Editörler : supporters.

alumna
Kapalı
08 Kasım 2008 19:13

funda arkadaşım, eğitim bilimleri ve bir de ilköğretim/fen bilgisinde yüksek lisans yapabilirsin. başka bir bölüm olur mu bilmiyorum ama bence öncelikle iş bulmaya çalış. işe girdikten sonra yaparsan daha rahat olur. ben hiç kpss düşünmeden yüksek lisansa başladım ama insan bazen pişman oluyor. sen bilirsin yine de ama önceliğin iş olsun derim. başarılar...

fundauysal
Aday Memur
08 Kasım 2008 19:21

ben zaten kpss ye hazırlanıorum şimdi. atandıktan sonra düşünüyorum yüksek lisans zaten. bilgilerin için teşekkürler

nightblue660
Aday Memur
09 Kasım 2008 22:22

arkadaşlar mersin üniverstesi hakkında bilgisi olan var mı..iki yıllık öğretmen olma şartı arıyorlarmış bu şart rakipleri azaltır değil mi..ben mersine kadrolu atandım daha öncesinde bir yıl sözleşmeli çalıştım..bu bana avantaj sağlar mı yani mersinde olmam.not ortalamam 65 ales puanım 87 sınıf öğretmeniyim ölçme değerlendirme istiyorum malum bu ülkede hep ölçüyorlar...bu sene dil kursuna da gidiyorum sene sonunda kpds yi de geçsem şansım ne olur sizce..

asarcık55
Memur
11 Aralık 2008 02:25

zerdali misin nesin adam akıllı konuş millet senin abuk subuk laflarını okuyup stres olmak zorun diil.. varsa bir derdin yaz bana özelden adresini telefonunu ordan görüşelim seninle

Maniac_Lord
Memur
11 Aralık 2008 11:32

arkadaşlar ales puanım 58, ortalamam 71 yüksek lisans yapma şansım olabilirmi acaba?

gamzebursa
Aday Memur
11 Aralık 2008 14:01

arkadaşlar selamlar ..bence çok güzel bir başlık olmuş...benim size bir takım sorularım olacaktı.cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim..ben orman mühendisiyim..ve sınava girdim alesten 68 aldım ortalamama da 2.35..yüksek lisans yapsam bana ne gibi getirisi olabilir..akademi falan düşünmüyorum..yüksek mühendis olup kademe almak istiyorum..belki mevkimde olumlu yansıması olur..maaşımda ne kadar bir fazlalık olur..ve de sizce tezli mi yoksa tezsiz mi yapmalıyım...derslere katılma zorunluluğum var mı..şimdiden teşekkür ederim..kalın sağlıcakla..

ışıkkkkk
Genel Müdür
29 Aralık 2008 23:27

merhabalar

arkadaşlar ben tezsiz yüksek lisans yapmak istiyorum fakat dil şartı var mı yani yabancı dil bilinmesi gerekiyormu bilginiz varsa yardımcı olurmuusnuz???????

cizil
Aday Memur
06 Nisan 2009 13:57

arkadaslar üds istemeyen ünv hangileri bi bilginiz varmı

lavinda
Şube Müdürü
06 Nisan 2009 14:54

of çalışın kurtulun . yok üds istemeyen üni yok bilmem ne!!!

theanswer3
Yasaklı
07 Nisan 2009 02:20

cizil üds ve kpdsye hiç mi girmedin yoksa giripte düşük bi puan mı aldın.

çünkü gazi üdsden 0 bile alsan en azından girip çıkmanı istiyor.

sametizmir
Şef
07 Nisan 2009 20:43

arkadaşlar ben de ÜDS'ye girdim ama maalesef 48.75 aldım:(. Heralde en şanssız olan benşm :(

bir_uye
Daire Başkanı
08 Nisan 2009 19:12

çok güzel bir başlık olmuş açana ve bilgisini paylaşan herkese teşekkür ederim çok yararlandım bende...

seyda8183
Aday Memur
24 Temmuz 2009 23:53

arkadaslar üds ıstemeyen ünvt. varmı? yardımcı olursanız sevınırım.

Toplam 133 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi