Editörler : Kubil ay
«8160816181628163816481658166816781688169817081718172
02 Ağustos 2021 15:17

vethek12
Aday Memur

Merhabalar, eş durumu için dilekçe veren 3 personelimin ikisine red birine onay verildi. Atandığı ilde işe başlıyor haftaya. Dilekçe verdikleri tarihler 5-6 Temmuz. Sizin dilekçe verdiğiniz tarih nedir?

Eşiniz başka kurumda çalışıyorsa diğer bakanlığın görüşü istenmiştir. Halim Bey'le görüşün isterseniz.

Enivicivokke, 3 gün önce - Alıntıya git

Kabul alan personel nasıl aldı ve haftaya başlayacak? Bende şartları sağlıyorum 5 temmuzda yazdım dilekçeyi ancak pergem Cumhurbaşkanlığından onay alınacak diyor ve tayinim olmadı daha.

02 Ağustos 2021 16:01

Enivicivokke
Aday Memur

Kabul alan personel nasıl aldı ve haftaya başlayacak? Bende şartları sağlıyorum 5 temmuzda yazdım dilekçeyi ancak pergem Cumhurbaşkanlığından onay alınacak diyor ve tayinim olmadı daha.

vethek12, 2 gün önce - Alıntıya git

Eşi emniyet mensubu. Daha önce verdigi dilekçe reddedildi eksik belgelerden dolayı. Sonraki dilekcesi kabul oldu.

Kabul edilmeyen iki personelin kendileri sözleşmeli, eşleri kadroyluydu.

03 Ağustos 2021 14:16

1ziraat-tprk
Daire Başkanı

arkadaşlar merhaba bir sorum olacak.

Ziraat fakültesinde birsürü nitelik kodu var. 4825 ziraat müh mezun olmak olarak yazıyor. 4845te de bir sürü bölüm yazıyor mesela. Örneğin bahçe bitkileri okuyan biri 4825 yazana basvuru yapamaz mı? Ve de atamalarda en avantajlı ziraat bölümü nedir acaba?

memurdefne10, 1 hafta önce - Alıntıya git

4845 bahçe toprak bitki koruma tarla aynı kod ile atanır. en avantajlı ve en fazla bu bölümler kod ile alır

03 Ağustos 2021 14:19

1ziraat-tprk
Daire Başkanı

Mrb arkadaşlar. Ben 2020 kpss den 85 aldim ve 4845 deki sıralamam 58. Ve inanın çalışmak hic kolay olmadi evliyim bi kizim var benden ilgi bekleyen ev işleri falan derken inanın çok zorlandım. Şimdi hamileyim tekrar derse başlamak çok zor geliyor. Ama malum umutlarım tükendi gibi yaklaşık sınavdan çıkalı bir yıl oldu ve ben hic tercih bile yapamadim kadro açılmadı şimdi Bide alımda sınırlama geliyor. Demem o ki ben hep bakanligimda çalışmak istedim tmo da çalışmayı hic düşünmedim ama tercih yapmazsam tekrar ders çalışmam gerekiyormus gibi hissediyorum.tmo da atanınca tekrar bakanlık alımına tercih de yapılamıyor. Sizce ne yapmalıyım inanın çok kararsizim mayısın bir garantisi yok beklemiş olsam 3 aylık bebegimle ise başlamış olcam buda zor gibi. Suan aklimda milyonlarca soru işareti var bir kısmını anca aktarabildim sizce ne yapmalıyım.

Sblglmzmrl, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam TMO da çalışmak tarım il md leri yada ilçe md lüklerinden zor. aslında kolay ama çalışacağınız ofisin mesela fındık mesela mısır yada hububat vs alım dönemleri yoğun geçiyor hesap işleri ağır. personel sayıları az. tayinler kendi içinde bile zor.

03 Ağustos 2021 15:18

Esen0646
Daire Başkanı

Yakın zamanda pergemden atamalarla alakalı haber alan var mı?

03 Ağustos 2021 16:51

Beetlejuice21
Şef

Yakın zamanda pergemden atamalarla alakalı haber alan var mı?

Esen0646, Dün - Alıntıya git

Hocam brn sabah aradım bayan brn bilsem de bilgi veremem bakan bey alım var diyene kadar söyliyemem dedi. Hayırlısı artık.

03 Ağustos 2021 17:15

Esen0646
Daire Başkanı

Hocam brn sabah aradım bayan brn bilsem de bilgi veremem bakan bey alım var diyene kadar söyliyemem dedi. Hayırlısı artık.

Beetlejuice21, Dün - Alıntıya git

Aradığınız numarayı paylaşır mısınız yarın bende aramak istiyorum belki banada aynı cevabi verecekler ama en azından baskı olur

03 Ağustos 2021 17:19

kycygni

Merhaba branş sıralamaları ne zaman güncellenir bilginiz var mı?

03 Ağustos 2021 18:00

Beetlejuice21
Şef

Aradığınız numarayı paylaşır mısınız yarın bende aramak istiyorum belki banada aynı cevabi verecekler ama en azından baskı olur

0312 258 89 16 taşra atama yerini aradım yönlendirme yaptılar sonra bir bayan açtı en son o dedi

03 Ağustos 2021 18:23

Esen0646
Daire Başkanı

0312 258 89 16 taşra atama yerini aradım yönlendirme yaptılar sonra bir bayan açtı en son o dedi

Teşekkür ederim

03 Ağustos 2021 19:08

Beetlejuice21
Şef

Teşekkür ederim

Ne demek hocam inş size güzel bir şey derler.

03 Ağustos 2021 19:14

Heidee
Şef

Çoğu kişi bunyangınlar iktidarın durumu vs alım olmayacak muhabbetti dönüyor. Pergem bilgi vermiyor. Talrp var mı yok mu. Kpss girsem sonrası için atama olacak mı o da kesin değil. Bir haber verseler yaa yediler yediler bize mi kalmadı

04 Ağustos 2021 01:40

dahaoncesecilmemısad
Aday Memur

Çoğu kişi bunyangınlar iktidarın durumu vs alım olmayacak muhabbetti dönüyor. Pergem bilgi vermiyor. Talrp var mı yok mu. Kpss girsem sonrası için atama olacak mı o da kesin değil. Bir haber verseler yaa yediler yediler bize mi kalmadı

Heidee, Dün - Alıntıya git

çalışıyor musun bi yerde şu an hocam

04 Ağustos 2021 09:48

Esen0646
Daire Başkanı

Aradığımda bana talep ile ilgili bir bilgimiz yok denildi. Memurların davası sonuclanmadan atama olmaz denildi.Memurlarin davası görülmemiş miydi? Neden herkese farklı cevaplar veriliyor??

04 Ağustos 2021 10:15

berkk32
Aday Memur

Aradığımda bana talep ile ilgili bir bilgimiz yok denildi. Memurların davası sonuclanmadan atama olmaz denildi.Memurlarin davası görülmemiş miydi? Neden herkese farklı cevaplar veriliyor??

Esen0646, 9 saat önce - Alıntıya git
Anlamadığım şey memurların davası belki 4 sene de belli olmaz o zamana kadar alım olmaz mı şimdi. Onlara mazeret olmuş.
04 Ağustos 2021 10:47

Heidee
Şef

çalışıyor musun bi yerde şu an hocam

dahaoncesecilmemısad, Bugün - Alıntıya git

Garsonluk yapıyorum hocam. Ama yoruldum yaa küçümsemiyorum okumasam da yapabilrcrğim bir işte.

04 Ağustos 2021 10:50

Heidee
Şef

Hocam Ankara da olan arkadaşlar bizzat gitse konuşsa daha iyi olur bilgi. Sonuçta bunlar memurlar galiba net bilgimoşmadan söylemiyorlar. Hayırlısı. Dava olayımbrnce geçiştirmek için demişlerdir diyr düşünüyorum iyi niyetli

04 Ağustos 2021 11:36

Esen0646
Daire Başkanı

Hocam Ankara da olan arkadaşlar bizzat gitse konuşsa daha iyi olur bilgi. Sonuçta bunlar memurlar galiba net bilgimoşmadan söylemiyorlar. Hayırlısı. Dava olayımbrnce geçiştirmek için demişlerdir diyr düşünüyorum iyi niyetli

Heidee, 8 saat önce - Alıntıya git

Banada öyle geldi. Öyle olmasa herkese farklı cevaplar vermezlerdi

04 Ağustos 2021 12:17

Heidee
Şef

Banada öyle geldi. Öyle olmasa herkese farklı cevaplar vermezlerdi

Esen0646, 8 saat önce - Alıntıya git

Aynen hocam geçmiş yıllarda sordum pergem bişgi vermiyor hocam demişlerdi 2018 de ki arkadaşlar rabbim inş atama yaparlar. Puanlarımız yanmazlar

04 Ağustos 2021 12:31

vethekin1i
Aday Memur

Rica etsem kimle görüştüğünüzü söyler misiniz ? Ben de dava açacağım öyle dedilerse . Size ulaşmam mümkün mü şahit olarak. Konuşmalar kayıt altına alınıyor zaten hızlıca sonuç alabiliriz. Sizi de hiç uğraştırmam yazılı imzalı bir belge hazırlatırlar muhtemelen o kadarı yeterli olur.

Toplam 163440 mesaj
«8160816181628163816481658166816781688169817081718172

ANKET
Türkiye'nin yangınla mücadelesini nasıl buluyorsunuz?