Editörler : Pangaea

yakupçapan
Kapalı
05 Ağustos 2009 15:20

ARKADAŞLAR GAZİANTEP ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN KİMYACI,MAT2 DE İİ OLAN ARKADAŞLAR İŞ İÇİN BAŞVURABİLİRLER...

ulan_yettiartık
Yasaklı
05 Ağustos 2009 16:18

arkadaşlar ben bir ilan daha buldum, benim ilanım değil haaa bana laf atmayın...

BALIKESİR AYVALIK ÇAĞDAŞ BİLİMSEL DERSHANESİNDE ÇALIŞACAK STAJYER VE TECRBELİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ [email protected]

02663121336

cnkc
Yasaklı
05 Ağustos 2009 20:07

Allah belasını versin dershanelerinde,Allahtan korkmaz sömürgen,kan emici dershane patronlarınında

guard
Genel Müdür
06 Ağustos 2009 14:50

dershanecilik mi .. en son meslek olsun yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyem.ya da başlayın görün.

yakupçapan
Kapalı
20 Ağustos 2009 15:32

bana hakaret yağdıran arkadaşlar, hadi sizi göreyim atamalara ne diceksiniz.siz ler ücretli çalıştıkca daha bunları çok yaşarsınız...

20 Ağustos 2009 16:39

dersane satın alacam antep nizip farketmez

kelepir bulunur mu çapan anlasırız hee

seni gidi hınzır...

yakupçapan
Kapalı
21 Ağustos 2009 10:09

anlaşırsak sorun yok benekli:))

matyen
Aday Memur
24 Ağustos 2009 12:56

............

guard
Genel Müdür
08 Mart 2010 18:59

güncel.

umutsuz29
Şef
08 Mart 2010 21:45

yakupcaban bey edebiyatciya ihtiyaciniz varmi ben tezsizimi yaptim ama benim iyi bir ise ihtiyacim var nisanliyim 3 senedir bu yaz dugun yapmak istiyorum.ne kadar ucrete calistiriyosunuz.ben 3 senedir ucretli ogretmenlik yapiyorum

aristo33
Kapalı
16 Haziran 2010 23:41

ya bi bayramiçi arkadaş vardı

merak ettim uzun bi aradan sonra ne oldu bayram kardeş yakup beyler yanınıza geldi mi tanışma imkanınız oldu mu

bilgilendirirsen sevinirim

ceylaneda
Memur
28 Ağustos 2011 22:38

Yahu bazı insanlar ne kadar ilginç geçiyo klavyenin başına ne kadar siniri varsa hak eden etmeyen herkese boşaltıyo. ayıp ya arkadaşım sevmiyosan sevme dershaneciliği ama hakaret de etme.valla ben de gaziantep zirve ekol artıbir dershanelerinde çalıştım onlar sayesinde geçindik iyi ki onlar varmış. zorluyorlar ama allah razı olsun gene de tabi devlet olsa daha iyi olur. iş kaygımız olmaz.hocam nizip aşama dershanesi antepteki aşamayla alakası var mı orhan hoca falan vardı orda tarihçi.felsefeci bilge hoca vardı yani onlarla bağlantılı mısınız merak ettim.:)

Toplam 172 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi