Editörler : Pangaea
«945694579458945994609461946294639464946594669467»

Gmuh1
Kapalı
10 Mayıs 2023 09:06

Değişim olursa gelen hükümet alım yapar her zaman o yüzden bu pazardan sonra hepimiz için aydınlık günler gelicek.

Ryox, 12 ay önce

Bu hafta kim seçilirse ona göre bir plan çizilebilir. Değişim olursa , atama olma ihtimali yüksek.

surkal
Aday Memur
10 Mayıs 2023 11:43

Arkadaşlar hayaller güzeldir ama giden de gelen artık ömrünü tamamlamış insanlar...

Başkanus
Memur
10 Mayıs 2023 13:32

Tarihin en önemli seçimlerinden birinde o kadar sesin çıkmasına rağmen Tarım ve Orman Bakanlığına atama yapılmıyorsa bundan sonra boşuna uğraşmayın istediğiniz kadar çırpinin bakanlık istediğini istediği zaman alıyor mücadele falan bunların hepsinin bir anlam ifade etmediğini anlamış olduk . Gelecek senelerde atama bekleyenler için konuşuyorum kendinizi boşuna yormayın gidin zaman gecirecek işler yapın yoksa aylarca mücadele diye psikolojiniz bozulur. Yine bunlar kazanırsa herkes işine gücüne baksın . Seçimden sonra baskı yapalım falan filan bu baskının bir sonuç getireceğine inanan varsa kendine yazık eder . Secimde yüksek alım yapmayan bakanlık seçimden sonra yine aynı sayıları - ( belki EYTDEN dolayı biraz yüksek alabilir gerçi onu da unvan değişikliği sınavı ile doldururlarsa ne gülerim ) - alır geçer .

Benim mücadeleye lafım yok lafım olsaydı aylardır maddi manevi destek olmazdım ama artık görünen köy kılavuz istemez

10 Mayıs 2023 13:56

Bu durumda bile x partiye ılımlı bakan arkadaşlar varsa size diyecek bir şey yok başınıza geleni çekin. Kendi adıma ailemi ve çevremdeki bir çok kişiyi ikna ettim

Robinhood36
Kapalı
10 Mayıs 2023 15:38

Tarım politikası olmayan bir sistemde her zaman işsiz kalmay mahkumuz

Gunesssssssssss
Aday Memur
10 Mayıs 2023 21:41

Bakana söyleşisinde atamayı soranlara veteriner gida müh. ataması yapacağız demiş. Seçim önü tutuşması mı yoksa şu birkaç günde bişeyler gelir miii

PaschaTurk
Aday Memur
10 Mayıs 2023 21:42

Sistem değiştikten sonra şimdi normalde göremediğiniz atamayı bu defa rüyada da göremezsiniz. Toz pembe hayaller dünyasından çıkıp gerçekçi olmaya yönelin biraz. Ziraat mühendisliği yetmiyorsa başka bir bölüm daha okuyun ya da yabancı dil, bilgisayar programları gibi eklentiler yapın CV nize, İzmir, Konya, Ankara, Afyon, Erzurum, Erzincan ve Balıkesir gibi illerde sözleşmeli bir ton özel alım var, kamuda alacağınız 16500 maaştan daha fazla maaşla başlangıç yapıyorlar. Yeter ki kendinizi biraz geliştirip, kendinizi eleştirmeyi öğrenin...

Auricularis Caudalis, 12 ay önce

Bu durumda bile x partiye ılımlı bakan arkadaşlar varsa size diyecek bir şey yok başınıza geleni çekin. Kendi adıma ailemi ve çevremdeki bir çok kişiyi ikna ettim

Ryox
Şef
10 Mayıs 2023 22:00

sadece veteriner ve gıda mühendisimi alacakmış :)

Gunesssssssssss, 12 ay önce
Bakana söyleşisinde atamayı soranlara veteriner gida müh. ataması yapacağız demiş. Seçim önü tutuşması mı yoksa şu birkaç günde bişeyler gelir miii

Gunesssssssssss
Aday Memur
10 Mayıs 2023 22:02

Yani tamamını saymamış olabilir ben o kısma takılmadım açıkçası :). İlk defa olumlu olarak alım olacağından bahsetmesi şaşırttı
Ryox, 12 ay önce

sadece veteriner ve gıda mühendisimi alacakmış :)

Ryox
Şef
10 Mayıs 2023 22:10

Kaldı 3-4 gün seçime. Ona nasip olmaz bence bu atamayı yapmak çünkü geç kaldı .

Yani tamamını saymamış olabilir ben o kısma takılmadım açıkçası :). İlk defa olumlu olarak alım olacağından bahsetmesi şaşırttı

Ryox
Şef
10 Mayıs 2023 22:15

Bu arada nereden izleyebiliriz , ben bulamadım da ?

Gunesssssssssss
Aday Memur
10 Mayıs 2023 22:19

Bir yerden izlemedim ben de. Ziraat grubunda bir arkadaş yazmış
Ryox, 12 ay önce

Bu arada nereden izleyebiliriz , ben bulamadım da ?

Gmuh1
Kapalı
10 Mayıs 2023 22:20

Tavsiyelerini kendine uygulasaydın burda atama bekleyenlerin arasında bulunmazdın.İnsanlara akıl vermeyi kes kendine faydan yok.Sığ beyninle dayatma yapma.

PaschaTurk, 12 ay önce

Sistem değiştikten sonra şimdi normalde göremediğiniz atamayı bu defa rüyada da göremezsiniz. Toz pembe hayaller dünyasından çıkıp gerçekçi olmaya yönelin biraz. Ziraat mühendisliği yetmiyorsa başka bir bölüm daha okuyun ya da yabancı dil, bilgisayar programları gibi eklentiler yapın CV nize, İzmir, Konya, Ankara, Afyon, Erzurum, Erzincan ve Balıkesir gibi illerde sözleşmeli bir ton özel alım var, kamuda alacağınız 16500 maaştan daha fazla maaşla başlangıç yapıyorlar. Yeter ki kendinizi biraz geliştirip, kendinizi eleştirmeyi öğrenin...

VictoryGallop
Daire Başkanı
10 Mayıs 2023 22:20

zaten bize atamayı rüyada bile göstermediler. daha doğrusu anca rüyamızda gördük.

hükümet değişmezse ben size olacakları söyleyeyim. Sendikanın yapacağı ilk iş Ünvan Değişikliği Sınavını hemen yapın diye bastıracak. yine 1000-1200 kişilik ünvan değişikliği sınavıyla kadrolar dolduralacak.

artık bize ne kadar kalırsa yapılırsa yapılır, yapılmazsa 2024'ten sonra yapılır diyecekler. 10551 sözünü AK PARTİ verdi ama yapmadı.

hiç yazmayan çizmeyen insanlar gelip burda bizi üstü kapalı tehdit ediyorlar :) Abiler karanlığı karanlıkla tehdit edemezsiniz. işsiz adama gelip işsiz kalırsın derseniz komik düşersiniz. Kemal Dedemden Allah razı olsun. bir tek o yanımızda durdu.

PaschaTurk, 12 ay önce

VictoryGallop
Daire Başkanı
10 Mayıs 2023 22:40

yaşadığımız durum politikanın olup olmamasıyla alakalı değil bence.

anladığım kadarıyla ithalat lobisi bakanlığın hazinesini örümcek ağı gibi örmüş. içeri hangi amaçla para girerse girsin bir şekilde arka kapıdan çıkartıyolar.

Robinhood36, 12 ay önce

Tarım politikası olmayan bir sistemde her zaman işsiz kalmay mahkumuz

shshshsdjx
Aday Memur
10 Mayıs 2023 23:12

başvuru sonuçları ne zaman açıklanır

11 Mayıs 2023 00:28

Zeynep var platformun töneticisi şimdi nerde,? Neden etkinlikler yapılmıyor platformda çokça ara verildi.Herkes seçime odaklanmış vaziyette .Fetih mi Sevda hülya f.th. m.elk.e si.b.l Medar hepsi nerede.,?Sezon başında hepsi birer nefer di ne oldu,?

Robinhood36
Kapalı
11 Mayıs 2023 09:15

Arkadaşlar x partinin tarım politikası var da y parti gelirse ne olacak .... en kötü senaryoları da düşünelim alim yapılması için nasil bir yol izleyelim ....

Gmuh1
Kapalı
11 Mayıs 2023 10:59

Ne politikasından bahsediyorsun Özelde süründürücem diyor x partisi dediğin.Y partisi de kamuda memur olacaksınız her köye atıyacam diyor.Sağolsun gıda mühendislerini de dahil etti dedem artık mitinglerine.

Robinhood36, 11 ay önce

Arkadaşlar x partinin tarım politikası var da y parti gelirse ne olacak .... en kötü senaryoları da düşünelim alim yapılması için nasil bir yol izleyelim ....

Graysama
Şef
11 Mayıs 2023 17:19

Herkes her şeyi görüyor.Kimse burada tek derdi atama olan ekmek kapısı olan insanlara trollük yapmasın.

Oylar bay Kemal'e.Son kalan arkadaşlarımızı ailelerimizi de ikna edip her mitinginde bizi anan Bay Kemal'e vereceğiz ve ilk turda bitireceğiz bu işi.

Toplam 193811 mesaj
«945694579458945994609461946294639464946594669467»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi