Editörler : Pangaea
«746274637464746574667467746874697470747174727473»

MsZiraat
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:09

Cyper nerede oda bi açıklama yapsın değişebilir mi diye. yani bizi durmadan umutlandırmayın kpss çalışamıyorum artık ya atanırsam boşa çalışıyorum düşüncesinden bi dediler 900 umutlandım bi dediler buton kapandı umutlandım yani artık napacağımı şaşırdım
ZİRAİaa, 4 yıl önce

hocam o zamnada gelip burada diyildi bende 1100 lerdeyim

burada soylendi biz inanacakken buradaki memur olmus bir meslektasımız değişmez diyince bizde üstüne fazla durmadık...

ama bariz değişti

ZİRAİaa
Şube Müdürü
06 Nisan 2020 14:12

Çalıs hocam ben çalısıyorum az az ihmal etme

Cyperin dedi zaten değişmez bizde bıraktık meseleyi takip etmeyi hocam biliyorsun forumda ona bir güven mevcut art niyetli olduğunu düşünmüyorum

Ya birde hak aramak diyoruz bunu belirticeğiz ama sayılar tekrar değişmez alınırsa belki ek atama alınır yani çalısmanı kesecek hiç bir durum yok

MsZiraat, 4 yıl önce
Cyper nerede oda bi açıklama yapsın değişebilir mi diye. yani bizi durmadan umutlandırmayın kpss çalışamıyorum artık ya atanırsam boşa çalışıyorum düşüncesinden bi dediler 900 umutlandım bi dediler buton kapandı umutlandım yani artık napacağımı şaşırdım

MsZiraat
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:17

Bilmiyorum hocam psikoljim çok bozuldu yani diyin 700 alacaz butonu kapatacaz 900 e kayacak ya da kapanmıcak 800 e kayacak ya da 1100 e kayacak. yani kötü haberler bile şu durumdan iyi bi sınava girdim herşey başıma geldi yani umut dağıtmayın bize olacaksa olacak diyin sıra size gelecek diyin olmayacaksa olmayacak diyin her gün burayı takip etmekten bile bıktım. Herkese söylüyorum bende buton etkinliğine katılaım ek atamaya katılayım ama lütfen çıkarlarınız için bizi kullanmayın olmicaksa olmıcak diyin
ZİRAİaa, 4 yıl önce

Çalıs hocam ben çalısıyorum az az ihmal etme

Cyperin dedi zaten değişmez bizde bıraktık meseleyi takip etmeyi hocam biliyorsun forumda ona bir güven mevcut art niyetli olduğunu düşünmüyorum

Ya birde hak aramak diyoruz bunu belirticeğiz ama sayılar tekrar değişmez alınırsa belki ek atama alınır yani çalısmanı kesecek hiç bir durum yok

ZİRAİaa
Şube Müdürü
06 Nisan 2020 14:22

Vallah hocam bunu nasıl diyebilirim ki bende 1100 deyim işsizim zor günler geçiriyorum bakanın açıklamayı her yaptığı vakit basımdan aşağı kaynar sular döküldü

yani seni çok iyi anlıyorum ve bu sayfada insanlar yönlendiriliyor çok kez de şahit olduk fakat

sana atanırsın atanamazsın bunu kimse diyemez ki çok saçma bir şey

bugun ek atama alınmadıktan sonra eğer bakanın söylemleri sonucunda devlet memuru statüsü almıs herkesin butonu kapatılsa bile

kaç kişi düz memur bunu bilemediğimiz için burada kesin bir şey diyemeyiz biz 1100 deki birinin atanabileceği hakkında ama umut var mı var fakat suana kadar hep o umudu takip ettik de basımıza gelmeyen kalmadı yani çalıs abi çalısmayı bırakma hiç bosuna diye bir şey yok çalıs az az çalıs genede çalıs yani

MsZiraat, 4 yıl önce
Bilmiyorum hocam psikoljim çok bozuldu yani diyin 700 alacaz butonu kapatacaz 900 e kayacak ya da kapanmıcak 800 e kayacak ya da 1100 e kayacak. yani kötü haberler bile şu durumdan iyi bi sınava girdim herşey başıma geldi yani umut dağıtmayın bize olacaksa olacak diyin sıra size gelecek diyin olmayacaksa olmayacak diyin her gün burayı takip etmekten bile bıktım. Herkese söylüyorum bende buton etkinliğine katılaım ek atamaya katılayım ama lütfen çıkarlarınız için bizi kullanmayın olmicaksa olmıcak diyin

MsZiraat
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:27

Çalışıyordum hocam 700 den sonra başladım ama işte buton kaptıldı dediler bıraktım şimdi dahada kötü oldum bi kaç gün ara verip devam edecem işallah sizede Teşekkür ederim biraz içimi döktün rahatladım sayenizde tek kızdığım nokta çıkarları için umut dağıtanlar
ZİRAİaa, 4 yıl önce

Vallah hocam bunu nasıl diyebilirim ki bende 1100 deyim işsizim zor günler geçiriyorum bakanın açıklamayı her yaptığı vakit basımdan aşağı kaynar sular döküldü

yani seni çok iyi anlıyorum ve bu sayfada insanlar yönlendiriliyor çok kez de şahit olduk fakat

sana atanırsın atanamazsın bunu kimse diyemez ki çok saçma bir şey

bugun ek atama alınmadıktan sonra eğer bakanın söylemleri sonucunda devlet memuru statüsü almıs herkesin butonu kapatılsa bile

kaç kişi düz memur bunu bilemediğimiz için burada kesin bir şey diyemeyiz biz 1100 deki birinin atanabileceği hakkında ama umut var mı var fakat suana kadar hep o umudu takip ettik de basımıza gelmeyen kalmadı yani çalıs abi çalısmayı bırakma hiç bosuna diye bir şey yok çalıs az az çalıs genede çalıs yani

ZİRAİaa
Şube Müdürü
06 Nisan 2020 14:30

aynı durumdayız hocam bende yeni yeni toparlıyorum halen etkisini üzeirmden atamadım hele tercihler verilsinde atanamadı yazısını göreyim 1 ay bitkisel hayattayım kendimi tanıyorum

birde su var düşün hakkımız yenmemiş olsaydı 950 kişide atanma ihitmalimiz vardı ki bu buton kapama olsa idi neredeyse atanmıstık bide bunu bilmek daha kötü yapıyor

adamlar yüksek almıslar diye tanrıyı oynuyorlar vicdandan kul hakkında bahsediyorlar ama gel gorki baska birinin kısmeti olabilecek bir memurluğu gasp edip dilediklerini söyleme haklarının olduğunu düşünüyorlar birde bunlarda eklenince insan cidden kötü olur

Allaha yardımcımız olsun çıkmayan candan umut kesilmez derler

MsZiraat, 4 yıl önce
Çalışıyordum hocam 700 den sonra başladım ama işte buton kaptıldı dediler bıraktım şimdi dahada kötü oldum bi kaç gün ara verip devam edecem işallah sizede Teşekkür ederim biraz içimi döktün rahatladım sayenizde tek kızdığım nokta çıkarları için umut dağıtanlar

MsZiraat
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:39

Hocam herkesin kaderi aynı değil inanın bende otursam evde çalışsam bende yüksek alırım neden almıyayım ki gerizekalımıyım? Yüksek alanlar sanıyor ki çok zeki olduğundan alıyorlar oysa hayat onlara evde oturup çalışma imkanı vermiş. Şuan karantina diye işe gelmeyin dediler ondan tam çalışma ortamı yaptım şimdide bunlar başladı. Bu arada sizde gönlünüzü rahat tutun bence 950 doğru değildi yine çıkarları için söylenmiş bir sayıdı çünkü 950 ziraat 213 gıda su ve tekniker yok mantıklı gelmiyor. Kim bilir ne oyunlar döndü o zaman biz böyle baktık. O yüzden o kötü düşünceleri uzak tutun yoksa çıkamazsınız işin içinden
ZİRAİaa, 4 yıl önce

aynı durumdayız hocam bende yeni yeni toparlıyorum halen etkisini üzeirmden atamadım hele tercihler verilsinde atanamadı yazısını göreyim 1 ay bitkisel hayattayım kendimi tanıyorum

birde su var düşün hakkımız yenmemiş olsaydı 950 kişide atanma ihitmalimiz vardı ki bu buton kapama olsa idi neredeyse atanmıstık bide bunu bilmek daha kötü yapıyor

adamlar yüksek almıslar diye tanrıyı oynuyorlar vicdandan kul hakkında bahsediyorlar ama gel gorki baska birinin kısmeti olabilecek bir memurluğu gasp edip dilediklerini söyleme haklarının olduğunu düşünüyorlar birde bunlarda eklenince insan cidden kötü olur

Allaha yardımcımız olsun çıkmayan candan umut kesilmez derler

ButonAhmet
Kapalı
06 Nisan 2020 14:41

Ziraat mühendisi arkadaslar şuan bakanlık korkudan telefonları açamiyormuş. Gelin Cimere hepsini şikayet edelim.Fehmi kiraza Twitter Facebook her yerden yazalım

ZİRAİaa
Şube Müdürü
06 Nisan 2020 14:42

İnşallah atanırız da tekrardan çalısmak zorunda kalmayız hocam zor bir şey süre ve imkan olsada bununla sınırlı kalmıyor sans ve o günki modunda önemli...

Hocam verdiğiniz taktik belki olumsuz düşüncelerden uzaklastırır ama uyumak karakterime göre değil ortada bir yanlıs varsa hak aramalıyım yoksa bu seferde sustuğum için kötü hissederim ama teşekkürler ederim iyi niyetinizden dolayı varolun

MsZiraat, 4 yıl önce
Hocam herkesin kaderi aynı değil inanın bende otursam evde çalışsam bende yüksek alırım neden almıyayım ki gerizekalımıyım? Yüksek alanlar sanıyor ki çok zeki olduğundan alıyorlar oysa hayat onlara evde oturup çalışma imkanı vermiş. Şuan karantina diye işe gelmeyin dediler ondan tam çalışma ortamı yaptım şimdide bunlar başladı. Bu arada sizde gönlünüzü rahat tutun bence 950 doğru değildi yine çıkarları için söylenmiş bir sayıdı çünkü 950 ziraat 213 gıda su ve tekniker yok mantıklı gelmiyor. Kim bilir ne oyunlar döndü o zaman biz böyle baktık. O yüzden o kötü düşünceleri uzak tutun yoksa çıkamazsınız işin içinden

MsZiraat
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:45

İşallah atanırız hocam. Anladım sizi teşekkürler tekrardan
ZİRAİaa, 4 yıl önce

İnşallah atanırız da tekrardan çalısmak zorunda kalmayız hocam zor bir şey süre ve imkan olsada bununla sınırlı kalmıyor sans ve o günki modunda önemli...

Hocam verdiğiniz taktik belki olumsuz düşüncelerden uzaklastırır ama uyumak karakterime göre değil ortada bir yanlıs varsa hak aramalıyım yoksa bu seferde sustuğum için kötü hissederim ama teşekkürler ederim iyi niyetinizden dolayı varolun

mühendissiz
Aday Memur
06 Nisan 2020 14:58

Ben de bu fikirdeyim aylardir issiz gucsuz bekliyoruz atama olsun diye belli kisiler bugün bu yazilari ortaya döktü daha once nerdeydi acaba bu arkadaslar buton kapanmasin diye ortaya yeni bir meseleyi bomba gibi biraktilar

Yani hemen de Buton olayindan sonra insan hayret ediyor canım ..

blackkknight, 4 yıl önce

ARKADAŞLAR ŞU OYUNA GELMEYİN BİRİ ÇIKIYOR MÜLAKAT GELECEKMİ DİYOR BİRİ ÇIKIYOR SAYI DEĞİŞMİŞ DİYOR BU MUHABBETLERİN HEPSİ BOŞ SİZİ OYALAMAK ,KAFANIZI KARIŞTIRMAK , ENERJİNİZİ BOŞALTMAK İÇİN YAPIYORLAR

BU OYUNA GELMEYİN BUTON KAPATMAYA ODAKLANALIM BUNUN DIŞINDA ÖNEMLİ BİR KONU YOK ŞU ANDA

Dr. Pol
Aday Memur
06 Nisan 2020 15:01

Bilip bilmeden konuşmayın ya. İnsanlarıda yanlışa yöneltiyorsunuz. Bilmiyorsan sus kardeşim. Bizim bakanlıkta ziraat müh, gıda, mühendisi, su ürünleri mühendisliği diye kadrolar yok. Bizim bakanlıkta mühendislik adı altında var ve bu saydıklarımın hepsi mühendislik kadrosu altındadır. Cb. Lığı ne kadar bakanlığın ne kadar mühendis alınacağına onay verir. Bakanlık ise norm açığına göre bu mühendisleri ünvanlarına göre dağıtır.
ButonAhmet, 4 yıl önce

Hocam buradaki insanlar aptal mı adam itiraf etmiş yaptığını . Bakanlık kendi demiyor muydu Prensiplerden gelen iyi bir Ziraat mühendisi sayısı idi kırptık

mühendissiz
Aday Memur
06 Nisan 2020 15:16

Arkadaslar Buton için mucadeleye devam edelim bakin boyle haberler cikararak birligimizi bozmaya calisiyorlar Hazir Bakanimiz dahi bizi destekliyorken devam edelim aylardir ne cektigimizi biz biliriz annenden babandan bu yasta para almak , utancindan sokaga cikamamak , issizlikten evlenememek ..bunlari biz yasadik birileri ise kalkip o daldan o dala konarak belki begenmedigi o kadroya bizim girecegimiz varken onun bile onune geciyorlar

Caglabo
Aday Memur
06 Nisan 2020 15:30

özel şart bu durumda olanları kapsamaz!! sizden sonrakileri kapsar. oyüzden savunmanız güzel bir sonraki atamadakiler için yarayabilir. buseferde insanlar özel şartı bileceğinden tercih yapmayacak.bu şartı bildiğinden polisler bekçiler düz memurlar vb. boşu boşuna kpss çalışmayacak.Bileceklerki alım yok. ama şuan bu insanlar 2018 den beri bu alımı mevcut kanunla beklediler.unvan değişikliği haklarıdır. illa bişey için ugrasacaksanız mühendis ya da vet olarak atananların butonu için ugrasın.bu gidişle onuda elden kaçıracaksınız!!!

veteriner hekim03, 4 yıl önce

devamını neden yazmadın kardeşim :)

Ancak başta belirttiğimiz gibi ülkemiz hukuk devleti. Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara hüküm koymak hiç de zor değil. Sınav istisnaları ile ilgili ek 2. maddeye baktığımızda bir çok ekleme yapıldığını görüyoruz. KİT'ler sözleşmeli personeli açısından kendi içinde bu sorunu finansman kararnameleriyle çözdü ve yeni atanan sözleşmeli personele 3 yıl çalışma şartı getirdi. Üç yıl dolmadan ayrılanlar kamuda başka bir göreve atanamıyor.Koca bakan zaten bilmiyor değil mi devamında ordan oraya geçiş yapmak da etik değil deniliyor.Sayın bakan kamunun ne olduğunu da biliyordur emin ol özel şart getirir :)

06 Nisan 2020 16:04

Şuan mülakat olsun için uğraşanlar var mış doğru mu bu ?
06 Nisan 2020 16:19

Ne kadar ilginç ya ziraat mühendisi arkadaş kendini gıda mühendisi gibi tanıtıp gıdacıları savunmuş diyorlar daha neler ogrenecez harbiden bunlar nereden çıktı birden

tottenham34
Aday Memur
06 Nisan 2020 16:21

ARKADASLAR SON ALDIGIM BILGILER CERVECESINDE GIDACILARIN GRUBU DAGILMIS. ICLERINDE YONETICILERDE OLMAK KAYDI ILE CIKANLAR VARMIS. KALANLAR DA ENGINE VERYANSIN EDIYORMUS. ENGIN DE BU BENIM GRUBUM DIYE MILLETI KANDIRMAYA DEVAM EDIYORMUS. SANIRIM BAKANLIKTAKILER DE BIZIMKILERDEN BU YAZIYI CIKARTANLARIN ISIMLERINI ISTEMISLER. DAHA ONCE BILAL MIMLENMISTI SIMDI BUNLARI KIM CIKARTIYORLARSA RESIMLERI NUMARALARINI BULUN BIZE BILDIRIN DEMISLER. ELINDE KANITI OLAN BURADAN PAYLASSIN HEPSINI DOSYA YAPIP VERECEKLER

06 Nisan 2020 16:24

Ne kanıtı tam anlamadım
tottenham34, 4 yıl önce

ARKADASLAR SON ALDIGIM BILGILER CERVECESINDE GIDACILARIN GRUBU DAGILMIS. ICLERINDE YONETICILERDE OLMAK KAYDI ILE CIKANLAR VARMIS. KALANLAR DA ENGINE VERYANSIN EDIYORMUS. ENGIN DE BU BENIM GRUBUM DIYE MILLETI KANDIRMAYA DEVAM EDIYORMUS. SANIRIM BAKANLIKTAKILER DE BIZIMKILERDEN BU YAZIYI CIKARTANLARIN ISIMLERINI ISTEMISLER. DAHA ONCE BILAL MIMLENMISTI SIMDI BUNLARI KIM CIKARTIYORLARSA RESIMLERI NUMARALARINI BULUN BIZE BILDIRIN DEMISLER. ELINDE KANITI OLAN BURADAN PAYLASSIN HEPSINI DOSYA YAPIP VERECEKLER

intoksikasyon
Aday Memur
06 Nisan 2020 16:29

Gıdacıları ne savunacak her iki tarafında kuyusunu kazdı bu insanlar sizde hala prim veriyorsunuz bu insanlara
Ziraat.müh.343., 4 yıl önce

Ne kadar ilginç ya ziraat mühendisi arkadaş kendini gıda mühendisi gibi tanıtıp gıdacıları savunmuş diyorlar daha neler ogrenecez harbiden bunlar nereden çıktı birden

muhendizbeg1
Memur
06 Nisan 2020 16:45

Butoncular bu arkadaşımıza yaşattıklarınız sizin hiç umrunuzda mı bu aç gözlülüğünüz size her zaman olumsuzluk olarak geri dönecek. Kpss sürecindeki tembelliğinizi atama sürecinde de devam ettirip sayinizi diğer branşa kaptirdiniz insanlarin unvan değişikliği haklarina göz diktiniz ne oldu haklilarin sesi biraz gür çikmaya, Hukukun ustun olduğunun sesi yetkili kisilerden gelmeye başlayinca sesiniz çikmaz oldu bakanlikla görüşeniniz oldu mu bugün hiç :D butoncuKazimAga, balamir01, ziraatci-can,specialeducation5,butonAhmet
MsZiraat, 4 yıl önce
Toplam 193811 mesaj
«746274637464746574667467746874697470747174727473»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi