Editörler : crops35

b_i_r_i_
Şube Müdürü
02 Aralık 2007 13:11

selam arkadaşlar ben bu forma en son atama sonuçları acıklandıktan sonra hiç yazı yazmadım diger atamalarda bu formdaki kişler sansasyon yaratmak için olmadık seyleri yazdılar ve bu kendini bilmez kişiler yüzxünden 1 günde 1 yas yaşlandıgım oldu.

hiç bir seyden haberi olmayan kişi yarın acıklanıyor seklinde yazıları yüzünden sabahlara kadar bekledigim oldu. atama var seklinde yazı yazanlar oldu ve kalpten gidecek kadar oldum ama boş şeyleri yazdıgını okuyunca tekrar büyük bir umutsuzluk kapladı beni sonuçta bu forma takılmayı bıraktım şimdi ise atanma umudumu yitirdim ve tekrar formda ne var ne yok bir bakayım dedim hiç bir kaybım yok. hala atama herkes bir çıkmazda. ben artık 2008 için atama beklememekteyim insaallah olur ama önlisans puanları 83lerde kalır arkadasdlar 83le 82 arasında çok kişi var.

şimdi benim puanım 80 daha önceki atamalarda boş yere umutlandıgımın farkındayım kpssde rahat bir atama için 90 görmek hatta geçmek lazım 85den yukarı alan arkadaslarımsa bazıları atandı ama bu atama evresinde psikolojik bozuklukları oldu atanan arkadaslarımın bir kısmı hala psikolojik destek görmekte bu kpss bizim kişiligimizden çok sey götürmekte

şimdi ben 2008de sınava girip 90 puanı almak istiyorum hedefimde bu. yasım 23 bir sınavıda ha kaldıracak güçümün olup olmadıgını bilmiyorum. aslında kpss kitabını elime alıp çalışmaya bile utanır oldum bu nedenle geceleri kimse görmeden çalışmaya calısacagım.

bizi bu hala düşürenler utansın demek istiyorum ama yinede demiyorum bir gün bende buraya tekrar girecegim ve konu baslıgı acacagım bende atandım seklinde

bilgisayrcı_01
Aday Memur
02 Aralık 2007 13:18

inşallah arkadaşım inşallah

ay_ciloglu
Aday Memur
02 Aralık 2007 18:28

hangi kaynaklardan çalışmalıyız şu sınava sizce?

yardımlarınızı bekliyorum. en son 10 yıl önce öss ye çalışmıştım. zorlanıyorum. lütfen yardımcı olun.

teşekkürler.

zemheri26
Kapalı
02 Aralık 2007 18:37

yedi ilikm yayıncılık genel yetenek genel kültür dergisi özellikle tarih çok güzel anlatılmış güzel bi kaynak

02 Aralık 2007 18:51

arkadaşlar bende bugün rasyonel sayılara geçtim işaallah emeğimizin karşılığını alırızz

exslant
Aday Memur
02 Aralık 2007 21:16

arkadaşlar kültür fen dershanesinde genel kültür=250-YTL, genel yetenek=250-YTL, eğitim bilimleri=350-YTL, GY+GK=450-YTL, GK+EB=550-YTL, GY+EB=550-YTL, GY+GK+EB=750-YTL, dir.

ALES=300-YTL, DGS=400-YTL olup ilgilenen arkadaşlara saygıyla duyrulur.

ilknuray
Şef
02 Aralık 2007 22:25

hangı sehır exslant?

bilgisayrcı_01
Aday Memur
20 Aralık 2007 10:07

arkadaşlar şu kpss beni şimdiden kasmaya başladı siz nasıl çalışıyosunuz nasıl bir çalışma planı uyguluypsunuz?

derhan83
Aday Memur
22 Aralık 2007 21:42

arkdaşlar aranızda kpss den 85 yakın puan alan arkadaşlar varmı varsa şayet derleri yazarak kaç net yaptıklarınıda yazabilirmisiniz çok sevinirim.ii akşamlar

23 Aralık 2007 14:19

arkadaşlar çalışmaya devam bu alımdada az miktarda 3001 alırlar..bizde ümidimizi kesmeyelim ben matemetiği bugün bitiriyorum.. daha sonra geometriğe geçicem..data yayınlarından çalışıyorum.. tavsiye ederim:)

bilgisayrcı_01
Aday Memur
04 Ocak 2008 07:56

kımse çalışmıyomu ya

?

seramoni
Yasaklı
04 Ocak 2008 13:37

2008 KPSS Sınav Sorusu...

- Türk-İslam Tarihinde bütün İmam Hatip mezunlarını Tüm Kamu Kurumlarını tam Kadro Hakimiyetine almak amacıyla en çok İmam Alımı hangi Hükümdar zamanında olmuştur...

a) Sultan Abdulaziz Han Döneminde

b) Sultan İkinci Süleyman Döneminde

c) Sultan İbrahim Han (Deli İbrahim) Döneminde

d) Refah-Yol (Erbakan-Çiller) Hükümeti Döneminde

e) AKP(Amerikaya Kulluk Partisi) Boşbakan Tayyip Döneminde

bilgisayrcı_01
Aday Memur
08 Ocak 2008 10:38

d seçeneğımı_?????

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük