bol dua edelim . Rızkı veren Allah bize de nasip etsin .

25 Ekim 2019 20:56

sedatfakır
Aday Memur

arkadaslar tarım pakerlerı ımaalanmıs ve acıklandı hepsı desteklemeler olsun mudur atamaları olsun ama atama dosyası cbaskanlıgında dıyenler bılgı alabıldılermi? bunlar ımzalandı ıse atama dosyasıda ımzalanmıs demektır yada veto yemıs demektır tabı cbaskanlıgında gercekten atama ıstemı varsa.

26 Ekim 2019 12:27

Gsrıbanvet
Kapalı

arkadaslar tarım pakerlerı ımaalanmıs ve acıklandı hepsı desteklemeler olsun mudur atamaları olsun ama atama dosyası cbaskanlıgında dıyenler bılgı alabıldılermi? bunlar ımzalandı ıse atama dosyasıda ımzalanmıs demektır yada veto yemıs demektır tabı cbaskanlıgında gercekten atama ıstemı varsa.

sedatfakır, 2 ay önce - Alıntıya git

Sağlık bakanlığı 17 bin personel alacakmış. 3000 kusur çok gelirken 17 bin onlar a az geliyo demek ki. Böyle olmaz bizler de artık farklı şeyler yapması gerekiyor ankaraya gidelim toplanalım. Lanet olsun lanet olsun lanet olsun ya

26 Ekim 2019 12:30

Gsrıbanvet
Kapalı

Yazık bizlere vallahi yazık gençlik gidiyor ama Bi hayrını göremiyoruz gençlikten. Tüm hemşire arkadaşlarım atandi. Ve biz mal gibi kaldık ortada . Kafamızı kuma gommekle atama olmuyor ses getirecek bizi kaale alacakları tek yer Ankara da toplanmak ses getirmek hakkımızı istemek

26 Ekim 2019 12:47

muratfaçalı
Memur

Yazık bizlere vallahi yazık gençlik gidiyor ama Bi hayrını göremiyoruz gençlikten. Tüm hemşire arkadaşlarım atandi. Ve biz mal gibi kaldık ortada . Kafamızı kuma gommekle atama olmuyor ses getirecek bizi kaale alacakları tek yer Ankara da toplanmak ses getirmek hakkımızı istemek

Gsrıbanvet, 2 ay önce - Alıntıya git
Gençlik kalmadı bizde hocam
26 Ekim 2019 16:04

cyperin
Genel Müdür

sedatfakır, 2 ay önce - Alıntıya git

Destekler ile alımın uzaktan yakından alakası yoktur, Müdür atamaları nedir ben 3,5 senedir müdür ataması diye bir kelime duymadım ve böyle bir şekilde açıklanan birşey de yok, konuyu veya konuları bilmeden alım ile ilişkilendirmişsiniz.

26 Ekim 2019 19:52

sedatfakır
Aday Memur

Destekler ile alımın uzaktan yakından alakası yoktur, Müdür atamaları nedir ben 3,5 senedir müdür ataması diye bir kelime duymadım ve böyle bir şekilde açıklanan birşey de yok, konuyu veya konuları bilmeden alım ile ilişkilendirmişsiniz.

cyperin, 2 ay önce - Alıntıya git

https://www.memurlar.net/haber/861941/18-ekim-2019-tarihli-atama-kararlari-yayimlandi.html

bu ıl mudurlerının atama kararı

buda destekler;

https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/tarimsal-destekler-belirlendi-/1624438

3,5 sene sonunda birşey ögrendiniz ne güzel hocam

26 Ekim 2019 23:16

VetHekim4
Aday Memur
Yandaş müteahhitlere yaptirdıkları müsteri garantili şehir hastanelerine hemşire lazim. Tarima alim yapmiyorlar tarimda rant yok. Özelleştirirlerse tarimi ozaman alim üstüne alim yaparlar.
Toplam 143658 mesaj
«712571267127712871297130713171327133713471357136»

ANKET
İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, KPSS puanı yerine mezuniyet notuyla personel almasını;