Editörler : crops35
21 Ocak 2008 14:46

turkuaz sen bayanmısın:)

21 Ocak 2008 14:49

turkuaz bazı şeyler için emek wermeden sonucu alamıyosun.napalım işimizi bırakalım inş kpss olur daha rahat oluruz.özel sektörün zorluklarını biliyosundur.çok zor we sıkıcı.

turkuaz2632
Şube Müdürü
21 Ocak 2008 15:36

MEMURE HANIM İŞ İYİ DE PATRONUN ORTAOKUL MEZUNU OLUPTA ANLAYIŞSIZ OLDU MU ÇOK KÖTÜ.ALLAH TAN PATRONLARIM KARI KOCA KADIN ÇOK ANLAYIŞLI ZATEN ZAMANIM ÇOĞU ONUNLA GEÇİYOR.HALA İŞTEN AYRILMAMI İSTEMİYOR AMA HATIR İÇİN ÇİĞ TAVUK YENMİYOR BİLİYORSUN :)

tubangel
Aday Memur
22 Ocak 2008 09:00

ARKADASLAR HAKLISINIZ AMA BAŞKA CARE YOK:(((((HEM İŞ HEM KPSS YANİ...

22 Ocak 2008 11:29

tubaangel sen hem işi hem kpss aynı andamı götürceksin.hem iş hem kpss demişsin

gülernaz-33
Aday Memur
22 Ocak 2008 11:45

arkadaşlar ben hem çalışıyorum hem dersaneye gidiyorum

arkadaşın şubatta çalışacaklarnı biz bitirdik mesela tarihten osmanlı devleindeyiz ve hoca gerideyiz diye ek ders yapacak 15 tatilde.bence dersanenin faydası var

22 Ocak 2008 12:11

Gülernaz, hem iş hem kurs zor olmuyomu mesela ben işten çıkıyorum bu hafta kesinleşti.ama dersaneye gitmeyi düşünmüyorum.ewde disiplinli bi şekilde hazırlanmak istiyorum denemelere gircem sadece.en son denemeden kaç aldın mesela.

tubangel
Aday Memur
22 Ocak 2008 14:13

memure hanım ewet hem iş hem kpss olacak baska yol yok...bişekilde bişeyler yapmaya calısırım galiba...hem burda beraber hazırlanırız işte..:)

turkuaz2632
Şube Müdürü
22 Ocak 2008 14:20

memure hanım bayan olup olmadığımı sormuşsun evet bayanım :)) bu arada sende benim gibi düşünüyorsun bende işi bırakıp evde disiplinli çalışacağım zaten bu başlığı da o yüzden açtım

skudar
Aday Memur
22 Ocak 2008 14:31

işten çıkmayı düşünenlerin hepsi bayan. Demek ki erkekler ikisini birden hallediyor ?

gülernaz-33
Aday Memur
22 Ocak 2008 15:00

BEN HAFTA İÇİ ÇALIŞIYORUM HAFTA SONU DERSANEYE GİDİYORUM.BİRAZ FEDAKARLIK YAPMAMIZ LAZIM

boraeker
Genel Müdür
22 Ocak 2008 15:46

Bayanlar bu yönden erkeklere (özellikle bakmakla hükümlü olduğu kişiler varsa)göre çok şanslı,çalışan bir çok erkek arkadaşım işi bırakamaz,kısmetimizde ne varsa hakkımızda nasıl hayırlı ise oyle olur inş.başarılar arkadaşlar...

ceylina_19
Aday Memur
22 Ocak 2008 16:59

umarım bu senekii kpss bu kadar çalışmaya değer bende sırf kpss için işten ayrıldım bencede çalşma stili belirten arkadaşa katılıyorm bende öle çalışıorm yığma yapmayın tüm dersleri bi güne sığdrmk yerine her gün 1tanesine wakit ayırın

beyazlale
Daire Başkanı
22 Ocak 2008 23:09

çok düşündüm işimi sevmiyorum ama boş olmaktan yine iyi o yüzden şubata çıkacam büyük ihtimal hep aklımda acaba varmı yok mu sınav sorusu ya olmassa diyorum olacağını bilsem için rahat çekilde çıkacam ve rahat olarak çalışacam dedim kendime bir amacın varsa o amaç için bişelerden vazgeçmelisin işte olduğumda arkadaşlarım çalışırken ders ben işteyim kitaplar beni bekliyor ama ben onlara bakmıyorum ne bekliyorum peki sınavdan bu çalışmayla dedim bilmiyorum hepimiz için hayırlısı

turkuaz2632
Şube Müdürü
23 Ocak 2008 08:49

beyazlale iki gün önce aile dostumuz bize geldi ve adam üniversitede çalışıyor bana dedi ki bu sene en az 90 alman lazım çünkü bu sene büyük bi memur alımı olacak dedi o yüzden merak etme bu sene sınav kesin olur ben kendi adıma ümitliyim.

uzman7106
Daire Başkanı
23 Ocak 2008 10:43

arkadaşlar sınav kesin olacak bazı bolümler 70 in altına indi ve busene mezun olacak arkadaşlar var onun için bu sene %100sınav olacak.çünkü devlet mezun olacak arkadaşların haklarınıda koruak zorundadır.nereye gıtsen kpss puanı istiyo mezun olacak arkadaşların kpss ğuanı olmadan nasıl işe girecek.

turkuaz2632
Şube Müdürü
23 Ocak 2008 11:08

UZMAN7106 ÇOK HAKLISIN ELBETTE BU SENE SINAV OLACAK

& öznur &
Memur
24 Ocak 2008 10:17

turkuaz ders programını güzel hazırlamışsın ,inşallah istediğin bölümü kazanırsın ,rabbim cümlemize nasip etsin inşallah hayırlısından ,bende özel sektörde çaışıyorum işten çıkmak istiyorum ders çalışmak için ;ama şartlar el vermiyor çalışmam gerek ,mecburen akşam çalışacam ,daha başlamadım inşallah başlıcam ,hepimize kolay gelsin ,rabbim işlerimizi kolyalaştırsın ,zihnimizi açsın ....

turkuaz2632
Şube Müdürü
24 Ocak 2008 11:45

&öznur& çok teşekkür ederim Allah seninde gönlüne göre versin.Aslında benimde şartlarım el vermiyor ama mecburum ya diyardan vazgeçecem yada güzelden.O yüzden iş ve sınav arasında sınavı tercih ettim.Tüm güzellikler seninle olsun.

mekatroniks
Aday Memur
24 Ocak 2008 13:46

turkuaz sana sonuna kadar katılıyorum.Bende çalışıyorum pazartesi istifamı verdim.Aslında benim için zor bi durum.Özel sektörde 1500 ytl maaş alıyorum ama huzurum yok.Daha düşük bi maaşa devlet işinde çalışmayı tercih ediyorum.Allah sonumuzu hayır etsin

Toplam 74 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi