Editörler : Mehmet Balci
«713871397140714171427143714471457146714771487149»
14 Kasım 2019 21:52

mozay07
Aday Memur

Arkadaşlar alım olacak kendinizi üzüp psikolojinizi bozmayın yıl sonuna kadar sonuçlanacak. Olacağı kesin fakat çok fazla olmayabilir talep direk onaylanırsa 3binin üstünde olur ama sanmıyorum o kadar olacağını.

uamanisa45, 3 hafta önce - Alıntıya git
Kardeş biliyorsun burası Duyumu umumiye sayfası ondan dolayı sana şunu sormak istiyorum, sen nerden duydun kesin olacağını ?
15 Kasım 2019 00:14

Mcflay Juniar
Yasaklı

Arkadaşlar alım olacak kendinizi üzüp psikolojinizi bozmayın yıl sonuna kadar sonuçlanacak. Olacağı kesin fakat çok fazla olmayabilir talep direk onaylanırsa 3binin üstünde olur ama sanmıyorum o kadar olacağını.

Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
15 Kasım 2019 09:24

tarımdan
Şef

Birçok arkadaşımız bütçe görüşmelerinin olumsuz etkileri altında

burdan onlara seslenmek istiyorum. Talep edilen sayıların olmadığından bahsetmiş birçoğu.

Atama bekleyen onlarca arkadaşımız , tayin bekleyen o kadar insan bu atamalara kilitlenmiş durumda herkes olabildiğince müdürünü bakanları komisyon üyelerini olabildiğince baskı altında tutuyor. Bu baskılar neticesinde gündemde kalıyoruz. İl ilçe bazında tüm müdürlere hem tayin talepleri hemde atamalarla alakalı sürekli sorular soruluyor. Şuan konuşulan evet bir talep olduğu bakanında yıl sonuna kadar bunu şekillendireceğini ümit ediyoruz. Bizler pes etmeyeceğiz puanlarımızın yanmasına kim razı olabilir. Gündemde kalmaya devam

15 Kasım 2019 09:31

Tarım Kuşu
Memur

Bu bakan alım yapmaz,1.5 yıldır bakan alımla ilgili net birşey söylemedi, tek umudumuz bakanın değişmesi.

15 Kasım 2019 10:54

chelse
Daire Başkanı

Bu bakan alım yapmaz,1.5 yıldır bakan alımla ilgili net birşey söylemedi, tek umudumuz bakanın değişmesi.

Tarım Kuşu, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kesinlikle katılıyorum.Tarımın patronu toplu alım beklemeyin diyor.Adamlar 2000 ile 3000 arası

talep var diyor.Patron açıklama yapmadığı sürece boş Alımın olması için bakanın değişmesi

gerekiyot.

15 Kasım 2019 11:33

tarımdan
Şef

En son aklına gelen bakanlık Tarım Bakanlığı olunca insanın özverili çalışası gelmiyor demek ki.

Ziraat Mühendisi meslektaş milletvekilleri bizim için mücadele ederken

Alanı olmayan bir ekonomistin bizi önemsememesi onun için normal sonuçta

Gençler işsizmiş kpss çalışmışlar hak etmişler pek önemli değil

Burdan ziraat mühendisleri ve diğer meslek grubu arkadaşları düşünmeyen

Bakan Pakdemirli'yi istifaya davet ediyorum

15 Kasım 2019 11:50

tripolar
Aday Memur

En son aklına gelen bakanlık Tarım Bakanlığı olunca insanın özverili çalışası gelmiyor demek ki.

Ziraat Mühendisi meslektaş milletvekilleri bizim için mücadele ederken

Alanı olmayan bir ekonomistin bizi önemsememesi onun için normal sonuçta

Gençler işsizmiş kpss çalışmışlar hak etmişler pek önemli değil

Burdan ziraat mühendisleri ve diğer meslek grubu arkadaşları düşünmeyen

Bakan Pakdemirli'yi istifaya davet ediyorum

tarımdan, 3 hafta önce - Alıntıya git
Sen bakanı istifaya davet ettin ya o da hemen istifa eder
15 Kasım 2019 11:55

tarımdan
Şef
Sen bakanı istifaya davet ettin ya o da hemen istifa eder
tripolar, 3 hafta önce - Alıntıya git

eyw bunu söyleme gereksinimi duyarak bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim

15 Kasım 2019 13:17

uamanisa45
Aday Memur

Olacağı kesin,olmayabilir,onaylanırsa bu üçünü aynı cümlede kullanarak sana Türkçe dersi veren hocanın kulağını iyi çınlattın hocam.Sen Türkçe dersinden nasıl geçipte mühendis oldun :)

Mcflay Juniar, 3 hafta önce - Alıntıya git

Asıl sorgulamamız gereken konu senin gibi anlama kapasitesi yerin dibinde olan birini eğitim hayatına nasıl dahil ettiler?

15 Kasım 2019 13:44

Mcflay Juniar
Yasaklı

Bak Kardeş '' Olacağı kesin çok fazla olmayabilir cümlende özne yok,talep onaylanırsa demişsin yani onaylanmama olasılığı da var diye ima etmişsin ama alım kesin olacak da demişsin yani benim anlama kıtlığım yok senin anlatman da sorun var. Bir Türkçe dil bilgisi kursuna gitmeni tavsiye ederim.

15 Kasım 2019 14:32

vethek2500
Aday Memur

Asıl sorgulamamız gereken konu senin gibi anlama kapasitesi yerin dibinde olan birini eğitim hayatına nasıl dahil ettiler?

Hocam siz nasıl emin konuşuyorsunuz bunu açıklar mısınız senelerdir böyle kesin olacak deyip sonra ortadan kaybolan insanlar yüzünden hiç bir şeye inanamaz olduk
15 Kasım 2019 14:33

uamanisa45
Aday Memur

Bak Kardeş '' Olacağı kesin çok fazla olmayabilir cümlende özne yok,talep onaylanırsa demişsin yani onaylanmama olasılığı da var diye ima etmişsin ama alım kesin olacak da demişsin yani benim anlama kıtlığım yok senin anlatman da sorun var. Bir Türkçe dil bilgisi kursuna gitmeni tavsiye ederim.

Bak aklı kıt fikri hür kardeşim anlayan anladı ama senin gibi kendini bilmez takıntılı insanlara aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor galiba.

15 Kasım 2019 14:34

mozay07
Aday Memur

Bak aklı kıt fikri hür kardeşim anlayan anladı ama senin gibi kendini bilmez takıntılı insanlara aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor galiba.

kardeşim birbirinizi yemenin haricinde, güzel bir soru sorduk almış olduğunuz bilginin kaynağı ne ?????
15 Kasım 2019 14:42

uamanisa45
Aday Memur
kardeşim birbirinizi yemenin haricinde, güzel bir soru sorduk almış olduğunuz bilginin kaynağı ne ?????
mozay07, 3 hafta önce - Alıntıya git

Bakanlıkta çalışa bi yakınım söyledi. Ben sormadım kendisi arayıp yıl sonuna kadar kesin alım olacağını söyledi bunun için de platformda söyleme gereği duydum. Fakat bazı arkadaşlar konunun yazım imla gibi saçma tarafından bakarak olayı çarptırmayı amaçlıyor sadece.

15 Kasım 2019 14:46

liverpool şampiyon
Aday Memur

Bakanlıkta çalışa bi yakınım söyledi. Ben sormadım kendisi arayıp yıl sonuna kadar kesin alım olacağını söyledi bunun için de platformda söyleme gereği duydum. Fakat bazı arkadaşlar konunun yazım imla gibi saçma tarafından bakarak olayı çarptırmayı amaçlıyor sadece.

Yakının seninle eğlenmiş.Söyle biraz bakanın açıklamalarını dinlesin.Yılbaşına 1 ay kaldı.

15 Kasım 2019 14:52

uamanisa45
Aday Memur

Yakının seninle eğlenmiş.Söyle biraz bakanın açıklamalarını dinlesin.Yılbaşına 1 ay kaldı.

liverpool şampiyon, 3 hafta önce - Alıntıya git

Hocam kendini yorma o zaman forumlarda . bi umudun var ki şu anda buradasın .

15 Kasım 2019 15:05

Mcflay Juniar
Yasaklı

Hocam kendini yorma o zaman forumlarda . bi umudun var ki şu anda buradasın .

Bakan bilmeyecek alımı senin Ankarada ki yakının bilecek alım olacağını.Cevap yazmayım yazmayım diyorum da.Senin gibileri tam temizlemiştik gruptan yine çıktınız bir yerlerden.Milletin aklı ile dalga geçiyorsun.Alım olacağına inanıyorum de sana kimse bir şey demez ama kesin atama olcak diye milletin kafasını bulandırma.

15 Kasım 2019 15:19

uamanisa45
Aday Memur

Bakan bilmeyecek alımı senin Ankarada ki yakının bilecek alım olacağını.Cevap yazmayım yazmayım diyorum da.Senin gibileri tam temizlemiştik gruptan yine çıktınız bir yerlerden.Milletin aklı ile dalga geçiyorsun.Alım olacağına inanıyorum de sana kimse bir şey demez ama kesin atama olcak diye milletin kafasını bulandırma.

Aldığımız olumlu bir duyumu yazmak suç galiba bu forumda. Nerden yazdık arkadaş sanki küfür ettik insanlara

15 Kasım 2019 15:30

Ekinoksis
Şef

Sen kimsin temizlemiştik falan temizlik olsa ilk senin olmaman lazım

15 Kasım 2019 15:33

Agroeconomist
Aday Memur
https://www.tarimdunyasi.net/2019/11/15/tarimsal-destekler-ve-kooperatifcilikte-yeni-duzenlemeler-olacak/?amp#click=https://t.co/XdQgjrNhvk Atamalar yine cevapsız.
Toplam 143393 mesaj
«713871397140714171427143714471457146714771487149»

ANKET
Diyarbakır annelerinin evlat nöbetini destekliyor musunuz?