Editörler : supporters.

04 Kasım 2008 14:43

CİHAN GÜRCAN Lütfen yardım!

"Öncelikle bilmeyen arkadaşlara biraz bahsedeyim...Cihan GÜRCAN geçen yılki kpss37 (75,000) puanını bu yıl 100,000

puana çıkararak,bu puan türünde birinciliği almış bir arkadaşımızdır..."

Herkesin merak ettiği gibi benimde merak ettiğim konu şudur...

*Hangi kaynaklardan çalıştınız?

*Nasıl bi çalışma programı izlediniz? vb...

2009 kpsscilere ne tavsiye edersiniz?

bu konularda yardımcı olursanız sevinirim...

04 Kasım 2008 15:32

dersane.

afilli06
Şef
04 Kasım 2008 16:55

güzel başlık olmuş.zaten bu davada çalışıp bir başarısızlık varsa ya kaynaklarda ya da çalışma sisteminde bir hata var demektir. umarım bu arkadaşımızı bulup tecrübelerinden faydalanırız.

afilli06
Şef
04 Kasım 2008 17:01

buarada google CİHAN GÜRCAN yazdım facebook'ta birini gösterdi.zeki bir çocuğa benziyor :) umarım odur

mustix_07
Kapalı
04 Kasım 2008 17:49

kaymakamlıktan 90 alan arkadaşlardan yardım isteseydin yardım edebilirdik

ama illaki CİHAN dersen lafımız yok :)))

üstelik dershaneye gitmeden üstüne üstlük bi de devlet kurumunda çalıştığı halde

cezaişart
Şef
04 Kasım 2008 18:21

Arkadaşlar bu yazıyı görünce ben de google'da bi "cihan gürcan" diye aratayım dedim ama anladığım kadarıyla birinin adı cihan ötekininki de gürcan olan iki tane manyağın youtube deki saçma sapan videosuyla karşılaştım TAM BİR İBRET HALİDİR İZLEYİN... NASIL MANYAKLARLA AYNI HAVAYI SOLUDUĞUNUZU GÖRÜN

__seyyah__
Aday Memur
04 Kasım 2008 18:25

mustix_07 bana 90 yeter :) aynı durumdayız ben bir kurumdayım. önerilerini çalışma şeklini bekliyorum.

04 Kasım 2008 18:25

cezaişart Allah da seni güldürsün birader :)))

04 Kasım 2008 18:28

http://www.youtube.com/watch?v=l1xqosJJAB8

hehehehehheehhehe

04 Kasım 2008 18:33

oha eleman kolu yardırmış yahu. iğrenç birşeymiş bu bildiğin ogün samast bunlar.

mustix_07
Kapalı
04 Kasım 2008 18:38

seyyah kardeşim ahmet nohutçunun yeni basımını al ama yardımcı kitap olarak al asıl kitap olarak yayınevi aklıma gelmedi şimdi gelince söylerim:))

o kitabı al

kamu yönetimi için

geri kalan anayasa idare için söylemeye gerek yok zaten

söylersem şimdi sanki biz bilmiyoruz diyecekler:))

ayrıntılı çalış mutlaka bu seneki sorular malum

cezaişart
Şef
04 Kasım 2008 18:40

Ben o sahneyi bir yandan da yemek yerken gördüm gitti iştah filan kalmadı ogün samast bunları görse kaçar bence.

afilli06
Şef
05 Kasım 2008 08:31

hani bizim idolümüz olan cihan gürcan bu youtube'daki psikopat olmasın :)

gumash
Memur
05 Kasım 2008 08:40

Cihan İyi bir arkadaştır. Merak etmeyin. Forumda isminin geçtiğini bilse mutlaka yardımcı olmak isterdi...

coolboy112
Aday Memur
05 Kasım 2008 08:48

herkese günaydın,

efendim tüm bu uğraşlarınızı gördüm ve Cihan GÜrcan ı bulmanıza yardım edeyim dedim.. sabah bir kaç gazeteyi arayıp kayıp ilşanı bıraktım ha birde belediye otobüslerinin ve dolmusların arka camına facebook taki zeki çocuğun resmini yapışştırdım.ama zor gibi istersebniz bir ödül koyalım daha çabuk bulunur

CILGINCAAAA
Aday Memur
05 Kasım 2008 09:10

arkadaşlar öncelikle ankarada olduğunu ve murat eğitim kurumlarına gittiğini bilin yeter. bu arada bu arkadaşımız gibi daha bir çok arkadaşımız var oturup adam akıllı çalışan.. ilk sene normal yapıpta 2. sene 100 ve ya buna yakın derece yapan... her neyse durum şudur kaynaktan çok istikrarlı bir çalışma azmi gerekiyor... dersane kurs vb... yerler sadece çalışmaya teşvik etmektedir geri kalan iş sizde bitiyor. eğer ders çalışmaya odaklanamıyorsanız kötüde olsa bir kursa gidin bence... en azından boşa oyalanmanızı engelliyor

gonca84
Şube Müdürü
05 Kasım 2008 09:15

obama cihanı farketmiş,ortadoğudan sorumlu başdanışman yapacakmış konuşmasında söyledi.bu arada aziz yıldırım da john mc cainle prensipte anlaşmış,eğer bugünkü arsenal maçı kaybedilirse aragonezin sözleşmesi fesholunacakmış.yerine john mccain 2 yıllığına gelecekmiş.yalnız tek sıkıntı mccainin yardımcı olarak hüseyin üzmezi istemesi,aziz yıldırımın kamuoyu baskısı nedeni ile bu isteğe sıcak bakmamasıymış.

pddk
Kapalı
05 Kasım 2008 09:27

formül basit ve 3kelime.it gibi çalışma.

afilli06
Şef
05 Kasım 2008 12:34

ey cihan gürcan...nerelerdesin seni sabırsızlıkla bekliyoruz.bizimkide tarkan hayranları gibi oldu.yani şimdi cihanın yerinde olmak isterdim :)

mbc
Memur
05 Kasım 2008 14:37

gncl

afilli06
Şef
06 Kasım 2008 12:57

g

ü

n

c

e