Editörler : oto-danisman-expert
10 Ocak 2009 02:19

K.K.K. Muvaz.Ve Söz. Astsubay Tebligat bekleyenler

Arkadaşlar dier başlık biraz eskidi sanırım sınava yeni girecek arkadaşlar yazışırsa iyi olacak aralarındda tecrübeli ark.var...Çünkü artık güvenliğimiz büyük ölçüde bitti tebligatlarımızı bekliyoruz..artık GÜVENLİK için olsun TEBLİGAT lar için osun buradan yazışalım

kimbilir180
Memur
11 Ocak 2009 01:29

arkadaşlar varmı bigeliş me personel teminle irtibatı olan

MaGNeSSia
Memur
13 Ocak 2009 13:43

Güvenlik Sorusturmasında Sadece Evi aradılar o kadar gelen giden olmadı.Tebligat ta Gelmedi Hayırlısı Bakalım :(

kimbilir180
Memur
14 Ocak 2009 02:54

arkadaşlar benim bi sorum olacaktı ben 87 doğumluyum askerliğimi tecil ettirmiştim şimdi önümüzdeki ayın yani ŞUBAT 21 de askere gidiyorum okulda martta başılıyacak bugün şubeye gittim tecil etmediler şubede askere git tebligatın gelince okuluna gidersin dior yani şimdi ben 20 gün askerlik yapacam alalla nekadar saçma ya

chomsky
Aday Memur
14 Ocak 2009 18:55

KİMBİLİR KARDESİM DEDĞİN DOGRU DİĞERT SAYFADA YENI GİRECEKLER O KADAR COK YAZIYO KI ARTIK KAZANAN VE GUVENLIK SORUSTURMASI GECEN ARKADASLAR BURADAN YAZIŞALIM TEBLİGATLARDA DİĞER SAYFADA BI ARKADAS 15 MARTTA GELCEK DIYO BI BİLGİSİ OLAN VAR MI BAŞKA...

kkk52
Memur
14 Ocak 2009 22:45

kimbilir güzel düşünmüşsün..bu başlığı açmakla.diğer arkadşlarada söyleyelim buradan devam etsinler...

kimbilir180
Memur
15 Ocak 2009 03:38

ewe arkadaşaLar ben en son aradığımda tebligatlar için 15 ocak tarihi verilmişti bu sabah tekrar arıyacağım bilgi veririm

seradr55
Memur
15 Ocak 2009 18:29

arkıadaşlar bencede bu sayfada bilgi paylaşımı daha saglıklı olacak sanırım. Bu arada eger personel temini arayan varsa bilgi verirse iyi olur herkese kolay gelsin

laliga
Aday Memur
15 Ocak 2009 19:08

arkadaşlar tebliatlardan haberi olan var mı 15 ocak demişlerdi ama hala bişey yok.

16 Ocak 2009 15:02

arkadaşlar yine söylüyorum keşke sizin dediginiz gibi olsa ama mümkün deil 15 ocakta gönderme ihtimalleri yüzde 0 kesinlikle göndermezler ben size yine söylüyorum eger alımlar 15 martta olacaksa şubat sonu veya mart ilk haftası siz kendinizi bu şekilde hazırlayın kimbilir180 kardeşim sen bana inanmadın ama bak bugun ayın 15 i eger göndermişler işse ki hiç ihtimal yok 2 gün içinde birinin eline geçer herkesinde haberi olur

as_man
Kapalı
16 Ocak 2009 23:51

Arkadaşlar ben tebligatların ne zaman gelceğini düşünmüyorum mutlaka gelecektir, hiç merak etmeyin bunlar atlatılır, eğitimler mart sonu başlanacaktır die düşünüyorum ocak ayı içinde gönderilmesi imkansız bence subaylrınki bile gönderilmiyor bizimki nasıl gönderilsin.

orda görceğimiz dersler hakkında bilgisi olan varsa yazarsa çok iyi olur lütfen bu konuda hiç bilgimiz yok.. biraz araştırsak, çalışsak konulara arkadaşlar bu konuda kimsenin bilgisi yokmu lütfen bu konuda paylaşım yapalım.

kimbilir180
Memur
17 Ocak 2009 03:00

metindemir_71 kardeşim estafurullah sadece bana P:T:M denileniyazıyorum buraya okadar.bugün aradım öğlen tebligatlar gönderiliyor mu die bana güvenlik soruşturması bitsin gönderilecek dedi ama personel deyildi sanırım

kimbilir180
Memur
17 Ocak 2009 03:03

personel deyildi derken yanlış anlaşılmasın oradaki asker idi sanırım...arkadaşlar kesin bilgisi haberi olan varsa yardımcı olsun

kkk52
Memur
19 Ocak 2009 02:24

Eeee sonuç? kimsde kalmadımı bu bölümde....anlaşılan arkadaşlar şubat sonunu bekleyeceğiz.....

kimbilir180
Memur
19 Ocak 2009 02:46

valla dewreler bekliyoruz işte ses soluk yok kanımca dier bakım sınıfı arkadaşların işleri bizim tebligatları etkiler die düşünüyorum ama bilmiyorum genede

MaGNeSSia
Memur
19 Ocak 2009 13:14

Arkadasım Tahminimce & 90 İhtimal Subay ayının 2. haftasından sonra gelmeye baslar yada Mart ayının ilk haftası herkesin eline ulasmıs olur Tebligatlar cünkü büyük ihtimalle okula baslama tarihimiz Mart 15 Yada 26 sı gibi tahmin ediyorum.

MaGNeSSia
Memur
19 Ocak 2009 13:34

Evet Arkadaslar Bilgiyi Teyit Ediyorum Az Once Bizim gibi Kazanan bir kardesimizle görüştüm MSN den Ankaraya Personel Temine Gitmiş Ordan Demişler Mart ın ilk Haftası Tebligatlar elimize olusıcak Mart 15 te Okuldayız :))

Hayırlı Ugurlu Olsun..

MaGNeSSia
Memur
19 Ocak 2009 13:36

Heyecan Varmı :))

okilic87
Aday Memur
19 Ocak 2009 15:56

slm arkadaşlar bende tebligat bekliyom gelsede kurtulsak ya heyecandan öldük gelsede istifa etsem ya çalışmak istemiyom artık:)) dinlenim biraz hiç izin yapmadımda:)) benim gibi çalışan varmı arkadaşlar siz ne zaman istifa etmeyi düşünüyonuz???

seradr55
Memur
19 Ocak 2009 16:19

arkadaşlar insallah bi sorun çıkmadan şu okuldan mezun oluruzda sıkıntıdan kultururuz ya çok bunaldım heran bir sorun olacakmış sanıyorumm

MaGNeSSia
Memur
19 Ocak 2009 18:42

Aynen Seradı55 kardes aynen Sen Samsunlumusun Bide Spor Ve Mulakata Hangi Tarihlerde Girmiştin ?

Toplam 1276 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi