Editörler : supporters.
15 Aralık 2008 15:36

Ankara Ösym bürosu adres tarifi

Sınav giriş yerim, ösym bürosu: çetin emeç bulvarı. 127. sk. Rica etsem aştiden nasıl gidebileceğimi ankaralı arkadaşlar tarif edebilirler mi?

juriste
Müsteşar
15 Aralık 2008 15:40

Aştiden nasıl gidilir bilmiyorum ama kızılaydan 10 dakkada dolmuşla gidiyorsun tam önünde indiriyorlar.

kararsızkazım
Daire Başkanı
15 Aralık 2008 15:54

bilkent otobüs veya dolmuşlarıyla gidilebilir otobüs güvenparktan kalkıyor . yanlış hatırlamıyorsam bilkent dolmuşları aştinin önünden geçiyor

Hakkını_Arayan_Adam
Şube Müdürü
16 Aralık 2008 14:15

sakın ha bilkent dolmuşuna binme, bilkentte ösymnin merkezi var, bürosu öveçlerde. güvenparktan öveçler dolmuşuna bineceksin. aştiden de ankaraya'a bin kızılaya git önce, ordan öveçler dolmuşuna bin...

juriste
Müsteşar
16 Aralık 2008 14:26

evet kızılaydan öveclere biniyorsun 10 dakkada ordasın tam önünde inersin. dolmuş duragında sor herkes gösterir.

muhbir81
Memur
16 Aralık 2008 16:33

ardaşlar ben şimdi aradım ösymyi öveçlerden değil bilkentteki merkez ösym binasından veriyoruz sınav kağıtlarını dediler

juriste
Müsteşar
16 Aralık 2008 16:42

muhbir81;

arkadas giriş belgesi almayacak SINAVA O BİNADA GİRECEK. o yuzden bilkente değil öveclerdeki binaya gitmesi gerekiyor.

kararsızkazım
Daire Başkanı
16 Aralık 2008 17:06

ben de merkez ösym sandım direk yazmışım bu arada biklent e giriş kağıdı almak için gidecekler cumadan önce gitmesin vermiyorlar

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi