Editörler : Pangaea

Okuyan-us
Kapalı
22 Ekim 2008 23:08

bugün kesinlikle şehir dışı olması gerektiğine karar verdim ...

denizdeniz01
Kapalı
23 Ekim 2008 19:18

yazdıklarımı dikkatlice okursan bg bi art niyet olmadıgını anlarsın.dün hem aynı soruyu yazmışsın hemde engellemişsin cevabı..2. üniversite olarak turizm görülüyordu..birinciyi hiç görmedim bile..ona göre bildiklerimi yazdım..bilmiyorum kim yerleşir kim kalır ama Allah herkesin kalbine göre verecektir...

bagimsiz-degisken
Daire Başkanı
23 Ekim 2008 19:27

arkadaşlar..bu sene ağustos atamasında kadrolu öğretmen olarak atanan bir arkadaş bazı sebeplerden dolayı memurluk yapmak istiyor..fakat kpss puanıyla memurluğa başvuru yapabiliyor mu..lütfen yardımcı olun..kpss puanı da çok iyi..

müstakbelmemur
Daire Başkanı
23 Ekim 2008 20:07

istifa ederse 6 ay devlet memuru olamaz maalesef

bg_1504
Şef
24 Ekim 2008 13:32

denizdeniz01 ben art niyet var demedimki zaten...sadece bilmediğim bişey olabilir diye sordum...ayrıca özel mesaj sistemimi kapalı tuttuğumu sana mesajı yolladıktan sonra hatırladım...özellikle seni engellemedim yanii...

sonrada burdan yazarsın diye düşündüm...

herneyse herkese teşekkürler...

bg_1504
Şef
24 Ekim 2008 13:34

bu arada oner senin soruna gelince..bende kesinlikle şehir dışı seçicem...

neslin24_
Kapalı
24 Ekim 2008 14:36

bg_1504 seni çok iyi anlıyorum.işsizlik çok kötü.ben de çok üzülüyorum bir yanda çevre baskısı diger yandan ailenin beklentileri.insanı bulanıma sürüklüyor ya.ben de kpss den 77 aldım biraz daha bekliyim sonradan pişman olacagım yeri yazmıyım diyorum ama işsizlik parasızlık çok kötü.psikoljim bozuldu.ben de kendi şehrimden uzak bir yerde çalışmak istiyorum.

inşallah sen de o puanla atanırsın.keşke tapu yazabilme şansın olsaydı ümitlendirmek istemem ama belli olmaz belki degişiklik yapabilirler kodlarda.önceden tapuya kamu yönetimi mezunları alınmıyordu artık alıyorlar.bide tekrar tercih olayı bittiği için o puanla belki son atamalarda ptt gelebilir.üzme kendini Allah yolun açık etsin.

uzman_psikolog
Kapalı
24 Ekim 2008 17:13

oncelıkle kolay glsın dıyorum arkadasım onlısans bıtırdım demıssın bıeıkıncı bı unıverste sen basvurularına devam et bı yerden bısey mutlaka cıkar sıkma canını bende 1 sene oldu ıssızım gecer bu gunlerde merak etme ınsss

patpop
Aday Memur
25 Ekim 2008 12:34

Arkadaşlar ben fen bilgisi öğrt. mezunu olarak b ve a grubu kadrolardan kacına başvurabilirim? aralıkta askerlik durumumda var eger atamalar 28 kasımdan once belli olursa ben askerligimi ertelettirebilirmiyim?

(memurluğu kazanamazsam askerliği ertelemek istemiyorum.)

eger memur olarak atanır ve askerliği ertelettiremezsem benim yapmam gereken bişi olurmu? birde forum yoneticilerinden ricam b gurubu kadrolar icin 2. atamalar hangi ayda olur tahmini olrak bu konuda bilgi verirseniz benim durumumdaki diğer arkadaşlara da yardımcı olursunuz.

smh82
Kapalı
25 Ekim 2008 13:25

Arkadaşlar merhaba. İşletme mezunuyum. Benim bir kaç sorum var sizlere. Kpss3 puanım 70.433 ve bu puanla İstanbul'da bir işe başlamam anladığım kadarıyla zor. Tercih olarak ptt ve üniversiteleri mi yazayım sizce atanabilmek için? Ben bu sene Mayıs ayında Kpds'den de 74 puan aldım. B grubu memurluklarda herhangi bir faydası var mı bu Kpds'nin? Diğer sorum da İstanbul'da hangi dershaneyi önerirsiniz 2010 yılı B grubu hazırlık için Bakırköy tarafında olan? Teşekkürler.

bg_1504
Şef
25 Ekim 2008 14:27

neslin24_ ,uzman_psikolog teşekkür ederim desteğiniz için..

hakkımızda hayırlısı arkadaşlar inşallah..

inanın sabrım kalmadı bi çoğunuz gibi...offf :S

patpop
Aday Memur
29 Ekim 2008 12:19

soruma cevap verecek arkadaş arıyorum lutfen yardım edin.

smh82
Kapalı
29 Ekim 2008 13:18

gncl

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi