Editörler : Pangaea
«946694679468946994709471947294739474947594769477»

Ümmü3261
Kapalı
28 Mayıs 2023 20:49

Mutsuz vaka falan değilim bilmediklerini yüzüne vuruyorum görevde yükselme sınavı nasıl yapılır kimler girer etkisi nedir bunları bilip bilmeden boş boş konuşunca dayanamayıp ağzının payını vermek zorundayım.Şimdi sen söyle üstün zekalı Atama oldu mu olmadıııı dediklerim bir bir çıktı ben bir şekilde atanacağım isteseydim atanırdım kendi ili mi ilçemi istemiştim olmadı başka illere atanacağım o zaman sende izleye durursun :))

Robinhood36, 11 ay önce

Alim olmayacak diyip forumdan çıkmayan ummudur dur gülsüm müdür nedir ? 30 üstü yaşında olan arkadaşım, bak kendi bilakis şube müdürü olan yengem dedi fazla sayıda yok sözleşmeli tekniker ve teknisyen .... burada boş boş konuşma. Madem umutsuz vakasin girme forma evlen kendine .

beyzade1234
Kapalı
28 Mayıs 2023 21:46

Knk senin kaynaktan alım haberi yok mu ?

Ümmü3261, 11 ay önce

Mutsuz vaka falan değilim bilmediklerini yüzüne vuruyorum görevde yükselme sınavı nasıl yapılır kimler girer etkisi nedir bunları bilip bilmeden boş boş konuşunca dayanamayıp ağzının payını vermek zorundayım.Şimdi sen söyle üstün zekalı Atama oldu mu olmadıııı dediklerim bir bir çıktı ben bir şekilde atanacağım isteseydim atanırdım kendi ili mi ilçemi istemiştim olmadı başka illere atanacağım o zaman sende izleye durursun :))

Gmuh1
Kapalı
28 Mayıs 2023 21:59

Sen nerenin dalaverecisisin Ümmü hanım.Seçim öncesi alım olucaktı diyen sendin

Ümmü3261, 11 ay önce

Ziraat mühendizi
Aday Memur
28 Mayıs 2023 22:03

zamanında dedik müşavirlik olacak diye zaten
28 Mayıs 2023 23:37

Hocam öyle demeyelim ben kesin diyordum öyle duyum almıştım çünkü

Öncelikle kışın idrisin grubunda ve platformdan bizzat kendileri tarafinda kendi kulaklarımla duydum onlarda seçimden önce alım KESİN diyorlardı

Bu alımları gruplar kendileri alım yapmiyor hocam onlar da güvendikleri kişilerden aldıkları bilgilere göre yorum yapıyorlar

Laf atmamak lazım bence

Bu arada seçim hayırlı olsun

Bundan sonra CB ye nasıl ulaşırız buna bakılmalı

Gmuh1, 11 ay önce

Ümmü3261
Kapalı
29 Mayıs 2023 00:17

Ben dedim duyduğumu dedim görüşmeye gidenlerde dedi çünkü duyulan oydu biz erdemlik yapıp duyduğumuzu paylaştık senin gibi burada boş boş oturmadık başkasını öne sürmedik başkasının emeğini küçümseyip "ZATEN ATANIYORUM ONLAR MI ATAYACAK BENİ "DEMEDİK Onun için sus bence bunu yazacağına yalan yanlış bilgi yazanları bilgilendir ki konuşmıyayım bunuda yapaıyorsan suss konuşana saygı duy olur mu.Git oy verenleri suçla git bakana ulaş biraz erdemliysen biraz onurluysan bakana yazacaksan Numarasını özelden atayım dahi hüseyinin ademin kimin numarasını hemde şahsi numarasını şimdi uyu.

Gmuh1, 11 ay önce

kalinka1
Aday Memur
29 Mayıs 2023 18:18

boku yedik dedemde seçilemedi yeni bakan nihat pakdil olacak diyolar bu adam yeni bir vahit kirişçi belki daha beterdir Allah yardım etsin

birileri ilk bilmem kaç hazır olsun diyodu ne oldu o iş

29 Mayıs 2023 19:05

Diyenlerden biri benim gardasim benim

2 yılda bri alım yapanlardan seçim var diye alım bekledik Allah bildiği gibi yapsın bunları ne diyeceksin

Kışın seçimin alımlarla alakası yok dedi inanmadik adam haklıymış

Ben çok düşük bir alım beklemiyirum

Bana göre 1000 altı alim her türlü dusik bir alimdir

Ama bakanlığa göre maalesef 700 li bir alım iyi.

kalinka1, 11 ay önce

boku yedik dedemde seçilemedi yeni bakan nihat pakdil olacak diyolar bu adam yeni bir vahit kirişçi belki daha beterdir Allah yardım etsin

birileri ilk bilmem kaç hazır olsun diyodu ne oldu o iş

VictoryGallop
Daire Başkanı
29 Mayıs 2023 20:09

Mehdi Eker veteriner hekimdi

Nihat Pakdil de veteriner hekim

Mehdi Eker sözünü geçirebilen biri, Nihat Pakdil'in hiç öyle birisi olduğunu sanmıyorum. Alımlara sıcak bakan birisi gelsin de kim gelirse gelsin.

Junguldur
Memur
29 Mayıs 2023 23:19

Yeni tarım bakanı kulis bilgilerine göre İbrahim Yumaklı diyorlar ne diyorsunuz

djzbdjxxnnx
Aday Memur
29 Mayıs 2023 23:55

hepsi vahit kirişçi ekseninde insanlar diye biliyorum yanılıyorsam özür dilerim ama ....... yedik gibi

maliye herkese personel dağıtırken biz havamızı aldıysak şu durumda daha zor ,bize verilecek çok önemli bir sayı değil onlar için ama artık politika gereği onay almak artık daha zor gibi duruyor

Junguldur, 11 ay önce

Yeni tarım bakanı kulis bilgilerine göre İbrahim Yumaklı diyorlar ne diyorsunuz

Murat poyra
Aday Memur
30 Mayıs 2023 15:20

Yeni bakanımız hayırlı olsun

W Murcot
Memur
31 Mayıs 2023 17:15

DİKKAT !!! DİKKAT

Atama bekleyen Ziraat Mühendisi ,Veteriner ,Gıda Mühendisi Arkadaşlar Lütfen Hali Hazırdaki Talebin Onaylanması için

Bundan Önce 9 Aydır Mücadele Eden İDRİS ERİN Arkadaşımıza

Destek verin Bakın İDRİS in Görüşmediği KİMSE KALMADI

Atamalar için .Eger Uğraşılmazsa 2024 Kpss De

Bir İşe Yaramaz Bakın Bir TALEP var Hali Hazırda

2022 KPSS puanımız Var Ve Bunun için 9 Aydır

Atama için Canını Dişine Takan İDRİS Diye Bir

Arkadaşımız Var Bakın VETERİNER Ve GIDA MÜHENDİSi

Arkadaşlarımız Sizde İDRİS E Destek olun çünkü İDRİS sizin Bölümleride DiLE Getirdi Ve GETİRECEK tir sizden Ricam

Yüksek Puanınıza Güvenmeyin Bakın Atama olmazssa

85 puan alsan Ne Yazar ?

İDRİS İn De Bulundugu TARIM MESLEK GRUPLARI PLATFORMU

TELEGRAM grubu Var Oraya gelip Atamalar için Uğraşan İDRİS

Ve diğer Arkadaşlara Destek olalım

Junguldur
Memur
31 Mayıs 2023 19:38

En geç Haziran sonu bir alım geleceği hakkından bir duyum aldım arkadaşlar kesin olmamak ile birlikte bu tayinler birlikte personel sayısının asgari seviyenin altına düşecek ilçeler varmış. Acil personel talebinde bulunan yerler varmış. İnşallah doğrudur ve yine kıytırık bir 100*200 lük alımla kalmaz

vetttttman
Aday Memur
31 Mayıs 2023 19:38

İyide onca uğraşıp didinip hatta ve hatta ankara ve diğer illerde onca dile getirip pankart açılmasına rağmen hiç bi gelişme olmamısı yani umursanmamak bizleri ciddi anlamda yıprattı (idris hocayı ve diğer arkadaşları yargılamıyorum bakanlıkla alakalı)ve son bi umut ışığımız vardı onuda yok etti.bu yüzden artık haklı olarak bizler öğrenilmiş çaresizliğe itildik kimse birşey yapmak istemiyor artık sallı millet

W Murcot, 11 ay önce

DİKKAT !!! DİKKAT

Atama bekleyen Ziraat Mühendisi ,Veteriner ,Gıda Mühendisi Arkadaşlar Lütfen Hali Hazırdaki Talebin Onaylanması için

Bundan Önce 9 Aydır Mücadele Eden İDRİS ERİN Arkadaşımıza

Destek verin Bakın İDRİS in Görüşmediği KİMSE KALMADI

Atamalar için .Eger Uğraşılmazsa 2024 Kpss De

Bir İşe Yaramaz Bakın Bir TALEP var Hali Hazırda

2022 KPSS puanımız Var Ve Bunun için 9 Aydır

Atama için Canını Dişine Takan İDRİS Diye Bir

Arkadaşımız Var Bakın VETERİNER Ve GIDA MÜHENDİSi

Arkadaşlarımız Sizde İDRİS E Destek olun çünkü İDRİS sizin Bölümleride DiLE Getirdi Ve GETİRECEK tir sizden Ricam

Yüksek Puanınıza Güvenmeyin Bakın Atama olmazssa

85 puan alsan Ne Yazar ?

İDRİS İn De Bulundugu TARIM MESLEK GRUPLARI PLATFORMU

TELEGRAM grubu Var Oraya gelip Atamalar için Uğraşan İDRİS

Ve diğer Arkadaşlara Destek olalım

djzbdjxxnnx
Aday Memur
31 Mayıs 2023 19:45

bıktık yalanlarınızdan ya durup durup bi şey çıkarıyosunuz

Junguldur, 11 ay önce

En geç Haziran sonu bir alım geleceği hakkından bir duyum aldım arkadaşlar kesin olmamak ile birlikte bu tayinler birlikte personel sayısının asgari seviyenin altına düşecek ilçeler varmış. Acil personel talebinde bulunan yerler varmış. İnşallah doğrudur ve yine kıytırık bir 100*200 lük alımla kalmaz

vetttttman
Aday Memur
31 Mayıs 2023 19:50

Arkadaşım o haberin yalan olduğu ortada kesin tayin sonuçları bile 7 ayın 17sinde sonuçlanıyor hadiki alacak olsa bile (ki ihtimal vermiyorum yakın bi tarihe ) en erken 9. ayı bulur.

Junguldur, 11 ay önce

31 Mayıs 2023 20:16

Türk tarım ormansen Adem dinç ile görüşmüş

Yine klasik talebin onaylanmasını bekliyoruz deprem bölgesi için aciliyet olduğunu belirtmiş

Aynı cevaplar değişen bir şey yok

31 Mayıs 2023 20:18

Diğer yapılan basın açıklamalarıni seçim öncesi dikkate almayan bakanlık bundan sonra hiç dikkate almaz

Önceki yapılan açıklamalar sonucunda bakanlıkta herhangi bir canlanma gören oldu mu ? Hayır

Yani her ay basın aciklamasi yapmak masraftan başka bir şey getirmiyor artık

Ben idrisgili suçlamıyorum ama artık bir sonuç getireceğine inanmıyorum

31 Mayıs 2023 20:22

Bence bu da boş bir duyum

Öyle bir şey olsaydi çoktan haberi gelirdi bence

Birco k atamada haberi gelmeden önce sağlam kaynaklardan haberleri geliyor

Ama ortalıkta bir haber bile yok

Junguldur, 11 ay önce

Toplam 193808 mesaj
«946694679468946994709471947294739474947594769477»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi