Editörler : Pangaea
«772277237724772577267727772877297730773177327733»

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 12:53

bu kadar paranoya olmayın guzel kardeşim vallahi bak kafanıza yazık

CanEr1212, 4 yıl önce
Bunlar twit atarak sayı da değimez demişti hatırlayın. Bence bu arkadaş kamuda burada milletin uyutmaya çalışıyor aman bişi olmaz diyerek

ZİRAİaa
Şube Müdürü
04 Haziran 2020 12:55

yok hocam kamuda değil burada buton kapanma aşaması sırasında yorumlarını hatırlıyorum da

neden böyle yapıyor fikrim yok bir düşüncesi var tersini yazan herkese cevap veriyor :D :D İnşallah dediği gibi olur dicem ama bende sanmıyorum ösym nin bu işi becerebileceğini

CanEr1212, 4 yıl önce
Bunlar twit atarak sayı da değimez demişti hatırlayın. Bence bu arkadaş kamuda burada milletin uyutmaya çalışıyor aman bişi olmaz diyerek

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 12:57

bi şeklide olacak kardeşim ben inanıyorum ii düşünüyorum ii olacak inş

ZİRAİaa, 4 yıl önce

yok hocam kamuda değil burada buton kapanma aşaması sırasında yorumlarını hatırlıyorum da

neden böyle yapıyor fikrim yok bir düşüncesi var tersini yazan herkese cevap veriyor :D :D İnşallah dediği gibi olur dicem ama bende sanmıyorum ösym nin bu işi becerebileceğini

CanEr1212
Aday Memur
04 Haziran 2020 12:58

Cimerden gelen mesaj ösym arayınca söylenenlere ne diyeceksin
Mrkmrk, 4 yıl önce

Mrkmrk
Şef

arkadaş yeni olduğu için mevzuyudan habersiz çok gormemek lazım

ZİRAİaa, 4 yıl önce

Balamirr02
Şef

Yaw bugün 7. Gün ÖSYM zaten 10 günde açıklıyor normalde sen bize 15 gün sabredin diyorsun niye abi niye mesela niye ? Açıklansın bitsin adam açıklansın diye twit atıyor atsın kime ne zararı var geç açıklanması bir tek memurlara yarayacak.
Mrkmrk, 4 yıl önce

gelecek hafta sonuna kadarda sabredin sonuçlar açıklanır o dava olayı da seneler seneler surer sonra bi halt çıkmaz hadi diyelim kazandılar atananlara bişey olmaz

Balamirr02
Şef
04 Haziran 2020 13:03

Hocam ÖSYM kendisini arayan herkese memurlar yalan beyan veremez diyor verirse açıkça suçtur ,suç işlemiş olur balanlık yaptırım yapar soruşturma açılır cezası var diyor ÖSYM , bir memur bunu bile bile suç işlemez diyor. Ama yapanlar var dediğimizde de onlar hem atanamaz hemde ceza yer diyor ÖSYM, yani ÖSYM eleme yapmıyor. Madem ÖSYM eleme yapmıyor o zaman sonuçların geç açıklanmasının manası yok. Erken açıklansın kadro yakan varsa erken tespit edilsin kime ne olacaksa olsun. Bizde davamızı açalım eğer kadro yakan varsa bizde davamızı açalım bir an önce. Geç açıklanması bir tek memurlara yarıyor yani.
Mrkmrk, 4 yıl önce

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:03

sizin anlamadığınız bu alım farklı diğer alımlardaki prosedur aynı şekilde uygulanacak diye bişey yok

CanEr1212, 4 yıl önce
Cimerden gelen mesaj ösym arayınca söylenenlere ne diyeceksin

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:05

gecen biri yazmıştı buraya gecen alım bizim bakanlığın 16 gunde açıklanmış bizimkilerin her işi yavaş

Balamirr02, 4 yıl önce
Yaw bugün 7. Gün ÖSYM zaten 10 günde açıklıyor normalde sen bize 15 gün sabredin diyorsun niye abi niye mesela niye ? Açıklansın bitsin adam açıklansın diye twit atıyor atsın kime ne zararı var geç açıklanması bir tek memurlara yarayacak.

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:11

ha bi de ben arkan açıklanmasın diye bişey demiyorum yanlış anlamayın ama etkinlik yapınca twit atınca da açıklanacağı tarih değişmez bunu da bilin gerçi size de bi heyecan oluyor zaman geçiriyorsunuz boyle boyle yok twitti yok etkinlikti yok kim memur kim değil bakın geçen adamın birinin duzenbazlığını ortaya çıkardınız mesela

cyperin
Müsteşar Yardımcısı

Gerçekten bilgi kirliliği var, bugün işim biraz hafif, çoğunuz çok bilgili yazıyorsunuz, onları hariç tutarak bu durum hakkında aklına bir şey takılan varsa buyursun sorsun, özelden sorarsa daha yararlı olur.

CanEr1212
Aday Memur

Bunuda bi sen biliyon ösym başkanı bakanlık bilmiyon bi sen biliyon yoksa seninde totenham gibi tanıdıkların mı var
Mrkmrk, 4 yıl önce

sizin anlamadığınız bu alım farklı diğer alımlardaki prosedur aynı şekilde uygulanacak diye bişey yok

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:13

yok aga ben kılavuzu açıklnmadan falan okumadım ona kalsa buton falan yoktu onceki ile aynıydı kılavuz

CanEr1212, 4 yıl önce
Bunuda bi sen biliyon ösym başkanı bakanlık bilmiyon bi sen biliyon yoksa seninde totenham gibi tanıdıkların mı var
04 Haziran 2020 13:19

hocam özelden ziyade buradan sorarsa hepimiz bilgilendirmiş olursunuz.
cyperin, 4 yıl önce

Gerçekten bilgi kirliliği var, bugün işim biraz hafif, çoğunuz çok bilgili yazıyorsunuz, onları hariç tutarak bu durum hakkında aklına bir şey takılan varsa buyursun sorsun, özelden sorarsa daha yararlı olur.

04 Haziran 2020 13:21

Aynen haklısın

Ziraat.müh.343., 4 yıl önce

Aslında mesele anlaşıp anlaşamamakta değil önemli olan insanların birbirlerinin görüşlerine saygı duyması ama iki görüşten insanlarda birbirine hakaret ederek bir sonuç elde edemez boşuna birbirimizi kırıp dururuz sonuçta bu kararı alan kişiler buradaki kişiler değil uygulanmasında izlenecek yoluda buradakiler belirlemiyor her şeyi zaman gösterecek herkes hakkını savunsun tabiki ama daha fazla birbirini kırmasın gerek yok

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:31

bikaç tip var burda ne yazsam eksi atıyorlar alın bunuda eksileyin

Aristoteles21, 4 yıl önce

Aynen haklısın

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 13:32

yanlış alıntı yapmışım kusura bakam alıntı yapma niyetim yoktu

Mrkmrk, 4 yıl önce

bikaç tip var burda ne yazsam eksi atıyorlar alın bunuda eksileyin

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 14:34

tercih donemi bitti nerdeyse sonuçlar açıklanacak puan konuşamıyoruz ya ne garip bi donem oldu arkadaş

Domperidon
Aday Memur
04 Haziran 2020 14:45

Zm 78 düserse demek memurlar tercih yapmamis yapmissa 80 bile zor

Mrkmrk
Şef
04 Haziran 2020 14:47

çoğu yapmadı yuzde 90 ı olarak hesap et

Domperidon, 4 yıl önce

Zm 78 düserse demek memurlar tercih yapmamis yapmissa 80 bile zor

Toplam 193811 mesaj
«772277237724772577267727772877297730773177327733»