Editörler : Pangaea
«956895699570957195729573957495759576957795789579»

Firstmoonn
Aday Memur
04 Aralık 2023 00:53

Ankara kulisi Kemal Sunal'ın filmlerine döndü. Salı sallanır , çarşamba çarşafa dolanır.... Haftayı da bekleriz önümüz ayı da napalım :/

Beetle06, 3 ay önce
Ankara kulisi az önce tarım için haftayı bekleyin dedi

Beetle06
Şube Müdürü
04 Aralık 2023 00:55

Zaten bütçe yaklaştı çoğunluk bir umut bekliyoruz işte
Firstmoonn, 3 ay önce

Ankara kulisi Kemal Sunal'ın filmlerine döndü. Salı sallanır , çarşamba çarşafa dolanır.... Haftayı da bekleriz önümüz ayı da napalım :/

Gmuhba
Memur
04 Aralık 2023 01:46

O kadar da detay verdi yani haftaya falan. Haydi bakalım inşallah haftaya yüzümüz güler yoksa kulis dedenin sonu olur

Beetle06, 3 ay önce

mavilimon46
Daire Başkanı
04 Aralık 2023 04:57

Neden tersleniyor söyleyeyim de konu kapansın.

1,5 yıldır yapılan tüm etkinliklere katılan bir avuç insan var. Maddi manevi destek olan bir çoğunun ne zorluklarla bunları yaptığını biliyorum. Ama duyuru olunca herkes toplaşıyor. Destek isteyince kimse yok. E biz yapıyoruz ama sonra böyle nankörler çıkıp "yapanda kendine yapıyor" oluyor. Duyuruya bilgiye gelince sen niye sesliye geliyorsun o zaman. Madem kendimize yapıyoruz sen niye bilgi diye dileniyorsun. o kadar şey yaptım üstelik deprem yaşadım yıkık duvarların içinde tweet attım. Depremin acısını ne çabuk unuttun yazmış biri hala Twitterimde duruyor. İdrise atılmadık iftira kalmadı şimdi gördüler gerçekleri tek kelime etmeye yüzleri yok. Ve hala yapılan çalışmaları baltalayanlar o kadar çok ki. Mesela birileri pergeme gidip alımlar sonraki kpss kalsın diye baskı kurmuşlar. Yeni kpss puanı alıp daha çok alım seneye olsun diye Ya daha neler neler var. insanda tahammül bırakmadılar.

O arkadaşa gelince 1,5 yıldır ortada olmayıp sonra kpss yaklaşınca birden çıkıp yeaaa yanlış yapıyorsunuz muhalefete gitmeyin falan filan. Bu küçük düşürücü oluyor işte. Çünkü yapılanlardan haberi bile yok akıl veriyor.

Bizim bencilliğe tahammülümüz kalmamış. Eskiden iftira vardı aylarca onunla uğraştık şimdide yapılanları küçük görmeler başlamış.

Rümüzdür46 sana gelince

Şimdi İdris bey yine sahada yarın açar sesliyi. yapıyorsan kendine yapıyorsun desene hadi yüzüne madem o kadar adamsın. İkiyüzlü olmasan zaten kendini saklamazsın ya neyse.

Başkanus, 3 ay önce

Bu konuda haklisin ufak bı fikirde hemen tersliyorlar . Ben aktiflik konusu için demiştim yoksa tavır yanlis

Başkanus
Memur
04 Aralık 2023 06:29

Bu hafta tarim ile ilgili bilgi almak icin ugrasacam dedi .iyi bari bu haftada dogru yalan bı duyum daha duyariz

Beetle06, 3 ay önce

Mamı2136
Yasaklı
04 Aralık 2023 12:51

Muhtemelen amca bu hafta ki görüşmesinin sonucunu söyleyeyim bütçe görüşmeleri gelecek hafta başlıyormuş onu bekleyin diye bilgi geldi bize der bu şekil mart kadar açıklanmasa götürür amca

Başkanus, 3 ay önce

Bu hafta tarim ile ilgili bilgi almak icin ugrasacam dedi .iyi bari bu haftada dogru yalan bı duyum daha duyariz

Başkanus
Memur
04 Aralık 2023 13:37

Valla oyle bıle olabilir ne saçma sapan bı döneme geldik anlamadım gitti

Mamı2136, 3 ay önce

Muhtemelen amca bu hafta ki görüşmesinin sonucunu söyleyeyim bütçe görüşmeleri gelecek hafta başlıyormuş onu bekleyin diye bilgi geldi bize der bu şekil mart kadar açıklanmasa götürür amca

bayyvett
Aday Memur
04 Aralık 2023 15:06

kaç aydır önümüzdeki hafta diyip durdu hala inanvar sa bu kişiye inanlara nedir hahajdı

04 Aralık 2023 15:11

Suç inanlarda inanmasınlar

Başkanus
Memur
04 Aralık 2023 16:00

Ben inanoyorum guzel oluyor böyle

Yav her şey yalan tek gerçek TMO kaç kişi alacak ?!!????? Sayılar belli oldu nereseyde

bayyvett, 3 ay önce

kaç aydır önümüzdeki hafta diyip durdu hala inanvar sa bu kişiye inanlara nedir hahajdı

Başkanus
Memur
04 Aralık 2023 17:52

Buradakıler TCK 125ten birbirlerine dava acsalar hakkidir:):):)

Hipoteramus
Aday Memur
04 Aralık 2023 18:58

Nasıl insanlarsınız ya hiç utanmıyorsunuz da şu foruma sizin pis küfürlerinizi okumak için girmiyoruz

Beetle06
Şube Müdürü
04 Aralık 2023 19:03

Sayfanın admini yok sanırım bizler atama ile ilgili yazıyor ve okuyoruz bazıları birbirine küfür hakaret ediyor daha önce de yazmıştım bakanlık yerinde olsam bu insanlarla mı uğraşacağım der atama yapmam buradakilerin çoğu benden gençtir birbirinize hakaret etmeyin birisi gelir ekran görüntünüzü alır şikayet eder sonra uğraşır durursunuz herkes stresli ama her şey olacağına varıyor o yüzden kendinize mukayyet olun

djzbdjxxnnx
Aday Memur
04 Aralık 2023 21:48

foruma bi gelişme var mı diye geliyoruz herkes manasız bi şekilde birbirini yiyor heralde bi gelişme olmadığından böyle oluyor

05 Aralık 2023 00:18

Küfürlü hakaretli yazılarda (!) basıp şikayet oluşturun ki kalksın yazılar

Zm.Aydın
Aday Memur
05 Aralık 2023 10:50

sadece ankara kulisi mi genel olarak herkes öyle bizde birşeyler öğrenmeye calısan ocaktan beri ha geldi geliyor diye geçiyor zaman

Firstmoonn, 3 ay önce

Wayne10
Aday Memur
05 Aralık 2023 11:32

birader 2 gün önce şu sayıya şu kadar düşer diyodunuz hesap kitap yapıyodunuz sanki yarın ilan gelecek gibi şimdi noldu

Zm.Aydın, 3 ay önce

sadece ankara kulisi mi genel olarak herkes öyle bizde birşeyler öğrenmeye calısan ocaktan beri ha geldi geliyor diye geçiyor zaman

Beetle06
Şube Müdürü
05 Aralık 2023 12:17

Ankara kulisi amcanın bir de komik tarafı var söylediğin çıkmadı diye yazan olursa başlıyor ben kaç yaşında adamım size yardımcı olmaya çalışıyorum benim ne çıkarım olacak sizden Allah dan kork kardeşim sizi engellemek zorundayım bana inanmayan takip etmesin başka yerden haber alsın diyor klasik standart cümlesi bu :). Milleti çok umutlandırdı bu hafta bilgi alıp vereceğim diye söylediği çıkmazsa kendisine inanan birkaç kişi vardı onları da kaybedecek

bayyvett
Aday Memur
05 Aralık 2023 12:32

sayı duyunca hesap kitap yapamadan duramıyorum

Zm.Aydın
Aday Memur
05 Aralık 2023 12:35

eski kafa olumsuz bir şeyi görmezden gelmiyor büyük yazı ile yaz yine ban atıyor yani fazla büyütmemek lazım zamanı yakalayamamış sadece mesele o

Beetle06, 3 ay önce
Ankara kulisi amcanın bir de komik tarafı var söylediğin çıkmadı diye yazan olursa başlıyor ben kaç yaşında adamım size yardımcı olmaya çalışıyorum benim ne çıkarım olacak sizden Allah dan kork kardeşim sizi engellemek zorundayım bana inanmayan takip etmesin başka yerden haber alsın diyor klasik standart cümlesi bu :). Milleti çok umutlandırdı bu hafta bilgi alıp vereceğim diye söylediği çıkmazsa kendisine inanan birkaç kişi vardı onları da kaybedecek
Toplam 193632 mesaj
«956895699570957195729573957495759576957795789579»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi