Editörler : Mehmet Balci
«8098809981008101810281038104810581068107810881098110
07 Mayıs 2021 22:13

Heidee
Memur

Kadrolular için tayin hakkı verilmiş darısı sözleşmeli arkadaşlar sonra biz için ama Facebook bilal yöneticimiz olumsuz konuşuyor 2020 alım bile olmazmış gidişat öylr iöiş neden bu kadar olumsuz konuşuyor anlamadım

07 Mayıs 2021 22:17

Heidee
Memur

Okuduğunuz mu tayin hakkı kadrolular için yazıyor arkadaşlar sözleşmeli arkadaşlar sorduk bizlik değil dedi

07 Mayıs 2021 22:22

cyperin
Genel Müdür

Ne okuduysanız onun linkini atın ne olduğunu söyleyeyim

07 Mayıs 2021 22:23

Heidee
Memur
07 Mayıs 2021 22:32

cyperin
Genel Müdür

https://www.tarimorman.gov.tr/PERGEM/Sayfalar/Detay.aspx?OgeId=313&Liste=Duyuru

Heidee, Dün - Alıntıya git

Her yıl yapılan kadroluların dönem tayini, burada sizi ilgilendiren hiçbirşey yok, heyecan yapmayın.

07 Mayıs 2021 23:16

Esen0646
Daire Başkanı

Sözleşmeliler için olsaydı 2020 kpss ye girenlerin atanmasinin bir aciliyeti söz konusu olmazdı ama kadrolular içinse bizi çok etkilemez ama biraz umut vadediyor olabilir diye düşünüyorum

08 Mayıs 2021 12:48

Dvminternal
Aday Memur

Kadrolular için tayin hakkı verilmiş darısı sözleşmeli arkadaşlar sonra biz için ama Facebook bilal yöneticimiz olumsuz konuşuyor 2020 alım bile olmazmış gidişat öylr iöiş neden bu kadar olumsuz konuşuyor anlamadım

Heidee, Dün - Alıntıya git

Arkadaşlar benim anlamadığım nokta şu. Sizler neden bir kişinin dediğini baz alıp da umutsuzluğa kapılıyorsunuz ne zaman puanlar yanmış da bu dönem yanacak ?

Alım geç olabilir (ki bana kalırsa öyle olacak (sadece tahmin)) ancak puanlar yanmaz. Ne olur sayıyı az tutabilirler (inşallah olmaz) fakat puanlar yanmaz. Hangi kpss dönemi yanmış da bu dönem yanacak.

Arada gelip bu başlığı okuyorum da gereksizce birbirinize sataşıp birbirinizi geriyorsunuz. İşte twitterdan etkinlik yapalım sayıyı artıralım ya da birisi çıkıyor bir taş atıyor burası yangın yerine dönüyor.

Biri çıkıyor zmlere diğerlerinden çok sayı verilsin diye twitterdan etkinliğimizi sıklaştıralım baskımızı artıralım diyor. Eğer ki twitter etkinliğiyle bu işler yürüseydi herkes sabah akşam etkinlik yapardı. Devlet alacağı sayıyı belirler ona göre alıma çıkar. Yahu bunlar twitterdan çok etkinlik yapmışlar dur şunlara 50 kontenjan daha çok verim demez. (burdan etkinlik yapmayı bırakın beyhude bir çaba demiyorum naçizane görüşüm)

Hepimiz öyle ya da böyle üniversite okuduk o sıraların tozlarını yuttuk. Birazcık diplomanızın ağırlığına göre hareket edelim. En azından buralarda yapılan tartışmalar kimseye bir yarar sağlamaz bilakis insanın sinirlerini gerer.

08 Mayıs 2021 12:49

HEİSENBERGwalt
Memur

Buctayinxyqzisi her yıl bu dönemde çıkan kadrolular için olan aynı tipteki yazi. 4a lilar için. 4b liler alim için total sayi belirlenir bakan mujde der bi kqc haftaya bizlere tayin yerleri açılır pbys uzerinden yeni alimlar olmadan bizim işler çoktan bitmiş olur. Alim olmadan bizleri tayin etmezler. Emin olun çok çok zor is. Mujtemel simdi kadrolular tayin olan olck olmayan kalacak sonra norm kadrolar istenecektir. Tüm ilçelerden. Sonra alim için hazırlık baslar. Sağda solda 2020 kpss ile alim çok zor diyip karamsarlık yaratanlar acaba neye dayandirarak bunu söylüyor bakan bile demişti her dönem belli bir işleyiş çerçevesinde ihtiyaçlar doğrultusunda alimlar devam edecek diye. Yani bu yıl sonu olma ihtimali zor ama seneye subat mart en geç mujde gelir soyliyim.

08 Mayıs 2021 12:50

Dvminternal
Aday Memur

Arkadaşlar benim anlamadığım nokta şu. Sizler neden bir kişinin dediğini baz alıp da umutsuzluğa kapılıyorsunuz ne zaman puanlar yanmış da bu dönem yanacak ?

Alım geç olabilir (ki bana kalırsa öyle olacak (sadece tahmin)) ancak puanlar yanmaz. Ne olur sayıyı az tutabilirler (inşallah olmaz) fakat puanlar yanmaz. Hangi kpss dönemi yanmış da bu dönem yanacak.

Arada gelip bu başlığı okuyorum da gereksizce birbirinize sataşıp birbirinizi geriyorsunuz. İşte twitterdan etkinlik yapalım sayıyı artıralım ya da birisi çıkıyor bir taş atıyor burası yangın yerine dönüyor.

Biri çıkıyor zmlere diğerlerinden çok sayı verilsin diye twitterdan etkinliğimizi sıklaştıralım baskımızı artıralım diyor. Eğer ki twitter etkinliğiyle bu işler yürüseydi herkes sabah akşam etkinlik yapardı. Devlet alacağı sayıyı belirler ona göre alıma çıkar. Yahu bunlar twitterdan çok etkinlik yapmışlar dur şunlara 50 kontenjan daha çok verim demez. (burdan etkinlik yapmayı bırakın beyhude bir çaba demiyorum naçizane görüşüm)

Hepimiz öyle ya da böyle üniversite okuduk o sıraların tozlarını yuttuk. Birazcık diplomanızın ağırlığına göre hareket edelim. En azından buralarda yapılan tartışmalar kimseye bir yarar sağlamaz bilakis insanın sinirlerini gerer.

Dvminternal, 10 saat önce - Alıntıya git

Dördüncü paragraftaki verdiğim örnekti sadece o da bu başlıkta olduğum için o örneği verdim. Yanlış anlaşılmalara sebep olmasın

08 Mayıs 2021 14:55

Heidee
Memur

Dördüncü paragraftaki verdiğim örnekti sadece o da bu başlıkta olduğum için o örneği verdim. Yanlış anlaşılmalara sebep olmasın

Dvminternal, 10 saat önce - Alıntıya git

Hocam fikirlerinizde haklısınız. Ihtiyaç ne ise o alınır sonuçta planlama diye bir şey var. Bizler neden mücadele ediyoruz unutmasınlar atama beklediğimizi bilsinler diye. Biz krndimizi yaksak ihtiyaç yoksa almaz bakanlık. İhtiyaç olduğunu ve planlı programlı şekilde her kpss sonrası alım yapılmış. Mücadeleyi sesizce beklemediğimizi hakkımız olduğunu hatırlatmak :)

08 Mayıs 2021 15:01

alpreis17
Aday Memur

Umudunu yitirmiş insandan tehlikelisi yoktur.

Mücadeleye devam ben 2000 deyim 7500 diyorum. 1000 arkadasin hayati kurtulsa ne mutlu bize. Karamsar mesaj atanlarida anliyorum. İşsiz kalmak çok zor. Fakat ne olursa olsun Mücadeleye Devam...

08 Mayıs 2021 16:01

xpresshero
Genel Müdür

Ihtiyaç ne ise o alınır diye bir şey yok. Bunu kafanızdan çıkarın. Ihtiyaç 10551 idi alındı mı? Norm kadro cetvellerinde 20.000 ihtiyaç çıkıyor her sene, alınıyor mu?

Arkadaşlar ihtiyaç var zaten. Hem de o kadar çok ihtiyaç var ki bu alımlar devede kulak bile değil aslında.

Bu işlerin artık biraz daha siyasi ve toplumsal olarak düşünüldüğü aşikar. 15 öğrencili okulda 3 öğretmen olmasından anlıyoruz bunu. Yani isteyince, ses çıkarınca oluyor anlayacağınız.

Toplam 162192 mesaj
«8098809981008101810281038104810581068107810881098110