Editörler : Pangaea
29 Temmuz 2008 20:25

Psikologlar bu başlıkta toplanalım

76 almış bir psikolog olarak istanbula atanma şansım var mı acaba?:(

SON SAYFAYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

immortellita
Memur
29 Temmuz 2008 20:26

buarada bu siteya yazmış hiç psikolog görmüyorum, arkadaşlar ben kimden bilgi alicam:(

psikologd
Aday Memur
29 Temmuz 2008 20:32

ben de kendimi yalnız hissediyordum nihayet bir psikolog buldum :)) atanma şansın var bence. geçen yılki puanları inceledin mi? bu arada başka psikologlar da varsa puanları yazsınlar lütfennn....

rehberimabi
Yasaklı
29 Temmuz 2008 20:58

gün gelecek sizin de süründüğünüzü göreceğiz.....aminnnnn

immortellita
Memur
29 Temmuz 2008 21:32

dedim ya gecen sene atanan psıkologların puanlarını nerden bulabılırım onu bıle bılmıyorum, çok toyum bu konularda:/lınkını yollayabılır mısınız zor olmayacaksa:)

immortellita
Memur
29 Temmuz 2008 21:38

rehberimabi nedir bu kin dolu cümleler, neden bu kadar sürünmemizi istiyosun? kaldı ki sürünmüyor mu psikologlar da herkes gibi?

rehberimabi
Yasaklı
29 Temmuz 2008 21:58

ne sürünmesi be...3000 ytl ile rehabilitasyonlar havada kapıyor sizi..devlete geçen yıl adam bulunamadı.. rehber öğretmenliğe kaynaksınız vs....neden mi çok istiyorum..çünkü nankörsünüz..konu felsefe grubunun rehberlikte çalışması olunca kafanızı kuma gömdünüz....çıktığınız kovuk felsefeydi ama inkar ettiniz....dah ane diyim........ne diyim..hadi şimdi intihar edeceklere bir çare olun da görelim ...

psikologd
Aday Memur
29 Temmuz 2008 22:08

http://www.memurlar.net/haber/79310/ burdan bulabilirsin. zamanla her şeyi öğrenirsin merak etme :))

psiko84
Aday Memur
29 Temmuz 2008 22:08

hele şüküürrrr bende meslek taslarımı bulduguma cok sevındım.)

arkadslar puanlarınız benımkıne gore cok iyi:s

acaba tercih işlemlerının nezamn baslayacagını bılıormusunuz?

adlı tıba gırmek istıyorum sanırım ımkansz:s yada adlıyee:s

psiko84
Aday Memur
29 Temmuz 2008 22:13

rehberım bise karsı bukadr nefret dolu olmaa :)kastettıgın rehabılatasyon merkezlerınde hangı psıkolog alanıyla ılgılı cok fazla ilermesine izin verılmıskı:s

ayrıca kendı adıma konusayımm hıcte okadr yuksek ucret almıyorum :d

psikologd
Aday Memur
29 Temmuz 2008 22:15

bende baya bi aramıştım hiç psikologlardan ses çıkmıyo demiştim ama çoğalıyoruz galiba yavaş yavaş :))

valla benim puan iyi değil 66 aldım malesef :((

sağlık bakanlığının atamalarını beklicez.

psikologd
Aday Memur
29 Temmuz 2008 22:17

bakabildin mi puanlara immortellita ?

psk.
Memur
29 Temmuz 2008 22:56

benim puanım 67.beklediğimden düşük geldi ama kadrolar açıklanmadan bir şey söylemek zor.

bu arada rehberimin bahsettiği tablo ancak şırnakta var.psikologlara orda 3000 ytl veriyorlar ama psikologluk dışında herşeyi yaptırıyorlar.hastanelerde de psikolog çalışıyo psikiyatrist kazanıyo, herşey dışardan göründüğü gibi değil arkadaşım, bilip bilmeden insanları yanlış bilgilendirme lütfen

immortellita
Memur
30 Temmuz 2008 00:34

dışardan çalışan psikologların hiçbiri hayatından memnun değil, ben 2 ay özel eğitimde çalıştım şimdi fellik fellik devlete girmek istiyorum param az olsun ama mesleğimi yapabileyim, lütfen bu kinini bize değil devlete kus sayın rehberimabi...

immortellita
Memur
30 Temmuz 2008 00:49

psıkologd yardımın ıcın cok tesekkurler:) baktım puanlara, atanma ıhtımalım var gıbı:)

immortellita
Memur
30 Temmuz 2008 00:56

buarada 2007 temmuzda atanan bır psıkolog 1.219 maasla ıse baslamıs tabı bunun nobet ucretı ve doner sermaye katkısı da var, bilmeyenlere duyurulur.

psk.
Memur
30 Temmuz 2008 11:19

ben şu an devlet hastanesinde çalışıyorum.sağlık bakanlığına girmek isteyen arkadaşlar maaş 1200 yazıyo ama öyle değil bilginiz olsun.brüt 1200 net olunca 950ye düşüyor.psikologlar için nöbet parası diye de bişiy sözkonusu değil.çünkü nöbet tutmuyoruz.döner sermayede baktığın hastadan değil hastanenin genel performansından alıyosun oda taş çatlasın 550.

özel eğitimden tek farkı mesleğini yapıyosun biraz daha değerlisin ama yine iş doyumunun olmama ihtimali var.

rehberimabi
Yasaklı
30 Temmuz 2008 16:49

işte psikoogla pdr ci farkı..arkadaşlar özür dilerim..bizim assıl meselemiz sizinle sidik yarışına giren pdr...o ne idüğü belirsizerle...neyse..anlayışşınız için teşekkürler.ama işte biz ne yapalım onu söyleyin bari..

psk.
Memur
30 Temmuz 2008 19:42

rehberimabi bilmiyorum psikolojik danışmanmısın ama eğer pdr mezunuysan sizin durumunuzda çok kötü değil.şikayet ettiğin mevzunun ne olduğunu pek anlamadım.

rehberimabi
Yasaklı
30 Temmuz 2008 20:14

ddaha önce de dedim yaa: biz öze okularda rehberlik yapan felsefecileri devlet okullarına atamasınlar diye lobi yapıp durdular

immortellita
Memur
30 Temmuz 2008 20:33

bıde arkadaşlar emnıyet mudurluklerınde veya saglık mudurluklerınde psıkologlar tam olarak ne yapıyor bılen var mı?

Toplam 10297 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi