Editörler : F16 Gökçen

glasgow
Şef
14 Ocak 2010 08:58

Başlık geçen yıla ait ama edelim iki üç kelam, bende murat yayınlarından çalışıyorum önce yazarak çalışmayı denedim olmadı,hem zaman kaybı hemde gereksiz yoruluyorum, sonra lap top ile yazmayı denedim, oda olmadı, çünkü bir yerden sonra insanın boynu ağrıyor en sonunda en güzel çalışma yönteminin zihni boşaltıp sadece o üniteye odaklanıp okuyup, altını çizmek sonrada ünite sonu soruları çözmek olduğunu anladım, en azından ben bu sene bu yolu deniycem, ocak sonuna kadar tüm üniteleri bitirip şubat ve mart ayında daha ziyade ders çalışma zamanlarımda sadece soru çözerek hazırlanacağım,birde bulunduğunuz bölüme göre hiç çalışmasanız bile geçebileceğiniz dersler mutlaka vardır, ben kamu dörtdeyim,bu bölümde türk dilini çalışmayı pek düşünmüyorum, belki geçmiş yılların sorularına bakarım,

Süleyha
Şube Müdürü
14 Ocak 2010 10:20

ya arkadaşlar ben bu vize cıkmış sorularını nerden bulabiirim bi bilginiz varmı site verirseniz sevinirimm

you arkadaşım sen erkencisin maşaallah ben daha kitap bulamadım yaa:(((

aliözcan
Memur
14 Ocak 2010 10:24

Atanamadık_gitti arkadaşımız sadece soru ezberleyin demiş ben 1. sınf kamu yönetimi okuyorum son 3 yılın 1. sınıf kamu yönetmi derslerinin çıkmış sorularını karşılaştırdım fakat hiç aynı çıkmamış nasıl olmuşta soru ezberleyip geçmiş kendisi anlamadım

sndrlla
Şef
14 Ocak 2010 12:08

ezber filan bahane arkadaşlar ezberle bu okul bitmez konu bilmeden soruları ezberlesen ne olur en önemlisi konuyu iyi bilmek ve bol soru çözmek olay bu allah herkesn yardmcısı olsn

aliözcan
Memur
14 Ocak 2010 12:42

Bencede öyle doğru söylüyorsun sndrlla

yilmaz121
Yasaklı
14 Ocak 2010 13:30

Çalısmaya baslayan varmıı...

Süleyha
Şube Müdürü
14 Ocak 2010 14:49

yokkkk:(((

umitakif
Yasaklı
15 Ocak 2010 09:12

ben 3.sınıfım finansal ı bitirdim(notlarını çıkardım sorularını deftere yazdım) 2 hafta kala ezber yapacam maliyet muh. de de 3.ünitedeyim bence erkenden başlayın çalışmaya sıkışırsınız sonra

moon walk
Şef
15 Ocak 2010 09:24

ben işletme 2. sınıfım.önce zor ve ünite sayısı fazla olan derslerden başlamak istedim.istatistik bitti tekrarlardayım.muhasebe uygulamalarından 4.üniteye geçtim.inkılap tarihinden 5 ünite bitirdim.hem özel sektörde çalışıyorum hem kpss lise için hazırlanıyorum sıkışmamak için planlı çalışmaya özen gösteriyorum.herkese başarılar.

jhgjhghuj
Yasaklı
16 Ocak 2010 11:58

arkadaslar ben açık ogretım okul oncesı bırıncı sınıfım bır haftadır yazılarınızı okuyorum acaba gercekten dedıgınız gıbı mı çıkmış sorular mı soruluyor bıde konuların arkasındakı testlerden mı gelıyor eger dogruysa bu sekılde calışmaya agırlık verıcem

Buse DEMİR
Aday Memur
16 Ocak 2010 23:46

arkadaslar ben aöf sosyoloji 1. sınıfıım, ayrıca calısıyorum acıkcası ders calısmak ıcın fazla bı vaktım yok ama daha cok kaynak sıkıntısı cekıyoum cunku herkez cıkmıs sorularoı ezberle dıyo ama yanı bı bolum oldugu ıcın cıkmıs soru yok murat yayınının yardımcı kıtabını aldım konusları calısmaya basladım ama hııc içime sinmiyo sosyoloji okuyan varsa lütfen yardımını esırgemesın :.(

you22
Genel Müdür
19 Ocak 2010 00:49

Kaynak olarak murat yayınları diyorlar egem kullandım ben pek memnun olduğum söylenemez artı kimileri için de ideal olabilir...

hipocratt
Aday Memur
19 Ocak 2010 09:55

ben sözel dersleri okuyorum, okurken belli kısımların altını çiziyorum sonra onlaro not olarak ayrıca yazıyorum ünite sonundaki soruları çözüyorum yanlışları not alıyorum sonra tekrar çalışıyorum. Sayısal derslerin örneklerini kesinlikle çözmek lazım çıkmış sorular da çözülürse başarılı olunur.

you22
Genel Müdür
19 Ocak 2010 21:04

gncll

you22
Genel Müdür
20 Ocak 2010 14:04

gncll

hira00
Aday Memur
20 Ocak 2010 14:27

ya arkadaşlar bir şey soracam Hemen hemen herkez hiç çalışmadık üninin verdiği kitaplara bakmayın sadece muratyayınları çözün falan filan...diyor bu nasıl iş ya .kimse birşey anlamak istemiyor mu? okuduğunuz bölümlerle ilgili bir alanda çalışmayacakmısınız? sonuçta okul bitince diplomalı ama bomboş mezunlar olacağız yani Allah sonumuzu hayır etsın ne diyeyim.

you22
Genel Müdür
20 Ocak 2010 14:51

eee Burası Türkiye normal hele diplomayı alalımda kazasız belasız uzatmadan bilgi de önemli tabi ama işte şartlar böylee

gokhantoptan
Kapalı
20 Ocak 2010 16:37

Geçmiş Yılların sorularını çözerek çalışın sadece yeterli çünkü sorular aynı torbadan çekiliyor.son 5 yılın soruları size sınıf geçme sağlayacaktır.

aliözcan
Memur
21 Ocak 2010 10:26

gokhantoptan son 5 yılın 1. sınıf kamu yönetimi cıkmıs sorularını karşılaştırdım hiç aynı soru cıkmamıs nasıl o sorulara çalışıop geçilir ki anlamadım

gokhantoptan
Kapalı
21 Ocak 2010 10:57

bende karşılaştırdım aynı sorular ben bu zamana kadar hiç ders çalışmadım sadece geçmiş yılların sorularını çözdüm ve 70 ten aşağa düşmedim.

Toplam 180 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi