Editörler : Mehmet Balci
«722172227223722472257226722772287229723072317232»
18 Ocak 2020 21:51

Denizkz
Şef

Millet ne bu sessizlik , derslere iyice odaklandiniz sanırım, umutlar tükendi mi?

18 Ocak 2020 22:08

mr.focus
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
18 Ocak 2020 23:32

Wedat9363
Aday Memur

Millet ne bu sessizlik , derslere iyice odaklandiniz sanırım, umutlar tükendi mi?

Denizkz, 1 ay önce - Alıntıya git
Valla hocam ben 2 şubatta hızlandırılmış kursa başlıyorum gireceğim 4.kpss olacak 2020,maalesef bizi üzen atanamamak değil bakanlığını yaptığı meslek gruplarını aşağılamasi ve üstüne üstlük bizi suçlayan tarım bakanıdir.
19 Ocak 2020 00:14

ZMprof
Memur

Kesin atama olacak ama tarih belli değil diyen birileri vardı.Gelse de şu millete yine umut verse .O bile sınava çalışıyor herhalde, bıktı kendi kendini kandırmaktan :)

19 Ocak 2020 00:53

Gıdaci099
Aday Memur
çok kötü taklaya geldik
19 Ocak 2020 01:01

Ekinoksis
Şef

Kesin atama olacak ama tarih belli değil diyen birileri vardı.Gelse de şu millete yine umut verse .O bile sınava çalışıyor herhalde, bıktı kendi kendini kandırmaktan :)

ZMprof, 1 ay önce - Alıntıya git

Milletin canını sıkmaya çalışmaktan zevk mi alıyorsunuz yani

Boş beleş adamlarsınız

Acınacak haldesiniz

Ortada haksızlık var ve siz bununla dalga geçiyorsunuz

İnsan değilsiniz İnşallahta bir gün beterini yaşarsınız

Büyük bir haksızlığa uğradığında da bu dediğim aklına gelsin tamam mı ?

19 Ocak 2020 01:07

Ekinoksis
Şef

herkes ne yaparsa kendine yapar hiçbir şey karşılıksız kalmaz bunu bir gün ödersiniz

19 Ocak 2020 01:24

ZMprof
Memur

herkes ne yaparsa kendine yapar hiçbir şey karşılıksız kalmaz bunu bir gün ödersiniz

Ekinoksis, 1 ay önce - Alıntıya git

Sitemini bana değil kesin atama olacak deyip atama garantisi veren arkadaşlara yapacaksın.Gelsin hesap versin hani kesindi atama ?

19 Ocak 2020 01:37

Ekinoksis
Şef

Sitemini bana değil kesin atama olacak deyip atama garantisi veren arkadaşlara yapacaksın.Gelsin hesap versin hani kesindi atama ?

Ben resmi kaynaklardan teyit ettirmeden öyle bir şeye inanmam .Yaşanılan hayal kırıklıklarından sonra da kimse o laflara inanmaz zaten için rahat olsun

Bende atama olacağına inanıyorum bir taraftan hem çalışmalara destek olmaya çalışıyorum bir yanda da ders çalışıyorum.

ORTADA EMEK VARKİMSE DE BAKANIN CANI SAĞ OLSUN DEYİP MÜCADELEDEN VAZGEÇMEZ BUNU EMEK VERMEYENLER ANLAMAZ

BUNU DA BÖYLE BİLİN

19 Ocak 2020 01:52

ZMprof
Memur

Ben resmi kaynaklardan teyit ettirmeden öyle bir şeye inanmam .Yaşanılan hayal kırıklıklarından sonra da kimse o laflara inanmaz zaten için rahat olsun

Bende atama olacağına inanıyorum bir taraftan hem çalışmalara destek olmaya çalışıyorum bir yanda da ders çalışıyorum.

ORTADA EMEK VARKİMSE DE BAKANIN CANI SAĞ OLSUN DEYİP MÜCADELEDEN VAZGEÇMEZ BUNU EMEK VERMEYENLER ANLAMAZ

BUNU DA BÖYLE BİLİN

Ekinoksis, 1 ay önce - Alıntıya git

Yeni mezun bir sürü kişi var bu forumu takip eden .Sen ben kanmayız tamam ama hiç atama süreci yaşamamış kişiler var bu forumda.Bunların kesin atama olacak sözüne inanıp ,ne de olsa atama olacakmış diye işe bile girmeyenler var.Gelsin vebalini ödesin,helallik istesin çünkü kul hakkına girdi herkesi kandırarak.Bir insan niye Kesin atama olacak der onu da anlamış değil çok büyük vebal aldı diyenler kimse.

19 Ocak 2020 02:05

Ekinoksis
Şef

Yeni mezun bir sürü kişi var bu forumu takip eden .Sen ben kanmayız tamam ama hiç atama süreci yaşamamış kişiler var bu forumda.Bunların kesin atama olacak sözüne inanıp ,ne de olsa atama olacakmış diye işe bile girmeyenler var.Gelsin vebalini ödesin,helallik istesin çünkü kul hakkına girdi herkesi kandırarak.Bir insan niye Kesin atama olacak der onu da anlamış değil çok büyük vebal aldı diyenler kimse.

Daha süreç devam ediyor belki adam haklı çıkacak

Benim az da olsa umudum var ama Mart sonuna kadar açıklama gelmezse %90 puanlar yanar diye düşünüyorum

19 Ocak 2020 06:29

Tarımcı90
Memur

2 dk sus be. 2 dk sus be artık. Git ders mi çalışacaksın napacaksan yap. Puanlar yanmış gibi ciyak ciyak bağırıyor burda. Sen şimdi hesaplama da yapamazsın. Sana tek tek yazayım ben. Ocak ayından 11 gün kaldı diyelim. Şubat, mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, Eylül ayından da 9 gün sayalım. . Naptı? . 7 ay 20 gün. Hadi senin hatrın için 7 ay diyelim.. Senin derdin sıkıntın ne de ikide bir buraya gelip atama olmadı, vebale girdiler diyorsun. Puanın mı düşük? Sicilin mi bozuk? Ne dedin var senin? Talep var diyoruz. Calısma var diyoruz. Ne zaman sonuçlanacak bilmiyoruz diyoruz. Belki de haziranda olacak. Belki de puanlar yanmasına bir gün kala ilan çıkacak. Kimse bilmiyor. Anla artık şunu. . Git calıs. Buraya da bakma bi daha. Sanki çalışma diyen oldu. Adamın atamalardan umudu yok ama her gün formda mübarek.
19 Ocak 2020 10:58

ZMprof
Memur

Hiçbir şey bilmediğinin kanıtı 19 Temmuzda 2020 kpss den sonra senin puanın yanar.Geçen sene 2018 sınavıdan sonra orman bakanlığı 2016 puanıyla alım yapmaya çalıştı memurlar net haber yapınca alımı geri çekti.Daha süreci bilmiyorsun senin gittiğin yollardan biz 7 sefer gittik geldik.

Senin için son gün 31 mart yani 2 ay 12 günün var 7 ayın değil.Bilmeden sallıyon bari bir bilene sor.

19 Ocak 2020 11:53

Wedat9363
Aday Memur
şimdi bizim için tek sorun bakan veya denginde yada cumhurbaşkanlığının herhangı bir biriminden resmi ağızlardan bilgi ve açıklama gelmemesi maalesef kimse ne olacağını bilmiyor önceki dönemlere göre yorum yapılıyor (kimseyi hedef göstermeden diyorum)
19 Ocak 2020 11:54

Vetbey123
Aday Memur

Yeni mezunum forumu kısa süredir takip ediyorum. Takip ettiğimden beri öğrendiğim bir şey sen ve senin gibilerin yazdıklarının dikkate almamak oldu

19 Ocak 2020 12:57

mühendisss3535
Aday Memur

BU YIL ATAMA YAPMAYAN BAKANLIK GELECEK YILDA ATAMA YAPACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ HİÇ BİR ŞEKİLDE GÜNDEME GELEMEYEN VE ÖNEMSENMEYEN BİR MESLEK GRUBU OLDUK NE YAZIK Kİ

19 Ocak 2020 13:19

blackmfe
Aday Memur

BU YIL ATAMA YAPMAYAN BAKANLIK GELECEK YILDA ATAMA YAPACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM ÇÜNKÜ HİÇ BİR ŞEKİLDE GÜNDEME GELEMEYEN VE ÖNEMSENMEYEN BİR MESLEK GRUBU OLDUK NE YAZIK Kİ

mühendisss3535, 1 ay önce - Alıntıya git
Kesinlikle katılıyorum. Kim fazlaysa o haklı ve istediğini alıyor malesef bu ülkede
19 Ocak 2020 13:45

Denizkz
Şef
Valla hocam ben 2 şubatta hızlandırılmış kursa başlıyorum gireceğim 4.kpss olacak 2020,maalesef bizi üzen atanamamak değil bakanlığını yaptığı meslek gruplarını aşağılamasi ve üstüne üstlük bizi suçlayan tarım bakanıdir.
Wedat9363, 1 ay önce - Alıntıya git

Bende mezun oldum onca yıl oldu bir kere kpss hazırlandım oda 2018 :/ umarım en yakın zamanda bir açıklama olurda ona göre birşeyler yapılır artık. Şahsen hiç ders çalışasım da yok .. hayırlısı olsun hocam . Başarılar dilerim.

19 Ocak 2020 13:54

Hsp07
Aday Memur

Puanı düşük olduğu için atama olmasını istemeyen, kıskançlıktan atanma ihtimali olanların moralini bozmak için bütün gün forumdan çıkmayan küçük beyinlilere sesleniyorum. Atama olması sizin işinize gelir. Atama olmazsa birdahaki sınavda önünüzde daha çok kişi olur emin olun. Yüksek alanların hepsi tekrar yüksek alır. Çünkü artık hepsinin altyapısı sağlam. Benim puan 85, atama olacağına inanıyorum ama her ihtimale karşı tedbirli olmak için 2 haftadır sınava tekrar hazırlanmaya başladım. Konulara tekrar bakıyorum da ben bu sınavdan nasıl 85 aldım, bu sefer hiç kasmadan güle oynaya 85 i geçerim, daha güzel bi sıralamaya girerim diyorum. Yüksek alanların çoğu böyle düşünüyordur. Atama olmaması yüksek puanlilar için kötü, düşük puanlılar için daha kötü olur.

19 Ocak 2020 14:09

ZMprof
Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
Toplam 145245 mesaj
«722172227223722472257226722772287229723072317232»

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?