Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

ylz48
Memur
08 Ekim 2008 19:21

haklısın,ben de gitmicem sanırım.finansbankın daha önce snwına girmişmiydin?

börtüböcek
Aday Memur
08 Ekim 2008 19:26

hayır girmedim bu ilk olcaktı,aslında sınaw konularında da bişi yok kolay gibi ama işte sorun sınaw diil malesef başka bi pozisyon olsaydı kesinlkle giderdim ama açıkçası bu çağrı merkezi pek tatmin edici diil.

ylz48
Memur
08 Ekim 2008 19:47

haklısın ben gişe için snwa girdim kazndım,mülakat bekliorum.muğla için mülakata çağrılanlar war ama beni çağırmadılar daha.ayrıca bu ilanda istanbulda ikamet eden yazıodu,ben anlamış değilim bu işi cidden.napmaya çalışıolar.insan kaynaklarını arıcam,hoş bi şey demezler,açıklama yapmazlar!

börtüböcek
Aday Memur
08 Ekim 2008 20:03

inş. olumlu sonuçlanır senin için,ya insan kaynakları sırf göz boyamak için açıo sınawları gibime gelio yoksa onlar el altından yapıcaklarını yapıolar

dry35
Kapalı
08 Ekim 2008 21:11

ben maçka da itü işletme fak.nde griorum pazar günü..izmirden gelicem..kararsızım ama gelicem heralde =S

börtüböcek
Aday Memur
08 Ekim 2008 22:08

dry35 benimde aynı yerde:) ama ben gelmicem muhtemelen

kreminik
Aday Memur
08 Ekim 2008 22:48

mrb arkadaşlar.bende pazar günü itü de işletme fakültesinde çağrı merkezi sınavına giricem.daha önce bir arkadaşım müşteri temsilcisi olarak finansbankta işe girdi.o da itü de girdi sınava.yazılı sınavın kolay olduğunu söylüyor.mülakatın da zor olmadığını söylemişti.

kreminik
Aday Memur
08 Ekim 2008 22:52

mrb şükran-bursa.bende halkla ilişkiler mezunuyum.açıköğretim işletmeye devam ediyorum.meslektaşız :) ingilizce sorularını basit dedi benim orda çalışan arkadaşım.ben giresundan gelicem sınava

börtüböcek
Aday Memur
09 Ekim 2008 00:18

açıkçası gelmeyi düşünmüorum, bu pozisyonla ilgili bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim

şükran-bursa
Aday Memur
09 Ekim 2008 09:49

giresundan istanbulmı geleceksin

inşaallah sonuç güzel olur

bende halkla ilişkiler bitirdim ve işletmede bitti haziranda

ama sınav konusunda kararsızım çünkü ingilizcem kötü

ne yapacağımı bilemiyoru

bide finansbankta sınava girmemem olumsuzluk yaratırmı sonra ki sınavlarında maaşı korkutuyor nasıl yaşarız istanbulda

ama sınava giren çok değil galiba yani işbank gibi belki şansımız artar

şükran-bursa
Aday Memur
09 Ekim 2008 09:51

çarı merkezi nasıl çalışır finansbank maaşları ne kadar bilen varsa yazabilirmi?

ylz48
Memur
09 Ekim 2008 11:41

ben de muğladan gelicem.ama kararsızım.istanbuldan çağrılan birçok aday wardr eminim.snwda çok kalabalık olur bence.ben daha önce finansın snwına girdim,çağrıldım.bi şey olmaz,çağırıolar tekrar.

kreminik
Aday Memur
09 Ekim 2008 11:44

evet giresundan gelicem sınava ama orda kalmaya yerim var.benim ağustos ayında izmirli bir arkadaşım girdi sınavına finansın kazandı çalışıyor şimdi.ama onun pozisyonu müşteri temsilcisi.maaşı da 700+200.

şükran-bursa
Aday Memur
09 Ekim 2008 12:35

PEKİ YA İNGİLİZCE NASILDIR BENİM İNGİLİZCEM KÖTÜ

İNSAN KAYNAKLARI BİLGİ VERDİ SINAV 12 EKİM SAAT 15 DİYORLAR

İTÜ. MAÇKA İŞLETME KAMPÜSÜ

KARARSIZ KALDIM

BİDE ÇOK SEVDİĞİM ARKADAŞIM MERSİNDEN 3 GÜNLÜĞÜNE BENİ GÖRMEYE GELİYOR CUMA GÜNÜ ONU NE YAPACAĞIM

GALİBA BENDE EŞŞEK ŞANSI VAR İNGİLİZCE ÇOK ZOR OLURMU

şükran-bursa
Aday Memur
09 Ekim 2008 13:14

kreminik

bana tel bilgi verdi insan kaynakları ama sınav için gelen maili buraya kopyalayabilirsen sevinirim. maçka işletme kampüsü nerede oluyor tarif edermisiniz ben bursadan gideceğim

bana itü maçka kampüsü işletme fakültesi dendi nerede kalıyor beşiktaşa yakınmı

ylz48
Memur
09 Ekim 2008 13:34

başka bi yerde okudum ingilizce zor olmuomuş,tek bildiğim bu.şükran başka bi şey dedi mi insan kaynakları?numarayı bana werirmisin?

şükran-bursa
Aday Memur
09 Ekim 2008 14:14

TABİ 0212 319 66 77

yelizcim sana mail geldi ise buraya kopyalayabilirmisin ben mail ardesini yanlış yazmışım insan kaynakları tel de bilgi verdi

bide bu sınava giren çok olurmu

ben iş bankada girdim o sınava girenleri görünce korktum keşke girmeseydim dedim finansbankın sınavıda o kadar kalabalık olurmu

benim sınav saati 15; acaba sabah ve öğle oturumuda varmı

yukseldeniz
Memur
09 Ekim 2008 17:03

BÖRTÜBÖCEK____

EN AZINDAN BI DENE BENIM BILDIGIM KADAR KARİYER YÖNÜ ACIK AYRICA BIRAZ CALISIP İSTEDIGIN YERE GECEBILIRSINN EN AZINDAN VE BU TURKIYE SARTLARINDA EKONOMININ BANKACILIGINDA SU SON OLAYLARLA GÖZDEN GECIRILMESI GEREKIRSE BENCE HER YERDE CALISMAK TÜRKİYEDE FARZ OLDU ARTIK YOKSA İŞSİZLİK DİZ BOYU KAC SINAVA GIRDIYSEM YAZDAN BERI BINLERCE İŞSİZ ÜNİVERSİTELİ!! AYRICA BENDE ANKARADAN BASVURDUM BURADAN GİDİCEM YANİ HERKES ICIN HAYIRLISI BAKALIM..

ylz48
Memur
09 Ekim 2008 19:23

POZİSYON

ÇAĞRI MERKEZİ GÖREVLİSİ

SINAV YERİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ

SINAV YERİ ADRESİ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ MAÇKA 80680 / İSTANBUL

SINAV TARİHİ

12.10.2008 Pazar

SINAV SAATİ

15:00

SALON ADI

D203

bu kadar canım dur bi de snwda çıkacakları kopyalaim:)UYGULANACAK SINAV VE ENVANTERLER

GENEL YETENEK SINAVI, İNGİLİZCE SINAVI, DİKKAT TESTİ, YETKİNLİK SINAVI

ORTALAMA SINAV SÜRESİ

120 Dk.

tamamdır:)

lives28
Aday Memur
09 Ekim 2008 19:24

aynı sınava bende davet edildim ancak çağrı merkezi nebilim öğrencileri bile işe alıyolar pek sıvak gelmiyo.ama sınav kesinlikle kalabalık olur türkiye genelinde oluyo ve itü de başka banka sınavına grmiştim çok sınıf vardı.yeride oldukça kolay hemen bulunur.ben maaşı ve şözleşmenin kaç yıl oldunu merak ediyorum bilen varmııı:))pazara kadar cvp atarsanız

Toplam 1993 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi