Editörler : supporters.
21 Ağustos 2008 08:16

kpss sonuç belgesi

Arkadaşlar yaaa Ankara'da olup da belgesi gelen var mı? hala gelmeddi benimki.başvurularımı yapcam daha ortalarda yok.gelen var mı?

böCeq
Kapalı
21 Ağustos 2008 08:33

flower bu konu zaten açık.. oradan sordurabilirdiniz. hepsi yazıyor orda.. Güya ayın 4'ünde postalamış ösym ama ankaradakilere bile gitmemiş..

barocan
Müsteşar
21 Ağustos 2008 22:34

Yahu bu belge bana hala gelmedi. Bunun yüzünden açılan sınavlara da başvuramıyorum. Ankaraya uzak yerdeyim. Kalkıp ösym'den bi belge almak için 8 saatlik yol mu tepecem ben şimdi? Böyle saçmalık görmedim yahu...

böCeq
Kapalı
21 Ağustos 2008 23:44

noter masrafını karşılıyorsa bence ankaraya gidebilirsin.

barocan
Müsteşar
22 Ağustos 2008 00:02

Noteri bilmem ama damgayı yiyen biz oluyoruz. Ayın 4'ünde gönderilen belge 18 günde gelmez mi ya? Çelişkiler içindeyiz vesselam..

böCeq
Kapalı
22 Ağustos 2008 00:03

öyLe haklısın. ne denebilir ki..!!

barocan
Müsteşar
22 Ağustos 2008 00:05

Bilgisayardan çıktı alıp notere tasdik ettirsek olur mu acaba? Dışişleri sınavına gireceğim ve sonuç gelinceye kadar başvurular bitecek.. Ankaraya gitmektense notere gitmek daha iyidir heralde..

chem.eng.
Aday Memur
22 Ağustos 2008 00:07

barocan bilgisayar çıktısının noter onaylı şeklini iş teftişte kabul etmediler, bilgin olsun.

öz-dem84
Kapalı
22 Ağustos 2008 00:12

ösym nin illerdeki bürolarından çıkarılabiliniyor mu acaba bu sonuç belgesi bilgisi olan var mı? Böyle rezillik görmedim!

chem.eng.
Aday Memur
22 Ağustos 2008 00:17

hayır arkadaşlar yalnızca ankara bilkentteki ösymden çıkarılıyormuş..ancak eğer ankarada bi tanıdığınız warsa 3 ytl karşılığında sizin için alabilir çünkü orada bir form dolduruluyor, forma sadece tc kimlik no ve hangi sınavın sonucunu almak istediğinizi yazıyorsunuz illa şahsen gtmek gerekmiyor yani..

barocan
Müsteşar
22 Ağustos 2008 00:18

bu iş böyle olmayacak. Kendi hatamız yokken ankara eziyeti mi çekecez şimdi? Bu nasıl adalettir yahu?

flower22
Şef
22 Ağustos 2008 08:20

pardon aynı başlığın açıldığına dikkat etmemişim.yinede sağolun.demek kimsenin gelmedi.nasıl iş bu yaaaa....

the blue
Şube Müdürü
22 Ağustos 2008 10:54

gelmedi ya halen. inanamıyorum cidden.

finduk61
Aday Memur
22 Ağustos 2008 11:06

arkadaşlar...ben de sırf sonuç belgem gelmediği için ankaraya geldim...iyide yapmışım...hem başvuruları elden yapıyorum noter parasından kurtulmuş oldum hem de sonuç belgesini de ösym den almış oldum..ancak hazır gelmişken bütün başvuruları da yapıyorum sırayla zaten bazıları da elden başvuru istiyor...ama bu gidişte eve bi daha zor dönerim....sınavlar 31 ağustos ta başlıyo ne zaman biteceği de belli değil...

imkanınız varsa ankara ya gelin derim..

baltazartwins
Aday Memur
22 Ağustos 2008 14:11

biraz önce izmir ptt dağıtım merkezini aradım.

henüz ankaradan KPSS sonuç belgeleri gelmemiş ellerine.

OSYM 18 inde postalanacak ankaradan diye bir duyuru yapmış.

İzmirde yada başka bir şehirde çalışan ve ankaraya gidip osym den bu belgeyi çıkartamayacak arkadaşlara bu yapılan bir çifte standarttır. Ankaradaki insanlar OSYM den bu belgeyi çıkartıp gerekli sınavlara başvurabilirken bizler OSYMnin keyfini bekliyoruz.

burda Ankaradaki arkadaşlara bir lafım yok. ne şanşlılarki ankarada oturuyorlar yada çalışıyorlar.

ama sınav sonuç belgesi , A grubu sınav başvurularında bir gereklilik olduğu halde, ve a gurubu bir sürü sınav ilan edilip son başvuru tarihleri ağustos sonu vs.. iken, osym nin bu tutumu başvuracak kişilere eşit sanş tanımamaktır.

baltazartwins
Aday Memur
22 Ağustos 2008 15:39

Arkadaşlar nerdede ayın dördünde postalanmış ya..

biraz önce anrara ptt müdürlüğünü aradım oradaki seçkin güzide!!!! ( efendinn aloooo aloooo!!! diye telefonu açan arkadaşlar anlaşmak gayet zordu) memur aradaşlar henüz elimize sonuç belgeleri gelmedi ve postalamadık. şu an eylül orta öğrenim kpss giriş belgelerini postalıyor dediler..

OSYM yi aradım biz gönderdik diyorlar..

Ankaraya gelip sonuç belgemi almam imkansız hiçbir tanıdığım yok ne yazıkki.

Bana yardımcı olabilecek, ankarada olan ve benim adıma kpss sonuç belgesini çıkarabilecek yardımsever bir arkadaş varmıdır acaba.(her türlü karşılık verielecektir :) )

DTM sınavına başvuracağım ama belgem yok 29 u son gün.

npyx
Şube Müdürü
22 Ağustos 2008 15:47

ben izmir'deyim ve sonuc kagidim gelmedi. 25 agustos tcmb arastirmaci alimi sinavi icin son gun. su anda ankara'ya gitmemin de mumkunati yok. boylelikle ben bu sinava giremeyecegim. peki benim ve benim gibi bircok insanin hakki gasp edilmis olmadi mi? yasal olarak hakkimizi aramanin bir yolu yok mu? bu asagilik sistem koyun gibi gudecek mi bizi her zaman?

güldenerdogan
Daire Başkanı
22 Ağustos 2008 15:59

evet bu ösym ne saçma bir kurum.

kurumlar arasında da iletişim yok.

belgeyi isteyen devlet kurumu, göndermeyen gene devlet kurumu.arada insanlar madur oluyor.

sewimsiz
Şef
23 Ağustos 2008 16:06

arkadaşlar yani ankarada bulunan arkadaşlar:)

SİZE MÜTHİŞ BİR GELİR İMKANI SUNUYORUM :))

ösym nin sonuç belgesi gelmedi biliyorsunuz. Birçok kurumun başvuru süresi de yaklaştı binlerce kişinin mağduriyeti de gözler önünde. 3 ytl karşılığında sonuç belgesi çıkartılabiliyor. bir hesap numarası verin ücreti siz belirleyin yatıralım siz de bize postalayın. allam ya mezun oldunuz postacı muamelesi yapıoz :)))

böCeq
Kapalı
23 Ağustos 2008 16:12

o ösym önünde belge çıkarma işkencesini bir bilsen.. Pek rağbet göreceğini sanmıyorum bu teklifin :)

knightfall
Aday Memur
23 Ağustos 2008 16:32

Kızılay'dan ösym'ye nasıl gidilir?Hangi dolmus,otobus ve nerede inilir?Belge cıkarmak icin dilekce yazmak gerekiyor mu?Bunları cevaplayabilecek kimse var mı?Simdiden tesekkurler.

Toplam 58 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi