Editörler : Pangaea
«928992909291929292939294929592969297929892999300»

AtamaTarim
Aday Memur
21 Mart 2023 09:26

Eğer bizim de en kısa sürede gelmez ise alım yoktur diye düşünmeye başlayacağım. Sağlık,. MEB geldikten sonra sadece Ton kaldı ..
21 Mart 2023 09:31

180 i aradım istek öneri icin orasi bile bekletip kapaniyo bu tarım sektörü harbiden bela.

21 Mart 2023 10:06

Öğlen gidip il tarimda sube muduruyle goruscem. Yeter artık herkes kendi ilinin il tarim mudurleriyle görüşsün biz eşek miyiz burda tüm bolumlere 50000 bize atama yok. Burda insanin aklina şüphe geliyo işte acaba bizim kontejyanlara dışardan kimler ataniyo???

hydroflax
Aday Memur
21 Mart 2023 10:08

hocalarım inşallah yarın haber gelir yetim gibi kaldık ya

Graysama
Şef
21 Mart 2023 10:10

Madem tüm bakanlıklar ayrı ayrı atamalara çıktılar belli ki de aynı anda onaylar aldılar yarın açıklanma ihtimali bizde de kuvvetlendi.

Mart sonuna kadar gelmezse bizim iş yokuş oldu diye düşüncem ben de

Muhendishane06
Aday Memur
21 Mart 2023 10:47

Ne zaman girsem tarım bakanlığı için dış kapının dış mandalı kişiler parazit yapıp atama bekleyen kıymetli ziraat mühendislerini hedef alıp forumu karıştırma derdindeler. Hiç kaale almayın izin vermeyin bunlara arkadaslar. Eksileyip şikayet edin, bu kadar musibet başımızda bunlar ders alamamışlar, bizler emeğimizin ekmeğimizin peşindeyiz.

Tarım bakanlığı o büyük alımı şimdi yapmalı seçimler için de büyük faydası olacaktır, açığın ve ihtiyacın en çok olduğu tarım bakanlığında en az 10 bin ziraat mühendisi alımı şart.Gerçek olan bu arkadaşlar o kadar az alımlar görüp bastırıldık ki olması gereken sayılar için sesimiz çıkmıyor.

Üretim yok proje yok mühendis yok. Soğanı 30 tl den kırmızı eti 400 tl den alırken (alamazken) bizler aklınıza gelelim. Sırada kıtlık felaketi var, bizler bu manasız komik mobbingler yüzünden mesleğimizin prestijini değerini unutmayalım. Elbetteki veteriner hekimler ve gıda mühendisleri de bu konuda hak sahibi ve mağdur. Onları da dahil ediyorum tüm bu mağduriyete.

Bakan bey bir ziraat profesörü.Siyasi kimliğinden önce bir bilim insanı. Kamudaki eksiklik ortada. Bunun eksikliğini 7 den 70 e herkes görüyor en acı şekilde yaşıyor, marketten pazardan eli boş dönerek.

Umarım bakan bey bunun hakkını verip senelerdir devam eden mağduriyetimize bir son verip bu ülkede üvey evlat muamelesi görmekten kurtarır bizleri.

Herkes işini yaparsa tarımda önde gelen ülkelerden olacağımız şüphesiz. Bizlerin sesi gür çıkmalı. Bakın öğretmenler için kontenjan açıldı, diğer tüm bakanlıklarda da öyle.Çok az bir zaman kaldı, ne olacaksa şimdi olacak.

Vidic33
Aday Memur
21 Mart 2023 11:07

Ankara kulisi dayının dediği gibi diyetisyen fiziktedavi alımları artmamış arkadaşlar.Sağlıkçıların gruplarında bu şeklde konuşuluyor inşallah bizim alım haberi gerçektir

Vidic33
Aday Memur
21 Mart 2023 11:11

31 Mart a kadar gelmezse alım falan olmaz gibi arkadaşlar diğer bakanlıklar bir bir alıma çıkıyor.

Asziraat
Kapalı
21 Mart 2023 11:15

Amca doğru bilgi mi verdi yani.. inşallah alım olur yaa sıkıldım buraya bakmaktan
Vidic33, 1 yıl önce

Ankara kulisi dayının dediği gibi diyetisyen fiziktedavi alımları artmamış arkadaşlar.Sağlıkçıların gruplarında bu şeklde konuşuluyor inşallah bizim alım haberi gerçektir

kalinka1
Aday Memur
21 Mart 2023 11:15

bakan denen şahıs alım yaptığını düşünüyoryani aralık ayını kast ediyor o zamanda ilerde alıcaz demişti

böyle adamların tarımdaki açığı görüp alım yapacağını düşünmüyorum tamamen siyaset için yapıyor ülkeye faydası umurlarında değil

Vidic33, 1 yıl önce

31 Mart a kadar gelmezse alım falan olmaz gibi arkadaşlar diğer bakanlıklar bir bir alıma çıkıyor.

shshshsdjx
Aday Memur
21 Mart 2023 11:34

keşke bizede güzel haberler gelseydi ama bunlarla bu iş olmaz allah herkese yardım etsin

kalinka1, 1 yıl önce

bakan denen şahıs alım yaptığını düşünüyoryani aralık ayını kast ediyor o zamanda ilerde alıcaz demişti

böyle adamların tarımdaki açığı görüp alım yapacağını düşünmüyorum tamamen siyaset için yapıyor ülkeye faydası umurlarında değil

21 Mart 2023 12:26

Yok yok illa kavga ve gürültüyle olcak etki tepki mekanizmasi var

hydroflax
Aday Memur
21 Mart 2023 12:34

hocam gittiniz mi

YüksekMühendis35, 1 yıl önce

Yok yok illa kavga ve gürültüyle olcak etki tepki mekanizmasi var

Asziraat
Kapalı
21 Mart 2023 12:35

Bu ülkede eğitim ve sağlıktan ibaret gerisi boş sanki

Ümmü3261
Kapalı
21 Mart 2023 12:54

Asıl bakan beyin Ziraat mühendisi olmasından korkuyorum.Bakan beyin atama için kılını kıpırdattığınıda düşünmüyorum bu benim şahsi fikrim en iyi senaryo 2018 alımları gibi olur.

Muhendishane06, 1 yıl önce

Ne zaman girsem tarım bakanlığı için dış kapının dış mandalı kişiler parazit yapıp atama bekleyen kıymetli ziraat mühendislerini hedef alıp forumu karıştırma derdindeler. Hiç kaale almayın izin vermeyin bunlara arkadaslar. Eksileyip şikayet edin, bu kadar musibet başımızda bunlar ders alamamışlar, bizler emeğimizin ekmeğimizin peşindeyiz.

Tarım bakanlığı o büyük alımı şimdi yapmalı seçimler için de büyük faydası olacaktır, açığın ve ihtiyacın en çok olduğu tarım bakanlığında en az 10 bin ziraat mühendisi alımı şart.Gerçek olan bu arkadaşlar o kadar az alımlar görüp bastırıldık ki olması gereken sayılar için sesimiz çıkmıyor.

Üretim yok proje yok mühendis yok. Soğanı 30 tl den kırmızı eti 400 tl den alırken (alamazken) bizler aklınıza gelelim. Sırada kıtlık felaketi var, bizler bu manasız komik mobbingler yüzünden mesleğimizin prestijini değerini unutmayalım. Elbetteki veteriner hekimler ve gıda mühendisleri de bu konuda hak sahibi ve mağdur. Onları da dahil ediyorum tüm bu mağduriyete.

Bakan bey bir ziraat profesörü.Siyasi kimliğinden önce bir bilim insanı. Kamudaki eksiklik ortada. Bunun eksikliğini 7 den 70 e herkes görüyor en acı şekilde yaşıyor, marketten pazardan eli boş dönerek.

Umarım bakan bey bunun hakkını verip senelerdir devam eden mağduriyetimize bir son verip bu ülkede üvey evlat muamelesi görmekten kurtarır bizleri.

Herkes işini yaparsa tarımda önde gelen ülkelerden olacağımız şüphesiz. Bizlerin sesi gür çıkmalı. Bakın öğretmenler için kontenjan açıldı, diğer tüm bakanlıklarda da öyle.Çok az bir zaman kaldı, ne olacaksa şimdi olacak.

AtamaTarim
Aday Memur
21 Mart 2023 13:03

Ümmü hocam var mıdır bı gelişme ?
Ümmü3261, 1 yıl önce

Asıl bakan beyin Ziraat mühendisi olmasından korkuyorum.Bakan beyin atama için kılını kıpırdattığınıda düşünmüyorum bu benim şahsi fikrim en iyi senaryo 2018 alımları gibi olur.

Ümmü3261
Kapalı
21 Mart 2023 13:05

Olsa bile söyler miyim sizce o toplara gelir miyim ?

AtamaTarim, 1 yıl önce
Ümmü hocam var mıdır bı gelişme ?
21 Mart 2023 13:06

Öğlen 2 de

hydroflax, 1 yıl önce

hocam gittiniz mi

AtamaTarim
Aday Memur
21 Mart 2023 13:07

Anladım hocam. Peki atama olacağı kesin mi dersiniz . Diğer bakanlıklar da alımı yapınca biz kaldik ve zaman da az kaldı.
Ümmü3261, 1 yıl önce

Olsa bile söyler miyim sizce o toplara gelir miyim ?

Ümmü3261
Kapalı
21 Mart 2023 13:10

Eğitim ve saglık dışında başka atama yapıldı mı ? Yok hemen hemen içişleri yapılmadı adalet yapılmadı mesela...sen tarımsın korkudan dizlerinin bağı çözülen bir bakanın var işe yaramaz personel müdürün var hatırlatayım.Bide gözünü para bürümüş bir sendikan var.

AtamaTarim, 1 yıl önce
Anladım hocam. Peki atama olacağı kesin mi dersiniz . Diğer bakanlıklar da alımı yapınca biz kaldik ve zaman da az kaldı.
Toplam 193811 mesaj
«928992909291929292939294929592969297929892999300»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi