Editörler : Mehmet Balci
«717371747175717671777178717971807181718271837184»
10 Aralık 2019 15:43

Ekinoksis
Şef

Bugün itibariyle PERGEM'de onaylanmış bir yazı bulunmamaktadır arkadaşlar.

cyperin, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam yanlış anlamayın da bakan açıklamadan alttaki birimler bilgi verirler mi onaylansa

10 Aralık 2019 15:46

Agrieco123
Memur

Bugün itibariyle PERGEM'de onaylanmış bir yazı bulunmamaktadır arkadaşlar.

Cyperin hocam 16 Aralıkta ya da 16 Aralığa kadar bir şey duymazsak Kpss çalışmaya başlamalı mıyız? Ya da Aralığın sonuna kadar beklemeli miyiz?
10 Aralık 2019 15:49

cyperin
Genel Müdür

Hocam yanlış anlamayın da bakan açıklamadan alttaki birimler bilgi verirler mi onaylansa

Ekinoksis, 2 ay önce - Alıntıya git

Tarım ve Orman Bakanlığına personel alınacağı Devlet sırrı kapsamında olmadığı için neden bilgi verilmesin ki; Bakan DSİ alımını duyurmadı bile mesela, direk alıma çıktı kurum.

10 Aralık 2019 15:49

vethek2500
Aday Memur
Bu ilçe tarımda çalışan arkadaşlarda bizim gibi sosyal medyadan duyumu duyup söylüyorlar demek ki
10 Aralık 2019 15:52

Garibanvet
Aday Memur
Tarım danısmanı sertifikası olanlar için mi kadro verilecekmiş?
Agrieco123, 2 ay önce - Alıntıya git

Ziraat tarim danışmanları dedi galiba. Çok beni ilgilendiren Bi konu olmadığı için çok sorgulamadim ama tarım danışmanlarına kadro verilecek o konu var gündem de dedi

10 Aralık 2019 15:53

cyperin
Genel Müdür
Cyperin hocam 16 Aralıkta ya da 16 Aralığa kadar bir şey duymazsak Kpss çalışmaya başlamalı mıyız? Ya da Aralığın sonuna kadar beklemeli miyiz?
Agrieco123, 2 ay önce - Alıntıya git

Ortada bir girişim varsa yani bu sayının onaylanması olarak ve bu girişimin başarılı olacağı anlaşılmış ise 16'sında birşeyler açıklanabilir ama mevcut Bakandan benim anladığım ortada kesin birşey yoksa konuşmuyor, kesin bir sayı varsa açıklama yapılabilir, yapılmazsa öncede dediğim gibi aralık ayı bir eşik, yani benim için bir eşikti her zaman, eğer aralıkta alım için bir açıklama yoksa ben ocak ayında kitaplarımı alır çalışırdım, bence siz de artık alım maratonunu buna yorduğunuz kafayı KPSS'ye yormaya başlamalısınız, eğer 2020 KPSS'ye kadar Alım olmazsa iyi bir puanınız alım olursa bir işiniz olur. Bu benim şahsi fikrimdir.

10 Aralık 2019 16:00

Agrieco123
Memur

Ortada bir girişim varsa yani bu sayının onaylanması olarak ve bu girişimin başarılı olacağı anlaşılmış ise 16'sında birşeyler açıklanabilir ama mevcut Bakandan benim anladığım ortada kesin birşey yoksa konuşmuyor, kesin bir sayı varsa açıklama yapılabilir, yapılmazsa öncede dediğim gibi aralık ayı bir eşik, yani benim için bir eşikti her zaman, eğer aralıkta alım için bir açıklama yoksa ben ocak ayında kitaplarımı alır çalışırdım, bence siz de artık alım maratonunu buna yorduğunuz kafayı KPSS'ye yormaya başlamalısınız, eğer 2020 KPSS'ye kadar Alım olmazsa iyi bir puanınız alım olursa bir işiniz olur. Bu benim şahsi fikrimdir.

Haklısınız hocam bende sizin gibi düşünüyorum teşekkür ederim kendi adıma somut bilgiler verdiğiniz için. bir bakandan bir de siz yazmadan sanırım hıcbır seye ınanmamaya devam edicem.
10 Aralık 2019 16:01

Ekinoksis
Şef

hacam Aralık ayında talep kabul olmazsa talep yanmış mı oluyor yeni talep mi yapılması lazım

10 Aralık 2019 16:08

cyperin
Genel Müdür

hacam Aralık ayında talep kabul olmazsa talep yanmış mı oluyor yeni talep mi yapılması lazım

Ekinoksis, 2 ay önce - Alıntıya git

yeni hükumet siteminde ne oluyor bilmiyorum, aralık biter ve alım olmazsa hala ocak ayında öğrenip yazarım inşallah.

10 Aralık 2019 18:56

Ekinoksis
Şef

Twitera destek olun arkadaşlar bu günler Çok önemli

10 Aralık 2019 21:03

mahirakman
Aday Memur
arkadaslar bakan naci agbal ile gorusmus bu guzel bisey bence birseyler varki görüşme oluyor. ins guzel haberler alacaz
10 Aralık 2019 23:21

Halilmetin
Aday Memur
arkadaslar bakan naci agbal ile gorusmus bu guzel bisey bence birseyler varki görüşme oluyor. ins guzel haberler alacaz
mahirakman, 2 ay önce - Alıntıya git

aynı fikirdeyim hocam. muhtelemelen atama konusu konuşulmuştur. bakanlık projelerini ve çalışmalarını sayın naci ağbal ile görüştük yazmış.bütçe başkanı ile tarım konuşacak hali yok :)

güzel haberler yakın gibi görünüyor

11 Aralık 2019 00:14

Serhad-190521
Aday Memur

Artık şerbet yerine atama haberi alırız inşallah:))

11 Aralık 2019 00:14

ftmagm

aynı fikirdeyim hocam. muhtelemelen atama konusu konuşulmuştur. bakanlık projelerini ve çalışmalarını sayın naci ağbal ile görüştük yazmış.bütçe başkanı ile tarım konuşacak hali yok :)

güzel haberler yakın gibi görünüyor

Halilmetin, 2 ay önce - Alıntıya git
insalllah güzel haberler alırız
11 Aralık 2019 02:43

cevval04

VH 1500

ZM 1000

GM 500

SM 200

BTM 20

Geriye kalanlar da diğer bölümler arasında pay edilecektir. Kesin bilgi. Kaynak sormayın.

Shamur, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu hafta dediniz
11 Aralık 2019 02:44

cevval04

Talep onaylandı dün itibariyle. Hafta içi haberi alırsınız. Dagilimlar da dediğim gibi. Rakamları yuvarladım elbette kusuratlari var...

hanı nerede
11 Aralık 2019 02:45

cevval04

Arkadaşlar çok mesaj geliyor son açıklamayı buradan yapip gidiyorum.

Öncelikle hayırlı olsun, ben haberiniz vardır diye düşünüyordum bir arkadaş yanlış dağılım paylaşınca düzeltmek istedim sonra sizin onaydan bile haberiniz olmadığını anladım ve bu bilgiyi de paylaşmış oldum. Hafta içi de haber alırsınız süreç çok uzamaz hadi geçmiş olsun.

Bu hafta
11 Aralık 2019 02:46

cevval04

Arkadaşım bunu tek duyan ben değilim başkaları da var ve burada paylaşmıyorlar. İlk defa ben paylaştım. Şuan mesaj kurumda 2 kişi daha aynı duyumu aldığını söylüyor. Yalan söylemekle benim elime birşey geçmez.

nerdesiniz
11 Aralık 2019 06:48

235U
Memur

Dikkat ettiniz değil mi?

Tam ankarada toplanıp eylem yapacağız diye bir irade konmuşken buna hazırlanıyorken birden süper olumlu haberler

Üstelik Bilmediğimiz üye nickleri

Kimi haftaya olacak kimi ocak şubata hafiften yönlendirerek eylem için yakılan ateşi söndürmeye çalışıyor....

Gerçekten fark edemediniz mi? Bu hafta diyene laf söylemek içinn cumayı beklesek ocak şubat için sabredelim desek ele bişey geçmese yada 300 kadroyla sus payı verilse bir anlam ifade eder mi?

Birileri şu anda bu forumu okurken k.çından gülüyor anlıyorsunuz değil mi?

Bu forum bu hareket için kurulan whatsup ve face çalışmaları çok ciddi ve sistematik şekilde yönlendiriliyor ve soğruluyor...

11 Aralık 2019 10:28

cevval04

Talep onaylandı dün itibariyle. Hafta içi haberi alırsınız. Dagilimlar da dediğim gibi. Rakamları yuvarladım elbette kusuratlari var...

Onaylanmış mı kimse onaylanmış demiyor siz nasıl biliyorsunuz
Toplam 144668 mesaj
«717371747175717671777178717971807181718271837184»

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk 'Herkes üniversite okumak zorunda değil. Meslek liselerine olumsuz yaklaşmamalıyız' dedi. Katılıyor musunuz?