Editörler : Pangaea

*holaysali*
Yasaklı
21 Şubat 2010 17:25

sürü mü :) sevsinler seni emi. ne okudunda ne oldun?? sen onu söyle bakayım.

epidot
Daire Başkanı
22 Şubat 2010 22:07

holaysali bilmeden geçiyorum evet çoğu dersten kitabın yüzünü açmadım ama geçtim

muhasebeyi bir kere okudum geçtim aöfyi geçmek için herşeyi bilmene gerek yok çok çok az bilgi+çok mantıkla soruları cevaplayabiliyorsun

big_boss
Memur
23 Şubat 2010 00:24

susun sizi dınlemekten gına geldı.editorden ricam bu konuyu kapatmasıdır.

*holaysali*
Yasaklı
23 Şubat 2010 00:25

sana mı soracaz konuşup konuşmamayı. editörden rica et. ama bize karışamazsın. işine bak.

*holaysali*
Yasaklı
06 Mart 2010 02:08

gncll

panco.panco
Kapalı
06 Mart 2010 15:55

saçma bi başlık olmuş, başlıgı acan arkadas ta cevabını çok iyi bilyor zaten. laf olsun diye, birileri bişey söylesin de muhabbet edelim tartısalım isteyen biri acmıs bu başlıgı. kadıköyde fener mi yener gs mi yener gibi bişey bu,, cevap belli neyi tartışıyosunuz..

bilozof
Şef
06 Mart 2010 16:43

Bu memurlar nete saygım da yavaş yavaş azalacak bu gidişle.

Bazen önemli konuları hemen kapatırlarken,şu saçma sapan başlık günlerdir burda.

Bu soruyu soran elemana derim ki,git bu sorunun cevabını çık sokağa, ilkokula giden bir çocuğu çevir sor,o bile söyler sana cevabını.

Aslında sizleride suçlamıyorum,suç açıköğretimlilerle-Örgün eğitimlileri eşit konuma getirenlerin suçudur.Size ne diyeyim?

Ey allahımya...

epidot
Daire Başkanı
06 Mart 2010 19:00

kuzenin kendisi aöf kamu bitirdi.Şu anda kendisi evlenmek istiyor ve kız arıyor.Kriterlerinden biri ne biliyormusunuz?Kriterlerinden biri üniversite mezunu olması,ama ne hikmet önerilern kızların 1 tanesini açıköğretim mezunu diye istemedi:)

bilmem anlatabildimmi?

:)

memuradayı116
Aday Memur
06 Mart 2010 19:59

Bu konuyu böyle ayırmak gereksiz aslında ama örgün nü aöf mi bence bu seçim değil derinine inerseniz neden seçmek zorunda kaldığı önemlidir bence mesela bi öğrenci çok zekidir ama çalışmak zorundadır aöf seçer iş hayatına 20 yaşında atılır üni.mezunu olduğunda 4 5 yıllık iş tecrübesi olur hangi örgün öğretimin böyle bi şansı var ? bir insanı üni.geliştirmez yani iş öğrencide biter onu anlatmak istiyorum. aöf öğrencisi sadece örgünün üni. yıllarına özenir ben çalışmak zorunda kaldığım için bu durumdayım der geçer...

ufkun108
Aday Memur
06 Mart 2010 22:04

güncel

*holaysali*
Yasaklı
07 Mart 2010 12:13

bazı arkadaşların bu başlıktan rahatsız olmalarına anlam veremiyorum. tartışmaktan, fikirlerimizi ifade etmekten niye rahatsız oluyorsunuz.

başlıktan rahatsız olanların çoğu örgün öğretim. arkadaşlar üniversite size tartışmayı,fikir beyan etmeyi öğretmedi mi? at gözlüklerinin çıkartıldığı yer olarak bilinir üniversite. sizde göremiyorum böyle bir şeyi.

bana özelden mesaj atarak, buraya yazı yazarak başlığı kaldırmamı isteyen arkadaşlara işte cevabım..

"at gözlüklerini çıkartın,fikirlerinizi savunmaktan, tartışıp kendinizi geliştirmekten çekinmeyin. bu başlık kalkmayacak"

Bir_Nur
Aday Memur
07 Mart 2010 13:19

Bence bunu açık yada örgün diye ayırt etmemek gerek. Sonuçta açık öğretime giriceğin puanla 2 yıllık bir örgüne girip dikey geçişle 4 yıllıkta okuyabilirsin. Yani açık yada örgün ayırımı saçma. Bende açık öğretimde okuyorum ve benim düşündüğüm Şey hangi üniversiteyi bitiriceğim değil hangi mesleğe girebiliceğimdir.

fatisah
Şef
07 Mart 2010 14:31

memurlukta b kadro olsun bana yeter diyorsanız açıköğretim, yok ben a kadro istiyorum diyorsanız örgün okuyun...

*holaysali*
Yasaklı
10 Mart 2010 23:22

açık öğretim okuyup a kadroları kazanan çok kişi tanıyorum. seni tespitin yanlış.

ykdst
Memur
10 Mart 2010 23:35

şimdiki aklım olsa,örgün lisans kazanacam die 4 yıl beklemezdim,bide iyi ünv de bitircem diye inek gibi çalışıp yatay geçiş yapmazdım,sonrada 7 yılda bitirmemiş olurdum :D şimdiki aklım olsaydı liseyi bitirir bitirmez aöf den 2 lisans bitirirdim beee :)

fatisah
Şef
11 Mart 2010 10:18

ben a kadroyu kazanamaz demedim bende hedefi a kadro belrledim, ama şansımın örgün bitirenlerden az olduğunu biliyorum,AOF kamu yöetimi bitirip kaymakam olan kaç kişi vardır...

*holaysali*
Yasaklı
15 Mart 2010 01:19

açık öğretim okurken öğrenciler zaten hayata atılıyorlar. ellerine para geçiyor, örgün öğretimli gibi hayata atılmak için okulun bitmesini beklemiyor.

audrey_86
Şef
15 Mart 2010 12:01

bence işletme falan okuyacaksan hiç örgün öğretime gitmeye gerek yok. ben çok pişman oldum. onun yerine evde çalışır hem de işimi yapardım.

*holaysali*
Yasaklı
27 Mart 2010 20:12

aynen. kişi kendi şartlarına göre örgün veya açık diye tercihini yapmalı.

fatih42_83
Şef
27 Mart 2010 21:55

bence örgünde de okumus biri olarak açık öğretim diyorum.hem calısıp hem okumak daha zevkli.acık öğretmde insan daha fazla calısıyor derse arkdsın dediği gibi yardmlsma yok hocalardan soruları almak yok.acıköğrtm calısanlar için resmen nimet diyorum ben.iyiki var her

Toplam 108 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi