Editörler : supporters.

taarruz keçisi
Genel Müdür
07 Ağustos 2008 17:33

boğaziçi iktisat mezunu spk nın uzmanlık sınavında "diplomamı kabul ederler mi zira ben istedikleri bölüm mezunu değilim" yazmaz.. yüksek lisanas yaptıysa bilemem.. gerçi çok da mühim değil.. hazım meselesi biraz bu işler.. çok da önemli değil bu arkadaş.. bikaç başlıkta daha hakimliğe sallamış ama çok kaale almaya gerek yok.. o da öğrenir zamanla.. hadi herkese iyi akşamlar..

sennero
Aday Memur
07 Ağustos 2008 17:34

evet güzel yazdın olm ben mat mezunu olsam ne işim var bddk da sorabilir miyim. o sorular benden değildi zaten bunu düsünebilmen gerekiyor ama senin kafa bu kadar basıyor ancak zawallı hiç birsey olamamısın ama kendini cok bişey sanıyorsun

weal
Aday Memur
07 Ağustos 2008 17:39

ya ne adamsınız olm ya çözdüm işi:)) harbiden enteresansınız beee ne didişip duruyosunuz. arkadasla konustum biraz once eğer isterse burda ismini açıklayayım. boğaziçi iktisatı bitirmiş şimdi bddk da uzman yardımcısıymıs.pek öğretmene benzemiyor yan.:)) ama öğretmen muhabbeti neyin nesin anlamadım. kendi dediği gibi baskası merak edip sormustur onun hesabından

*lawstory*
Şef
07 Ağustos 2008 17:42

Köy yerinde bir adam, çocuğuna sürekli olarak "Sen adam olamazsın" dermiş.O da, okuyup,vali olmuş.

İlk işi de,babasını,jandarma zoruyla kan-revan içinde huzuruna getirtmek olmuş.Göz göze geldiklerinde, şöyle demiş Vali Bey;

?Bak,gördün mü? Sen benim adam olamayacağımı söyledin ama; işte okudum, vali oldum!?

Adamcağız, güçlükle ayağa kalkıp, şöyle cevap vermiş oğluna:

?Ben sana,Vali olamazsın demedim ki;Adam olamazsın? dedim!''

Çalışırsan herşey olursunda,önce bir sor bakalım kendine adam olabilir misin?

taarruz keçisi
Genel Müdür
07 Ağustos 2008 17:42

ya bu adam cidden çok komik.. bak çıkarrım yazılarını spaceflight rumuzlu yaptığın yine burdaki gibi seviyesiz yazışmalarını rezil olursun.. tamam bddk imiş.. belki kendisini geliştirenlere bi imkan vermiş olabilir o kurum.. şu hukukçu olarak 82-83 puana kadar düşen benim 94 puanla sınavaına girmediğim yer.. iyi güzel aferin.. neyse walla bu tartışma seviyesizleşti.. daha yeterliliğini de vermedin adam gibi yazış kurumlara laf sokma..

sennero
Aday Memur
07 Ağustos 2008 17:47

hadi işine zokayı yuttun konusuyorsun. onlar benim hesaptan yazıldı ama arkadaş için yazdık onu ciğerim çünkü beraber hazırlandık anlasıldı mı armut. bunu anlayacak zekan yoksa bana ne. seviyesiz herif anlama özürlüsün sen ben sana acık cev verdim istediğin zaman gel görüselim tanısalım ok??? ha cok istiyorsan adımı soyadımı da vereyim git arastır okulumdan ok? hadi bakalım

weal
Aday Memur
07 Ağustos 2008 17:50

eeee yeter ulen artık susun ikinizde bize ne sizden ya yazmayın artık. anladık biriniz bddk sınız biriniz de ona tenezzül etmeyen daha önemli biri tamam ya. wallabozcam simdi ağzımı manyak mısınız nesiniz ya ikinizde de kişilik problemi var sizin defolun gidin be. madem bi yerlere geldiniz bize yol gösterin boyle işler yapacağınıza öf be

taarruz keçisi
Genel Müdür
07 Ağustos 2008 17:59

ya adama bak hay allahım tamam bddk.. bi de yazmış "kurumumu yazsam aklın şaşar" diye.. :)) tamam tamam arkadaşın yazdı sen yazmadın tamam anlıyoruz seni sentoro.. özele de kendimi gizlemek için öyle yazdım yazmışsın, karar ver arkadaşın mı yoksa taktik icabı mı.. :)) hay allahım deliler bastı burayı.. ben çıktım hadi byes..

weal
Aday Memur
07 Ağustos 2008 18:20

yeter dedik be ne yazıp duruyosun hala. kardeşim ikinizde boş boş konuşuyorsunuz burdaki millete faydanız olacaksa buyrun yoksa defolun gidin özelde didişin. lütfen arkadaşlar bundan sonra kimse bu iki insanın yazdıkları seylere yorum yapmasınlar pirim vermeyelim onlara. konu kapanmıştır

sennero
Aday Memur
07 Ağustos 2008 18:35

ok kapansın bakalım yazmıyorum ben artık. gerek yok,kimse de satasmasın

nFk19
Kapalı
07 Ağustos 2008 18:52

boğaziçili abi,hakimliği napacan be,paraya para demezsin bddk da (karizmatik bi kısaltma,açılımı ne yaw :D

tddd
Kapalı
07 Ağustos 2008 21:38

inanamıyorum yani yaaa biraz ders çalışıyım die kapattım bilgisayarı millet birbirini yemiş,yav arkadaşlar herkes yerinde mutlu başarılı olsun, kişisel problemleriniz varsa da ayrı bi forum açın orda enine boyuna tartışın faydalı yol gösterici yazılar beklioruzz

hukukçu_ilknur
Aday Memur
08 Ağustos 2008 12:15

bende yeni mezunlardanım.arkadaşlar bir sürü kitap isimleri yazmışlar.ders kitaplarımın yeterli olacağına inanıyorum ayrıca themis ve çıkmış sorular kitaplarım var.baktığım kadarıyla çıkan sorular kanun bilgisi ağırlıklı özellikle anayasa falan kanun maddedleri şıklar halinde sorulmuş.yeni mezun olmuşken şu yaz günü çalışmak epey zor geliyor.gerçekten 3-4 ayda bitermi bilmiyorum.herneyse herkese kolay gelsin

Minikmusti_:-))
Aday Memur
20 Ağustos 2008 20:01

lll

Minikmusti_:-))
Aday Memur
20 Ağustos 2008 20:03

Açıköğretim İşletme Fakültesi Mezunuyum Hakimlik Sınavına Gireceğim

Sınava 3 ay kaldı. Hiç çalışmadım. Elimde Karacan Akedemi İdari yargı Hakimliği hazırlık klavuzu, Yargı Yayınevi Genel Kültür Genel Yetenek hazırlık (KPSS) kitabı Alfa Yayınları LES hazırlık kitabları var. THEMİS idari yargı hakimliği için olan hazırlık soru bankası kitabını arıyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

av_mertcan
Şube Müdürü
20 Ağustos 2008 20:06

yeterlı bır sure

a_glasnost
Memur
24 Ağustos 2008 22:24

slm arkadaslar...calıstıgımız derslerın tekrarını nasıl bı sıstem ıcınde yapmalıyız...gunluk tekrar ıcın belırlı bı zaman ayırarak mı yapmalıyız yoksa baska bı sekılde mı...bu tekrarları nasıl yapacagımız konusunda yardımcı olabılırsenız sevınırım....saygılar...

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi