Editörler : Pangaea

matrix@batman_72
Yasaklı
08 Temmuz 2009 14:14

bu sayfadaki tüm paylaşımlarımı askıya alıyorum sizlere bol muhabetler arkadaş

çünkü dinlenmiyorum

dinlenmiyorsam açıklama yapmama da gerek yok

thevisitor
Aday Memur
08 Temmuz 2009 14:58

ben taa lisedeyken alımıştım sertifika.teorik 96 uygulama 64 saat. acaba olur mu

sone 21
Aday Memur
08 Temmuz 2009 17:23

arkadaşlar kafam karıştı benim m.e.b onaylı bilgisayar operatörlüğü sertifikam var bu şekilde başvuru yaparsam kabul edilirmi cevap verir seniz sevinirim

serveice
Kapalı
08 Temmuz 2009 18:52

slm arkadaşlar benim de yüksekokulda bilgisayar dersi gördüm ayrıca pc kursuna gidip sertifika aldım.şimdi de bilgisayar işletmeni kursuna gidiyorum.e gördüğümüz konular hep aynı:)sertifikamı da sanırım ağustos sonlarına doğru alacam.şimdi ne yapmam gerekiyor sizce?yani bilgisayar işletmeni sertf.şartı arayan yerleri yazsam mı yine de?bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim...iyi akşamlar herkese.

sertab
Aday Memur
10 Temmuz 2009 18:20

mrhblar bnmde bı sorunum var bılgısyr sertıfıkam var ama bilgisyr işletmenı olarak belırtılmemiş bılgısayar meslek dalı eğitim programları kurs sertıfısı yazıyor araştırdım bende ayrıcalıklı bı yazı göremedım sizce ???? mübeccel

nazli01
Şef
10 Temmuz 2009 19:22

arkadaşlar benim de bilgisayar meslek dalı kurs bitirme sertifikam var yazabilirmiyim bilgisayar işletmenliği falan.

ayse_gulce
Şef
12 Temmuz 2009 10:29

sisteme girebilen var mı ya 2 gündür açılmıyor

nasır09
Memur
12 Temmuz 2009 19:23

benım sertıfıkam 120 saatllıktır,ankara sgk ya başvurabılırmıyım? vhki olarak alıyo,

grkasl2
Memur
13 Temmuz 2009 02:46

-MEB?dan onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikası (Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS-2008/4

Tercih Kılavuzunun Başvuru Genel Şartları ve Diğer Hususlar Bölümünün 3.10. bendine istinaden, örgün

öğretim yoluyla zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adaylar

?MEB?dan onaylı bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak? niteliğine sahip olarak

değerlendirilecektir.)

nasır arkadsım yazılarını takip ettim.88.100 puanındı.sırlaman kaç acaba

nasır09
Memur
13 Temmuz 2009 03:37

benım genel sıralamam 11500 cıvarıydı yanılmıyorsam

nasır09
Memur
13 Temmuz 2009 03:40

genel sıralamam 11647 dır

matrix@batman_72
Yasaklı
13 Temmuz 2009 04:31

üniv.memurluklarında 160 saat zorunluluğu var ama sgk da kaç saatlik istiyorlar bilmiyorum

setifikanın üzerinde işletmenlik ibaresi mutlaka bulunmalı

ee_maa
Şef
13 Temmuz 2009 10:18

ya arkadaslar şimdi sertifika konusunda son durum nedir? üniversitede bilgisayar dersi almak yeterli mi? ve bunu nasıl belgelendirecegz? bilen var mı?

davutsu
Aday Memur
13 Temmuz 2009 10:44

Üniversitede bilgisayar dersi aldığınızı traskriple belgelendirebilirsiniz sanırım.

ee_maa
Şef
13 Temmuz 2009 13:22

transkribi nasıl alıcaz peki arkadaslar, ben gazi mezunuyum ve şu an ankara da deilim internet üzerinden almak mümkün mü? bu konuda bilgisi olan var mı?

outcome
Aday Memur
13 Temmuz 2009 13:58

ee_maa ; malesef onu okulmadan alman gerek

expect
Aday Memur
13 Temmuz 2009 19:42

iyi akşamlar. arkadaşlar beni mazur görün bi sorum olacak.

benim transkriptimde bilgisayar dersi; temel bilgi teknolojileri olarak geçiyor. yane bilgisayar diye deil. bu sizce sorun olurmu? bu kurumlar (sgk) t.b.t. nin bilgisayar dersi olduğunu biliyor mudur? izah etmek zorunda kalırmıyız diye sormak istedim. bilgisi olan varsa cevaplarsa şimdiden teşekkür ederim.

srkn_82
Aday Memur
13 Temmuz 2009 22:01

expect arkadaşım senin durum biraz şüpheli bence.Çünkü üniversite okuyan birisi anlar onun bilgisayar desi olduğunu ama bilmeyen birisi pürüz yaratabilir.

davutsu
Aday Memur
13 Temmuz 2009 22:24

Benimkinde "temel bilgisayar teknolojileri ve kullanımı" yazıyor. Artık tercihleri yapıtığım için çok fazla bir şey değişmeyecek ama biz de aslında bu bilgisayar işletmeni sertifikası alanlardan çok farklı şeyler görmedik. Aşağıda o kursu alanların aldığı müfredat duruyor. Artı ben bunların kat kat fazlasını biliyorum. Çok da farklılık göstereceğini zannetmiyorum.

Bilgisayara Giriş

MS Windows XP işletim sistemi

MS Word kelime işlem programı

MS Excel hesap tabloları programı

MS Power Point Slayt Programı

Internet, Virüsler, e-posta işlemleri.

Soru ve Sorunlar, Çözüm Teknikleri

expect
Aday Memur
14 Temmuz 2009 00:06

arkadaşlar memurlar netin 6225 kodu için gerekli şartın ne olduğu net ama çok net bir şekilde belirtmiştir. bu durumda saat belirten arkadaşlar, transkript geçersiz diyen arkadaşlar üzülecek. zira dpb nin de bu konuda ki görüşü link olarak verilmiş. umarım yardımcı olur. aha da link:

http://www.memurlar.net/haber/127955/

Toplam 250 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi