Editörler : Pangaea

suphichenko
Kapalı
28 Ağustos 2013 22:37

bugün arayacaktım ama unuttum.yarın bi deneyecem bakalım

suphichenko
Kapalı
29 Ağustos 2013 14:54

onaylar iki gün önce gönderilmiş.tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun!!

besyu
Aday Memur
29 Ağustos 2013 16:12

bugün atandığım ili aradım yazı önümüzdeki hafta içinde ellerinde olurmuş

suphichenko
Kapalı
29 Ağustos 2013 16:50

sana da tebrikler :) atandığın il derken çok mu gizli iş yapacaksın da söylemiyorsun :)

besyu
Aday Memur
31 Ağustos 2013 13:15

gizli bir şey yok bir önceki sayfada yazıyor.

suphichenko
Kapalı
31 Ağustos 2013 16:23

onayi eline geçen varmi?kaç gün oldu,ne kadar yavaş geliyor bu onaylar.

besyu
Aday Memur
02 Eylül 2013 12:12

onay bize gelmeden başlayabiliyormuyuz.

suphichenko
Kapalı
02 Eylül 2013 14:08

eger calistigin kuruma geldiyse yetiyor.illa senin eline gecmesi sart degil

suphichenko
Kapalı
07 Eylül 2013 18:43

merak ediyorum da baslayamayan arkadas kaldi mi acaba?

suphichenko
Kapalı
10 Eylül 2013 11:38

yeni başlayanlar için turizm araştırmacısı maaşı 1803 tl.benim elime ilk gececek maaş bu.Ancak bu ay dil tazminatını işleme koymadığımız için gelecek aydan itibaren bu rakamda biraz artış olacak.

bir de ek gösterge yeni başlayanlarda yokmuş.buna göre birinci yıldan itibaren de biraz artış oluyormuş.bu da internetten öğrendiğim kadarıyla 125 tl civarı bir rakamdır.

Dervis2425
Aday Memur
20 Ekim 2013 10:52

Slm arkadaşlar bnde enformasyon memurluguna atanmak istiyorum yalniz benim kpds yerine ielts puanim var sizce kabul ederler mi ielts'i?Denklik sinavlariyla atanmis yada konuyla ilgili bilgisi olan beni aydinlatirsa cok memnun olurum.

isiris
Memur
23 Haziran 2014 12:49

turizm fakültesi mezunu olacaksın ve C seviye YDS Arapçan olacak çok enteresan doğrusu ....

isiris
Memur
23 Haziran 2014 12:51

2014 kpps yerleştirme klavuzu..

bu meslek daha ilginç bir hal almaya başlıyor..

isiris, 10 yıl önce

turizm fakültesi mezunu olacaksın ve C seviye YDS Arapçan olacak çok enteresan doğrusu ....

Hostes adayı
Aday Memur
12 Aralık 2014 14:37

Enformasyon memuru belgesine sahip biri ne iş yapabilir atanmayı mı bekler? Bilgisi olan var mı

suphichenko
Kapalı
17 Aralık 2014 20:26

acentalarda çalışmak için alınan enformasyon memurluğu belgesinin turizm bakanlığındaki memuriyetle bir alakası yok.

hatta il afet acil durum müdürlüklerindekilerin bile fazla benzemediğini söyleyebiliriz ancak senin dediğin enf. memurluğu tamamen alakasız.

bir kere oraya kpss ve yds puanı ile girilebiliyor ve atanır atanmaz 2 ay içinde işe başlıyorsun.

Hostes adayı, 9 yıl önce

Enformasyon memuru belgesine sahip biri ne iş yapabilir atanmayı mı bekler? Bilgisi olan var mı

yakup sari
Aday Memur
06 Şubat 2015 15:50

arkadaslar merhaba,

enformasyon memurlari uzman yardimciligi sinavina girebiliyor mu?girebiliyorsa memuriyet uzerinden ne kadar sure gecmesi gerekli?bilgisi olan paylasabilir mi ?tesekkurler.

ayrica turizm mezunu olup kpss sonrasi direkt uzman yardimcisi olanlar surec hakkinda bilgi verebilirler mi?

tesekkurler

Toplam 236 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi