Editörler : Pangaea

gius
Memur
15 Mayıs 2009 20:42

sen o dershaneyi nasıl kurdun acaba bu kafayla.. seninle öğretmen değil kantinci çalışmaz :)))) o dershanenin batağı yaklındır.... önceki çalıştığım dershane kurucusuda aynı senin kafadandı şimdi toz oldu buhar oldu yerini bilen yok :D

gülsümarkan
Aday Memur
15 Mayıs 2009 22:06

arkadaşlar bu yazdıklarınıza çok güldüm...

adamcağız düşünenler için iş ilanı vermiş adama bir küfür etmediğiniz kalmış. bende dershaneciyim, şuan iş sıkıntım yok ama ilk yıllarımda iş ararken böyle ilanlara çok ihtiyaç duyardım. siz düşünmüyorsanız bırakın düşünenler başvursun, hocayı taşlamayın, çalıştığınız dershanelerin sahibi değil kendisi, hırsınızı almayın...

saygılar

aristo33
Kapalı
16 Mayıs 2009 00:05

yakup sana ikinci ve son kez sesleniyorum kusura bakma ama senden yönetici filan asla olmaz sen gerçekten yönetici olsan o dersaneyi adam gibi yönetsen öğretmenler gider sana yani dersanene(!) cv bırakır demek burdan aradığına göre cv bile bırakan yok -ki bu durum zaten senin ve dersanenin(!) seviyeni ortaya koyuyor yazık dersim . bu arada ücretli öğretmeniği hakir görmen hiç de hoş değil bence dersanecilikten daha iyi yani anlayana sana hayatta başarılar... allah bolca öğretmen nasip etsin sana senin gibi düşünen öğretmenler anlarsın bir gün

yakupçapan
Kapalı
16 Mayıs 2009 10:04

gülsümarkan sana tşk ederim ama boş ver arkadaşlar yazsın zaten boşta kalmışlar boş düşüne düşüne.benim dershanemin 10.yılı bana bişi olmaz.ilan bıraktım çünkü alternatifim artsın diye öğretmen başvurum çok ama en iyisini isterim.bana burada laf yetiştirenler kendini yetiştiremeyenler.yazmayın diyom yazıyorlar bide bana sesleniyorlar,büyük bir zatlar:))

bayraminci
Yasaklı
16 Mayıs 2009 13:12

yakup sitdir git ya::))

yakupçapan
Kapalı
16 Mayıs 2009 18:12

sadece size gülüyorum:)) yazık sizeki bigün insan okutacaksınız.neden gençlik yozlaşıyor sizin gibi basiretsizler yüzünden.netten ağzını bozmak kolay.tlf var,adresde siz verin bakalım kaç erkek var içinizde.yoksa boş boş yazmayın.(sözüm bana salakca cvp verenlere)

bayraminci
Yasaklı
16 Mayıs 2009 21:31

Kimden yakupçapan

Ne zaman 16 Mayıs 2009 18:13

Konu slm

--------------------------------------------------------------------------------

Mesaj birdaha bana tek kelime yazarsan seni çıktığın yere sokarım

Bu mesaj bu heriften geldi arkadaşlar...Gerek varsa da gidilmez bunun dersanesine:)

yakupçapan
Kapalı
17 Mayıs 2009 09:38

gelmeyin arkadaşlar.siz gelmezseniz ben kapatırım sonra.ya size adam gibi ilan bıraktık belki sizde faydalanırsınız diye ama iş ilanının içine ettiniz vazcaydım gerek yok.işinize bakın...

ardeng
Aday Memur
17 Mayıs 2009 13:16

len yakupcan taa baştan okumaya başladımda sendeki değişime hayran kaldım. geçen seneki mesajlarındaki nezaket gitmiş ve biti yeni kanlanmış ukala bir dersane sahibi havası gelmiş. bir senede iyi yolmuşsun heralde milleti. nerde eski dersaneler. eskiden öğrenciden kar ederdi dersaneler şimdi buna bide öğretmenler eklendi.

yakupçapan
Kapalı
18 Mayıs 2009 10:30

sende hoş gelmişsin gruba

cem sultan
Yasaklı
18 Mayıs 2009 14:11

Ulan bir ben eksiğim burda haaa!!!

ALAYINA İSYAN a.q.

Dİ@BLOO
Kapalı
19 Mayıs 2009 02:00

bu başlık hala burda mı ya? biri kaldırsın artık şunu. ciddi bir şey olsa kariyer nette, yenibirişte falan olurdu. ne dershanenin adı var ne başka bir şey. bu adam abazanın birinden başka bir şey değildir.

yakupçapan
Kapalı
20 Mayıs 2009 08:23

sen okuma özürlüsen biz napalım en iyisi sen yazmamış ol ve bidahada yazma

bayraminci
Yasaklı
20 Mayıs 2009 12:33

hala burada durmakla kendini rezil etmeye devam ediyon,anlamadın mı buradan öğretmen çıkmıcaını sana

yakupçapan
Kapalı
20 Mayıs 2009 17:58

hayır tamamda sana ne senin neişin var burada bak hala bana yazıyon ve benim açtığım sayfada.işin yok galiba delikanlı...

bayraminci
Yasaklı
20 Mayıs 2009 19:18

HASSİTDİR GİT Bİ YA ÖKÜZ KENDİNİ MUNDAR EDİYON BURDA PUŞT

yakupçapan
Kapalı
21 Mayıs 2009 12:56

sen sadece üni bitirmişsin ama adam olamamışsın okulbitirmekle öğretmen olunmuyo.ne ağzını bozuyorsun adamsan açık adresini ver tabii sanalda yiğitilk kolay.haa küfretmekle yiğitlikde olmuyo.bu senin yanına kalmaz delikanlı

bayraminci
Yasaklı
21 Mayıs 2009 13:45

sen küfürleri mesajlarda saydır burada adam akıllı görünmeye çalış di mi? veriyom adresimi gelmeyen senin gibi olsun. esatpaşa mahallesi 2015 sok. daire 15 bayraklı/izmir... gel hadi bekliyom.

aristo33
Kapalı
21 Mayıs 2009 17:06

cevap:

bayram inci yedir

diğerleri üstüne alınmasın

bayram sen bu adamı dicem adam da değil gerçekten fazla önemsiyon buna konuşacak kadar bile değer vermiceksin sen cevap verdikçe kendini bi ..... sanıyor -ki bence oda olamaz.arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten hakediyor ama insanda biraz onur ,utanma duygusu olur ya. bunda o da yok BU ARADA BEN BAYRAM İNCİ ile konuşuyorum başkaları !!! üstüne alınmasın.. yani bayramcım boşuna bunun için zaman kaybetmeye bile değmez çünkü biz artık bunlar gibi olmamak için çalışıyoz yoksa ben bunun .... yani sen anladın ...en son kavgamı 10 yıl önce yaptım 2 kişi ile 15 kişiye dalmıştık 4 tane sivil zor ayırmıştı ..ama artık yakışmaz bize dimi boş ver konuşsun dursun yoksa ben onun ...

yakupçapan
Kapalı
21 Mayıs 2009 18:22

neymiişsiniz siz be çok korktum.ben bayramıo bulucam filozof sende gelde dalışa yardım et..

Toplam 172 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi