Editörler : E.Kayı Han

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 21:53

Alierol,

kusura bakma ama asıl tartışma sizin yaptığınız gibi yapılmaz...

yani,

gözönündeki sapıklık ve dolandırıcılıkları görmezden gelip biri hedef seçilerek yapılmaz...

kaldıki,

Baykal tüm malvarlığının kaynaklarını tek tek açıkladı ve sizlerin ömrünüz boyunca edemiceğiniz ortada olan YANİ şerefli insana has olan şu sözleri etti,yani,

''bu zamana kadar ne benim ne de ailemin boğzından HARAM LOKMA geçmedi,geçmesini de allah nasip etmesin''...

DEDİ...

yani,

kendinizi aklamaya çalışmaK adına yanlış kişi ve adrestesiniz...

tavsiyem,

rotanızı AKP tarafına çevirmeniz...

önce-sonra
Kapalı
18 Eylül 2008 21:57

isim vermek yanlış da olsa tüm siyasetççiler sömürgeci işte:::::(((hırsız ::(((

kimse kimseyi aklamasın neden dokunulmazlıkları kaldıramıyolar bunu yapabilselerde görsek gerçek ŞEEFAFF siyasti siyasetçiyi::::!!

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:05

işte,

bu kadar...

işte,

hodri meydan...

communnıst2
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:12

Herkese Merhaba

Güzel bir başlık olmuş. Pislikler ortaya dökülüyor..Ne güzel. Ama bu pislikleri ortaya dökerken insan at gözlükleriyle bakmamalı diyorum. Benim pisliğim sennikinden iyidir zihniyetiyle hareket edilmeden ya da kendi pisliğini örtmek maksadıyla başkasının pisliğini ortaya çıkarmak olmamalı amaç. Pislik pisliktir çünki. Herkesi rahatsız eder. Çalmanın büyüğü küçüğü olmaz. Ha bir altın çalmışsın ha bir iğne. Hiç bir farkı yok.. Önemli olan yukarıda söylenilenler yapıldıysa,yapılması şerefsizlik, yapanların hepsi şerefsizin daniskasıdır diyebilmektir.

Alın teri ve el emeğiyle kazanılan paralarla oğullarına süt yumurta fabrikası kuranlara , oğullarına gemicikler alanlara,halkın dini duygularını sömürerek yetim hakkı yiyenlere ya da rüşvet alanlara iftira atılıyorsa eğer, iftira atanlarda şerefsizdir. Ama yok iftira değilde gerçekse, bunları yapanlarda şerefsizin daniskasıdır diyebilmek ve şerefsizleri savunmamaktır insana yakışan.

alierol
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:33

Selamlar

Sn sabamelikesi--,

Bu başlık CHP'nin pislikleri için açılmış. Bu başlık altında CHP'nin pislikleri konuşulur. Siz AKP ya da AKP lilerin pisliklerinden bahsedecekseniz buyurun başlık açın ve tartışın. Hatta benim AKP hakkında açtığım başlığıda kullanabilirsiniz.

Sen git öçnce Sn Baykal'ın böyle bir arsası var mı yok mu araştır. Gözünüze at gözlüğü takıp etrafa saldırmayın. Yoksa bu haberi Sn Baykal'a yakıştıramadın mı?

Sn Baykal demiş ki; "Boğazımdan haram lokma geçmedi", iyi de kim boğazımdam haram lokma geçiyor der. Sn Erdoğan'dan duydun mu böyle bir şey.

O yüzden ben tartışmanın nasıl olması gerektiğini bilirim. Yeter ki siz de azcık kendinizi sorgulamaya çalışın.

Şunu unutmayın ki, nasıl ki sizin görüşleriniz doğrultusunda AKP sütten çıkmış ak kaşık değilse, benim düşüncelerim doğrultusunda da CHP sütten çıkmış ak kaşık değil.

Şurada yazdığım yazılarda her zaman hırsız hırsızdır, dedim. Hırsızın seni beni olmaz, çalmanın azı çoğu olmaz. Bizim malımızı yani hepimizin malını çalıyorlar dedim, ama hala bunu sizin zihniyete anlatamadım!

Saygılar

ramazanTATO
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:36

baykal eskilerin ünlü avukatı tabiki hatırı sayılır bir serveti olacak ADAMIN ALDIĞI BİR ARSA ZAMANINDA DEĞERLENMİŞSE HEMEN yolsuzluk yapmış anlamımı çıkar ALİ EROL SANA İFTİRALAR YAKIŞMIYOR

beddavi
Şube Müdürü
18 Eylül 2008 22:40

CHP nin geçmişi de bugünü de yarınıda HALKATAN kopuktu ve kopuk olacak çünkü CHP halkı değil yalnız ELİT tabakayı temsil eder..

CHP asla ve asla bu halkı temsil etmedi ve etmezde yalnız Alevilerden rey alır o kadar

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:40

Alierol,

siz sözlerinizi tutup Baykala getirdiğiniz içindi sözlerim...

kaldıki,

yolsuzluk ve hırsızlık kimden ve nerden gelirse gelsin,çok ii bildiğiniz gibi üstünü örtmeyi diil,üstüne gitmeyi misyon edinenlerdeniz biz...

sizlere de tavsiye ederiz...

hem nedense,

sizlerin bu pislikleri avlama çalışmaları ya üzmez ya da fener olayından sonra patlak veriyo ya neyse...

size,

tek taraflı yolsuzluk araştırmanızda kolaylıklar...

saygılar bizden...

beyazkir
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2008 22:46

chp li ve Atatürkçü olduktan sonra yosuzluk yapmak serbesttir...

yolsuzlukları örten iki koca perde Atatürkçülük ve CHP.

yolsuzluk yap Ben Atatürkçüyüm de yeter.

kimse dokunamaz sana. Çünkü bir kere sığındın Ata'nın arkasına...

kim ne diyebilir ki sana...

beyazkir
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2008 22:50

peygamberine dil uzatan kişilerde temizlik ne arasın.

alayı pislik içinde.

hem maddi pislik hem manevi pislik içindeler....

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:50

bu konuda en son söz söyleyebilecek olan ,

sensin derim...

çünkü sende,

akut ve nevrotik,

Atatürk ve devrimleri FOBİSİ var...

onun için de sus ta,mazhar osman'ın hastanesine götürmesinler...

communnıst2
Yasaklı
18 Eylül 2008 22:58

Baykal bu ülkede 40 yıldır siyaset yapıyor ve milletvekili maaşı alıyor. maalesef milletvekili maaşları asgari ücret olmadığı içinde bazı birikimler yapması normaldir. Ama yinede haksız kazanç elde ettiyse şerefsizdir. Peki ya Erdoğan? Daha 6 yıl oldu milletvekili maaşı almaya başlayalı..Bu kadar serveti bu kadar kısa sürede nasıl elde etti? Bunu sorgulayın biraz. Bir zamanlar simit sattım su sattım diyordu..Acaba sahip olduğu serveti yine su ve simit satarak mı elde etti dersiniz? Dürüstlük ve temizlik, aman hırsızımı koruyayım demekle ya da kendi hırsızının hırsızlığını görmemek için tek gözünü kapatmakla olmaz. hırsız hırsızdır diyerek demagoji yapmakla hiç olmaz.

glaukon
Memur
18 Eylül 2008 22:59

sevgili saba bu insanlarla tartışmaya gerek yok

Onların prensibi en iyi savunma saldırıdır bunu yapıyorlar

şimdi tıpkı Genel Başkanlarının yaptığı gibi

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 23:01

Baykal'ın eşi, milletin kendi eşlerini evde salamura ettiği gibi diildi ve sanırım 38 yıl çalıştı sn.communist...

yani ,

sadece kendi maaşıyla ya da simit ve su satarak bu malları edindiğini milleti aptal yerine koyarak beyan da etmediki...

ramazanTATO
Yasaklı
18 Eylül 2008 23:03

BEYAZKİR SENDE VARYA BENCE PSİKOLOJİK rahatsızlık var adı TEOLOJİYUS NEVROZİYU yani TÜRKÇE ADI din paranoyası bence hemen tedavi ol

beyazkir
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2008 23:05

Alierol

pisliğe taş atarsan üzerine sıçrar.

baksana bir sürü chp pislikleri dolaşıyor forumda...

ideolojisinde meymenet yok ki, kendi müntesiplerinde olsun...

amblemindeki her bir oksa "imanın" altı esasına çevrilmiş...

Allahla/kitapla/peygamberle kavgalı bunlar...

bunların kavgası da hiç bitmeyecek...

tabi bizim de onlarla olan kavgamız bitmeycek...

pislikleri temizlemek için ne tür temizlik malzemesi kullanılacaksa onu kullanmaya devam edeceğiz...

sabamelikesi--
Yasaklı
18 Eylül 2008 23:07

glaukon ,

ne yazıkki haklısınız...

hepsinin savunma diye bellediği saldırma olduğu belliyken

hiçbiri değmez gerçekten...

Ramazan Tato,

kendi pisliğinde boğulurken halen başkalarına çamur atmaya çalışanlar,

tedavisi mümkün olmayan ölümcül hastalığa tutulmuş gibidir...

allah hepsini ıslah etsin......

beyazkir
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2008 23:10

tato

sen de de laiklik/atatürk paranoyası var:)

anıtkabir türbesine git iki satır o deftere yazı yaz da hiç değilse terapi olsun...

allaşkına oraya yazı yazmaktan ne anlıyorlar...

ölüden medet istenir mi?

bir de bunlar sözde mantıklı insanlar?

Atam biz geldik.

şu Tayyip var ya,bak senin ilkelerini hiçe sayıyor.

ama biz bir halt edemiyoruz.

Medet ey Atam, medeeeeeeet:)))))

communnıst2
Yasaklı
18 Eylül 2008 23:11

Biliyorum sayın saba..O yüzden EĞER haksız kazanç elde ettiyse dedim...Ben chp li değilim. Baykalın yaptığı siyasetide onaylamam.. Ama ben Baykalın bilerek ya da isteyerek haksız kazanç elde edeceğine inanmıyorum.

alierol
Yasaklı
18 Eylül 2008 23:18

Selamlar

Sn sabamelikesi--,

"siz sözlerinizi tutup Baykala getirdiğiniz içindi sözlerim..." bunu anlamadım! (?)

Madem yolsuzlukların üstüne gidiyorsunuz.

CHP Sn Meral'i ne yapıyor? Neden Sn Meral'i kapının önüne koyup git aklanda gel demiyor. Hani üstüne gidiyorsunuz ya!

Bu forumda kimse çıkıp benim bir pisliğin üstünü örttüğümü söyleyemez. Kimseye göbek bağı ile bağlı olmadığım için, inandığım her pisliğin üstüne gidip yazarım.

Üzmez ve Deniz Feneri hakkında hangi görüşlerimi biliyorsunuz ki, bu avlama işini bunlardan sonra başalttığımı düşünüyorsunuz. Bildiklerinizi paylaşında öğrenelim lütfen.

Ama size yine dost tavsiyesi, Sn Baykal'ın böyle bir arsası var mı araştırın! Araştırında tek taraflı olmasın!!!!

Saygılar

Toplam 181 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi