Editörler : Mehmet Balci
«712871297130713171327133713471357136713771387139»
30 Ekim 2019 01:08

Atanamamış zooteknis
Kapalı

Kesinlikle bilinçli olarak atama olmayacağını bildikleri veya bakan tarafından uyarılmışta olabilirler haberimizin bilerek yapılmadığına inanıyorum artık. Aylardır sadece tarım kısmı için itinayla haber yapılmayıp bakan tv kanallarında ne söylediyse o aktarıldı. 21 kasım şura açıklamalarından umudum vardı fakat sağlık atamalarınında sene sonunda olacağını yazmışlar onay alan atama bile erteleniyorsa atama olsa bile 2020 den sonra olacağını düşünüyorum. Umudum ilk defa bugün kalmadı.

Zmmühendiss, 1 ay önce - Alıntıya git

bende öyle düşündüm hocam sonuçta bakanda oradaydı ama bir tek ona sorulmadı bana da garip geldi düşünmek istemesemde aklıma bir tek bu geldi belli ki terslendiler yada cevap vermek istemedi neden vermesinki aklıma bir tek olumsuz düşünceler geliyor...

Çok ilginç gerçekten neden bize düşmanlar anlamıyorum istediği sayıyı rahatça alabileceğini düşünüyorum oysaki

30 Ekim 2019 01:16

ihsansahin
Aday Memur

Kesinlikle bilinçli olarak atama olmayacağını bildikleri veya bakan tarafından uyarılmışta olabilirler haberimizin bilerek yapılmadığına inanıyorum artık. Aylardır sadece tarım kısmı için itinayla haber yapılmayıp bakan tv kanallarında ne söylediyse o aktarıldı. 21 kasım şura açıklamalarından umudum vardı fakat sağlık atamalarınında sene sonunda olacağını yazmışlar onay alan atama bile erteleniyorsa atama olsa bile 2020 den sonra olacağını düşünüyorum. Umudum ilk defa bugün kalmadı.

Ben 1 aydır umudu kestim alım falan olmayacak diye.10 gün içindede askere gidiyorum.Muhtemelen 2018 de aldığımız puanida yakacaklar. Önce en gec 2. çeyrek dendi ama yıl bitti hala hiç bişey yok ortada eylül ekim derken Kasım ayı geldi.Herkes şuradan bişeyler bekliyor ama ordada alimla ilgili geçiştirici bir açıklama yaparlar. Sonra 2020 tekrar norm falan deyip oyalarlar.Sonra bi bakmışsin 2020 Kpss gelmiş. İnşallah ben yanılırimda atanıriz ama gidişat onu gösteriyor.
30 Ekim 2019 01:32

Zmmühendiss
Aday Memur

Bakanla konuştuklarını bile sanmıyorum çünkü bilgileri zaten vardır. Memurlarnet olacak bir haberi önceden duyuruyor onun haberini yapıyor sonra o gerçekleşiyor. Gidişatta 2020 ve sonrası için olacağını gösteriyor. Ama bizlerin emekleri nolcak puanlarımız yandı mı o zaman hepimizin için kötü olacak. Umudu olmayan ne yapacağımızı bilemez olduk.

30 Ekim 2019 01:33

Atanamamış zooteknis
Kapalı

Bakanla konuştuklarını bile sanmıyorum çünkü bilgileri zaten vardır. Memurlarnet olacak bir haberi önceden duyuruyor onun haberini yapıyor sonra o gerçekleşiyor. Gidişatta 2020 ve sonrası için olacağını gösteriyor. Ama bizlerin emekleri nolcak puanlarımız yandı mı o zaman hepimizin için kötü olacak. Umudu olmayan ne yapacağımızı bilemez olduk.

Hocam bugun ki etkinlikte olan bir durum bu memurlar net bir iki gün öncesinden haber vermişti etkinliğe davet edildik diye

bugun ki etkinlikte 6 bakanla konusulmuş işte bizimkisi haric

soru neden bizimkisi yok

30 Ekim 2019 01:40

Ziraatçi 0106
Aday Memur
Bu gidişle psikolojik durumu çalışmaya elverişli değil diyerek bir çoğumuzu eleyecekler psikoloji kalmadı çünkü :(
30 Ekim 2019 01:41

Atanamamış zooteknis
Kapalı
Bu gidişle psikolojik durumu çalışmaya elverişli değil diyerek bir çoğumuzu eleyecekler psikoloji kalmadı çünkü :(
Ziraatçi 0106, 1 ay önce - Alıntıya git

Allah sonumuzu hayır etsin inşallah...

30 Ekim 2019 01:41

Ekinoksis
Şef

Hocam bugun ki etkinlikte olan bir durum bu memurlar net bir iki gün öncesinden haber vermişti etkinliğe davet edildik diye

soru neden bizimkisi yok

Atanamamış zooteknis, 1 ay önce - Alıntıya git

Çünkü öyle bir bakan ki halktan uzak muhalefet edene tahammülü yok sürekli alkış isteyen çifçi tvde duydum bakana demişlerkş destek 10 kuruş fazla olsun bakan demişki 3 milyon lira bize maliyet demek bu kafada muhtemelen bizimde külfet olarak görüyordur adam tasarruf yapıp erdoğanın gözüne girme derdinde

30 Ekim 2019 01:43

Zmmühendiss
Aday Memur

soru neden bizimkisi yok

Atanamamış zooteknis, 1 ay önce - Alıntıya git

Alım olmayacağı haberini biliyorlar ya da bakan veya bakanlık tarafından uyarılmış olabilir hocam. Aylardır haber yapmamasının tek açıklaması. Takipte edebilirsiniz memurlarnet birgün haber yaparsa ardından atamanın yaklaştığıdır. Haberlerini takip edin memurlarnetin genelde böyle oluyorbunu anlarsınız. Önemli olan kısım bizim atamanın belirsizliği. Korkutan 2020 yi geçeceğini gösteriyor gidişat, kimsenin umrunda değiliz.

30 Ekim 2019 01:48

Atanamamış zooteknis
Kapalı

Çünkü öyle bir bakan ki halktan uzak muhalefet edene tahammülü yok sürekli alkış isteyen çifçi tvde duydum bakana demişlerkş destek 10 kuruş fazla olsun bakan demişki 3 milyon lira bize maliyet demek bu kafada muhtemelen bizimde külfet olarak görüyordur adam tasarruf yapıp erdoğanın gözüne girme derdinde

Ekinoksis, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam biz mezun olduk ülke battı ... onlarca tasarruf yapılacak şey varken insanların işine gücüne tasarruf yapılmaz ki

sanki istediğimizden işsiziz

30 Ekim 2019 02:24

Zooteknist02
Aday Memur
Bundan yaklaşık 9 ay önce memurlar net haber yapmıştı ama atama olmadı. Atamanın memurlar net ile bir alakası yok ama baskı kurma konusunda haber yapıldığında baskı oluşturuyor muhakkak ki. Ben memurlar neti protesto ediyorum ve hepinizi de protesto etmeye davet ediyorum. Bizleri görmezden gelen bir platformu sizde görmezden gelin. Yaklaşık 1 yıldır haber yapması için yalvarıyoruz fakat bizden başka herkesi haber yaptılar. Ben birazdan üyeliğimi iptal edip uygulamayı silecem. Facebook ve diğer sosyal medya araçlarının hepsinden takibi bırakacağım. Sizi de aynı şeyleri yapmaya davet ediyorum. Mesleki onurumuz için bunları yapmamız lazım. Hiç kimse öğretmenlere yada sağlıkçılara en ufak kötü bişi söylemeye yeltenemezken bize karşı gayet cürretkarlar ve bu bizim suçumuz. Herkese gereken dersi verelim.
30 Ekim 2019 02:59

sedatfakır
Aday Memur

hayvancılar tarım bakanlıgı onunde eylem yapacaklardı adamlar valıden de ızın aldılar eylem gecesi bakanlıga cagrılıp kulakları cekıldı sanırım hıc bırınden ses dahı cıkmadı :D bilmem anlatabıldım mı? adamlar alım ne yapmaz. bu saatten sonra ısteyen kısı ıle ıstenen meblaya ıddaya gırerım kı şura dan da birşey cıkmayacak!

30 Ekim 2019 08:56

Mcflay Juniar
Yasaklı

Memurlar net önemlidir.Geçen yıl alım yapmayan 3 bakan ve bakanlık diye haber yaptılar.Spor,maliye ve tarım bakanı fakıbabanın resmini koydular.Spor bakanı 1 hafta sonra alıma çıktı Maliye 1 ay sonra alıma çıktı tek bakanlık YİNE VE YENİDEN her zamanki gibi Tarım Bakanlığı kaldı.Kimsenin morali bozulmasın ama bende o zaman alım defterini kapattım.Cumhuriyetin ilanından sonra en önemli seçim o zamanki başkanlık seçimi idi.1 milyon taşerona kadro verildi.Tüm bakanlıklar alım yaptı spor bakanlığı bile tek tarım Bakanlığı atama yapmadı bunun arkasında art niyet var ama cumhurdan mı mehdiden mi bilemiyorum birileri sanki hepsini al tarımı alma diyor.Krizle filan alakası yok 80 bin alım oluyor kriz yok 3 500 kişi mi yük olacak.

30 Ekim 2019 09:55

vethek2500
Aday Memur
Memurlar.Net yöneticileri okuyor mu ki buraları?
30 Ekim 2019 10:30

mrtnskz18
Aday Memur

Memurlar.net artık Tarımın atanamama sesini duy ve haber yap!!!!Sadece duyum alınca haber yapma!

30 Ekim 2019 10:49

Patron56
Aday Memur

Memurlar netin Watsap editörüne msj attım.Haber yapmayacaklarını haber değeri taiıyan birşey olmadığını söyledi.Toplu msj atlırsa engelleme yapacağını belirtti.Daha öncede bu konu ile ilgili msj atanları engellediğini belirtti.

30 Ekim 2019 11:07

Tarimatama
Daire Başkanı

Memurlar netin Watsap editörüne msj attım.Haber yapmayacaklarını haber değeri taiıyan birşey olmadığını söyledi.Toplu msj atlırsa engelleme yapacağını belirtti.Daha öncede bu konu ile ilgili msj atanları engellediğini belirtti.

Patron56, 1 ay önce - Alıntıya git

Ciddi misiniz ya ?

30 Ekim 2019 11:50

Ahmetzm
Kapalı

Bizim konumuzun haber değeri olarak görmüyorlarsa memurlar net ,Adil ve insancıl Bir habercilik anlayışı benimsemiyorsa bu grupta durmamizin memurlar neti takıp etmemizin anlamı yok arkadaşlar .Bu siteden daha kaliteli ve adil sitelerde var; my memur gibi

19 bin kişilik Tarım Ve Orman Bakanlığı atama bekleyenler sayfasida diğer aktif bir grup arkadaşlar

30 Ekim 2019 12:32

Sedefgulen
Kapalı
Ben de PROTESTO EDİYORUM ve uygulamayı telefonumdan siliyorum! Tüm sosyal medyadan takibimi kaldırıyorum. Bir daha memurlar.net e asla uğramayın! Tarım Bakanlığı tarafından böylesine mağdur edilen bizi bizi engellemek, görmezden gelmek size yakışmadı!
30 Ekim 2019 12:49

Ziraat mühendisii27
Kapalı

Memurlarnetin rezilligini herkese soyluyorum. Kıniyorum.

30 Ekim 2019 12:56

Atanamamış zooteknis
Kapalı

bende siliyorum üyeliğimi o halde... Hakkınızı helal edin Allaha emanet olun

Toplam 143482 mesaj
«712871297130713171327133713471357136713771387139»