Editörler :
21 Temmuz 2013 13:13

fevberk
Aday Memur

arkadaşlar,aegon emeklilik çağrı merkezi hakkında bilgisi olan var mı?

01 Şubat 2015 14:37

spawn25
Aday Memur

Arkadaşlar işe başlamadan önce imzaladığımız eğitim sözleşmesinin bağlayacılığı var mı?

02 Şubat 2015 20:00

atanamayaniibfli
Memur

ben işi kabul ediyorum beyanını bugün imzaladım cumaya kadar evrakları getirmemi istediler fakat çevremdekilerin de tepkisiyle gitmemeye karar verdim şimdi ayrılma durumu vardır değil mi sonuçta sözleşme değildi hatta sözleşme değil demi dedim hayır dediler okudum herhangi bir tazminat falan ödeme durumu yok feshetme imkanımız var değil mi bilen biri yardımcı olabilir mi?

11 Nisan 2019 00:25

hobaa78
Memur

Son mesajın üzerinden epey geçmiş ama elbet bilgisi olan vardır (umarım).

başvurmama rağmen, burası aradı beni. cuma görüşmem var ama buradaki yorumları görünce irkildim :).

burada çalışan veya görüşmeye giden varsa, detaylı bilgi geçerse memnun olurum.

30 Haziran 2019 23:47

eemr3
Aday Memur

Son mesajın üzerinden epey geçmiş ama elbet bilgisi olan vardır (umarım).

başvurmama rağmen, burası aradı beni. cuma görüşmem var ama buradaki yorumları görünce irkildim :).

burada çalışan veya görüşmeye giden varsa, detaylı bilgi geçerse memnun olurum.

hobaa78, 5 ay önce - Alıntıya git

Gidip görüştünüz mü acaba şartları nasıl kabul etme çalışma imkanınız oldu mu ?

16 Temmuz 2019 19:48

MrSavas
Aday Memur
Ben hiç sevmediğim iş tanımını. Şirket köklü bir şirket mülakata gittim kendi çapında sorular sordu,bu kadar zor bir işi yapabilecek misin ? Sabırlı mısın ? Dedim ki beyfendi soyut bir şeyi satmaya çalışıyoruz sonuçta bu işe kimse kolay diyemez. Neymiş herkes onların müşterisi değilmiş kültürlü insanlar ve yaşam kalitesi çok iyi olan insanlar onların müşterisi olabilirmiş. İngilizcemin çok iyi düzeyde olduğunu söyledim nerde kullanabilirim dedim doğru düzgün cevap veremedi, 2. mülakat için çağırdılar gitmedim, maaş asgari ücret 2 ay eğitimden sonra + komisyon devreye giriyormuş. Benim hiç içime sinmedi. Çağrılan arkadaşlara bilgi olsun diye yazdım. Bu tamamen benim kendi görüşüm . İşi seven arkadaşlar tabi ki de yapabilirler. Yanlış anlaşılmasın.
Toplam 66 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?