Editörler : LaNeT**sude**
«636465666768697071727374»
06 Ağustos 2013 01:18

themisinyorumu
Memur

Children of man i yapilan yorumlar sonucu izledm herkes o kadar begenmis ki. Bi tane kotu yorum yok. Ama begenmedim ben.. nasil begenilmis anlamadim

kaçzilkaldıörtmenim, 7 yıl önce - Alıntıya git

ben de neden beğenmediniz merak ettim :) gerçekten çok hoş bi film her ne kadar dünyanın sonu ve kurtuluşu aramak gibi klasik bir konu olsa da yapım oldukça zekice hazırlanmış sonlara doğru ayrı bi güzelleşmiş film :)

06 Ağustos 2013 04:27

kaçzilkaldıörtmenim
Memur

Film acayim bi tane aksam eğlenceli vakit gecirelim beklentisiyle sectim bu filmi; izlettirdi ama o kadar ovguyu hak edecek hangi kısmı vardı bilemedim :) büyük beklentiyle izledim filmi.

13 Ağustos 2013 16:35

gözdes51
Aday Memur

aamir khan filmleri..bollywood film sevenlere şiddetle tavsiye ederim;)

13 Ağustos 2013 18:27

mdworm
Aday Memur

aamir khan filmleri..bollywood film sevenlere şiddetle tavsiye ederim;)

gözdes51, 7 yıl önce - Alıntıya git

örneğin 3 idiots , süper filmdir

15 Ağustos 2013 16:41

utars
Kapalı

ne 3 idiot'muş önermeye gerek yok bence bu filmi artık,dövüş kulübü gibi oldu,herkes biliyor ama herkes de öneriyor:)

neyse asıl konu şu anda değilse de üni yıllarımda ciddi anlamda ilgim vardı sinemaya,çok film izledim,beğendiklerimi tekrar tekrar ki sadece filmin amacı için değil,çekimler,sahneler,nasıl olmuş nasıl bitmiş,uyumsuzluklar nerde hep incelerdim,hey gidi günler:)

izlediğim de en iyi 3 film söyleyeyim;

1-taxi driver:sinemanın tadını aldığım yegane film,robert de niro efsanesini başlatan olmasa da çok daha yükseğe çeken bir film ki aynı zamanda scorsese reyizi de sinemada kabul ettirmiştir,kendilerinin kötü filmi de yoktur

2-baba 2:genel kanı ilk filmin daha iyi olduğu yönündedir ama bence kesinlikle 2.si çok daha iyi,gene robert de niro diyeceğim,yani adam oyuyor ne yapacaksın,zaten hepi topu 45 dk gözükmesine rağmen oscar'ını da kapmıştır,aynı zamanda al pacino'nun ustalaştığı filmdir

3-v for vendetta:ismini beğenmeyip filmin izlemeyi ertelemiştim,nasıl da salaklık etmişim dedim izlediğimde,bilmeyen yok tabi artık,büyükçoğunluk her türlü izledi,sinema sanatı açısından çok da iyi olmasa da filmdeki diyaloglar çok iyi,tekrar tekrar izletiyor ki özellikle finalinde söylenen

"dans edilmeden yapılan devrim yapılmaya değer değildir"

cümlesi bitirmiştir olayı

15 Ağustos 2013 16:50

utars
Kapalı

türk sineması'na da gelecek olursak

devrim yılmaz güney'in umut filmiyle başlar(kimisi susuz yaz'ı baz alır)

gönül yarası'yla da zirveye çıkar

yavuz turgul'un gölge oyunu,eşkıya ve muhsin beyi de çok iyidir

yılmaz güney'in de 70 sonrası filmleri iyidir ama eksik olan komedidir,ne durumda olursa olsun insan biraz güler sonuçta

16 Ağustos 2013 11:29

sumeyrademirci
Aday Memur

bayılıyorum film izlemeye en son korkunç bir film 5 izledim sesli güldüm onda da :D

29 Kasım 2013 11:40

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

"Thor 2 :Karanlık Dünya"

2013 - ABD yapımı.

Yakın zamanda gösterimde olan bir film,hatta bir çok yerde hala gösterimde olabilir.

Anthony Hopkins'in filme büyük bir ağırlık katmış,boşluk kalabilecek yerleri doldurmuş.Birincisine göre daha başarılı buldum.İki kardeşin birinci filmdeki durumları ile buradaki durumları çok farklı olmuş,olması gereken olmuş.Yakınsama,paralel evrenler, dokuz dünyanın hizalanması gibi konular ilgi çekiciydi.Bir de bunlar görsellikle olağanüstü şekilde birleştirilince izlenmeye değer bir film çıkmış ortaya.

01 Aralık 2013 01:50

öslem
Müsteşar Yardımcısı

''Benim Dünyam''gerçekten çok güzel bir filmdi.İzlemeyenlerin şiddetle gitmesini tavsiye ederim.Duygusal,vefalı,kurgusu güzel ve çok içten,sıcak bir film.

08 Aralık 2013 14:08

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

"Su ve Ateş"

2013 Türk yapımı dram ve romantizm içeren ve gösterimde olan bir film.

Yazan ve yöneten ve de başrolü oynayan Özcan Deniz. Bayan oyuncu Yasemin Allen. İyi değerlendirilebilirse geleceği parlak bir oyuncu.

Klasik bir senaryonun günümüz şartlarına uyarlanmış hali. Filmdeki zaman akışı ve olayların başlayışı çok hızlı. Aslında dar bir zaman fakat hızlı yaşanıyor. Bu tanımlama daha doğru oldu. Filmin başından sonunun hezeyanını görebiliyorsunuz. Çekim teknikleri, görsellik, ses ve akıcılık hoştu. Film müziği de filmle çok güzel örtüşmüş. Yağmur'un Türkiye'ye baba evine döndükten sonra babası ile iletişimi soru işaretleri uyandırdı bende. Ebeveyn-çocuk rollerinin zıtlığı idi sanırım bu.

Genel olarak izlenebilir bir filmdi.

16 Ocak 2014 12:46

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

"Şeytanın Günü"

1999- ABD yapımı;gerilim,korku,gizem fantastik içerikli, Arnold Schwarzenegger'ın oynadığı 2000 yılı Milenium'a gönderme yapan bir film.

Şeytanın günü olarak adlandırılacak, yeni bir yıla farklı girilecek kehanetleri etrafında dönen film korku-gerilim severler için izlenebilir nitelikte.

16 Ocak 2014 17:12

bigogübo
Şef

''Benim Dünyam''gerçekten çok güzel bir filmdi.İzlemeyenlerin şiddetle gitmesini tavsiye ederim.Duygusal,vefalı,kurgusu güzel ve çok içten,sıcak bir film.

öslem, 6 yıl önce - Alıntıya git

sen hayatında BLACK diye bir film izledinmi :)

çalıntı film film değildir.

adamlar herşeyi çalmışlar.

Black filmi özel ve güzeldir.

16 Ocak 2014 20:35

lil@
Yasaklı

örneğin 3 idiots , süper filmdir

mdworm, 7 yıl önce - Alıntıya git

3 idiotsla başladım lagaan, ghajini, fanaa devam ettim :)

16 Ocak 2014 21:54

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

3 idiotsla başladım lagaan, ghajini, fanaa devam ettim :)

lil@, 6 yıl önce - Alıntıya git

İnsan bi kere başladı mı devam etmek istiyor. :) Aamir Khan cidden iyi bir oyuncu.Bunu hemen hemen tüm filmlerinde hissettiriyor.

Biraz da gülmek eğlenmek isterseniz "Ishq" filmini öneririm.Rang De Basanti filmi de güzel.

Daha sonrasında başka Hint filmleri de izlemeyi istiyor insan.Shahrukh Khan filmleri geliyor sonra ve diğerleri.Sanırım Türk insanına yakın,duygu içeriği bol filmler bunlar ondan daha çok etkleniyoruz.

18 Ocak 2014 14:44

RichardTheLion
Kapalı

Ek Tha Tiger var güzel bir film. Irak yazıyor ama Mardınde cekmısler :)

20 Ocak 2014 22:30

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

Son günlerde gerilim-korku filmleri izliyorum.

Önereceğim film "Koleksiyoncu".

3 seri halindeki film gizemli ve eğitimli bir katilin kurduğu düzeneklerle kurbanları etrafında dönüyor.

Yalnız bu filmi izledikten sonra Testere serisine rakip olacağını göreceksiniz.Hatta ben bu film serisinden daha çok etkilendim.

Gerilim severler için kaçmaz nitelikte bir film.

23 Ocak 2014 22:14

lil@
Yasaklı

sihirbazlar çetesi güzelmiş tavsiye ederim. tesadüfen buldum ama zevkle izledim.

24 Ocak 2014 19:59

RichardTheLion
Kapalı

cok kral bı fılm :)

27 Temmuz 2014 01:54

sabah melikesi
Başbakan Müsteşarı

Ek Tha Tiger var güzel bir film. Irak yazıyor ama Mardınde cekmısler :)

RichardTheLion, 6 yıl önce - Alıntıya git

Bu filmi yeni izleme fırsatım oldu.Bir Hint filmi.Salman Khan ve Katrina Kaif varlar.

Genelde romantik,duygusal olan Hint filmlerine benzemiyor bu.Oldukça aksiyon dolu.Türkiye'de çekilmiş bir kısmı evet.Bizim insanımız belli oluyor zaten.:)

Baştan sona ilgiyle izlenebilecek,konusu güzel,oyunculukları güzel olan tavsiyelik bir filmdir.

28 Temmuz 2014 00:37

drogo87
Kapalı

Son zamanlarda izlediğim en gerçek, naif ve insan olmanın inceligini hissettiren bir film: Aşkın Renkleri 2009. Fransız yapımı çok leziz bir film.

Toplam 1518 mesaj
«636465666768697071727374»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?