Editörler : Pangaea

kedicik0682
Aday Memur
15 Kasım 2007 13:35

eray42 ben de bir KİT te çalışıyorum.özelleşme kapsamına alındı diyolar.ama özelleşirse 4c li olacağımız doğru mu?yani 1500 olan maaşımız 600 e mi düşecek?bize 657 ye tabi olacağımız söylendi de

eray42
Kapalı
15 Kasım 2007 13:50

abi muhtemelen öyle olacak benim abim seydişehir eti aliminyumda çalışıyordu 2005 te fabrika ce-ka a.ş. ye peşkeş çekildi yani satıldı şimdi höyük adliyesinde 4/c statüsünde çalışıyor aldığı maaş o kadar genellikle özelleştirme mağdurları hizmetli odacı v.b. kadrolara gönderiyorlar.benim bildiğim bu abi ama bağlı bulunduğun sendika varsa abi ki vardır peşini bırakma onlar yol gösterir allah yardımcın olsun abi

tek anestezi
Aday Memur
15 Kasım 2007 22:22

Sağlık kurumları işletmeciliğini okumayı düşünüyrum ben ama kararsızım hastane yönetimi bölümü var mı?

ersindal
Kapalı
16 Kasım 2007 09:43

arkadaşlar ben kamu yönetimi mezunuyum fakat çok fazla bir avantajı yok işletme dicem onunda mezunu çok siz bence en iisi iktisat okuyabilirseniz en iisi iktisat bence ama en kolayı hangisi derseniz çeko ve kamu yönetimi en avantajlısı hangisi derseniz bence iktisat yaptığım araştırmalar bunu gösteriyor

Toplam 84 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi