Editörler : Mehmet Balci
«723072317232723372347235723672377238723972407241»
24 Ocak 2020 12:27

Nazlinazl
Aday Memur
Az sayıda kişi alınır dedi zaten bakan. Senin puan düşükse git çalış.
Tarımcı90, 4 hafta önce - Alıntıya git
O az kişinin içinde siz varsınız yani :D. sizi 2020 kpss'den sonra da buralarda bu yorumları yaparken göreceğime o kadar eminim ki. Kullanıcı adınızi degisseniz bile bu durumu sizin bilmeniz yeterli olacaktır.
24 Ocak 2020 12:30

Tarımcı90
Memur
O az kişinin içinde siz varsınız yani :D. sizi 2020 kpss'den sonra da buralarda bu yorumları yaparken göreceğime o kadar eminim ki. Kullanıcı adınızi degisseniz bile bu durumu sizin bilmeniz yeterli olacaktır.
Nazlinazl, 4 hafta önce - Alıntıya git
Çok şükür eşim var o az kişinin içinde. Kendisi veteriner hekim. Biz de onunla beraber aynı hesaptan takip ediyoruz burayı. İsim değiştirmeden bu hesaptan devam edeceğiz :) kaçacak bir durumumuz yok ama sizin puanınız düşükse lütfen gidin çalışın. Atanma olasılığınız düşük hanımefendi. Bir yandan etkinlikleri de takip edebilirsiniz. İnşallah işler değişir yüksek sayı alınır da herkes mutlu olur
24 Ocak 2020 12:51

Ekinoksis
Şef

çok kısa vadede müjde yok diyor kısa vadede demiyor ortada bitmiş bir şey yok

talep var

görüşme devam

tamam en kötüye kendinizi hazırlayın ama pes etmeyelim

24 Ocak 2020 13:03

Tarımcı90
Memur
Zamanını kimse bilmiyor 40 defa söyledik. Ama 2018 puanı ile az da olsa alım olacak. Ben burda tarih verirsem asıl o yanlış olur. Anlayamadınız hala. Boş tenekenin kimler oldugu belli de neyse
24 Ocak 2020 13:08

DJ RABIRT
Aday Memur

çok kısa vadede müjde yok diyor kısa vadede demiyor ortada bitmiş bir şey yok

talep var

görüşme devam

tamam en kötüye kendinizi hazırlayın ama pes etmeyelim

Ekinoksis, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam çıkmayan candan umut kesilmez.Benim kızdığım nokta bakan 30 dk önce kısa vadede yok diyor.Adamın birisi olacak diyor yok puanı düşükler istemiyormuş sana inanmamı nasıl beklersin.Birde hocam bakan daha önce norm kadro birkaç aya biter demişti.Tam 6 ay sürdü.Tarım kısmında normu bitirdik yapacağız dedi ta mart 2019 dan beri bakanın birkaç ay dediği uzun süreler hep çıkmış.Biraz tarafsız menfatsiz yorum yapsak daha iyi olur.Sürekli hayal kırıklığına uğramaktanbıktık hocam sen söyle haksızsan söyle

24 Ocak 2020 13:13

Wedat9363
Aday Memur
Vallahi de billahi de bu bakandan atama olursa inaninki mucize gibi bir şeydir çünkü adam atama olmaması için çalışıyor şu adamın lafına güvenen varsa artık zerre inanmasın çünkü bu adam ne ziraat mühendisi ne veteriner ne de gidaci o yuzden asla bizden yana olmayacaktır.
24 Ocak 2020 13:23

Mr.Fungi
Aday Memur

arkadaşlar bakanın atamalarla ilgili yaptığı açıklamalar kaçıncı dakikada başlıyor ?

24 Ocak 2020 13:25

r.ziraat
Aday Memur

Tarım bakanlığı talepte bulunmuş ise artık top Maliye Bakanlığındadır. Olur'u verecek Maliye Bakanlığıdır.

24 Ocak 2020 13:43

Wedat9363
Aday Memur

Tarım bakanlığı talepte bulunmuş ise artık top Maliye Bakanlığındadır. Olur'u verecek Maliye Bakanlığıdır.

r.ziraat, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam hiç kusura bakmayin ama orman için 5 bin talebi olduğunda nasılda ballandıra ballandıra anlatıyordu şöyle gittik böyle anlattık hemen aldim falan gibi aciklama yapmıştı peki neden tarım için aynısını yapmıyor neden maliye deki kadro için çalışmıyor
24 Ocak 2020 13:56

Agrieco123
Memur

r.ziraat, 4 hafta önce - Alıntıya git
Aylardır böyle zaten bizde biliyoruz bunu
24 Ocak 2020 14:05

Ekinoksis
Şef

Hocam çıkmayan candan umut kesilmez.Benim kızdığım nokta bakan 30 dk önce kısa vadede yok diyor.Adamın birisi olacak diyor yok puanı düşükler istemiyormuş sana inanmamı nasıl beklersin.Birde hocam bakan daha önce norm kadro birkaç aya biter demişti.Tam 6 ay sürdü.Tarım kısmında normu bitirdik yapacağız dedi ta mart 2019 dan beri bakanın birkaç ay dediği uzun süreler hep çıkmış.Biraz tarafsız menfatsiz yorum yapsak daha iyi olur.Sürekli hayal kırıklığına uğramaktanbıktık hocam sen söyle haksızsan söyle

DJ RABIRT, 4 hafta önce - Alıntıya git

Bakana ben de güvenmiyorum ama çalışma olduğunu söyleyen bir tek bakan değil ben bu yüzden atama olacağına inanıyorum ama mart nisan gibi birşeyler kesinlrşmezse puanların yanma ihtimali yüksek

Kimse bu saaten atama kesin olacakmış gibi düşünmemeli ve kendini kötüye hazırlamalı yoksa çoook büyük hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz

Hayırlısı olur inşallah. Seviniriz sonunda

24 Ocak 2020 14:09

VictoryGallop
Aday Memur
Hocam hiç kusura bakmayin ama orman için 5 bin talebi olduğunda nasılda ballandıra ballandıra anlatıyordu şöyle gittik böyle anlattık hemen aldim falan gibi aciklama yapmıştı peki neden tarım için aynısını yapmıyor neden maliye deki kadro için çalışmıyor
Wedat9363, 4 hafta önce - Alıntıya git

Ziraat Mühendisleriyle bir alıp veremediği var. Nedir ne değildir gerçekten bilmiyorum ama Tarım Personeline hep Ziraat mühendisleri üzerinden yükleniyor.

24 Ocak 2020 14:11

blackmfe
Aday Memur

Ziraat Mühendisleriyle bir alıp veremediği var. Nedir ne değildir gerçekten bilmiyorum ama Tarım Personeline hep Ziraat mühendisleri üzerinden yükleniyor.

VictoryGallop, 4 hafta önce - Alıntıya git
Tarım Bakanlığını satamadı ya ona kıvranıyor. Semerad diye ağlıyordu
24 Ocak 2020 14:23

Vetbey123
Aday Memur

Sevgili arkadaşlar burada kavga ve hakaret ederek birbirinize üstüne gelmeye çalışmayın. Hepimiz atama istiyoruz. Bakan bey gerekli çalışmalar yapıldı ÇOK KISA VADEDE müjdemiz yok diyor. Daha önceki atama süreçleri de sancılı oldu. O yüzden bi yandan kpss ye çalışarak bi yandan beklemeye devam.

24 Ocak 2020 14:26

Wedat9363
Aday Memur

VictoryGallop, 4 hafta önce - Alıntıya git
ben şahsi düşüncem 2022midir 2023müdür o seçimlere alımı sarkitmak böylece secimde kendi koltugunuda sağlama alacak bir atama yapmak
24 Ocak 2020 14:39

vet.hek09
Aday Memur
ben şahsi düşüncem 2022midir 2023müdür o seçimlere alımı sarkitmak böylece secimde kendi koltugunuda sağlama alacak bir atama yapmak
Secim oncesi alcaklar da, ya bizim puanları yakarlarsa bizden oyu nasıl alacaklar, böyle saçma bi mantık yok
24 Ocak 2020 14:48

Wedat9363
Aday Memur
Secim oncesi alcaklar da, ya bizim puanları yakarlarsa bizden oyu nasıl alacaklar, böyle saçma bi mantık yok
vet.hek09, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam inşallah benim teorim gerçekleşmez ama bunlar 24 saatlik ihale açan insanlar her türlü yolu mübah gören insanlar . ben kendimde atama bekliyorum maalesef zalimlere muhtac olduk
24 Ocak 2020 14:53

vet.hek09
Aday Memur
Hocam inşallah benim teorim gerçekleşmez ama bunlar 24 saatlik ihale açan insanlar her türlü yolu mübah gören insanlar . ben kendimde atama bekliyorum maalesef zalimlere muhtac olduk
Bende yuksek puanla alım bekliyorum napacagımızı şaşırdık artık hocam
24 Ocak 2020 16:01

Ziraatcikız25
Aday Memur

arkadaşlar merhaba, sınavın sonucundan beri forumu takip ediyorum ilk kez bir şeyler yazmak istedim. puanımla ilk 130 içerisindeyim ancak alım olmadığı için bir işe yaramıyor. size danışmak istediğim konu şu: öğretmenliğe atandığımda bakanlık alım yaparsa mühendislik için başvurabilir miyim?? şimdi hemen insanların hakkını yiyorsun atandıysan eğer neden tercih yapacaksın diyenler olacak. insanların hakkını yemek, birilerini safdışı bırakmak isteseydim diğer öğretmen alımlarında da başvurur gitmezdim. ancak sınavdan bu yana bakanlık alım yapacak diye bekliyorum.çünkü asıl istediğim mühendis olarak işimi yapmak. ama bu öğretmenlikde benim için son şans.lütfen tepki göstermeden mantık çerçevesinde cevap verin.

24 Ocak 2020 16:59

bekçisüluman
Memur
Zamanını kimse bilmiyor 40 defa söyledik. Ama 2018 puanı ile az da olsa alım olacak. Ben burda tarih verirsem asıl o yanlış olur. Anlayamadınız hala. Boş tenekenin kimler oldugu belli de neyse
Tarımcı90, 4 hafta önce - Alıntıya git

ne demek az da olsa ya .benim eşim hamile hamile çalıştı ve de 2 yaşında 1 çocuk da bakarak bileğinin hakkıyla 85 puan aldı. en az 2000 gıda mühendisi almazlarsa bütün haber kanallarını dolaşıp rezil edecem bunları. suiyelilerden girecem kanal istanbuldan çıkacağım ağzıma ne gelirse söyleyeceğim kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. 36 aydır memurluğa kimleri aldılarsa el altından hepsini çıkarıp kpss ile alsınlar yoksa ağzım durmaz benim.

Toplam 145067 mesaj
«723072317232723372347235723672377238723972407241»

ANKET
2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerine nasıl bakıyorsunuz?