Editörler : Pangaea
«779177927793779477957796779777987799780078017802»

Aromatic
Aday Memur
14 Temmuz 2020 22:10

Maalesef sözleşmelilere ödenmiyor diye biliyorum bende.

Serdar.öz, 4 yıl önce
Merhaba, bulunduğu ilçeden geçici görevlendirme nedeniyle (bir haftalık) ile gönderilen sözleşmeli ziraat mühendisinin harcırah tutarı ne kadar olur. Bilgisi olan var mıdır?

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
17 Temmuz 2020 10:27

Herkes yerine yerleşti galiba, artık kimseden ses çıkmıyor, atanamayanlar da kpss peşinde galiba, bende tayin yerimde başladım, atanamayanlar atanır, atananlar da istediği yere tayin olur inşallah. Sorunuz olursa ben buralardayım, artık yeni yüzler gelecek yavaş yavaş.

Tarım Kuşu
Memur
17 Temmuz 2020 14:00

Atanma döneminde askerdeyken atanırsam , atanma hakkım saklı kalır mı?

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
17 Temmuz 2020 14:01

Evet
Tarım Kuşu, 4 yıl önce

Atanma döneminde askerdeyken atanırsam , atanma hakkım saklı kalır mı?

18 Temmuz 2020 18:24

Hocam denetim parası görevlendirme olunca mi alacağız? Günlük 23lira mi hala yoksa zamla birlikte arttı mı?

cyperin, 4 yıl önce
Herkes yerine yerleşti galiba, artık kimseden ses çıkmıyor, atanamayanlar da kpss peşinde galiba, bende tayin yerimde başladım, atanamayanlar atanır, atananlar da istediği yere tayin olur inşallah. Sorunuz olursa ben buralardayım, artık yeni yüzler gelecek yavaş yavaş.

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
18 Temmuz 2020 19:55

Gıda mühendisimisin
İlyasilyas00a, 4 yıl önce

Hocam denetim parası görevlendirme olunca mi alacağız? Günlük 23lira mi hala yoksa zamla birlikte arttı mı?

gıdamuh.
Memur
18 Temmuz 2020 20:30

Aynı soruyu ben de soracaktım cyperin bey. Ben gıda mühendisiyim. Henüz kontrolor belgem yok. Bizler denetim parasını ağustos ayında alır mıyız yoksa kontrolor belgemiz olduktan sonra mı alırız? ve ne kadar alırız

cyperin, 4 yıl önce
Gıda mühendisimisin

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
18 Temmuz 2020 20:52

Uzun bir cevaplık soru, kısaltarak yazayım, bizim bakanlıkta uygulamada birlik yoktur, eski çalıştığım yerde müdür efendi alırdı personel listesini ihsan dağıtır gibi zm vet vs kim varsa teknik personellerin hepsine-ben almıyordum- şuna 3 gün şuna 8 gün yazılacak diye ortada denetim filan yokken yazardı, bu arada kimsenin belgesi de yok, yani siz bir para alacakmısınız almayacakmısınız bu ilçenizin uygulamasıyla ilgili, bu işi yaptığınızı ve hak ettiğinizi düşünüyorsanız ve vermiyorlarsa hakkınızı savunup arayın.
gıdamuh., 4 yıl önce

Aynı soruyu ben de soracaktım cyperin bey. Ben gıda mühendisiyim. Henüz kontrolor belgem yok. Bizler denetim parasını ağustos ayında alır mıyız yoksa kontrolor belgemiz olduktan sonra mı alırız? ve ne kadar alırız

gıdamuh.
Memur
18 Temmuz 2020 20:55

Anladım, çok açıklayıcı oldu. Teşekkür ederim

cyperin, 4 yıl önce
Uzun bir cevaplık soru, kısaltarak yazayım, bizim bakanlıkta uygulamada birlik yoktur, eski çalıştığım yerde müdür efendi alırdı personel listesini ihsan dağıtır gibi zm vet vs kim varsa teknik personellerin hepsine-ben almıyordum- şuna 3 gün şuna 8 gün yazılacak diye ortada denetim filan yokken yazardı, bu arada kimsenin belgesi de yok, yani siz bir para alacakmısınız almayacakmısınız bu ilçenizin uygulamasıyla ilgili, bu işi yaptığınızı ve hak ettiğinizi düşünüyorsanız ve vermiyorlarsa hakkınızı savunup arayın.

Terrina
Aday Memur
18 Temmuz 2020 23:20

Merhaba, atandığım ilçeden merkeze çekildiğime dair vali oluruyla yazı geldi. Hem hizmet puanı açısından hem de ev tutup düzen kurduğum için gitmek istemiyorum bu konuda ne gibi haklarım var bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa mutlu olurum.

zirattci
Aday Memur
19 Temmuz 2020 01:16

Zirai bayi deneyimi ya da bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi? Kârlı olup olmadığı hakkında

tonmaister21
Aday Memur
19 Temmuz 2020 02:18

Arada bir girer burdan bazi bilgileri okurum. Hem bilgilenmek hemde unv mezunu akil dolu arkadaslardan faydalanmak isterim. Ama ben boyle cahil, birbirini cekemeyen, bencil, birbirine hakaret eden konusmayi bilmeyen baska bir guruh daha gormedim. Acilan konu basliklari efsana yapilan yorumlar cocukca. Hep hakaret hep asagilama hep bir ustunluk. Ya siz diplomalari nerden aldiniz la. Hayatinizda hic mi kitap okumadiniz arkadas. Saygili olun la birbirinize. Adam gibi konusun her baslik altinda hep ayni mevzular.

Ziraat Muhe
Memur
19 Temmuz 2020 08:15

Hangi ilcedeydiniz?

Terrina, 4 yıl önce

Merhaba, atandığım ilçeden merkeze çekildiğime dair vali oluruyla yazı geldi. Hem hizmet puanı açısından hem de ev tutup düzen kurduğum için gitmek istemiyorum bu konuda ne gibi haklarım var bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa mutlu olurum.

Ziraat Muhe
Memur
19 Temmuz 2020 08:16

Hangi ilcedeydiniz?

Terrina, 4 yıl önce

cyperin
Müsteşar Yardımcısı
19 Temmuz 2020 10:09

Eğer görevlendirme ise en fazla 6 ay olabilir ama valilik oluru ile tayininiz merkeze alındıysa o zaman temelli gidiyorsunuz demektir, yazınız vali tarafından imzalatılmış ise işin aslı çok yapacak bişeyiniz yok, geçici mi gidiyorsunuz tayininiz mi çıkmış onu öğrenin
Terrina, 4 yıl önce

Tarım Kuşu
Memur
19 Temmuz 2020 16:17

Arkadaşlar C.Virüs salgınından dolayı 2020 Kpss puanıyla Tarım bakanlığı alım yapar mı? Yaparsa tahminen yine 2 bin filan mı olur? Ön görüleriniz nelerdir ?

chelse
Genel Müdür
19 Temmuz 2020 17:16

2022 ye kadar yeni bir atama zor.Pakdemirli gider yeni bir bakan gelirse onunda üzerinde 1 yıl

geçtikten sonra alım olabilir.Bu da neresinden bakarsan 2 yılı rahat bulur.Sayısınıda kimse

bilmez .Maliyeden onay aldıktan sonra belli olur.Herşey yeni gelecek bakana bağlı görünüşe

bakılırsa yeni bakanda pek gelecek gibi değil.

Tarım Kuşu, 4 yıl önce

Arkadaşlar C.Virüs salgınından dolayı 2020 Kpss puanıyla Tarım bakanlığı alım yapar mı? Yaparsa tahminen yine 2 bin filan mı olur? Ön görüleriniz nelerdir ?

ccc6420.
Kapalı
19 Temmuz 2020 17:54

erzurumspor süper lige çıkmış

volki2188
Memur
19 Temmuz 2020 20:12

darısı bir Diyarbakırspor taraftarı olarak kardeş takım Adana Demirspor'a :)
ccc6420., 4 yıl önce

erzurumspor süper lige çıkmış

Caglabo
Aday Memur
20 Temmuz 2020 10:05

ZOR..

Tarım Kuşu, 4 yıl önce

Toplam 193808 mesaj
«779177927793779477957796779777987799780078017802»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi